Cinema City Manufaktura

Łódź

Opinie o Cinema City Manufaktura

marta

kiepskie zarobki, duzy ruch i dodatkowo pracuje tam jeden taki fan od blondynek ;)

Zibi
@marta 08.09.2012 00:01

Nie wiem jak i za ile się tam pracuje. Ale wiem że dobór kadry jest co najmniej dziwny. Jest tam taka lekko korpulentna blondynka menedżerem. Rozmawiając z nią przypomniałem sobie PRL gdzie pani bufetowa czy ekspedientka to był ktoś. Bez kultury, bez wykształcenia, zachowująca się po chamsku, ale jej się wydawało że jest kimś ważnym. Nie wiem kto tą chwilę zrobił menedżer em i ilu już zdążyła swoim zachowaniem odstraszyć potencjalnych klientów.

Zibi
@marta 08.09.2012 00:01

Nie wiem jak i za ile się tam pracuje. Ale wiem że dobór kadry jest co najmniej dziwny. Jest tam taka lekko korpulentna blondynka menedżerem. Rozmawiając z nią przypomniałem sobie PRL gdzie pani bufetowa czy ekspedientka to był ktoś. Bez kultury, bez wykształcenia, zachowująca się po chamsku, ale jej się wydawało że jest kimś ważnym. Nie wiem kto tą chamkę zrobił menedżer em i ilu już zdążyła swoim zachowaniem odstraszyć potencjalnych klientów.

Zostaw opinię o Cinema City Manufaktura - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinema City Manufaktura