Coroplast Sp. z o.o.

Krapkowice

Opinie o Coroplast Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Pracownica czyli potencjalni pracownicy nie mają się czego obawiać i mogą spokojnie składać do tego miejsca swoje zgłoszenia. Czy jakiś pracownik jeszcze chce się wypowiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Coroplast?

użytkownik zarejestrowany

To jak już pojawia się coraz więcej pytań to może ktoś się skusi z pracowników na odpowiedź na moje i @Natalie pytania. Pamiętajcie, że odpowiadając na pytania macie szansę pomóc komuś w znalezieniu owego miejsca pracy.

Pracownica
@Dominika 3 tygodnie temu

Co chwile słysze opinie że nas przenoszą do Strzelec od osób które tutaj nie pracują ale to nie prawda.Może kiedyś mają takie plany ale na dzień dzisiejszy napewno zostajemy w Krapkowicach.

Natalie

No właśnie, sama chciałabym wiedzieć czy jeszcze w ogóle opłaca się zatrudniać do Krapkowic, czy w ogóle jest co robić bo słyszałam, że z tym bywa różnie a normę przecież trzeba skądś wziąć. I czy to prawda, że mają Krapkowice niedługo zamykać w związku z przeniesieniem całości di Strzelec Op?

użytkownik zarejestrowany

Może ktoś odpowiedzieć użytkownikowi @Była o sytuacji aktualnej w firmie Coroplast? @Aaa a po co taka agresja? Skoro nie chcesz odpowiadać to nic nie pisz, a nie atakuj innych użytkowników.

Była

Co się dzieje w Coroplaście w Krapkowicach?

Aaa
@Była 19.08.2017, 18:41
Co się dzieje w Coroplaście w Krapkowicach?

Nie interesuj sie

Zwykly pracownik zarabia najniższą krajową plus dodatek nocny.

kandydat

Wysłano zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. A osoba rekrutująca nie zjawiła się. Spotkanie nie odbyło się. Odesłano mnie z kwitkiem bez przeprosin, bez wyjaśnienia. Także ... Proszę ocenić samemu :-D Stracone 20 minut z życia. :-(

Martema

Tak na serio to daj sobie spokój z ta firma.

misia

Witam chodzą plotki, że w Coroplascie podnieśli ostatnio wynagrodzenie, czy to prawda? Pytam bo akurat szukam pracy a lepsza chyba taka niż żadna, proszę o info ile teraz można dostać na rękę?

misia
@KK 10.05.2017, 15:08
3000 tys. na rękę.Miła atmosfera,kompetentni przełożeni.Polecam!

A tak serio??? Ale doceniam poczucie humoru :)))

UROKLIWY
@KK 10.05.2017, 15:08
3000 tys. na rękę.Miła atmosfera,kompetentni przełożeni.Polecam!

ALE FANTAZJA PONIOSŁA :) KŁAMSTWO GONI KŁAMSTWO:) ATMOSFERA JAK MAFII, ZAROBKI JAK W WIEZIENIU . ZASTANOW SIE ZANIM TAM POJDZIESZ 100000000 RAZY. POWODZENIA I OPIEKI MICHALA ARCHANIOLA ZYCZE.

Pan Fortepian

Witam. W Strzelcach Op. budują halę produkcyjno magazynową. Wg mnie to tylko kwestia czasu jak produkcja z Dylak i Krapkowic będzie przeniesiona do Strzelec a tam już teraz więksxość to pracownicy z Ukrainy. Ani ta praca pewna na lata ani kasa godna... Odradzam.

