Opinie o H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o. w Krapkowice

przeciętny człowiek

Pracowałem tam kilka lat, natomiast dobrego słowa nie mogę powiedzieć. Niesamowicie niefortunny to był z mojej strony wybór pierwszej pracy. Pożegnałem się z tą firmą już jakoś 3 lata temu, tylko że o tym miejscu nie da się tak zwyczajnie zapomnieć. Raz na kilka miesięcy tutaj zaglądam i często myślałem o tym, żeby w końcu napisać jakiś komentarz. Zbyt wiele jest z nimi nie tak, żeby zwyczajnie pójść w swoją stronę i spróbować zapomnieć. Uważam, że wszystkiemu jest winne kierownictwo - ryba się psuje od głowy. W tej firmie nigdy nie będzie normalnie, bo nikt normalny tam na dłużej nie zostanie. Na pewno nie na produkcji. Na pewno do tej pory się nie zmieniło: wiem, bo miałem niedawno okazję porozmawiać z kimś, kto się zatrudniał (i zwalniał) całkiem niedawno.

Danka
@Wizjoner

A są podane jakieś wytyczne, których należy przestrzegać, aby móc dostać tę premię? Piszesz coś o tym, że dostaje się ją, jeśli chce się uczyć nowych rzeczy. A jakiś aspekt oprócz tego też ma znaczenie? I w jakiej wysokości (tak mniej więcej) jest ta premia?

Maciek

Trafiłem na niedawno wygasłą ofertę dot. stanowiska planisty produkcji, może będzie wznowiona za jakiś czas, to na wszelki wypadek o nią dopytam. Wymagana jest znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym, w jaki sposób jest to sprawdzane, przeprowadzany jest test pisemny czy po prostu podczas rozmowy? Widzę, że oferują umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym, a jaka jest w trakcie jego trwania? Okres próbny jest 3 miesiące, tak?

AAA
@Maciej

Jakie to dokładnie są przywileje i z jakiego tytułu? Można sobie jakoś zapracować na lepsze traktowanie?

przeciętny człowiek

@przeciętny człowiek

Powiesz co było nie tak bo dość ogólnie to tłumaczysz bez żadnych przykładów. Kierownictwo źle organizowało prace na produkcji czy były jakieś spięcia z kierownikiem. Ciekawy jestem.

AC i OC

Kierownictwo nie kompetentne. Brak wizji zarządzania. Brak współpracy. Wieczne okłamywanie szefa. Dziwne zwyczaje przydzielania premii. Jest kilka ludzi z którymi warto współpracować.

Wizjoner
@AC i OC

To wszystko niestety prawda. Ta firma nie funkcjonuje tak jak powinna. Pomyłki co niektórych "inżynierów konstruktorów " są zamiatane pod dywan. Najbardziej obrywa się pracownikom, za błache drobnostki. Zmiany powinny być od samej góry czyli szefa , a potem kierownictwa, wtedy myślę może coś by się zmieniło , bo jak na razie to firma stoi w miejscu zamiast się rozwijać. Wokół jest tyle innych zakładów pracy i widać ciągły rozwój , coroczne podwyżki , premie na święta , trzynastki, pełny pakiet socjalny. U nas są pieniądze ,tylko szef jakoś nie chce ludziom dawać , woli zabierać. Żeby się rozwijać to potrzebne są zmiany i inwestycje,ale u nas tego nie widać , stoimy w miejscu. Niech następny rok przyniesie dużo zmian na lepsze.

