Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

jeden zmC

Klaudyna, jak Klaudyna przynajmniej pracuje!!! Ale Ewelina, leser nad leserami. Na niczym się nie zna, nic nie robi, obibok jakich mało. Chodzi i się trzęsie!!! Jakby wzięła się do roboty, to by było jej ciepło. Tylko pogratulować takiego leserstwa;!

df

hej a mam pytanie czy ktoś z was pracował może jako operator extudera w Strzelcu Opolskim? bo się wydaje ze to jest jakas aktualna oferta pracy od nich tylko się zastanawiam na czym to dokładnie polega

@df

polega na tym samym co kazde stanowisko w tej firmie - ZAPIER....Ć i to zdrowo czyl iwciskasz kabelki przez 8 godzin az ci palce spuchna i krzyz wysiadzie

Buba
@jolkipolkimenlubwomen

Pieprzysz glupoty wiesz?

jolkipolkimanlubwoman
@Buba

cała prawda o zakładzie - NIE ZATRUDNIAC SIE TAM _ SZKODA CZASU SA SPOKOJNE FIRMY GDZIE KRZYZ NIE BOLI I TRUJACEGO TALKU Z KABLI NIE WDYCHASZ - to gorsze niz regipsy - pluca zawalone - choroby zawodowe TRAGEDIA LUDZKA - jak ERIN BROKOWICZ i TRUJACE KONCERNY MIEDZIĄ

jeden zmc

Klaudyna wes się do roboty i nie odpowiadaj głupot o sabinie G.wszyscy mają tego dość :)

Patka

Na ABS-ach pracuje osoba, która zatruwa powietrze(puszcza bąki). Kobieto, nie pracujesz sama, powstrzymaj się!!!. Wszyscy wiedzą, kto to ale głupio im zwrócić uwagę!?? Hamuj się troszkę, to nie Holandia!!!

planista produkcji

Rozmowa nie odbyła się, ponieważ osoba, z którą rozmowa miała się odbyć, nie przyszła na spotkanie, stracone 20 minut życia. Odesłano mnie z kwitkiem, bez przeprosin, bez wyjaśnienia, a przecież czas i koszty dojazdu i poświęcony czas na przybycie na spotkanie nie jest za darmo.

Nie zadano.

logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
nowy

Czytając powyższe wypociny mam wrażenie, że w tej firmie pracują sami ........ Ja piernicze idź jeden z drugim pracować gdzie indziej. Wszędzie jest podobnie. Sami sobie jesteście winni. Prowokujecie a później wielkie żale, pretensje,inspekcje..... A jak się zwalniacie to wracacicie potulnie z podwinietym ogonem. Po co skoro tak jest źle. Paranoja. A ABS-y to biją na głowę wszystkich tam to dopiero pracują talenty. Masakra. Oj głupi ten naród . Pozdrawiam i życzę zdrówka no może jeszcze troszkę rozumu. Może jeszcze nie jest za późno.

Pracocholiczka

Dzwonilam do PIP, pytalam co robic bo mobbing przekracza jakiekolwiek granice. W mobbingu w nich brak. Pan mi powiedzial , ze nie maja prawa dokuczac, ponizac, wkraczac tam gdzie nie pozwalam, moje zycie osobiste itp ja mam przyjsc do pracy i spokojnie 8 godz pracowac, inne zachowania pracownikow, przelozonych jest to karalne. Majstrowa, bygadzistki , nawet Pan dyrektor wie o wszystkim.Oczywiscie blla, blla, blla. Wszyscy to wiemy. A uprzedzil, ze strace prace:) przeciez PIP jest od tego , zeby pilnowac taki zaklad pracy i nadzorowac . Strace guzik mnie to obchodzi, w tym syfie pracowac za grosze.Smiechu warte. Aha trzeba zlozyc zawiadomienie oficjalne do Opola i walczyc samemu lub w grupie o swoje prawa. Debili mozna wytepic , zlozysz zawiadomienie i wtedy musza ruszyc (usunięte przez administratora) Chociaz to jedna mafia, przekupiona wiedza o takich przypadkach raczej. A probowac warto bo zlo sie rozprzestrzenia szybko . Powodzenia.