Anka
@Pan Fortepian 18.04.2017, 00:19

Czytałam artykuł ma temat rozpoczęcia budowy nowej hali w Strzelcach i pod artykułem w komentarzach ktoś napisał, że Coroplast do końca roku chce otworzyć zakład w Mołdawii oraz zamknąć Dylaki i Krapkowice, ciekawe czy to prawda? Słyszał może ktoś coś?

martema
@Anka 18.04.2017, 14:36

Na banka zamkna juz widac na hali jaki jest podzial pracy czas zbierac sie stamtad lepiej juz bylo

martema

Jak dobrze sie uwiniesz to na dobre patyczki do uszow wystarczy.Daj sobie spokoj

Ania
@martema 03.04.2017, 19:34

Dzięki za info, udało mi się znaleźć pracę gdzie indziej, pozdrawiam

Ania

Witam! Od jakiegoś czasu poszukuję pracy,dzisiaj w Tygodniku Krapkowickim widziałam, że Coroplast poszukuje monterów wiązek, proszę o informację czy ta oferta jest na dłużej bo słyszałam opinie, że po okresie próbnym najczęściej umowy nie są przedłużane. I ile tak mniej, więcej można na takim stanowisku zarobić?

byku

Dosc! Nie bede wiecej wachac nieprzyjemnych zapachow! Zwalniam sie bardzo prosze wszystkie dziewczyny myjcie sie i nie bojcie mydla! Woda nie ogien nie zabija! Ile mozna czuc smierdzace podpaski i dupska innych! Odchodze!

ciekawa
@byku 08.03.2017, 23:40

Na jakim wydziale jest tak śmierdząco??

Adam
@ciekawa 09.03.2017, 07:03
Na jakim wydziale jest tak śmierdząco??

Pewnie chodzi o MQB i słynną "pachnącą inaczej" Mariolę F. ;)))

sabi

Wszyscy ludzie sa tam falszywi każdy na każdego gada chłopaki śląskie pasztety a baby puszczają baki i zatruwają powietrze cóż trzeba to wytrzymać

byla pracownica

Zwolniłam się z corodramatu rok temu i pracuję w innym zakładzie, w którym też pojawia się coraz więcej pracowników z Ukrainy, jestem ciekawa czy u was też traktowani są jak " święte krowy", którym nawet uwagi nie wolno zwrócić bo od razu lecą do szefa na skargę. Ja osobiście absolutnie nie mam żadnych uprzedzeń co do ich narodowości, ale nie rozumiem tej chorej sytuacji. A już najlepsze jest jak któryś/aś zrobi coś nie tak i bezczelnie kłamie prosto w oczy "BO JA NIE ZROZUMIAŁ/ŁA" a chwile wcześniej doskonale porozumiewali się na przerwie po polsku.

Szukajcie a znajdziecie ;)

Nie zatrudniajcie się tam! Wyzysk i mobbing! Kobiety są stawiane na najcięższych stanowiskach , a postawni mężczyźni z Ukrainy na najłatwiejszych stanowiskach tylko dlatego, że łatwego szybciej się nauczą i nie trzeba koło nich chodzić i kontrolować, bo przecież jakość i brygadziści nie będą tracić swojego cennego czasu!

Nn

Praca moze byc ale duzo kapusi w coroplast syrzelce opolskie

COROPLAST

Toksyczna firma.

Magazyn

Tam

Doroboty żółte a nie tylko kawka i papieros :)

Bożenka

@Bożenka 26.01.2017, 16:52
To prawda, że zamykają AUDI? A co będzie z pracownikami? Pewnie znowu roześlą nas po innych wydziałach....

Wydziału Audi praktycznie już nie ma ,zostały tylko 2 brygadzistki pani od jakości i kilka pracownic chronionych ;)

szukam pracy

@szukam pracy 24.01.2017, 21:34
Jak obecnie wyglądają stawki w biurach w Coroplascie? Czy biurowi też są tak wyzyskiwani jak produkcja?...

jeszcze bardziej aż cud że nikt w tej firmie jeszcze nie strajkuje STRAJK STRAJK STRAJK

