Opinie o Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Jerzy

Słyszałem o firmie dobre opinie, podpowie mi ktoś czy można aplikować, czy w ogóle firma potrzebuje kogoś?

BB
@Jerzy

Obecnie poszukuą tylko osoby na recepcję. Ale jest opcja przesłania CV do bazy na przyszłość.

Iza

@Marlena Masz rację, przez tyle lat mogło dużo się zmienić w Bureau Veritas Polska. Pracujesz tam aktualnie? Jakie są teraz obecnie warunki zatrudnienia? Na tyle korzystne, iż warto tam spróbować swoich sił? @Wiktor Mam nadzieję, że użytkownik @anonymous pomógł Ci w tej kwestii. A jakie stanowisko spełniłoby stawiane przez Ciebie oczekiwania?

Marlena
@Iza

@Iza, tak, ja bardzo polecam.

@Marlena

Bardzo dziękuję Ci za udzielenie mi odpowiedzi. Jednak Twoje wypowiedzi są trochę lakoniczne, a przecież znajdzie się tu wiele osób, które chciałby poznać bardziej szczegółowe kwestie, związane z tym pracodawcą. Czy Bureau Veritas Polska dba o swoich pracowników, organizując im jakieś cykliczne kursy podnoszące kwalifikacje?

Marlena
@Iza

Tak, na przykład dofinansowuje angielski. A szkolenia tematyczne też można sobie wybrać. Jest też fajny socjal, opieka medyczna, karty sportowe albo bilety do kina, zawsze na święta też coś jest. Mi się podoba atmosfera, fajni ludzie pracują.

XYZ
@Iza

Cyklicznych kursów nie ma jako takich, jeśli chodzi o kwalifikacje potrzebne do wykonywania pracy danym na stanowisku. Zamiast tego firma proponuje kursy excela, czy asertywności - w sumie nawet nie wiem, czy to dobre rozwiązanie. Aby dobrze wykonywać swoje obowiązki, musisz szybko się uczyć od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek. Innej drogi nie ma. A tak praktycznie jesteś rzucony na głęboką wodę i radź sobie sam człowieku.

@XYZ

Liczy się jednak to, że Bureau Veritas Polska przygotowuje w jakiś sposób swoich nowych pracowników do ich przyszłych obowiązków poprzez właśnie takie kursy. Należy docenić ten gest. Jak długo już pracujesz w tym przedsiębiorstwie? Może powiesz Nam, jakie są w nim możliwości rozwoju i ścieżka kariery?

ridick

o tak, nieustannie

https://kariera.bureauveritas.pl/ https://kariera.bureauveritas.pl/oferty-pracy/ Tu możesz na bieżąco śledzić oferty pracy.

Iza

@teresa, piszesz o odpowiedzialności, czy możesz rozwinąć te myśl? A jak wygląda sytuacja z benefitami, firma Bureau Veritas Polska oferuję swoim pracownikom szeroki pakiet dodatków pracowniczych? Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku!

Czy rekrutacja na stanowisko Konsultant ds. Zrównoważonego Rozwoju w firmie Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bartek

Jeszcze nie słyszałam żeby wszyscy byli zadowoleni z zarobków.

Iza

@Zirytowana dziękuję za odpowiedź. Możesz jednak napisać jeszcze o jakie konsekwencje personalne chodzi i z czego one miałby by wynikać? A jak ocenisz same zarobki, jakie aktualnie są oferowane w Bureau Veritas Polska? Jak rozumiem nie są one w Twoich oczach głównym problemem firmy, jednak dla wielu to najbardziej kluczowa informacja, która często wpływa na podejmowane decyzje zawodowe.

teresa
@Iza

Zarobki niewspółmierne do zadań i odpowiedzialności - niestety. I wcale nie chodzi o to, że chciałabym zarabiać krocie. Uczciwe pieniądze za uczciwą prace mi wystarczą.

Iza

Trzeba pamiętać, że na forum jest miejsce na każdą opinie. Wszystkie komentarze, które nie naruszają jego regulaminu są cenne dla potencjalnych pracowników Bureau Veritas Polska. Może ktoś z aktualnych pracowników mógłby napisać, jak wyglądają warunki i atmosfera pracy obecnie?

Zirytowana
@Iza

Zależy w którym dziale i pod kim będziesz pracować. Ogólnie jest źle, co raz gorzej i nie chodzi tu o wynagrodzenie czy inne benefity. Ludzie odchodzą i będą odchodzić. Są zirytowani brakiem konsekwencji personalnych. A jak wiadomo przykład idzie z góry... Zbyt dużo ogolników - wiem. Jednak co bym nie napisała i tak nic się nie zmieni. To jest odpowiedź. Jak jest w BV...

