Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. w Strzelce Opolskie

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.
2 27 189 5 1
Julka Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

To znaczy jeżeli rozmawiasz z osobą z więzienia to nie znaczy ze masz romans. Ludzka zazdrość, ze z nią gada a z tobą nie.

Happy Nowy wpis
@Julka

Napisał to facet wcześniej o tych rozpadach związków więc hm.. Jeżeli jest zazdrosny o to że to nie on gada z więźniami to szacun haha Faktycznie ludzka zazdrość że on sobie nie gada z więźniami xd Jakoś nie mają oni nic ciekawego do powiedzenia, chyba że plotki od jednej strony hali do drugiej xd

Julka Nowy wpis
@Happy

Czasami lepij pogadać z człowiekiem z więzienia, nie są fałszywe jak inni.

Happy Nowy wpis
@Julka

Fakt, parę takich jest. Ale nie zapominajmy o cwaniakach. A o tym co nas okradł już nie wspomnę. Taki szczery że z kims gadał a potem się okazało że okradł? Slabe

Nieznany
Nazwa działu: Produkcja

Są romanse z więźniami i spotkania na przepustkach

Anoni
@Nieznany

Kobiety są naiwne. Nie pierwszy raz więźniowie poprostu sobie szukają kogoś co im załatwię potem różne rzeczy. Naiwne pracownice przynoszą im jedzenie i inne rzeczy. Jak myślicie skąd u (usunięte przez administratora) telefony komórkowe i to że ciągle sobie robią uczty w pracy. Czasem mam wrażenie że oni nie idą do pracy tylko by się najeść,po przeglądać portale społecznościowe na telefonach. Niektórzy są ok i pracują i nie wychylaja się,ale niestety z innymi to zakład sam to robi. Robią co chcą. Brygadzistki itp chyba udają że nie widzą tego co jawnie się dzieje. A romanse to nic innego jak naiwność kobiet które dają się zwieść pięknym słówkom i gestom.

Anoni
@Nieznany

Nie byłoby tak gdyby w pracy praca była najważniejsza a nie jest. Polacy odchodzą albo nie są doceniani. Tylko osoby wchodzące w oooo brygadzistkom maja tam chody i moga się szwendac po hali stąd te romanse albo plotki na innych. To plaga. Czy osoba która chodzi po hali z działu na dział by pogadać to normalne? Brygadzistki z testerów nie potrafią swoich ludzi pilnować? Może dlatego że koleżanki? Niektórzy tylko na papierosa wychodzą i spowrotem do pracy i efekty ich pracy widać. Inni nie pala i też pracują a nie są doceniani. A pojedyncze osoby kilkanaście razy przez 8 godzin są w stanie obejść wszystkie działy produkcji czego nie da się przeoczyć bo słychać ta osobę w promieniu 10 metrow. Nie da się pracować w spokoju.

Tak5Nie1
Były osadzony
@Nieznany

Drodzy Państwo, prawda jest jedna!!! Praca w firmie Coroplast to praca w grupach, a zatem nic dziwnego, że osadzeni którzy tam pracują są w dobrych relacjach z brygadzistkami, mistrzami zmianowymi. Jeżeli ktoś tego nie potrafi zrozumieć, to tylko świadczy o tym, że ma problem z pracą w zespole. Chciałbym podkreślić, że fakt rozpadania związków nie leży tylko i wyłącznie po stronie osób z zakładu karnego. Romanse w tej jak i innej firmie, były są i będą a zatem to nie wina chłopaków z zakładu karnego "W tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz". Drodzy Państwo ogarnijcie się spójrzcie najpierw w swoje oczy bo mówi stare przysłowie "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz". Dziwie się, że na tym forum zajmujecie się czyimś życiem, najpierw trzeba patrzeć na siebie. Zgadzam się są przypadki chłopaków którzy migają się od pracy ale nie można mierzyć wszystkich jedną miarą, to tak jak byśmy mówili, że jedna pani z maszyn, tablic czy testerów odpowiada za pozostałe!!! Zajmijmy się wszyscy swoim życiem, bo po przeczytaniu tego wszystkiego uważam, że życie pozostałych jest nudne!!! Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników!!!