@przeciętny człowiek

Potwierdzam wszytko co złego piszą ludzie na temat tej firmy. Wszystko ale to wszystko jest winne kierownictwo zaczynając od samej góry Buf z biura zatrudnia ludzi myśląc że za grosze będą robić i obiecuje podwyżki po zmianie umówy ale to kłamstwa i manipulacja tak samo wykorzytuje ludzi w biurze jak i na hali z tym jest tak 50/50 raz są podwyżki a później już ich nie ma i nie zobaczysz, Kolejne problemy zatrudnianie znajomych na kierownicze stanowiskach bez doświadczenia, bez jakichkolwiek predyspozycji na te stanowisko, choć Buf mógłby ich wysłać na szkolenia jak rozmawiać z ludźmi jak kultularnie się odzywać na takim stanowisku jak dobierać słowa lecz nie po co szkoda pieniędzy, szkoleń mało albo tylko na wybrańców brak motywacji dla starych pracowników (ja mam 8lat doświadczenia) brak szkoleń dla starych pracowników (są wybierani niekiedy pupilki Buf-ona i wyśle raz na 5lat na szkolenie oczywiście bez podwyżki później) Do nowych Jak chłopaku nie przeszkadza ci że kierownicy mają pół muzgu zapraszam Ps Na szczęście ja jeszcze kilka lat i emerytura więc myślę że też bym zmienił firmę napewno

Odbiornik
@Wizjoner

Akurat osób z biura nie można się czepiać. Są kompetentni, pracownicy a każdemu zdarza się popełnić błędy.

Hmm
@Odbiornik

Czytaj ze zrozumieniem. Kierownika Buf zatrudniającego neguje a nie ludzi z biura są wykorzystywani nowi pracownicy jak i na hali tak samo i w burze dlatego nie zostają można było zobaczyć przez ostatnie 5lat ile ludzi przeszło przez firmę to chyba świadczy o bardzo ale to bardzo nie poważnym podejściu do pracowników kierownika głównego jak i jego nie poważnych kierowników produkcji Potrzebna jest nowa świeża krew świeża ręką której Ludzie by słuchali a nie po koleżeńsku traktowali pełno przerw na kaweczki, rozmowy ,papierówki, itp często tylko dla wybrańców kierowników Opinia negatywna i jak na dziś niegatywna atmosferę psują kierowcy koledzy kierowników i koleżeństwo i lepiej traktowani ludzie z którymi się pije kaweczki itp więc ludzie którzy pracują dłużej wiedzą o co chodzi. Tylko nowe kierownictwo i nowi obcy neutralni kierownicy mogą tutaj naprawić pracę i atmosferę w tej zakolesionej firmie.

Wizjoner
@Odbiornik

No tak zdarza się , tylko różnica jest taka, że jeśli pracownik coś zrobi źle to jest wielka afera na całą firmę , śledztwo kto to zrobił ,zabranie premii, a jeśli ktoś z biura popełni błąd to jakby się nic nie stało ,zamiatanie pod dywan wszystko, nie ponosi konsekwencji. Oto cała prawda.

Odbiornik
@Wizjoner

Nikt na siłę nie trzyma jak się nie podoba to trzeba zmienić pracę , w biurach też się obrywa tylko na produkcji tego nie widzicie

nie polceam

Wszystko co tutaj piszą to prawda. Pracodawca nie warty polecenia. Za błędy powinien obrywać kazdy nie wazne czy z biura czy nie, a do tej pory tylko na produkcji sie obrywa za bledy

@AC i OC

Cześć, szukam pracy na produkcji, tak przeglądam co piszecie i zastanawiam się, jak przebiega rekrutacja osób na kierownicze stanowiska? Nie awansuje się osób z produkcji na kierowników czy brygadzistów? Wtedy chyba byłoby inaczej, skoro osoba wyżej tez kiedyś była w butach pracownika produkcyjnego i wykonywała jego obowiązki. Szkoda, że takie kwiatki wychodzą z tą premią. A sama podstawa jak wychodzi? Jaki firma ma w ogole stosunek do podwyżek? Przyznają je, czy trzeba o nie mocno walczyć?

Wizjoner Nowy wpis

Jeśli szukasz pracy na produkcji , to dam Ci dobrą radę, szukaj pracy gdzie indziej , tą firmę należy omijać szerokim łukiem . O awansie z pracownika na kierownika czy brygadzisty można zapomnieć. Chyba ,że jesteś naprawdę bystry i obeznany , bezbłędnie czytasz rysunki techniczne.Podstawa to niestety najniższa krajowa+ trochę premii. Na podwyżkę nie ma co liczyć , możesz być dobry ,najlepszy nie wiadomo jaki jeszcze , a I tak podwyżki nie dostaniesz chyba ,że będziesz się chciał uczyć nowych rzeczy to wtedy może coś tam dostaniesz , ale też nie za dużo.

