Opinie o Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. w Warszawa

czy więcej osób miało podobnie jak poprzednik ze raczej nie odzywali się po umówieniu na rozmowę? ciekawi mnie ewentualny powód. Chce aplikować na tego specjalistę ds. administracji i planowania inspekcji. Tylko teraz nie wiem czy trudno jest się przebić? Był ktoś na rozmowie na to konkretne stanowisko? jak może ona wyglądać?

Nick Nowy wpis

Niski poziom rekrutacji - nie odzywają się, mimo umówienia na rozmowę telefoniczną

Krystyna Nowy wpis

Jak teraz wygląda praca studentów? Jak parę lat temu ktoś o nią pytał to wyszło, że w stolicy ich przyjmują, bo to od miasta tez zależało. Do dziś w zasadzie jak jest? jakie stawki oferowane są osobom studiującym?

Administrator Nowy wpis

Jaką umowę oferuje Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Specjalista Ds. BHP.

Czy rekrutacja na stanowisko Konsultant ds. Zrównoważonego Rozwoju w firmie Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

W odniesieniu do samej pracy zdalnej to jak ona sama teraz wygląda z perspektywy konsultanta? Zainteresowała mnie ta wzmianka o jakichś ciekawych benefitach, o których firma opowie w trakcie spotkania. Czemu nie są wyrażane wprost? Co to zmienia? Chyba, że one same co jakiś czas są inne? Na przykład teraz na przełomie roku?

Witam, Czy w firmie Bureauveritas jest możliwość pracy całkowicie zdalnej (ewentualnie dojazd raz w miesiącu?). Interesuję się ofertą z Warszawy, a jestem ze Śląskiego i chciałbym się dowiedzieć, czy można się jakoś dogadać?

@Zainteresowany

Tak, jest możliwość pracy zdalnej.

Beata

Widziałam, że w ubiegłym roku na zapytanie o warunki ktoś spotkał się z brakiem odpowiedzi... A mnie się uda czegoś więcej dowiedzieć? Szukają właśnie speca do spraw administracji i planowania, praca w ujęciu hybrydowym. Jaki jest bieżący rozkład dni? Jak praca na tym stanowisku przebiega z tego co widzę sporo się sprawdza i planuje. Jaki zakres ostatecznej odpowiedzialności? Ile osób ma się do dyspozycji w razie występujących problemów? Jakie mogą zazwyczaj się pojawić?

Tuwim
@Beata

To zależy gdzie. W Warszawie masz szanse na normalne relacje i koleżeńską atmosferę. W Katowicach (usunięte przez administratora) Możesz być rozczarowana/y (usunięte przez administratora)

Beata
@Tuwim

No to chyba pchasz mnie w stronę stolicy? To jaki średni staż w biurze występuje? I co z opcją na awans, w której lokalizacji jest mimo wszystko o niego łatwiej?

Info

Dzień dobry Czy są tutaj osoby który aktualnie pracują dla firmy Bureau Veritas, I mogły przedstawić jak się pracuje w firmie oraz na jakie zarobki można liczyć.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.? Chętnie zatrudniają?

student

Zależy w jakim mieście. Jeśli w Warszawie to tak.

Jogi

Z pewnością warto dodać, że mamy dobrego pracodawcę więc i praca jest przyjemna, polecam.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.?

To samo pytanie jest niżej, tam jest odpowiedź :)

Czy Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jest karta Fit Profit, bądź inne dodatki do wyboru

Kamil

Jakiej marki i modelu są auta służbowe osób pracujących jako audytorzy?

Ewik

@Anna A czy teraz mimo tego co się dzieje firma prowadzi rekrutacje?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dwa. Najpierw rozmowa telefoniczna z HR, a po przejściu jej pozytywnie jest się zaproszonym na rozmowę kwalifikacyjną do biura.

Daria

Jest tu ktoś kto pracuje na recepcji? Jak się pracuje, jakie zarobki i zakres obowiązków ?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.?

