Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

milusia

Wspolczuje.Jak masz dobre zdrowie to sie postawisz i ''morde''.Tyle chamek i zazdrosci.Zazdrosc zrzera od srodka, Bezczelne, perfidne i tak dzieci chowaja i tyle takich samych chodzi po ziemi jak te co morda szczekaja,dzieci powielaja taki przyklad w zyciu szkolnym, doroslym.Chca cie usuna ale nie swoimi łapami, morda .Metody bezdotykowe nie udowodnisz, chodzi o zadreczenie, zastraszenie ,upokazanie sama odpuscisz metody skuteczne.Za krotko jestes malo wiesz , nie dasz rady jak beda chcialy cie usunac .Tam, nie wiem jak jest , ale w Otmecie takie metody.Wspolpraca brygadzistki itd az cie zniszcza za zycia a nawet samobójstwo ci moze zaproponuja jak mi.Chore psychicznie a o tym nie wiedza.Szkoda mi Ciebie.Uwazaj.

di

ja pracuje w dylakach 2 miesiac awansowalam o ile mozna to nazwac awansem po 3 tygodniach pracy z maszyn na testerke i zaczelo sie obgadywanie mnie po calej zmianie. Ide na podmiane za kogos i brygadzistka czepia sie mnie o wszystko stoja z kolezaneczkami i geby od gadania im sie nie zamykaja. Masakra. To jest chore ze brygadzistki sie nie lubia a ja mam na tym cierpiec?

milusia
@di

Uwazaj bo ta sama metoda co w otmecie, zero empatii, szacunku .Dreczenie ,upokarzanie ,zastraszanie wszystko co moze cie usunac z pola widzenia. Nie zasluzylas, fala musi byc. Powodzenia.

di
@milusia

Hej kochana. Dziekuje za odpowiedz. Staram sie nie zwracac uwagi na nic i chodze z glowa do gory i to ich (usunięte przez administratora) jeszcze bardziej. Proby zlosliwosci przyjmuje z usmiechem na twarzy i to najbardziej boli. Awans moj to smiech na sali jest bo wiecej roboty i nerwow. Chce wytrzymac do konca umowy tej trzymiesiecznej i nara. Szukam innej pracy bo to jest zenada poprostu. Kasa marna a wymagania jak przynajmniej za 3 tys mies. Darcie geby o byle co i wogole nie wiadomo jak sie ruszyc bo wszystko zle.

były

Coroplast daje ogłoszenia o naborze do UP, ale ostatnio zatrudnia przez agencję pracy z Opola - IflexS - na okrągło jest ogłoszenie. Także nie jesteś w temacie.

martema

No i jest swieza sila robocza .Teraz juz bedzie ok.

planista produkcji

Rozmowa nie odbyła się, ponieważ osoba, z którą rozmowa miała się odbyć, nie przyszła na spotkanie, stracone 20 minut życia. Odesłano mnie z kwitkiem, bez przeprosin, bez wyjaśnienia, a przecież czas i koszty dojazdu i poświęcony czas na przybycie na spotkanie nie jest za darmo.

Nie zadano.

logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

marek

nie słyszałeś o podobnych przypadkach w firmie?? ile tam pracujesz? zwalniają po 5,,3,9 latach pracy, powodzenia

martema

zwalniaja redukcja a w PUP sa oferty pracy w Coroplascie ciekawe dziwny ten zaklad no i bez klimatyzacji.

martema

Nawet wiatrakow niema a jak tak zle stoi to czemu parcuja w soboty i niedziele zart jakis nie mam kasy to nie ma setek.

ona

a po kilkunastu latach wywala cie na zbity pysk bo powiedza redukcja stanowisk, tak sie odbywaja zwolnienia grupowe w krapkowicach

kozojebca
@ona

Wróciłam z nocki, o 10 obudził mnie telefon, dzwoniła sucha paniusia z kadr, żeby mnie poinformować, że nie dostane umowy i tak o to po prawie 10-u latach pracy wyrzucili bez słowa wytłumaczenia, nie miałam prawa poznać przyczyny dla której to nie dostałam kolejnej umowy - lakoniczne słowa paniusi - umowa pani wygasła - tym razem miała ona być na stałe, a żeby było śmieszniej w Urzędzie pracy było akurat ogłoszenie, że przyjmą 20 osób na maszyny, 20 na tablice, przygotowanie - z resztą na okrągło jest ogłoszenie - PARANOJA. Oczywiście rozdawano umowy na stałe, nawet tuż po okresie próbnym - zarezerwowane dla lizodupów, nawet nie miało znaczenia ile dziennie bubli najeba... ile godzin na papierosie spędzili. Pani majstrowa zezowata Koza mam nadzieję, że oliwa sprawiedliwa i ktoś też tak potraktuje pani córeczki. Dodam, że nie chodziłam na chorobowe i wyrabiałam normę. W dupie mieli to, że zostaje bez środków do życia. TAKIE PODIĘKOWANIE PO PRAWIE 10-u LATACH PRACY. OBÓZ PRACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK CIE NIE ZNISZCZĄ PSYCHICZNIE TO POCZEKAJĄ GRZECZNIE AŻ CI SIE UMOWA SKONCZY I CIĘ WYRZUCĄ

ala

A w Dylakach zwalniają

rom

Jesli jestes normalny i chcesz nadal nim byc, to szukaj pracy na smieciach ,aby nie tam/:)!!!!Powodzenia

coro

Aplikowałem do Coroplastu w Strzelcach Opolskich na stanowisko Specjalisty Jakości. Oczywiście przez telefon zapewniania w stylu, ze mam super doświadczenie itp i bez problemu można u nich dostac stawke taką jaką chcę. No rozmowa na miejscu trochę dziwna była ale to szczegół... Oczywiście zapewniania że odpowiedź zwrotna bedzie krótkim terminie... Minęło szmat czasu i do tej pory brak oficjalnej odpowiedzi ze strony firmy.... W sumie po poszukiwaniu info o corpoplascie mozna znaleśc ogloszenia ze szukają inz za 3 brutto a tutsaj ktos pisze o tym ze oferuja 2500 masakra...