Judaż Nowy wpis
@Wizjoner

Podwyszki sa czasami zależy od zangarzowania.. kierownictwo jest dobre i praca też dobra polecam

Danka Nowy wpis
@Wizjoner

Wiecie, czy H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ale za pracę płaci? Dobrze? Wiadomo, że za darmo nie zapłacą. To daj znać, jak możesz, jak płacą tym, co pracują ;) Zarobki w miarę konkurencyjne jak na okolice czy lepiej szukać gdzieś indziej ogółem?

Kura

Witam! Kierownictwo to najbardziej się czepia pracowników , którzy rzetelnie pracują a jeszcze wymaga się od nich szybkości. Zabrania noszenia słuchawek i telefonów,a pracownicy z Ukrainy mogą praktycznie wszystko , na papierosa to po kilka razy dziennie, a w szatni to 5 minut przed końcem już przebierają się.Gdzie tu sprawiedliwość? Prawda jest taka jeśli ktoś ma jajka , miód, ziemniaki i nimi handluje to ten w tej firmie będzie miał dobrze,dostanie premię ,nic się nie przemęczy,a reszta będzie tyrać za marne grosze.

Maciek

Łukasz
@Maciek

Tak jest przeprowadzany test pisemny. Z reguły dają test a b c i do napisania list z wakacji bądź odegranie scenki np w sklepie lub u lekarza.

XXX
@Maciek

Odpuść sobie ten (usunięte przez administratora) wiem co mówię bo tam pracowałem. Zarobki porażka, traktowanie ludzi porażka.

Maciej
@XXX

Ile można tam zarobić skoro porażka i jak tak są.pracowniicy traktowani.czy to prawda że ukraina a szczególnie panie mają specjalne przywileeje

AAA
@Maciej

Pracownik biurowy

Witam.Atmosfera w pracy nie ciekawa.Łysy budowlaniec( kierownik zmiany) myśli że się zna a kompletnie nic nie potrafi tak jak dwóch pracowników z jeden rodziny kablują ile się da i zwalają winę na poprzednią pracę. Kierownik nic z tym nie robi ponieważ z takim wykształceniem i podejściem nie ma czego sie spodziewać po nim.Pozdrawiam

Pracownik biurowy

Zaangażowaniem do czego? Pisania skarg na drugą zmianę i zwalania winnych na nich? Tylko to potrafi robić a jego zmiana jest idealna nigdy nie potrafi przyznać się do pomyłki albo że coś jego ludzie zrobili nie tak

Łysy z brejzers
@Pracownik biurowy

Przynajmniej ktoś trzyma nad tym wszystkim rękę. To on powinien zostać Szefem Produkcji a nie ten niewykształcony pupilek prezesa który nie potrafi podjąć decyzji

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno

Czy pracownicy w H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Odp

Jak najbardziej. W brygadach panuje dobra atmosfera do momentu aż góru wszechwiedzacy kierujący nie węszy i nie mataczy co wychodzi mu nadzwyczaj dobrze patrzac na jego kompetencje

Sebo
@Odp

Dziwnie to brzmi, że ktoś z góry chciałby rozbić dobrą atmosferę. Z jakiej racji? No i ogólnie chcę zapytać o to, co pisano tu, że firma szuka ludzi z pasją, którzy chcą pracować. Ja taki jestem ale nie wiem, czy za to otrzymam odpowiednią zapłatę? Pensja jest na jakim poziomie? Doczytałem się też do tego, że i podwyżki nawet dają. Teraz jakieś były?

Jakie są warunki zatrudnienia w H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o.?

