Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Ja do tzw. majstra per pan, a on do mnie ty. Chętnie przyjmuje wyrazy szacunku ale nie chce szanować pracownika. Nie pomaga rozmowa ani interwencja jego zwierzchnika. Z satysfakcją i złośliwą uporczywością realizuje na terenie Coroplastu sobiepaństwo. Może to kompleksy i wybujałe ego powodują chęć dominacji nad innymi, a w szczególności osobami znającymi swoje prawa, wyżej wykształconymi, o większej kulturze osobistej? Może do głosu dochodzi charakter naturszczyka, który wyszedł poza swoją zagrodę wprost do cywilizowanego świata i nie wie jak się zachować? Błacha sprawa szanowny Coroplaście ale co z manierami kadry kierowniczej? Nie uogólniam. Poznałem wiele osób zajmujących kierownicze stanowiska i nie mogę im nic złego zarzucić; wprost przeciwnie.Może jednak dla tego człowieka warto zrobić jakieś szkolenie z zakresu stosunków interpersonalnych w miejscu pracy lub ogólnie z savoir-vivre zawierające nieskomplikowany aparat pojęciowy i proste słownictwo

MG
@pracownik

Dobrze, że pan o tem napisał. Wiemy o kogo chodzi. On wszystkich ma za gorszych od siebie. Udaje fajnego a burak.

Taki jeden

Pozdrowienia z palarni, mamy ubaw... Zal.

wieśiu śmietana

Czyżby początek końca "ekipy gliwickiej"? hłe hłe hłe... ...nie takich "kozaczków" już się pozbywali w syfoplaście

Xxx

Magdo ze zmiany C Podaj ich wszystkich o Moobing ja Cię popre.

planista produkcji

Rozmowa nie odbyła się, ponieważ osoba, z którą rozmowa miała się odbyć, nie przyszła na spotkanie, stracone 20 minut życia. Odesłano mnie z kwitkiem, bez przeprosin, bez wyjaśnienia, a przecież czas i koszty dojazdu i poświęcony czas na przybycie na spotkanie nie jest za darmo.

Nie zadano.

logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
Buba

Pracuje tam juz trzy lata i to na produkcji dogaduje sie swietnie z ludzmi jak i z brygadzistkami i innymi "wyzej" postawionymi wszystko zalezy od podejscia do pracy i ludzi skoro jest wszystkim tak zle to dlaczegi nie zmienicie pracy na lepiej platna itd.?

Magazynier

Może by tak zamiast pisać to tutaj o tej "zdradzie" czy o co w ogóle chodzi (niedoprecyzowana wypowiedź) na temat transportowego, może by mu to tak w twarz powiedzieć, nie było by prościej??

TyWiesz

Do transportowych chodzi mi o jednego grubego jeszcze raz powiedz na mnie ze bym kogoś zdradziła albo jakieś obraźliwe słowa podam do sądu o szykanowanie!Mobbing! I na tym się skończy!

gruby*
@TyWiesz

Możesz sprecyzować o jakiego transportowego chodzi?Jest nas bardzo wielu.

Janek39

Pracuje w Coroplascie dość długo i to co tam się dzieje to skandal.Pierwszy do zwolnienia poszedł by majster ze zmiany "b" Adam Lesch nic nie robi tylko chodzi z kawą po hali i goni ludzi do pracy i czepia się szczegółów a o brygadzistce z IBS-A Ania Frankowska już szkoda słów ta to już wogole nic nie robi tylko kawa,papieros i telefon.Takim to nikt nie zwróci uwagi a człowiek jak na chwilę odejdzie od stanowiska pracy to zaraz krzywo patrzą albo pisma piszą

@Janek39

Czy wiesz, że nie wolno wymieniać nikogo. Z imienia i nazwiska.?! To jest naruszenie dóbr osobistych. Nie takich cwanych hakerów złapali. Pisz co chcesz, takie Twoje prawo ale ochrona danych osobowych obowiązuje. Naruszenie ich jest karalne!!!!!!!!!