Pracownica

Imozna a raczej powinno sie pracowac w soboty i niedziele z ominieciem czasu na odpoczynek o kturym mowa w kodeksie pracy ja sie pytam od czego jest PIP i dlaczego sie tym faktem nie interesuje czyzby siedział w kieszeni firmy

Luke
@Pracownica

A czy zgłosiłaś cokolwiek do PIP? Czy ktokolwiek zgłosił cokolwiek do PIP? Sami się nie domyślą, że może być coś takiego jak Coroplast w Dylakach, Krapkowicach czy Strzelcach Opolskich. Ludzie, pomyślunku trochę. Jak nikt nie zgłosi konkretów to żadna komisja nie przyjedzie.

zyczliwa

Klaudyna zeszlas juz ?Jak to jest ty psychiczna sadystko, wladczyni syfoplastu:) Wlaca cie podnieca:)Co?

marjolain

Weszłam znowu po dłuższym czasie na to forum i napiszę tylko tyle - jak ja się cieszę, że się stamtąd zwolniłam :))))))))) Ludzie poszukajcie innej pracy i uciekajcie z tego corosyfu jak najprędzej bo pracy naprawdę wokół pełno, wystarczy poszukać i to w zupełnie innej atmosferze i za PIENIĄDZE!!! a nie taką jałmużnę jaką daje cudowne coro :)

MIIA

ILE TU JADU, AZ WYLEWA SIE Z UST CO NIEKTORYM. :( KTO POD KIM DOLKI KOPIE SAM W NIE WPADA. DAJCIE SE SPOKOJ BO CHAMOW SIE NIE PRODUKUJE,SAMI SIE RODZA. ZLOSLIWI W TYM ZAKLADZIE BYLI I BEDA,NIESTETY.KLAUDIA TO SPOKO BRYGADZISTKA TAK MI SIE WYDAJE. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Jagoda

Czy tylko mi sie wydaje, ze Malina i Iga to jedna i ta sama osoba?? Kobieto za grosz jakielkowiek kultury u ciebie!

Ta druga:)
@Jagoda

Jednak mozg sie zlasowal:)I podwojnie widzi nawet. Kobieto kultury mam nadmiar i dlatego nie widze powodu ,zebys sie tak denerwowowala. Zlosc pieknosci szkodzi.))))))))))))))))Milego weekendu zycze CI. kultura musi byc,czyz nie:)))

WIKI

Iga. A ty chyba masz problem z ludźmi, a raczej ze samą sobą. Zamiast pracować zajmujesz sie plotami. Chyba sprawia tobie przyjemność wyżywanie się na innych. Klaudyna jest dobrą brygadzistką, co może potwierdzić jej zmiana. Pani Klaudio, proszę się nie przejmować tymi pierdołami. To pisze jakiś prostak, któremu się nudzi!!! Klaudia to jedna z lepszych brygadzistek:)))

iga
@WIKI

Co ty piszesz niunia:) A jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem, kocham ludzi ,kocham zycie. A stwierdzam fakty.ZAL:)Pusta jestes chyba jak pustak i sie nie madrzyj bo guzik wiesz i to brzmi banalnie:) Karma wraca pamietaj i ty !!!

IGA
@WIKI

Wikusia kto ci kazal pisac takie glupoty ,Kludyna?:) A ona czyms sie przejmuje? Widze ja codziennie prawie,wesola kobitka. Czasami tchorz wychodzi ,ale jak czuje sie taka wspaniala to czym sie przejmowac,sumienie rusza,ma takowe?:)MOJA PRACA.MOJE ZYCIE NIE MOZE BYC WSPANIALSZE ,ZYCZE KAZDEMU :) POZDRAWIAM!!!MILEGO DNIA WSZYSTKIM .

