Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Dominika

@Becia i jak często zdarzyło Ci się być na tym dywaniku? @anonymous myślisz, ze pracownicy kupują te kosmetyki, mimo, że ich nie potrzebują, żeby mieć tylko względy. @Szara czemu w takim razie kierownictwu nie powiesz o tych brygadzistek dodatkowym interesie w firmie Coroplast?

Myślę,że tak.

Szara
@Dominika

Firmę interesuje tylko wydajność, na resztę przymykaja oko, nie ma przestrzegania żadnych przepisów, dlatego brygadzistki robią co chcą. Możesz przyjść na bani do pracy a ona uzna że nic nie czuje, musisz tylko normę zrobić bo ona ma za to kasę.

Eno

Coś wiadomo czy jakiś hajsik na Wielkanoc sypną?

Dominika

@Alvaro a skąd te brygadzistki mają te kosmetyki? Czy pracodawca wie o tym handlu w czasie pracy? @anonymous czemu radzisz kupować? @Becia i co na tym dywaniku się dzieje? Jak wygląda cała taka sytuacja? Możesz to opisać?

@Dominika

Na dywaniku wszyscy stoją na baczność a majstrowa siedząc aczywiscie, wyzywa od leni, straszy zwolnieniami i ukraincami. Ukraińcy też już tu nie chcą pracować i jadą do Czech. Ludzie się zwalniają bo od lat zawsze najniższa krajowa, żadnych dodatków, gorzej to już chyba nigdzie nie będzie.

Ma się względy.

Szara
@Dominika

Kosmetyki firmy Avon, firma wysyłkowa. Oczywiście że pozwolenia nie mają, zamiast się praca zająć to biega taka z katalogami, reklamówkami i towar roznosi,wiadomo że nie na rankach tylko nockach bo kierownika nie ma to swoje interesy załatwiają a potem to płaczą jakie są biedne i jak mało zarabiają a tyle się nachodzą.

M......
@Dominika

Wszyscy odpowiedzieli na Twoje pytania . I co Ty na to Dominika ?

Becia

Jak nie zrobisz normy to idziesz do majstrowej na dywanik, norma ma być i koniec.kiedys tak było na tablicach a teraz tak jest wszędzie. Oczywiście poza audytami, wtedy obowiązuje instrukcja pracy i jakość. PIP miałby tu co robić, ciekawe jak długo jeszcze tak pociągną..?

planista produkcji

Rozmowa nie odbyła się, ponieważ osoba, z którą rozmowa miała się odbyć, nie przyszła na spotkanie, stracone 20 minut życia. Odesłano mnie z kwitkiem, bez przeprosin, bez wyjaśnienia, a przecież czas i koszty dojazdu i poświęcony czas na przybycie na spotkanie nie jest za darmo.

Nie zadano.

NORMALNA

Każdy z was narzeka, ale nikt was w tej firmie nie trzyma. Narzekacie jak macie ciężko, ale nie jesteście zmuszani do pracy, jesteście tam z własnej woli. Szkoda tylko że nikt nie interesuje się tym jaką pracę mają te majstrowe i brygadzistki. Idziecie sobie spokojnie na urlop i nie dostajecie tysiąca telefonów i maili w czasie wypoczynku, a jak wracacie to nie macie na biurku całej sterty zaległej pracy i nie ponosicie żadnej odpowiedzialności na swoim stanowisku. Widzicie tylko siebie, a oczekujecie od innych współczucia.

Normalna
@NORMALNA

I wypowiedziala sie żółta ????

@NORMALNA

Nie wiedziałam, że macie tel służbowe....? Od jutra robię buble, skoro za nic nie odpowiadam, ogarnij sie zanim coś napiszesz

@NORMALNA

Ty też możesz odejść, to nie średniowiecze

Emma

Odnośnie zarobków, to chyba najbiedniejsze są brygadzistki, skoro muszą dorabiać do wypłaty handlując kosmetykami, w godzinach pracy oczywiście....

@Emma

I radziłabym kupować.

Alvaro
@Emma

Przecież tam na okrągło odbywa się handelek-kosmetyki, papieroski itp. No ale przy tych "kosmicznych" wypłatach to nie ma się co dziwić.

Zinterwsowana
@Alvaro

A ile placą za 130 %?