Produkcja

Warunki zatrudnienia są zawsze napisane na umowie o pracę. Firma szuka ludzi przede wszystkim z pasją , ludzi którzy pracy się nie boją ,bo na razie to dużo osób narzeka. Przede wszystkim trzeba mieć chęci do pracy , dużo pozytywnej energii do działania. No i mało chorować , bo za chorobowe to premie na rok zabierają. Dużo jest ludzi co nie chce się robić i idą na chorobowe. A podwyżki to pierwsi by chcieli. Na podwyżkę trzeba zasłużyć.

Slusarski
@Produkcja

Żeby mieć chęci do pracy trzeba mieć jakąś motywację a co do chorobowego każdemu zdarza się zachorować a zabieranie za to premii pokazuje tylko jak płytkie myślenie jest kierownictwa.

@Produkcja

To po ilu zwolnieniach lekarskich zabierają tą premię? Powiedziałbyś ile tej premii rocznej jest przyznawanej? :) Ktoś też napisał, że podwyżki miały być we kwietniu, były one w końcu przyznawane?

Produkcja

Witam! Ja radzę się przyjrzeć pracy, paniom z Ukrainy. Po co wogóle one zostały zatrudnione w naszym zakładzie ? Przecież te paniusie nie mają zielonego pojęcia o robocie, tylko wszystko ustawiać im trzeba , przygotować stanowisko do pracy. Powinny zostać wymienione na jakieś ambitniejsze kobiety ,które mają chęć do pracy i uczenia się , a u nas to typowe śpiące królewny.

Produkcyjny

Co ty gadasz za głupoty, starają się i dobrze pracujo. Nie spowalniają roboty wręcz nadrabiają. Wydajność podskoczyła po zatrudnieniu pan z ukrainy. Nie jedna Ukrainę złapałbym na pien. Oby tak dalej. Firma rozwija się, inwestuje w nowe maszyny, podwyzki dla pracowników rowniez są.

obywatel
@Produkcyjny

Głupoty to sam gadasz. Przecież to widać jak one robią , omal nie zasypiają przy pracy. Każda na siedząco robi , jeszcze do tego ziewają i udają że wielce narobione paniusie jedne. Zatrudnienie tych pań to jedna wielka porażka tej firmy. A co do podwyżek to na tygodniu będzie informacja czy je dostaniemy czy trzeba będzie poczekać na lepsze czasy.

Produkcyjny
@obywatel

To mo hyba nie rozmawiamy o tych samych paniach. sa pracowite , szybkie i zangazowane. siedza bo taka maja prace. a ty zamist obgadywac wez sie do roboty bo przez takich jak ty nigdy nie bedzie dobrze w firmie.

Jorgel
@Produkcyjny

O tych samych Ukrainkach rozmawiamy, one są w firmie po to żeby ładnie pachnieć i wyglądać. Zero ambicji czy chęci uczenia się czegoś nowego , tylko byle 8 godzin coś tam porobić i zadowolone.

Jorgus
@Jorgel

Zgadza się. Pupuliki kierownika nic więcej. Bez produktywne, nie zaangażowane , firma coraz bardziej spada w dol . Do tego szef myśli że jak da 400 zł brutto dodatku to uspokoi pracowników . Nic bardziej mylnego

Honorata
@Jorgus

W końcu były te podwyżki? 400 brutto, jak pisałeś? Nie wiem, czy to dużo, czy nie, bo nie znam zarobków przed podwyżką. Ile w sumie się zarabia?

Filozof
@Honorata

Podwyżek należy spodziewać się w kwietniu. Teraz dostaliśmy dodatek inflacyjny 400 zł brutto. Zarobki są większe niż minimalna krajowa, ale dużo osób narzeka że to mało dla nich. No wiadomo, że wszystko drożeje w szybkim tempie , ale też trzeba zacisnąć pasa , a nie wydawać pieniądze na prawo i lewo. I tak żyjemy dostatnio niż kiedyś. Trzeba wiedzieć jedno ,że pieniądze szczęścia nie dają.

Fizjolog
@Filozof

Oczywiście że narzeka bo mają takie prawo z takimi zarobkami. Firma nie należy do biednych a szef ciagle mówi jaka to jest ciężka sytuacja gospodarcza i nie ma pieniędzy i nie wiadomo jak ze zleceniami. Wiele osób na produkcji zasługuje na większe pieniądze ale kierownictwo tego nie widzi. Zaangażowanie, umiejętności i wiedza nie jest tak doceniana co widać na stanowiskach u góry.