WIKI
@iga

Jak kochsz tak ludzi, to co się o nich tak wypowadasz skoro ich nie znasz? Ale widocznie ludzie nie kochają Ciebie!!! I w tym leży twój problem. I tak jak pisałaś KARMA WRACA. Uważaj żeby nie wróciła do Ciebie!!?

?
@WIKI

Dobrze zauwazylas Ludzi przez duze L. !!!!!!!!!!!!!!Czasami glowa ruszysz chyba i sie udalo. :)Ludzie kochaja mnie BARDZO. CI ,ktorzy chcE, zeby mnie kochali, a ich ja.!!!!!!!!!!Milosci mam dosc duzo i to mi starcza ,od ciebie nie oczekuje:),Obrazilabys mnie jak bys mnie lubila. :))))) Proste a na reszcie mi nie zalezy, nie wszyscy wszystkich kochaja a jezeli mysla ze tak jest to na dopalaczach i w glowkach sie poprzewracalo:)Oszukuja sie wzajemnie i udaja ,a nozy w plecach mnostwo. Karma oczywiscie wraca do kazdego . ZA DOBRO I ZLO WYRZADZONE. MNIE NA PEWNO NIE OMINIE, JESTEM PRZYGOTOWANA:). GORZEJ Z TOBA , POKORY TROCHE I POMYSL CO ZROBILAS DOBREGO I ILE ZLEGO I CZEKAJ!!!! Ty tO KTO ?:)niewiasto? Taka poirytowana ciut jestes,Ty to masz problem widze ze soba. Sugerujesz, ze nie znam ?Kogo/?Gubisz sie:) 1500 osob napewno ,nie da rady zapamietac tyle :)Pozdrawiam

Jagoda

Malina, jestem w grupie tych pracujacych i robiacych co do mnie nalezy a nie zajmujaca sie pierdolami i ciaglym narzekaniem na innych i obwinianiem niewinnych osob za swoje niepowodzenia w pracy i zyciu osobistym. Najlepiej narzekac i obwiniac bogu ducha winna brygadzistke za swoje lenistwo!!

Pracocholiczka
@Jagoda

Leniwa i co by chciala pieniadze na tacy:) Lezy i nic nie robi ,do roboty niech sie wezmie.Bogatego chlopa niech szuka jak chciala ,cwana . Za lezenie nie daja pieniedzy. Wszystkich popieram i daje klika. Chyba kazdy sie ze mna zgodzi:)))))))))))))))))

iga

Kludyna z lizusami zesrala sie w majtki ze strachu:)Smierdzi z daleka.Nie czyn drugiemu co tobie nie mile . KARMA WRACA MOWIA:)

Niby mobing, niby zdjęcia, niby nagrania rozmów. Może, Janku, zostaniesz powołany na niby -świadka?

Nie będę pisać o szczególnych przypadkach mobingu , chaosie organizacyjnym i tym podobnych sprawach. Tutaj wypaczenia stały się normą, a norma wypaczeniem. Przjrzyjmy się pracownikom. Pan Który Lubi Przemawiać, taplając się w pyle i brudzie krzyczy "jeśli się komuś nie podoba, niech idzie pracować do szpitala". Jak to brzmi w sytuacji zamykania na czas tzw. audytu wielokondygnacyjnego budynku i udawania, że nieistnieje, co implikuje wypędzanie ludzi z pracy? Teraz inna kategoria. Młodzieniec lat dwadzieścia lub kilka więcej. Przemierza przestrzeń magazynową i ryczy na nutę pisenki "Brown girl in the ring" zespołu Boney M następujący tekst własnego (chyba) autorstwa "Auschwitz-Birkenau, sia,la,la,la,la..." Podsumowując: na dole dziwnie i można to zrozumieć, na górze dziwnie i to też można zrozumieć. "Tacy sami, a ściana między nami". Nie dajcie się zastraszyć. Macie swoje prawa: -mobing - Kodeks Pracy 2016 tekst jednolity: Art. 18,&5,pkt 2, Art.943,&2. -przedawnienie-Art 291,&1