Była pracownica

Ludzie!!! Jak można być zadowolonym z takiej pracy? W takiej toksycznej atmosferze? I za takie grosze? Jak dostawałam wypłatę (czytaj jałmużnę) to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać - i to na dodatek była wypłata powiększona o słynne SETKI (czytaj dalsza harówa w weekendy). Dodam jeszcze do tego, że jako testerka zawsze byłam winna ja i tylko ja, nieważne, że wcześniej bubla wylano na maszynie (przy takich" inteligentnych" jakościówkach jakie tam są to nie ma się co dziwić), dalej bubla nie zauważyło przygotowanie, a później zakładająca wiązkę na tablicę kolejna "genialna". O opierdalających się wiecznie brygadzistkach już nie wspomnę. Wytrzymałam 2 lata i z radością wręczyłam wypowiedzenie, teraz zarabiam normalne pieniądze i pracuję z normalnymi ludzmi a nie z obrabiającymi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdym kroku, wyrywającymi sobie każdą wiązkę "BO NORMY NIE BAJE " kretynkami. WYSTARCZY POSZUKAĆ LEPSZEJ PRACY-POLECAM!!! Nie dajcie się dalej wykorzystywać.

Sporo ludzi jest zadowolonych z pracy :)A że atmosfera podsycana jest przez brygadzistów, kontrolę jakości to święta prawda.

Taka jedna pracownica Coro.

Jaka jest ta firma? :) Wystarczy spojrzeć na komentarze tutaj, ludzi tam pracujących ;) [sarkazm] Coroplast w Krapkowicach ---> NIE POLECAM komuś kto ma możliwości podjęcia pracy z godnym zarobkiem stosownym do warunków pracy. Praca jako MONTER WIĄZEK czy OPERATOR MASZYN bo o takim stanowisku mogę się wypowiedzieć na podstawie swojego doświadczenia to praca całkiem fajna, choć ciężka. Jej MINUSEM sporym to fakt, że to praca na 3 zmiany i niezły zapiernicz za który ten biedny ''robol'' dostaje NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ przy tym jeszcze z nałożoną NORMĄ, którą musi wyrabiać na swej zmianie. Wyzysk jak jasna cholera. Idąc dalej - w zakładzie pracy panuje toksyczna atmosfera - że tak to nazwę - JEDEN JEST GOTOWY ''POŻREĆ'' DRUGIEGO NA ŻYWCA dla kawałka materiału do pracy (przed obawą o brak normy, kiedy w zakładzie brakuje materiału do pracy). Atmosfera podsycana jest przez brygadzistów, kontrolę jakości, majstrów i samego kierownika (którego z resztą i WRESZCIE już zwolniono za mobing). To takie koło wzajemnego nacisku i poganiania, jak krowy na pastwisku. Na dokładkę i wisienkę na torcie dodam, że w czasie Audytu panuje atmosfera jeszcze dziwniejsza. Zamiast zapieprzać jak co dzień z normalną produkcją - robią z nas jakieś niedojdy - każą spowolnić tempo nagle do minimum, heh.. aby wyglądało niby na to że robimy dany materiał bardzo precyzyjnie a przy tym audytorzy mają się łudzić, że niby jeszcze MAGICZNIE WYRABIAMY NORMY heheh, śmiechu warte. Norma z Jakością jakiej od nas żąda zakład - NIGDY NIE IDZIE W PARZE, bo to nie wykonalne. Co dowodzą z resztą liczne reklamacje.

@Taka jedna pracownica Coro. 18.11.2016, 23:06

To dobrze, ze Pani wspomniała o tzw. audycie. Odsyłam z szacunkiem do mojego tekstu z 11.08.2016. Audyt – niezależna ocena danej organizacji, systemu, procesu, projektu lub produktu. Proszę przeczytać mój tekst z 15.07.2015. Pan majster: 1.rzemieślnik prowadzący warsztat, szkolący uczniów w swoim rzemiośle 2. w fabryce lub na budowie: osoba nadzorująca pracę podległych sobie robotników» 3. dobry fachowiec) żyje w poczyciu bezkarności ponieważ nie wie jaki jest czas przedawnienia wg KC. Pozdrawiam.

Gogo

Pracuje ktoś na magazynie?