Pracownik biurowy

Witam.Niech ktoś mi powie jak to jest możliwe że kierownik zakładu ma wykształcenie podstawowe i jest na takim stanowisku? Czysta kpina

@Pracownik biurowy

Noo faktycznie mogłoby się do wydawać nie fair dla kogoś. Ale skąd takie info tak wgl jak to sprawdziliście? Bo raczej dokumentami nikt tu nie macha

Kolega kierownika
@Pracownik biurowy

Skąd wiesz że ma podstawowe? Wykształcenie nie odgrywa aż takiej roli. Liczy sie wiedza, umiejętności i doświadczenie a tego mu nie brakuje przecież.

obywatel
@Kolega kierownika

Do kierownika to mu dużo jeszcze brakuje tak naprawdę. Żeby on interesował się produkcją , co się dzieje na poszczególnych działach produkcji,to by było wspaniale . Kierownik powinien być dla ludzi , wysłuchać problemów jakie są na produkcji , rozwiązywać problemy , nawet takie gesty jak podać rękę,przywitanie się z pracownikami nie zaszkodzą. No i teraz te podwyżki wynagrodzeń , też powinien negocjować z szefem o tym . Miejmy nadzieję, że lepsze czasy dla tego zakładu nadejdą.

Kierowca
@obywatel

Bo to nie jest kierownik tylko szefu. Nie gadaj , chłop lata wszędzie , ma oczy do około głowy . Problemy na produkcji? Wystarczy iść z tym do kierownika i od razu masz problem rozwiązany , wystarczy chcieć wspolpracowac

@Kierowca

A te problemy, o których kiedyś tu wspominaliście to jakie mogłyby występować i jak były w ostatnim czasie rozwiązywane? Skoro da radę się z kierownictwem dogadać to można liczyć na indywidualne podejście?

Szefu
@Marzena

Jedynie na co można liczyć to na uwalenie premi

Produkcja

W końcu ktoś przejrzał na oczy i pożegnaliśmy te piękne Panie z Ukrainy , które mimo starań różnych osób , zostały zwolnione. Powód zwolnienia jest prosty, wydajność w pracy , błędy produkcyjne , zero zaangażowania , brak efektów w pracy. Życzymy im kolejnych sukcesów na drodze życiowej jak i zadowodwej.

Witam.Prawnik został zatrudniony żeby złożyć pozew zbiorowy przeciwko kierownikowi zakładu ponieważ działa na szkodę pracowników, do siebie wszystko dla innych nic, nie przekazuje problemów szefowi firmy, bezczelnie kłamie, kto potrafi język niemiecki to z szefem może porozmawiać jak przyjeżdża i chodzi po firmie wtedy zdziwienie szefa jest ogromne co się dowiaduje o firmie.Pozdrawiam

Witam.Nie polecam tej firmy, totalna dziecinada co tam się dzieje, ocenianie pracowników na najgorsze oceny przez kierowników po to żeby tylko szefowi dobrze zrobić i pokazać ze tumany pracują w tej firmie a mu kierownicy jesteśmy najlepsi heh… oczywiście podwyżek obiecanych nie ma do teraz. Zarobki to najniższa krajowa wiec firma powie ze od nowego roku i tak dostaniesz odgórnie podwyżkę zamiast zachęcić i dać o około 400zl powyżej najniższej krajowej żeby zachęcić i zmotywować pracownika a tak zero motywacji i kierownik chodzi zdziwiony wielce, bo ludzie nie chcą pracować w tym (usunięte przez administratora).W grudniu się zdziwi co to znaczy nie szanowanie pracownika.

Alicja

I jak tam, czy od nowego roku wzrosła jakoś stawka? Czy jest minimalna tak jak pisałeś kilka miesięcy temu?