Zapewne zależy na jakie stanowisko chcesz kandydować, u mnie był potoczny, aje np na stanowisko audytora bądź inspektora może być już bardziej branżowy.

Szanowna Pani www.gowork.pl to nie miejsce na takie wywody.

@Adam

Jak się panu moje "wywody" nie podobają, to nie ma pan obowiązku ich czytania. Napisałam, co napisałam, żeby uzasadnić moją rezygnację z pracy w tej firmie. Ani zachowanie tej pani, ani tego pana nie spotkało się z DOKŁADNIE żadną reakcją przełożonych!!!

@Małgorzata Bogusław

Szanowna Pani, czytam te wywody z zapartym tchem, to gotowy scenariusz na kinowy hit.

@Adam

Skoro "czyta je pan z zapartym tchem", to DLACZEGO pan twierdzi, że "gowork to nie miejsce na takie wywody". PODSTAWOWY brak logiki myślenia, szanowny panie!!! A swoją drogą, RZECZYWIŚCIE muszę się zastanowić, czy moich przygód w BV nie opisać w scenariuszu filmowym. Zwłaszcza przebojów z paniami z księgowości, które wymagały opisywania każdego (malutkiego) biletu MPK na, wypełnianym OBUSTRONNIE, druku A4. Po to, żeby dostać zwrot 2-3 zł za przejazd służbowy. Gotowy scenariusz na komedię!

Rambo Mambo
@Małgorzata Bogusław

Pozbierać się po takich doświadczeniach, to trzeba być prawdziwym twardzielem.

@Rambo Mambo

Kpina całkowicie nie na miejscu, MAMBO PAPCIU!

Marlena

Firma to ludzie, a pisze Pani o wydarzeniach sprzed 10 lat. Przez te lata ludzie się wymienili więc to już inna firma.

Iza

Czynne uczestnictwo w dyskusji jest naprawdę bardzo istotne, a zatem to dobrze, że postanowiłeś zostawić tu swój głos. Jednakże mógłbyś napisać coś więcej o pracodawcy, jakim jest Bureau Veritas Polska. Zapewniają Wam tam dostęp do pełnego pakietu socjalnego?

@Marlena

Owszem ludzie się wymienili , bo z różnych powodów, w tym, finansowych, nie dawało się tam pracować. A obecnie, jak widzę, wcale nie jest lepiej.

Iza
@Małgorzata Bogusław

Jak można łatwo zauważyć - masz sporą wiedzę na temat aktualnej kondycji firmy Bureau Veritas Polska. W związku z tym byłoby naprawdę dobrze, jakbyś opisała Nam chociaż niektóre z tamtejszych warunków zatrudnienia. A może jeszcze orientujesz się, czy osoby posiadające niewielki stopień niepełnosprawności mają tam szansę na pracę?

@Iza

NIESPRAWNOŚĆ polegająca na lizusostwie i przymilaniu się do wszystkich bez wyjątku, jest MILE widziana w każdej firmie!. Aplikuj, powodzenia!

Jacek
@Małgorzata Bogusław

Czy orientujesz się, jak obecnie wygląda sytuacja w Bureau Veritas? Piszesz, że nie jest lepiej niż kiedyś. Co masz na myśli?

Paulina

Na stronie firmy w w zakładce kariera znajdziesz dwa aktualne ogłoszenia, na stanowisko Planista/opiekun klienta w dziale planowania z językiem angielskim i na stanowisko Operator kruszarek. Czy któreś z tych ogłoszeń, pasuje do Twoich oczekiwań i czy posiadasz już doświadczenie w branży?

Aleksandra

Potrzebuję aktualnych opinii o firmie :) Czy ktoś mógłby się taką opinią podzielić?

Zostaw merytoryczną opinię o Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bureau Veritas Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bureau Veritas Polska Sp.z o.o.