Opinie o Impel S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel S.A. w Łódź

DD

Dbają tylko o siebie ludzi mają za nic co z tego że na czas płacą za mało na ich wymagania tracą ludzi potracą obiekty firmę omijać z daleka

Szczera

Na fabrycznym nie jest za dobrze firma ok koordynatorzy tez ok co do pracy non stop chodzisz kasa za taka prace powinna być z 16 zł co do dowodcow myśle ze ok oprócz (usunięte przez administratora)biega wydziera się wyzywa ludzi od kur... dlatego ludzie nie biora za dużo służb i tak go ludzie olewaja a ten chce pokazać swoją władze

ten co wie i widzi
@Szczera

szczera co ty piszesz pracuję na dworcu jak ty i mam u jednego i u drugiego służby nie widziałem nie słyszałem zęby któryś bluźnił .mało tego to praktyce w ogóle nie chodzą bo olewają .i nie dziwię się za te złotówkę więcej mało tego to ponton zrobił się cichy i nie do poznania mało to jeszcze za innych nadstawia (usunięte przez administratora) -trzeb pisać obiektywnie i prawdę a ty jesteś albo jednym albo jedną z tych co z nudów piszesz brednie i mało tego to obserwuję ciię wypisujesz kłamstwa na konsoleta i na solid i na impale i to wszystkie wpisy nierozgarnięty buraku jeden po drugim wpisie z pracy bo siedzisz z (usunięte przez administratora) i nic nie robisz pokaże to komu trzeba żeby cie rozumu nauczyli weż się nierobie jak my za pracę -tobie stawkę 7 złoty to za dużo na każdej stronie robisz wpisy i kręcisz afery nie chcemy tu na dworcu takich jak ty

widzę cie wszędzie
@Szczera

i zastanów sie czy jesteś pseudonim szczera jak tu sie podpisujesz czy jak na stronie solidu czarna .albo nobbb jesteś zwykłym kłamca kręcisz śmieciu afery jesteś niczym ,a przez takich jak ty potem jest w pracy zjebana atmosfera,nawet na stronach konsalnetu wypisujesz pierdolony .tragedia z takim gównem jak ty

kolo

jak tam na fabrycznym ?

@kolo

obiektywnie mówiąc dobra kasa ,70 %fajnych ludzi odkąd nie ma delmy jest lepiej dużo lepiej koniec chachmęcenia z dyżurami i godzinami ,ja jesteś w grafiku to wiesz ze pracujesz a nie jak u niej .

Zniesmaczony

Impel S.A albo nie dba o dobra pensje swoich pracowników, albo źle rekrutują ludzi na pewne stanowiska. Sprawa tyczy się recepcji w jednym z największych biurowców banków w Łodzi. Otóż będąc klientem/gościem zostałem bardzo źle potraktowany przez jedną z młodych Pań pracujących tam. Zastanawia mnie czy owa Pani siedzi za karę czy po prostu trafiłem na jej słaby dzien? Pani traktuje ludzi z góry, zero współpracy zero pomocy tylko ten zabijający wzrok... proszę dac premie tym ludziom albo zmienić ich, bo bardzo psujecie wizerunek Banku.

Wieslaw5 _1955
@Zniesmaczony

Impel dba o własną (usunięte przez administratora).Faktycznie stawia się na posterunku ludzi którzy nie nadają się do pracy z ludźmi oni po prostu są na posterunku.Wiem co piszę ale za pracownika z 2 grupą firmy otrzymują ok. 1250zl, zapłacą 1700 plus zapłata od firmy sięgającej i kto za ile pracuje.Za 1sza grupę otrzymuje powyżej 2000zl a jak jest ,,S,,to i ok.3000zlnetto.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Impel S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Wieslaw5_1955

Firmę tworzą ludzie jak się trafi (usunięte przez administratora) koordynator to przegrane.Pracuje trochę i nie można narzekać zależy też od obiektu.Widok firmy psuje pazerność zatrudnia się 80 płatków bo mają dotację a człowiek nie wie co to monitor komputer itp.,fizycznie na posterunku a psychicznie powinien być w DPS i to psuje widok całej ochrony.Dopoki peron będzie płacił pracodawcy a nie pracownikowi to będzie kpina z ochrony.Pozdrawiam.

kkk,3

jak tam na fabrycznym robi jak z dowodzeniem m jakieś zmiany kto i co t

Wiktor

Podpowiedzcie jakieś newsy z pracy. Interesuje mnie firma ale tak rzadko tu ktoś pisze.

Rak
@Wiktor

Firma jak firma ważne ze kasa na czas

Karol

Co najbardziej odpowiada wam w pracy w firmie Impel? Jakie złe strony widzicie? Zapraszam was do wyrażenia swojej opinii na temat tego pracodawcy, pomoże to innym forumowiczom znaleźć najlepsze miejsce pracy.

kacha

polecam prace nie jest trudna i jak ktos potrzebuje piniedzy to bedzie dla niego ok... daja umowe...pieniadze wyplacaja na czas

hjbakj

niektóre nazwy tych stanowisk rozwalaja mnie :D jak np. Suwnicowy - Kombinat jest to praca na zastępstwo, więc jak chcecie na stałe to warto szukać czegoś innego

Beta

A mi w impelu odpowiada praca tymczasowa, gdy mam wolny czas i są możliwości to dorabiam, każdy ma różną specyfikę pracy. Nie czaruj się że w innej pracy będziesz miał wyższą emeryturę, będziemy pracować jeszcze dłużej, a emeryci będą mieć jeszcze mniej.

abb

Witam. Niestety jestem pracownikiem tej dziadowskiej firmy z powodów osobistych. praca niby dla impel a umowa z dwiema innymi spółkami. co miesiąc dostaje się 2 umowy. jedne się nie skończą a już kolejne daja na ten sam okres który obowiązuje jeszcze w poprzedniej umowie. Płacą wygląda żenująco 5zł brutto. na rękę około 4,20 ba mało tego. po pół roku pracy moja składka na ZUS w zestawieniu do rozliczenia wynosiła około 7zł. śmiech na sali. ile lat pracować muszę by mieć emeryturę. . . płacą jest tak żałosna że przy wypłacie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. 700zł na miesiąc dostaje. ja się pytam gdzie ta płacą minimalna w naszym kraju. . . tak jak pisałem na początku gdyby nie powody osobiste to w tej pracy bym nie spędził nawet godziny. . . nie polecam. jeśli ktoś nie jest zmuszony pracować u tych złodzieji to polecam omijać szerokim łukiem.

Robert
@abb

Mylisz pojęcia płaca minimalna jest na innej umowie, to co tobie nie odpowiada dla innych bywa bardzo wygodne, sam pracuję w Impelu i na taką formę płacy i pracy nie narzekam.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Impel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Impel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel S.A.