Pracuś
@Alicja

Witam.Stawka została ta sama kiedyś Niemyer był przodującą firmą w powiecie tak teraz jest na samym końcu.Przykre to jest ale prawdziwe Ukraińcy są nie do ruszenia wszystkie soboty robią a Polak jest nikim i niczym dla szefa.

OPole
@Pracuś

Na jakiej podstawie oceniasz, że są "ruszenia"?

Bodziulka
@Pracuś

Sorki, chodzi o "nie do ruszenia". Fakt, faktem pracują na innych zasadach jak my na zachodzie? Poznałem ich i są ok :)

@Bodziulka

Czyli tu na jakich zasadach w końcu pracują?

Czy w firmie H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

XXX

Chyba sobie żartujesz:) Ta firma nigdy nie inwestowała w pracowników.

Terror22

Hahaha nigdy nie widziałem by były oprócz na widlaki by większość miało by w czasie wypadku byli zabezpieczeni i tak od wielu lat, a jak się pytałem o jakieś inne to nie ma, a jak chciałem prywatnie zrobić i zrobiłem to nie jest to ważne i nie ma za to nic nawet jak wydasz swoje

Luk

Witam jak się pracuje po przenosinach do Gogolina? Czy warto iść do tej firmy?

Witam,jakie zarobki oferuje firma ?

Szefu

No to zaczynamy zamykać firmę :-) szef powiadomiony o wnioskach o podwyżki które do niego nigdy nie dotarły, kierownik no cóż sam się przekona co zrobił.TRZĘSIENIE FIRMY za 3…2…1…

Jakie jest zdanie pracowników na temat sprzątaczek w tej firmie? Czy dobrze wypełniają swoje obowiązki?

Jeżeli chodzi o sprzątanie to robotę wykonują bardzo dobrze. Natomiast jeśli ocenić je jako kobiety, to są mistrzyniami w plotkowaniu, po prostu chcą wiedzieć wszystko o tej firmie .Kto gdzie pracuje. A czemu. A z kim jest. A jakie ma życie prywatne. Niektóre lubią flirtować z pracownikami, a to już naprawdę przesada.

Niestety w tym miejscu trzeba przyznać, że Panie sprzątaczki wykonują swoja robotę bardzo dobrze zwarzywszy na to ze niektórzy do dzisiaj nie wiedza co to jest mydło, woda, ręcznik i kosz.

Hanys

Nasze przątaczki som bardzo w porzondku pogołdajom, pożartujom, pośmiejom się , take richtig dziołchy do tańca i różańca.

Dobra i rzetelna firma wypłata na czas wszystkie świadczenia pracuję od wielu lat i nie narzekam

Witam.W tym zakładzie pije się alkohol pozwala na to kierownik zmiany i sam też pije i jedzie później do domu samochodem są na to świadkowie, policja zawiadomiona

Człowiek nie wielbłąd, napić się musi.

Bardzo źle się dzieje w tej firmie. To co jest napisane na tablicy ogłoszeniowej to zwykle KŁAMSTWO I (usunięte przez administratora) Ciekawe kiedy była ta narada zarządu?? Szef nie ma na podwyżki , a kolejne maszyny kupuje do zakładu. Albo podwyżki albo całkowity koniec tej firmy. Żarty się skończyły.

Witam.W firmie hmm no źle się dzieje i to bardzo, w tym miesiącu albo będą decyzje dobre co do podwyżki albo szef może zamykać zakład na dobre lub znaleźć chińczyków za miskę ryżu bo niestety już każdy ma dosyć tego jak jesteśmy wykorzystywani, Covid szaleje w firmie a każą siedzieć cicho, no tak niech umierają nasi bliscy takie jest zarządzanie zakładałem? Kto na to pozwala? Ja się pytam kto?!!!!!!!!!!!!!!!

Pracownik12

Czas z tego (usunięte przez administratora) uciekac. Brygadzisci (usunięte przez administratora) zamiast stawiac sie za ludzmi to nie robic wiecej i poganiac a stanac za ludzmi to nie bo sie boja wielkiego kierowniczka od siedmiu bolesci. Nie polecam tego zakładu nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o.

H. Niemeyer-Polserw Sp. z o.o.