Opinie o Cinema City w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cinema City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cinema City na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cinema City w Lublin

cc

Hejka. Na kasie zarabia się na rękę 4.90...z tymi voucherami o które ktoś pytał to wygląda to tak, że jeżeli zostaniesz pracownikiem miesiąca to dostajesz dwa vouchery pracownicze które możesz wykorzystać od poniedziałku do czwartku, ale tylko dwa tygodnie od premiery danego filmu. Praca na barze- najwyższa stawka (hahaha) 5.13 ale dopiero po przepracowaniu 250 godzin. Atmosfera jest różna, nawet między pracownikami. Fakt, na tym dziale jest najwięcej pracy, zachrzaniania- bo na popcornie i biletach kino głównie zarabia. Wazelina w relacjach "menagerowie"- czarnokoszulowcy : to zależy od podejścia obu stron. niektórzy w ogóle się nie podlizują itp i jakoś w miarę żyją z akwarium... także to wszystko zależy od podejścia. Generalnia- (usunięte przez administratora)nie ma co kryć. Częsty brak szacunku do pracownika, brak zrozumienia, brak profesjonazlimu, często brak ludzkich odruchów takich jak kultura i szacunek. Jeżeli ktoś chce wyżyć z pracy w CC Lbn to musi zaiwaniać, jeśli chce dorobić to zapraszam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hobbit

Teraz coś 5-5,50 na rękę w zależności od stanowiska, chyba najwięcej zarabiają na barze, bo i do nocy czyszczą sprzęty, chyba do 01:00. Zatrudniają osoby uczące się, umowa zlecenie czyli bez składek. Premii nie ma, chyba raz w roku dają wejściówki dla pracowników żeby mogły przyjść z osoba towarzyszącą na film. Między pracownikami tzn. szarakami panuje atmosfera z reguły przyjazna, a jak chce się mieć chody w pokoju menadżerskim to trzeba używać dużo wazeliny,bo pracownicy nie są dobrze traktowani za dobra prace tylko za słodzenie, taki jest mój ogląd na cala instytucję. Praca za barem i w nescafe to stanie na nogach po minimum 8h, co nie jest zgodne z prawem, bo pracodawca musi zapewnić miejsce siedzące, no ale kto by na to patrzył :P

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
olcia

a nie wiecie czy przyjmują osoba uczące się w szkole policealnej?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja

aha i ta stawka oscylujaca w granicach 5zl/h to jest kwota brutto (usunięte przez administratora). i z tymi darmowymi filmami tez roznie bywa niekiedy nie wpuszczaja jak maja kaprys.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja

praca fajna,ludzie tez ale jesli chodzi o menadzerow to roznie bywa

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
GoscM

5zł/h i podobno filmy gratis

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mazitomek

no i jaka ta stawka?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Margerita

A można wiedzieć jaka?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
cc plaza

cc lublin plaza fajne kino, fajni ludzie, super imprezy po pracy, polecam :) jedyny minus to marna stawka

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Cinema City - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Cinema City?

    Zobacz opinie na temat firmy Cinema City tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Cinema City?

    Kandydaci do pracy w Cinema City napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Cinema City
Przejdź do nowych opinii