Dominika

@Dobra nie jestem botem, ani żadnym automatem, bo jak widać moje odpowiedzi dokładnie reagują na Wasze. Nie jestem też z firmą Coroplast związana. Nakręcam dyskusje, ale tylko dlatego, żeby więcej informacji było o firmie na forum i każdy mógł z tego korzystać. Takie jest zadanie moderatora forum gowork.pl, którym jestem.

Dominika

@Ioi chodziło o kawy i przerwy na papierosa chyba temu użytkownikowi. Czy faktycznie pracownicy nadużywają sobie? Czyli oprócz ustanowionej przerwy robią sobie jeszcze inne dodatkowe? @Aa czyli imprezy integracyjne firma Coroplast nie organizuje dla całej firmy?

Dobra
@Dominika

Dobra skoncz dominika widacze jestes botem z poza firmy i nakrecasz temat

Trzeźwo myślący

Zawsze będę powtarzał, że jak komuś nie pasuje to niech się zwolni i nie narzeka. Narzekacie, narzekacie i bzdury piszecie. Hm... czy którykolwiek zastanowił się kiedykolwiek "czy ja jestem w porządku wobec firmy? Ile czasu spędziłem na nadprogramowych kawkach, ile razy byłem na papierosie, ile razy ściemniłem bo mi się nie chciało. To wszystko jest OK? Ludzie wy wychodzicie tylko z założenia jak za komuny bo mi się należy!!! Trzeba było się uczyć by mieć lepszą pracę a nie teraz płakać i narzekać. Opanujcie te swoje głupie gadanie i bzdury wyssane z palca

LOLITA
@Trzeźwo myślący

Panie trzeźwo myślący... ciekawe jakie ma Pan wykształcenie bo w tym zakładzie pracownikami fizycznymi są tez ludzie, którzy ukończyli studia. Ciekawe kto będzie pracował fizycznie jak wszyscy zajmą się nauką.

Była pracownica
@Trzeźwo myślący

Mniemam, że Pan Trzeźwo myślący jest dupolizem wyższych na stołku...

@Trzeźwo myślący

A ja mniemam ze to majster "rybka L..."

Taka prawda
@LOLITA

Jakie studia te ludzie pokończyli jak pracują na produkcji w Coroplaście? Jak tam nawet przełożeni są bez wykształcenia.W tej firmie nie jest potrzebne wykształcenie.

taka prawda
@Taka prawda

Jest dużo osób, które ukończyły studia. kierunki to choćby humanistyka, ekonomia i przyrodnicze. Te osoby nie zasiadają wyżej tylko pracują na produkcji.

jaj
@taka prawda

To dlaczego nie szukają innej pracy? Ambitniejszej? Skoro tak źle w Coroplaście? Tylko nie piszcie, że nie ma pracy....

@jaj

Praca jest za te same pieniądze wiec po co sie meczyc lasic i prosic... Zreszta wszedzie dobrze gdzie nas niema a potem zal ze moglo sie zostac

jaj
@Aa

no tak, lepiej narzekać jak to źle i obwiniać to innych tylko nie siebie.

Ioi
@Trzeźwo myślący

Co ty wypisujesz jakie kawałki nadprogramowe,stoisz przy maszynie robisz nie opuszczając maszyny tylko przerwa i tyle.A cóż to tylko zarabiać mogą ci co się uczyli,śmieszna filozofia

@Trzeźwo myślący

A co pan myśli o normach ustalonych ,przez niekompetentnych ludzi ? Żadnuych norm oczywiście nie ma jak są goście.

Dominika

@hhhhhh czyli oprócz imprez integracyjnych i wyjazdów były również inne dodatki, tak? Dotyczyły one wszystkich pracowników firmy Coroplast? Czy to oznacza, że w tym roku dostaliście niższą wartość bonów, bo za dużo wykorzystaliście w ciągu roku?

@Dominika

Pracowników masz na mysli brygadzisty wzwyz bo produkcja juz do jeleni sie wlicza... Dla tego zakladu i ludzie z produkcji zadnych imprez nie mieli

@Dominika

Fundusz to nie skarbonka bez dna. Widocznie świadczenia, które były w ciągu roku go wyczerpały. Było oburzenie, że karpiowe ma wesprzeć najbiedniejszych, po czym oburzenie że są za niskie progi "i ja i koleżanka nie dostała".