Pyskata

Witam czytam wasze wypowiedzi i przypomina mi się jak to ja pracowalam w Coroplast w Prudniku. Teraz pracuję w Artechu także w Prudniku. Narzekałam na Coro ale ten zaklad w którym pracuję obecnie to OBÓZ PRACY nie można nam mieć telefonów komórkowych- i nie interesuje to nikogo że coś może się zdarzyć i wtedy ktoś będzie chciał się z nami skontaktować. Nie można miec przy sobie picia nawet w plastikowej butelce, zakazane jest palenie oraz posiadanie jakiejkolwiek kosmetyczki gdzie dla kobiet to rzecz nie zbędna przy "trudnych dniach'a to dopiero początek urokliwego życia w tym zakładzie. Z brygadzistka najlepiej nie rozmawiać i nie oddychać bo jest traktowana jak bóstwo stare pracownice tak je nauczyły a kierownictwo hmmm cóż kierownik kierowników z kierownikiem ile działów i magazynow tylu kierowników i ich zastepców. ZAŁUJĘ ZE SIE PRZYJEŁAM DO TEGO BUR.... Szczerze mówiac gdyby otworzyli Coro w P-ku na nowo poszłabym bez mrugnięcia okiem. Pozdrawiam

niunia

A ten WIELKI OCIERACZ sie ociera jeszcze?

luck

A to kto, to geastapo?Domyslam sie:)CHyba nie zeszla jeszcze!Juz mniej dreczy ze swoja ekipa,az wzrok jej sie pogorszyl i dala spokoj bo juz nikogo nie widzi.!!!:)Ma za swoje.

A mam pytanko? Gestapo nie zeszła,nie popełniła sam... bojstwa biedactwo, tak chciala mojego!!!.Ja jestem Tu .Pozdrawiam

marcin

A pieknie ujete okreslenie na tych pajacow:)Pozywiaja sie i dowartosciowuja czyims kosztem upokarzajac, ponizajac i taka, taki czuje ,ze jest wtedy kims.:)Diably wcielone.Jak taki,taka spojrza w lustro i co widza.?!Co soba reprezentuja, przyjdzie czas i na ciebie padalcu jeden z drugim,wierze w to.Coroplast jako zaklad pracy to budynek i maszyny a reszta to w wiekszosci niedouczone,podłe,zakłamani i przebiegłe głupole.!!!!!Przeklinam tych, bezwzglednych opetanych nienawiscia ludzikow.!!!!!

Emma

Coroplast sam w sobie nie jest najgorszy,czego nie można powiedzieć o brygadzistkach i jakościowych. Osoby niedouczone,pozbawione kultury osobistej i zrozumienia dla ludzi, w większości wulgarne i ciężko myślące, albo w ogóle.... pozdrawiam:)

Seba

A jak wygląda praca teraz na sylwestra, wolne czy pracujecie 31 grudnia?

mikolaj

Zblizaja sie Swieta Bozego Narodzenia i taki pajac pujdzie do spowiedzi, katolik cala geba i ciekawy jestem co powie?Ksiedza mozna oszukac, ale Boga juz nie niestety!!!.W jakiego ty Boga wierzysz podczlowieczku,uwazasz ,ze jestes kims?!Tutaj moze tak ,dobrze ze tam Bog nie bedzie pytal za kogo sie uwazasz, ile masz pieniedzy i ilu masz znajomych wirtualnych na fb.Oceni ciebie, bedzie odwrotnie niz do tej pory.Nie chcialbym byc na twoim miejscu maluczki podczlowieczku.Wesolych Swiat.

helmund

DZICZ, DZIKUSY NIC W ZYCIU NIE WIDZIELI I ZACHOWUJA SIE JAK DZIKUSY, TYLKO ŁUKU IM BRAKUJE, MACZETY I KAMIENIA, ZEBY OGNISKO ROZPALIC, A MAMY 21 WIEK, NA TO WYCHODZI NIE WSZEDZIE, BUSZMENI SA BLISKO NAS.

helga

Jak masz ukladzik z kim trzeba tzn. brygadzistka to da cie na takie miejce jakie ci pasi.Jak masz kredycik to da cie oczywiscie po znajomosci na takie miejsce gdzie norme wyrobisz i ci zaplaca na koniec miesiaca a i oszukuja i wpisuja wiecej niz zrobia, aby norme miec i stowka w kieszeni.Na setki tylko wybrancy,urlopy kiedy chca .Jezeli maja tyle wolnych stanowisk,to przezocaja na inne tam gdzie czeba.Chwal brygadzistki , chociaz tak nie myslisz jakie pienkne to chlona i lapiesz plusy .nie morzez sie pyskowac one maja cie w garsci.Jak tam se dostoniesz to obaczysz co za oboz pracy.obozy w ktorym bendziesz.powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.