Ochotnik

Jakieś nowości z firmy? Potrzebują ludzi?

Mike

Na jaką podstawę może liczyć człowiek od sprzedaży usług, z doświadczeniem?

Peka
@Mike

Niską

Tuwim

Siedzi Sroka na żerdzi I twierdzi, Że cukier jest słony, Że mrówka jest większa od wrony, Że woda w morzu jest sucha, Że wół jest lżejszy niż mucha, Że mleko jest czerwone, Że żmija gryzie ogonem, Że raki rosną na dębie, Że kowal ogień ma w gębie, Że najlepiej fruwają krowy, Że najładniej śpiewają sowy, Że bocian ma dziób zamiast głowy, Że lód jest gorący, Że ryby się pasą na łące, Że trawa jest blaszana, Że noc zaczyna się z rana, Ale nikt tego wszystkiego nie słucha, Bo wiadomo, że sroka jest kłamczucha.

Igor

Bardzo dawno nikt nie pisał, czy jest jakiś powód takiej sytuacji?

NIK

Przesadzacie...

Była

Nie żałuję, że zgłosiłam swój mail aby otrzymywać powiadomienia, choć już tam nie pracuję. Zgadzam się niestety. Mówiąc nowa chyba wszyscy wiemy o kim mówimy :) Super dziewczyna ale nie sądzę, żeby została przy M. E jest już od lat więc ona toleruje pewne zachowania. Nowa miała dużo pomysłów i myślałam, że coś się zmieni. Pani M potrzebuje poważnej rozmowy i powrotu na nasza planetę...gdziekolwiek jest.

prawda

Gratulation za wpis! Dokładnie tak jest. Osoba, która nie pasuje to Pani M.J.J. Mi się nie widzi przychodzić do HR. Wolę złapać dziewczyny w kuchni....choć ich tam praiw nie ma...jedzą coś w ogóle? Żal Pani M, Żal...

BVlover

Ogólnie bardzo fajna firma:) polecam! Prezeska choć wymagająca to bardzo ludzka. Ludzie super zgrani, młody zespół korzystający na wiedzy zespołu zatrudnionego od lat. Wady? HR Manager... człowiek o twarzy posągu (posągowy pekińczyk jak ją nazywamy- urodą nie grzeszy ;) ) Kobieta odpycha od siebie. Chciałbyś porozmawiać o pewnych sytuacjach, to wolisz to zrobić z dwoma dziewczynami z HR aby nie natchnąć się na posągową damę. Dwie pozostałe dziewczyny są super ! Ale "nowa" ostatnio trochę przygasła (nie dziwię się) Pani M albo powinna zmienić nastawienie albo firmę.... szkoda kasy na budowanie wizerunku.

BVlover

lemur

@Ksawery, to smutne, że polski oddział nie ma pomysłów na siebie, by jakoś od innych oddziałów się różnić. Może też być tak, że firma jako międzynarodowa, ma pewne zastrzeżenia, tak jak to jest z firmami franczyzowymi. Nie ma się większego prawa zmian.

Ksawery

Duża firma, o dużym zasięgu, niestety polski oddział jedynie bazuje na zagranicznych pomysłach, niezdolny jest do rozwijania samodzielnych, nowych programów. Liczy się tylko teraźniejszy zysk, brak wizji rozwoju, nieinwestowanie w pracowników, zabawne wręcz oszczędności na projektach o bardzo dużej wartości. Korzystanie z tanich podwykonawców, często przypadkowych.

piękny lolo

Firma zasadniczo się zmieniła przez ostatnie kilka lat (poprzednicy pisali o prezesuncio). Praca stabilna, wynagrodzenie - w zależności od stanowiska. Poniżej lub powyżej średniej. Bardzo dobry socjal, ludzie zgrani. Jeżeli umiejętnie pracujesz lub pokazujesz, że pracujesz. Dociągniesz zegarka na 10 lecie ;-) Kadra zarządzająca - spoko. Szanse na awans, nikłe. Karty rozdane na kilka lat do przodu.

kilof

Warunki finansowe powyżej średniej. 5-. Dobry Socjal. Tabelkomania w firmie. Ludzka atmosfera. Płaska struktura. Jeżeli pracujesz - doceniają. 8h tryb pracy - a co to znaczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.