Pasion

Witam wszystkich pracowałem w agencji Paretti w coroplascie teraz mam firmę ale tu w Strzelcach brak klientów nawet na chleb nie zarobisz to te miasto to jest aczkolwiek ten kraj Wielki grobowiec i nic więcej nie cóż chyba będę zawieszal firmę .pozdrowienia lukasz Wachholz Strzelce opolskie moja strona www. Pasionex-Lukasz.mamfirme.pl

Lol

A ile mozna zarobic pracujac w tygodniu i w soboty na produkcji? Moze ktos dac info?

JA
@KREATOR 21.12.2016, 19:14
WIELKIE NIC

''WIELKIE NIC ''TO MAŁO POWIEDZIANE

@Lol 06.11.2016, 15:07

TYLE ZEBY NIE ZDECHNAC ALE PRZYJSC JUTRO PO KOLEJNA JALMUZNE

jeden zmC

Klaudyna, jak Klaudyna przynajmniej pracuje!!! Ale Ewelina, leser nad leserami. Na niczym się nie zna, nic nie robi, obibok jakich mało. Chodzi i się trzęsie!!! Jakby wzięła się do roboty, to by było jej ciepło. Tylko pogratulować takiego leserstwa;!

df
użytkownik zarejestrowany

hej a mam pytanie czy ktoś z was pracował może jako operator extudera w Strzelcu Opolskim? bo się wydaje ze to jest jakas aktualna oferta pracy od nich tylko się zastanawiam na czym to dokładnie polega

Buba
@jolkipolkimenlubwomen 01.11.2016, 16:25
polega na tym samym co kazde stanowisko w tej firmie - ZAPIER....Ć i to zdrowo czyl iwciskasz kabelki przez 8 godzin az ci pal...

Pieprzysz glupoty wiesz?

@Buba 01.11.2016, 21:22
Pieprzysz glupoty wiesz?

cała prawda o zakładzie - NIE ZATRUDNIAC SIE TAM _ SZKODA CZASU SA SPOKOJNE FIRMY GDZIE KRZYZ NIE BOLI I TRUJACEGO TALKU Z KABLI NIE WDYCHASZ - to gorsze niz regipsy - pluca zawalone - choroby zawodowe TRAGEDIA LUDZKA - jak ERIN BROKOWICZ i TRUJACE KONCERNY MIEDZIĄ

jeden zmc

Klaudyna wes się do roboty i nie odpowiadaj głupot o sabinie G.wszyscy mają tego dość :)

Patka

Na ABS-ach pracuje osoba, która zatruwa powietrze(puszcza bąki). Kobieto, nie pracujesz sama, powstrzymaj się!!!. Wszyscy wiedzą, kto to ale głupio im zwrócić uwagę!?? Hamuj się troszkę, to nie Holandia!!!

nowy

Czytając powyższe wypociny mam wrażenie, że w tej firmie pracują sami ........ Ja piernicze idź jeden z drugim pracować gdzie indziej. Wszędzie jest podobnie. Sami sobie jesteście winni. Prowokujecie a później wielkie żale, pretensje,inspekcje..... A jak się zwalniacie to wracacicie potulnie z podwinietym ogonem. Po co skoro tak jest źle. Paranoja. A ABS-y to biją na głowę wszystkich tam to dopiero pracują talenty. Masakra. Oj głupi ten naród . Pozdrawiam i życzę zdrówka no może jeszcze troszkę rozumu. Może jeszcze nie jest za późno.

Pracownica

Imozna a raczej powinno sie pracowac w soboty i niedziele z ominieciem czasu na odpoczynek o kturym mowa w kodeksie pracy ja sie pytam od czego jest PIP i dlaczego sie tym faktem nie interesuje czyzby siedział w kieszeni firmy

Luke
@Pracownica 02.10.2016, 17:54

A czy zgłosiłaś cokolwiek do PIP? Czy ktokolwiek zgłosił cokolwiek do PIP? Sami się nie domyślą, że może być coś takiego jak Coroplast w Dylakach, Krapkowicach czy Strzelcach Opolskich. Ludzie, pomyślunku trochę. Jak nikt nie zgłosi konkretów to żadna komisja nie przyjedzie.

zyczliwa

Klaudyna zeszlas juz ?Jak to jest ty psychiczna sadystko, wladczyni syfoplastu:) Wlaca cie podnieca:)Co?