Wkurzona

Zadowoleni z bonow? Cisza sie zrobila a wiecie ze nie kazdy dostal firma duzej ilosci osob wala wykrecila na ostatnia chwile jakis przelew zrobila i do 2 styczia wszystkie z biura maja urlop i nic sie nie idzie dowiedziec dlaczego nie kazdy dostal bony

....
@Wkurzona

Głupoty opowiadasz.

.....
@....

Głupoty to sam gadasz ja nie dostalam i kilka kolezanek z mojego pietra nawet brygadzistki mowily ze sie ludzie zala...

@.....

Moze nie dostały z konkretnego powodu? PS. "Wszytskie z biura" też są ludźmi i też mają prawo do skorzystania z urlopu.

Trzeźwo myślący

Jak wam tak źle, narzekacie na ten Wasz Coroplast to po co tam pracujecie? Przecież zawsze możecie się zwolnić. Pracy na rynku jest wiele. Zachęcam do lektury ustawy o Zakładowym Funduszy Świadczeń Socjalnych. Bo każdy kto się tu wypowiada nie ma pojęcia skąd ten fundusz się bierze. To nie są wasze pieniądze, one nie idą z waszych wypłat, to są odpisy pracodawcy na ten fundusz. I jak sama nazwa wskazuje to ma być pomoc dla pracowników w trudnej sytuacji materialnej a nie bo mi się należy. Zanim zaczniecie jakiekolwiek dyskusje sprawdźcie stan prawny a nie róbcie z siebie błaznów. Gadać głupstwa nie jest sztuką. Sztuką jest mówić choć trochę znając temat. W każdym zakładzie podobnym do waszego znajdzie się osoba która bez znajomości tematu zrobiła z igły widły. A to jest żałosne.

Torus
@Trzeźwo myślący

A pracodawca z prywatnych pieniędzy odprowadza odpisy? Szanowny Panie Trzeżwo myślący?

@Trzeźwo myślący

Chyba jesteś osobą która ma większe dochody niż przeciętny pracownik zakładu skoro dajesz takie wypowiedzi.Fundusz socjalny zawsze był w zakładzie dlatego zawsze pracownicy wierzyli że pracodawca wyjątkowych sytuacjach w roku (a święta do takich należą)wykarze jak co roku chęć pomocy pracownikom.Na codzień ludzie żyją od wypłaty do wypłaty ale święta to okres wyjątkowy.Pozatym w niemczech w coro ludzie dostają na koncem roku tzw:gratyfikacje bożonarodzeniowe.Niezapominaj że to ten zwykły pracownik własnymi rękoma wypracowuje zyski tego zakładu.

Byly pracownik
@Trzeźwo myślący

Nie którzy to nie widzą co jest na pasku z wyplaty!A wyraźnie jest napisane jakie składki,kwoty i kto je ponosi(pracodawca,pracownik).Dodam,ze pasek jest formatu A4.Raczej dla wszystkich czytelny. A oto krótka ,,lektura,, o ktorej mowi kolega trzezwo myslacy .Dla tych co dalej nie wiedza dlaczego nie maja tych skladek na pasku.https://www.gofin.pl/skladki-zasilki-emerytury/17,2,109,133677,kiedy-i-za-kogo-nie-placi-sie-fp-i-fgsp.html

Uśmiałam-Się
@Byly pracownik

Szkoda tylko, że składki FP i FGŚP o których piszesz, to są składki, które PRACODAWCA płaci do ZUS-U. Ludzie zrozumcie to w końcu. to NIE!!!! są składki na fundusz socjalny

Zwykły szarak
@Uśmiałam-Się

Fundusz socjalny to odpisy pracodawcy na pracownika. Co roku zakład zgłasza ilość etatów za które ma odpisy właśnie na ten fundusz . Jeżeli pieniądze w danym roku zostaną nie wykorzystane to przechodzą na kolejny rok czyli do takiej jakby skarbonki ... Ale pracodawca co roku ma odpisy więc pieniądze się zbieraja i mogą być wykorzystane tylko w związku z pracownikami np dodatki świąteczne wczasy pod gruszą itp.. jakieś imprezy zakładowe dla pracowników itp ... zakład stoi około 20 lat i zawsze dostawalismy tylko pieniądze na święta dopiero od nie dawna coś więcej... więc co z pieniędzmi za te wszystkie lata skoro pracodawca już nie ma funduszy ?

hhhhhh
@Zwykły szarak

Owszem, ale dostawaliście więcej na święta, były dofinansowania do wycieczek,zapomogi. Więc pieniądze też były wydawane i wykorzystywane.