Janek39

nowy pracownik

Niewiem czy zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz?! Bo mam wrażenie że zachowujesz się jak przeciętny brytyjczyk w czasie referendum o brexicie. Oni też tacy mądrzy byli a teraz chcą drugiego referendum.

nowy pracownik

A kto was tam trzyma na siłę?nikt!!!!! Marudzicie tylko że źle i ciężko ale co najlepsze to tylko na forum, bo jak przychodzi co do czego to nikt nie ma z was odwagi odezwać się przy majstrze bądź brygadzistce. Skoro tak wam źle i nie dobrze to idźcie gdzie indziej. Bo od tego marudzenia to już się normalnie rzygac chce.

polak

Coroplast czas zwijać menele i do Niemiec wracać!, nie potrzebujemy takich pożal się Panie Boże pracodawców. Swoim islamskim uchodźcom zaoferujcie 350 euro na 3 zmiany za miesiąc pracy. Kim my Polacy jesteśmy dla was kochani przyjaciele za Odry?, tanią siłą roboczą?, niewolnikami?, ogłupiałą ciemną masą?. Aż tak nas nienawidzicie?, tak gardzicie nami?, taki wstręt czujecie do nas oferując nam wynagrodzenie na poziomie upodlenia???... I macie jeszcze odwagę nazywać się naszymi przyjaciółmi?. A teraz wpadliście na pomysł że za przyciągnięcie pracownika do coroplastu zaoferujecie 600 pl?, że zaczniecie płacić dodatkowe pieniądze za urlop?, teraz???. Nie chcemy was w Polsce, jeśli nie chcecie nas traktować uczciwie i z godnością to wracajcie do waszych kochanych Niemiec

VL01

ale macie problemy na tej produkcji... :)

jolki polki man

Kolejna FIRMA KTÓRA szuka DLA COROPLAST pracowników TO LEGEND HR ADVISORS widac juz nikt nie chce w Coroplascie pracowac

dzidziuch

TERAZ SZUKAJ PRZEZ RANDSTAD widocznie Arche Consulting nie ma odpowiednich kandydatów ale Randstad tez ich nie znajdzie bo firma ma straszna opinie - na która sobie zasłużyła i dalej brnie w najgorsze

Coroplastomaniak

UWAGA NIE PŁACĄ PRACOWNIKOM TYMCZASOWYM ŻADNYCH PREMII !!! pomimo wcześniejszych obietnic

martema

Na waciki spoko wystarczy Ci.

martema

Do roboty niech sie weźmie ta Klaudia to będą normy wykonane.

coroplastanka

niestety nie dzieje sie najlepiej. ale najgorzej jeszcze tez nie. mogloby byc lepiej. ludzie sie zwalniaja sami - to fakt. za minimalna place + dodatek za wyrobienie normy nie da sie wyzyc. dobrze jak chlop dobrze zarabia no ale nie czarujmy sie.ilez to mozna?? zrob ponizej normy to wielki pysk, pretensje i durne pytania "dlaczego tak mało"? niedobrze sie robi jak czlowiek pomysli o atmosferze. falszywi sa wszyscy, zdarzaja sie normalni ale oni zazwyczaj sa degradowani az sami sie zwolnia bo nie wytrzymaja tego wszystkiego. w oczy slodza a za plecami noz w plecy. jeden na drugiego nadaje. taki gluchy telefon. by brygadzisce doniesc. palarnie zlikwidowali, palic nakazali za brama firmy !! moze z brygadzistkami tez porzadek zrobia?? skoro jest jedna przerwa 15 minut to je tez to obowiazuje a nie latac 3x za dzien na kawe po 45 min tam siedziec, a gdy sa nocki to i dluzej. trzeba sie zastanowic czy podjac tam prace..bynajmniej jesli o produkcje chodzi. praca ogolnie ujdzie, pracowac trzeba wszedzie,,,tylko ten klimat :/

pani
@coroplastanka

Tak zgadzam sie z Toba.Tylu zaklamanych,falszywych mlodych ludzi.Jak patrza na siebie w lustrze.Przykre.Robota jak robota ,tylko zarobic za ta harowe dwa razy minimalna!!!!conajmniej.Klaudia taka pani prezes brygadzistek. Okropne babsko,troche za malutka bo wyzej s.a niz d..e ma.:)Wprowadza nienawisc wsrod pracownikow,bo ma pupilkow i nie pupilkow.Nie pupilki maja przesrane .Zachowuje sie jak gesstapo jak ktos ja prawidlowo nazwal:)Donosicielstwo, obgadywanie, a same tylko czekaja na normy wyrobione i leza w mistrzowce i nadaja na kogo sie da.Zal, kto je wychowywal i gdzie ?Zal mi takich ludzi,tak po ludzku. Co ich czeka?Wprowadzaja brygadzistki miedzy ludzmi nienawisc tylko one .

martema

Ta pani Krysia to jest ta od tych koszulek co maja byc czyste?Szacun .

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.