marjolain

Weszłam znowu po dłuższym czasie na to forum i napiszę tylko tyle - jak ja się cieszę, że się stamtąd zwolniłam :))))))))) Ludzie poszukajcie innej pracy i uciekajcie z tego corosyfu jak najprędzej bo pracy naprawdę wokół pełno, wystarczy poszukać i to w zupełnie innej atmosferze i za PIENIĄDZE!!! a nie taką jałmużnę jaką daje cudowne coro :)

MIIA

ILE TU JADU, AZ WYLEWA SIE Z UST CO NIEKTORYM. :( KTO POD KIM DOLKI KOPIE SAM W NIE WPADA. DAJCIE SE SPOKOJ BO CHAMOW SIE NIE PRODUKUJE,SAMI SIE RODZA. ZLOSLIWI W TYM ZAKLADZIE BYLI I BEDA,NIESTETY.KLAUDIA TO SPOKO BRYGADZISTKA TAK MI SIE WYDAJE. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Ta druga:)
@Jagoda 26.08.2016, 21:13
Czy tylko mi sie wydaje, ze Malina i Iga to jedna i ta sama osoba?? Kobieto za grosz jakielkowiek kultury u ciebie!...

Jednak mozg sie zlasowal:)I podwojnie widzi nawet. Kobieto kultury mam nadmiar i dlatego nie widze powodu ,zebys sie tak denerwowowala. Zlosc pieknosci szkodzi.))))))))))))))))Milego weekendu zycze CI. kultura musi byc,czyz nie:)))

WIKI

Iga. A ty chyba masz problem z ludźmi, a raczej ze samą sobą. Zamiast pracować zajmujesz sie plotami. Chyba sprawia tobie przyjemność wyżywanie się na innych. Klaudyna jest dobrą brygadzistką, co może potwierdzić jej zmiana. Pani Klaudio, proszę się nie przejmować tymi pierdołami. To pisze jakiś prostak, któremu się nudzi!!! Klaudia to jedna z lepszych brygadzistek:)))

WIKI
@iga 26.08.2016, 09:14
Co ty piszesz niunia:) A jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem, kocham ludzi ,kocham zycie. A stwierdzam fakty.ZAL:)Pusta j...

Jak kochsz tak ludzi, to co się o nich tak wypowadasz skoro ich nie znasz? Ale widocznie ludzie nie kochają Ciebie!!! I w tym leży twój problem. I tak jak pisałaś KARMA WRACA. Uważaj żeby nie wróciła do Ciebie!!?

?
@WIKI 28.08.2016, 20:47

Dobrze zauwazylas Ludzi przez duze L. !!!!!!!!!!!!!!Czasami glowa ruszysz chyba i sie udalo. :)Ludzie kochaja mnie BARDZO. CI ,ktorzy chcE, zeby mnie kochali, a ich ja.!!!!!!!!!!Milosci mam dosc duzo i to mi starcza ,od ciebie nie oczekuje:),Obrazilabys mnie jak bys mnie lubila. :))))) Proste a na reszcie mi nie zalezy, nie wszyscy wszystkich kochaja a jezeli mysla ze tak jest to na dopalaczach i w glowkach sie poprzewracalo:)Oszukuja sie wzajemnie i udaja ,a nozy w plecach mnostwo. Karma oczywiscie wraca do kazdego . ZA DOBRO I ZLO WYRZADZONE. MNIE NA PEWNO NIE OMINIE, JESTEM PRZYGOTOWANA:). GORZEJ Z TOBA , POKORY TROCHE I POMYSL CO ZROBILAS DOBREGO I ILE ZLEGO I CZEKAJ!!!! Ty tO KTO ?:)niewiasto? Taka poirytowana ciut jestes,Ty to masz problem widze ze soba. Sugerujesz, ze nie znam ?Kogo/?Gubisz sie:) 1500 osob napewno ,nie da rady zapamietac tyle :)Pozdrawiam

Jagoda

Malina, jestem w grupie tych pracujacych i robiacych co do mnie nalezy a nie zajmujaca sie pierdolami i ciaglym narzekaniem na innych i obwinianiem niewinnych osob za swoje niepowodzenia w pracy i zyciu osobistym. Najlepiej narzekac i obwiniac bogu ducha winna brygadzistke za swoje lenistwo!!