MANIANA

Ten zakład to naprawdę jakaś kpina... osobiście uważam, że powoli nadchodzi jego koniec w Krapkowicach. Otwarcie zakładu w Mołdawii... około maja koniec dzierżawy... problemy z "karpiowym" których nie było przez tyle lat... Chyba coś jest na rzeczy. Może ktoś wie coś więcej na te tematy?

Dominika

@Zawiedziona faktycznie duży macie socjal w firmie Coroplast Sp. z o.o. I rozumiem, że jesteście zawiedzeni, że mniejsze pieniądze w tym roku zostały na niego przeznaczone. I dlatego jak napisał @Trzeźwo myślący to nie jest coś co się pracownikom należy, tylko to dobra wola firmy wspomagania swoich pracowników w gorszej sytuacji majątkowej.

Benc
@Dominika

...wspomagania swoich pracownikow w gorszej sytuacji".. no smiech na sali. W gorszej sytuacji sa wszyscy pracownicy produkcji. Pracuja na 3 zmiany za najnizsza krajowa. Przez 20 lat nie bylo problemu z takim dodatkiem a teraz nagle sie ukrucilo .. dlaczego? Za duzo poszlo fonduszu na imprezy biurowe i podroze?

Zakrzowianin
@Benc

Co racja tO racja zapytajcie brygadzistek i majstrow czy majstrowe jak sie bawily na zabawie integracyjnej w zakrzowie zorganizowanej przez zaklad

on
@Zakrzowianin

Była, była zabawa, znowu się działo...

Zawiedziona

Mamy piatek pojutrze wigilia a bonow jak nie bylo tak niema aaa moze na sylwesta szkoda bo musze pozyczyc braklo fundusz z tej smialej najnizszej krajowej a do 10trgo jeszvze daleko

Lama

Ktoś wie kiedy pieniążki z funduszu mają zamiar przelać?

Usmiechniety zenio
@Lama

Niby od 20 grudni

Administracja

Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie odpowiadać. Dajcie ludziom zarobić godziwe pieniądze to nie będzie nagonki na bony czy dodatki.pieniadze takie by nie musieć szarpać się w dni przeznaczone na odpoczynek a pozniej jeszcze wysokie progi zaznaczac by zbyt duża liczba osób dodatku nie otrzymała. Ludzie pracują na 3 zmiany za najniższą krajową a wymogi wydajności z dnia na dzień wiekszy. Normy podnosić. Palce popękane, opuchnięte, ręce bolą, nogi bolą , w plecach czuć ból także.. czy ktoś pomyślał ile kosztuje czlowieka taka wymuszona postawa? Dać chcą najmniej a najwiecej zyskać. Szanujcie pracowników. I zgodze sie z koleżanką z administracji = niech sobie przejdzie jeden z drugim miedzy maszynami i posłucha o czym ludzie rozmawiają. Bo to że czlowiek pracuje na produkcji wcale nie jest gorszy. To dzieki nim my "wyżej "mamy co robic.

Tak się skompromitować w oczach ludzi.Masakra.

DPA

wstyd nie wiedzieć skąd się bierze fundusz i w kółko powtarzać bzdury o składkach pracowników!!!!!!!!!!

Kazdy jest kowalem swojego losu.....

Afonso

Tak pseudo oferta i progi które zakład wytyczyl, to jakaś kpina, tylko dla ludzi którzy chodzą na l4 i nigdy na nadgodziny nie chodzili to się załapać mogą. A ci co summienie pracowali to im facka pokazali. Auschwitz dla uczciwych pracowników, lepiej być leserem na tym się super wychodzi, Wrócił stary dobry onkel dyrektor, rada pracownicza nic do powiedzenia nie miała tylko podpis miała złożyć i tyle,,, ale chociaż te Brygadzisty nic nie dostaną bo petycji nie podpisały i ta cała elita z biura

Qua
@Afonso

Pracę trzeba szanować ;) ból (usunięte przez administratora) ściska...Trzeba być w życiu cwanym

CORO
@Afonso

Nadgodziny nie będą wliczane do średniej, od której uzależnione są progi :) Niestety tych, co chodzą na lewe L4 nie da się w żadnej mierze z Funduszu wyeliminować - takie jest prawo... :(

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.