Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

medison

Praca wymaga dokladnosci ,jest na niektorch formach ciezko,zalezy co wylewamy.Sa uklady i ukladziki,niektorzy z palcem w D..PIE moga stac osiem godzin,a inni musza wyrywac sobie rece ,zeby wyciagnac to co wylane.Robota dla chlopa,czesto robia to baby.Pupilki, pydupasy , slizgacze,i cwaniaki z przebiegloscia w zyciorysie. maja luzy,nie musza sie nazasuwac, stoja ciagle w tym samym miejscu jak krowa w oborze,i wkladaja sobie rureczki,uszki,kuleczki i d...pa rosnie i wyplata sie nalezy,czy sie stoi czy sie lezy. chodza na urlopy kiedy im sie podoba.Jedne wielkie gowno ,wspolczuje normalnym ludziom ,ktorzy tam sie dostali.Ziomale trzymajta sie od tego bagna pelnego g..wna z daleka.

milka

Praca jak praca wszedzie trzeba zasuwac za grosze,ale tylu pustych,pysznych , falszywych,płytkich ludzi w jednym miejscu to gehenna. Normalny,inteligentny czlowiek niech nie przekracza progu tego miejsca,szkoda czasu .

Metka

PSYCHOPACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

julia

aldona a masz proste nogi?panna to takie jeszcze chodza po ziemii,wyczelac jak golebie hi,hi.

dejzi
@julia

Kobieto lepiej zjesc kromke chleba ze smalcem ,niz isc tam do (usunięte przez administratora)pracowac,zapomisz z poziomu stresu jak masz na imie,omijaj jak najdalej.To sa osoby bez odruchow ludzkich,uczuc .Mam nadzieje ,ze odczuja to samo co ja .Bog cierpliwy ,ale sprawiedliwy.Amen.

planista produkcji

Rozmowa nie odbyła się, ponieważ osoba, z którą rozmowa miała się odbyć, nie przyszła na spotkanie, stracone 20 minut życia. Odesłano mnie z kwitkiem, bez przeprosin, bez wyjaśnienia, a przecież czas i koszty dojazdu i poświęcony czas na przybycie na spotkanie nie jest za darmo.

Nie zadano.

wiazka

A JA ZNALAZLAM TAM MILOSC NIE PISZ TAKICH RZECZY RAMONA,NIE WSZYSCY TO IDIOCI.TYLKO CI KTORZY MYSLA ,ZE SA KIMS,A SA NIKIM.TAK TO JUZ JEST W TYM TOWARZYSTWIE.BASKA IM NA TO POZWALA.

ramona

Tak ,jest trochę samcow.Napewno znajdziesz,jako nasza samica.Tam feromony w powietrzu ,az mgla od nich.Szykuj się,juz kolejka czeka na nowe miecho.Milosc zycia tylko w coroplascie ha,ha.Wielki,maly od koloru do wyboru. Szykuj suknie najlepiej czarna.

aldona

mam zamiar sie przyjac do coroplastu w krapkowicach czy pracuja tam chlopcy i jacy sa jestem panna i moze znalazlabym tam milosc zycia

xxe

nie wszystkie brygadzistki sa zle ola jest super

pracownica

dzisiaj COROPLAST przeprowadza masowe badania wysokosciowe (po ostatnim wypadku gdzie pracownica tracac rownowage przy pracy z drabiny zlapala sie wetylatora i przeciela palce)co nato PIP a wszystko poto a zeby gora miala spokoj w razie niedaj boze wypadku smiertelnego gdzie wiadomo ze najwiecej smiertelnych jest po upadku z wysokosci ciekawa jestem naczym te badania beda wygladaly bo co wiem to do takich badan jest potrzebny okulista ,neurolog,i laryngolog a COROPLAST jest w stanie zalatwic to jedna osoba ciekawe ile pani doktor bierze od glowy czy liczy hurt czy detal

Mala

pracowałam tam i wiem co to znaczy firma COROPLAST w KRAPKOWICACH najgorszemu wrogowi nie polecam takiej pracy jak tam jest brygadzistki i jakosciowe znecaja sie nad ludzmi kaza robic a one z D... siedza i piepsza trzy po trzy na przerwe jak szlismy to szybko sniadanie i toaleta a zeby wypic kawe moglismy zapomniec to była mordownia tam nie zycze tam isc praktycznie za marne grosze a jak ktos sie dostanie do tej firmy to tylko bładac zeby nie isc na brykade Kaski czyli na porsche tam to dopiero piekło

kicia

MIALAM TAM ISC DO PRACY,ALE SIE BOJE .TO CO CZYTAM PRZERAZA MNIE.TRZYMAJCIE SIE PRZYJACIELE.

dejzi

Coroplast to co najgorsze w zyciu moglo mnie spotkac.Tam ZLO grasuje.Diablice brygadzistki sie obijaja (usunięte przez administratora) obrabiaja i przypodobuja sie chloptasiom.Wierze w diably ,tam maja ogromne pole do popisu,ponizac ludzi.Tam potrzebny jest EGZORCYSTA,ZEBY Z TYCH POPAPRANCOW ZLO WYPEDZIL. Same brygadzistki i jakosciowe to pomocnice LUCYFERA.SZKODA ,ZE NIE SA TEGO SWIADOE,SWIADOMI.ZAL MI ICH.

obserwator

jakimi setkami nie to przeciez jalmuzna za niedziele 100 zl to zwykle wykorzystywanie i ponizanie kobiety szanujcie sie vo macie z zycia bo napewno nie pieniadze caly miesiac z sobotami i niedzielami za 2000 zl a tluste misie sie pasa i z was smieja strasza was premia a wasze zarobki razem z premia to najnisza krajowa ktura sie nalezy jak psu miska

beba

tak placa marnia ale jak to w polsce ludzie tylko narzekaja ale nic nie robia w kierunku zeby zmienic swoje zycie na lepsze

mamdosyc

Pracuję kilka lat i nie mogłam narzekać, ale jest coraz gorzej. Pewnie z winy nas samych. Z braku lepszej pracy pozwalamy się wykorzystywać, tak jakbyśmy naprawdę nic nie znaczyli.Płacą coraz mniej, a roboty dokładają.Cały nasz rząd jest do ...., bo pozwala takim niby niemieckim firmom wykorzystywać ludzi płacąc śmieszne 11oozł. Firma jednak solidnie płaci tą najniższą krajową,na czas. Pozwala dorobić "setkami". Tak było do tej pory, w Dylakach. Gornicy wychodzą na ulicę, kolejarze,pielęgniarki strajkują, a tacy jak my pozwalamy się wykorzystywać, mam na to brzydkie słowo . 300 euro i za to całujemy naszego pana prezesa po nogach , bo w prolichcie nie lepiej, u Marciniaka gorzej(może), LISSY też do bani, i co nam zastaje ? Holandia

martensa

Omijac ten zaklad szerokim łukiem beznadzieja.

pracownica

Pracuję w Coroplast juz 5 lat i nie mogę już patrzeć na te fałszywe gęby. Najgorszemu wrogowi takiej pracy życzę z całe serca.

szukająca pracy

Oferta pracy firmy Coroplast w Krapkowicach jest żałosna - szukają mistrza zmiany, oczywiście z doświadczeniem, praca na 3 zmiany, zarządzanie 150 osobami plus nadzór maszyn, odpowiedzialność ogromna - za coś takiego oferują stawkę 2000 brutto... W sumie to nie wiem czy śmiać się czy płakać...

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.