Pracocholiczka
@Jagoda 24.08.2016, 15:14

Leniwa i co by chciala pieniadze na tacy:) Lezy i nic nie robi ,do roboty niech sie wezmie.Bogatego chlopa niech szuka jak chciala ,cwana . Za lezenie nie daja pieniedzy. Wszystkich popieram i daje klika. Chyba kazdy sie ze mna zgodzi:)))))))))))))))))

iga

Kludyna z lizusami zesrala sie w majtki ze strachu:)Smierdzi z daleka.Nie czyn drugiemu co tobie nie mile . KARMA WRACA MOWIA:)

użytkownik zarejestrowany

Niby mobing, niby zdjęcia, niby nagrania rozmów. Może, Janku, zostaniesz powołany na niby -świadka?

Nie będę pisać o szczególnych przypadkach mobingu , chaosie organizacyjnym i tym podobnych sprawach. Tutaj wypaczenia stały się normą, a norma wypaczeniem. Przjrzyjmy się pracownikom. Pan Który Lubi Przemawiać, taplając się w pyle i brudzie krzyczy "jeśli się komuś nie podoba, niech idzie pracować do szpitala". Jak to brzmi w sytuacji zamykania na czas tzw. audytu wielokondygnacyjnego budynku i udawania, że nieistnieje, co implikuje wypędzanie ludzi z pracy? Teraz inna kategoria. Młodzieniec lat dwadzieścia lub kilka więcej. Przemierza przestrzeń magazynową i ryczy na nutę pisenki "Brown girl in the ring" zespołu Boney M następujący tekst własnego (chyba) autorstwa "Auschwitz-Birkenau, sia,la,la,la,la..." Podsumowując: na dole dziwnie i można to zrozumieć, na górze dziwnie i to też można zrozumieć. "Tacy sami, a ściana między nami". Nie dajcie się zastraszyć. Macie swoje prawa: -mobing - Kodeks Pracy 2016 tekst jednolity: Art. 18,&5,pkt 2, Art.943,&2. -przedawnienie-Art 291,&1

VL01
@pracownik 11.08.2016, 22:09

wszyscy tylko marudzicie na necie, odezwijcie sie kiedy trzeba jak wam sie cos nie poodoba. na VL'u zawsze dobra beka :)

@VL01 13.08.2016, 03:17
wszyscy tylko marudzicie na necie, odezwijcie sie kiedy trzeba jak wam sie cos nie poodoba. na VL'u zawsze dobra beka :...

Odzywałem się wielokrotnie, co jest oczywiste dla każdego , kto czytał mój tekst z 15.07.2016. Nie "marudzę" , tylko opisuję rzeczywistość.

QWERTY

ja zatrudniłem się w tym zakładzie na wakacje i powiem wam że nawet nie przepracowałem tygodnia praca jest ciężka ale można się przyzwyczaić nie ma co oczekiwać cudów na produkcji lecz ludzie z którymi pracowałem są bardzo nie mili jak wcześniej było wspomniane brygadzistki nic nie robią oprócz darcia się, sam nie zostałem nauczony co mam robić w pierwszy dzień miałem stać i się patrzeć jak pani pracuje na maszynie a na drugi dzień dali mnie na transportowego, kompletnie nie znałem tych oznaczeń co mam gdzie zawieźć od kogo i ile, a inni nie patrzyli ze jestem pierwszy dzień i potrzebuje czasu aby nauczyć się chociaż mniej więcej co gdzie tylko darli się, że nie ma i tyle, inni chodzili i tylko patrzyli na mnie zamiast jakoś pomóc, ogólnie atmosfera w pracy jest fatalna jest pełno grupek które się porobiły i tylko sobie pomagają nawzajem a jak przyjdzie ktoś nowy nie ma co oczekiwać na pomoc, miałem sytuacje że kobiety jeszcze w autobusie się kłóciły że muzyka jest za głośno a ona chce spać. Oczywiście nie jest taki każdy ale spora większość.