VL01
@pracownik

wszyscy tylko marudzicie na necie, odezwijcie sie kiedy trzeba jak wam sie cos nie poodoba. na VL'u zawsze dobra beka :)

@VL01

Odzywałem się wielokrotnie, co jest oczywiste dla każdego , kto czytał mój tekst z 15.07.2016. Nie "marudzę" , tylko opisuję rzeczywistość.

QWERTY

ja zatrudniłem się w tym zakładzie na wakacje i powiem wam że nawet nie przepracowałem tygodnia praca jest ciężka ale można się przyzwyczaić nie ma co oczekiwać cudów na produkcji lecz ludzie z którymi pracowałem są bardzo nie mili jak wcześniej było wspomniane brygadzistki nic nie robią oprócz darcia się, sam nie zostałem nauczony co mam robić w pierwszy dzień miałem stać i się patrzeć jak pani pracuje na maszynie a na drugi dzień dali mnie na transportowego, kompletnie nie znałem tych oznaczeń co mam gdzie zawieźć od kogo i ile, a inni nie patrzyli ze jestem pierwszy dzień i potrzebuje czasu aby nauczyć się chociaż mniej więcej co gdzie tylko darli się, że nie ma i tyle, inni chodzili i tylko patrzyli na mnie zamiast jakoś pomóc, ogólnie atmosfera w pracy jest fatalna jest pełno grupek które się porobiły i tylko sobie pomagają nawzajem a jak przyjdzie ktoś nowy nie ma co oczekiwać na pomoc, miałem sytuacje że kobiety jeszcze w autobusie się kłóciły że muzyka jest za głośno a ona chce spać. Oczywiście nie jest taki każdy ale spora większość.

Buba
@QWERTY

To trafiles na nie ciekawa zmiane mozna wiedziec na ktora?

Taka jedna pracownica Coro.
@QWERTY

Niestety to prawda co piszesz :( Taki jest cały Coroplast W Krapkowicach. Rządzący jak i pracownicy. Bardzo malutko jest ludzi NORMALNYCH tam.. :/

Jagoda

Na co czekasz Malina? Wez sie lepiej do pracy a nie wypisuj bredni tutaj!

@Jagoda

Co ty lizusie wiesz :)Napewno jestes w tej grupie kablujacych i lizusow.Zniszcz a bedziesz wielki!!!Tego uczyla cie mama ?!!!

MALINA
@Jagoda

HA,HA KON BY SIE USMIAL. DLUGO ZES MYSLALA,AZE WYMYSLILA:) ZOBACZ MOZG CI SIE ZAGOTOWAL:))))))))))))))) POZDRAWIAM

Malina

Jak Klaudyna widzi jeszcze :) Czy nareszcie diabel przygarna ja do siebie diablice z dupolizusami i obludnikami:) Czekam!!!

jolkipolkimenlubwomen

na tym stanowisko mozesz spokojnie dostac 10 000 netto na miesiac biora wsyztskich bo im sie 4 litery pala

jolkipolkimenlubwomen

ludzie ta firma ma zaleglosci nie do odrobienia u dostawcow jak VW mobbinguja na kazdym kroku biuro produkcja wszystko jedno a konstrukcje przenosza do chin wiec robota tymczasowa nie warto. kierownicze stanowiska w biurze placa powyzej 10 000 do 30 000 zl nawet na reke dla dyrektora szeregowi biurowi maja powyzej 4000 netto a na produkcji mistrzowie tez powyzej 4000 na reke wiec placa super alle wysysaja do konca - az czlowiek kleknie psychicznie potem wyp......

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.