Buba
@QWERTY 31.07.2016, 15:09

To trafiles na nie ciekawa zmiane mozna wiedziec na ktora?

Taka jedna pracownica Coro.
@QWERTY 31.07.2016, 15:09

Niestety to prawda co piszesz :( Taki jest cały Coroplast W Krapkowicach. Rządzący jak i pracownicy. Bardzo malutko jest ludzi NORMALNYCH tam.. :/

@Jagoda 20.07.2016, 13:30
Na co czekasz Malina? Wez sie lepiej do pracy a nie wypisuj bredni tutaj!

Co ty lizusie wiesz :)Napewno jestes w tej grupie kablujacych i lizusow.Zniszcz a bedziesz wielki!!!Tego uczyla cie mama ?!!!

MALINA
@Jagoda 20.07.2016, 13:30
Na co czekasz Malina? Wez sie lepiej do pracy a nie wypisuj bredni tutaj!

HA,HA KON BY SIE USMIAL. DLUGO ZES MYSLALA,AZE WYMYSLILA:) ZOBACZ MOZG CI SIE ZAGOTOWAL:))))))))))))))) POZDRAWIAM

Malina

Jak Klaudyna widzi jeszcze :) Czy nareszcie diabel przygarna ja do siebie diablice z dupolizusami i obludnikami:) Czekam!!!

jolkipolkimenlubwomen

na tym stanowisko mozesz spokojnie dostac 10 000 netto na miesiac biora wsyztskich bo im sie 4 litery pala

jolkipolkimenlubwomen

ludzie ta firma ma zaleglosci nie do odrobienia u dostawcow jak VW mobbinguja na kazdym kroku biuro produkcja wszystko jedno a konstrukcje przenosza do chin wiec robota tymczasowa nie warto. kierownicze stanowiska w biurze placa powyzej 10 000 do 30 000 zl nawet na reke dla dyrektora szeregowi biurowi maja powyzej 4000 netto a na produkcji mistrzowie tez powyzej 4000 na reke wiec placa super alle wysysaja do konca - az czlowiek kleknie psychicznie potem wyp......

Ja do tzw. majstra per pan, a on do mnie ty. Chętnie przyjmuje wyrazy szacunku ale nie chce szanować pracownika. Nie pomaga rozmowa ani interwencja jego zwierzchnika. Z satysfakcją i złośliwą uporczywością realizuje na terenie Coroplastu sobiepaństwo. Może to kompleksy i wybujałe ego powodują chęć dominacji nad innymi, a w szczególności osobami znającymi swoje prawa, wyżej wykształconymi, o większej kulturze osobistej? Może do głosu dochodzi charakter naturszczyka, który wyszedł poza swoją zagrodę wprost do cywilizowanego świata i nie wie jak się zachować? Błacha sprawa szanowny Coroplaście ale co z manierami kadry kierowniczej? Nie uogólniam. Poznałem wiele osób zajmujących kierownicze stanowiska i nie mogę im nic złego zarzucić; wprost przeciwnie.Może jednak dla tego człowieka warto zrobić jakieś szkolenie z zakresu stosunków interpersonalnych w miejscu pracy lub ogólnie z savoir-vivre zawierające nieskomplikowany aparat pojęciowy i proste słownictwo

MG
@pracownik 15.07.2016, 20:42

Dobrze, że pan o tem napisał. Wiemy o kogo chodzi. On wszystkich ma za gorszych od siebie. Udaje fajnego a burak.

Taki jeden

Pozdrowienia z palarni, mamy ubaw... Zal.

wieśiu śmietana

Czyżby początek końca "ekipy gliwickiej"? hłe hłe hłe... ...nie takich "kozaczków" już się pozbywali w syfoplaście

Zostaw opinię o Coroplast Sp. z o.o. - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast Sp. z o.o.