Antoni
@Były osadzony

To nie jest praca w grupach. 1 raz takie coś słyszę. Każdy pracuje na swoją normę. Każdy ma swoje stanowisko. Na niektórych maszynach tylko jest tak że robi się po 2 osoby. Coroplast to żadna praca w grupach! Dobre relacje z brygadzistki to chyba nie takie że pracownik odchodzi od swojego stanowiska i plotkuje na drugiej części hali. Owszem 1 osoba nie odpowieda za wszystkich ale niestety psuje imię innych i podburza. Bo każdy by chciał migac się od pracy i mieć fory I powtórzę to co jest tu bzdura. Coroplast to nie praca w grupach.

@Anoni

W twarz nie umiesz powiedziec a o innych pisac potrafisz. Daremna jesteś i tyle a jak ci tak zle to se tez po biegaj i zajmij sie wkoncu soba.

Tak1Nie1
@Anoni

Juz nie będziesz musiala sluchac to czym sie przejmujesz :) i inni nie beda musieli juz Ciebie słychać i Twojego glupiego gadania. Powodzenia

Happy

Biega i krzyczy że jest Małpa. Przecież to każdy widzi. Każdy tylko przekreca oczami jak idzie, nawet jej kolezaneczki. To prawda, za więźniami i nie tylko. A jak już przypał ma to przechwalanki jak to sobie w biurze załatwi że nie będzie miała problemów. A inni muszą pracowac

@Happy

Oj przez kogos tu zazdrosc przemawia ;) milo sluszec tyle na swoj temat ;) ja nie musze se ryja poprawiac i gruba tez nie jestem ;) a pod anonimem kazdy potrafi pisac ;D

Tak1Nie2
Ania

A za wiezniami nie musze biegac :D sami przyjda haha

Tak1Nie2
@Ania

Wiemy wiemyy potem słychać co o tobie gadają ludzie wokół i oni. Dziwne że jakoś biegasz. Regulamin cię nie obowiązuje? Takie fory u brygadzistki?

@Ania

Niema czego ci zazdrościć hahaha. Widząc to jak lubisz być w centrum

@Happy

Zapraszam na testery wyslucham w twarz co macie do powiedzenia bardzo chetnie :D

@Ania

Tylko ze cie tam nie ma, akurat biegasz po innych częściach hali i obgadujesz ludzi. Na maszynach jesteś w jakim celu? Na innych działach też. I może nie ktoś nie chce z kimś takim gadać w twarz? Wolę trzymać się normalnych ludzi.

@Ania

Potem zaś będziesz się chwalić że sobie załatwisz w biurze to żeby cię z twojego stanowiska nie wywalili?

@Happy

To nie udzielaj sie na forum skoro w twarz nie umiesz powiedziec. Pokazalas jaka normlana jestes ;) powodzenia :)

@Ania

Nie masz twarzy co sama przyznała wczesniej xd Normalniejszy jest każdy z tego zakładu. Więc masz rację. Pokazuje to codziennie że jestem normalna xd Chodź i dalej drzyj się po hali. Jak ktoś nie ma w głowie to ma w nogach.

Były osadzony
@Nieznany

Praca zespołowa – praca stanowiąca podstawową, a zarazem wyższą formę organizacji pracy. Polega na powierzeniu określonej grupie pracowników czynności lub operacji wydzielonych z procesów pracy. Pracę zespołową cechuje przede wszystkim współdziałanie wykonawców - współpraca, udzielanie sobie pomocy, pełnienie różnych funkcji i zbiorowa odpowiedzialność za wyniki pracy. Staje się koniecznością, gdy nie można rozdzielić zadań między indywidualnych wykonawców wtedy, gdy proces ma charakter ciągły, kiedy ilość pracy przekracza możliwości jednej osoby lub istnieje duża współzależność realizowanych zadań. Jeżeli ktoś uważa, że firma Coroplast to nie taki rodzaj pracy to chyba nie wie o co mi chodziło.

Drw
@Były osadzony

Jest różnica między pracą grupową a zespołową. W Coro jest grupowa.

On

A potem rozwody

Alkaida

Taka dyskusja to na forum dyskusyjnym , nie na stronie o opiniach firmy ... Takie pierdoły kazdy moze pisac , jak jest to mozna przyjść i zobaczyc :)

@Alkaida

Nie polecam.

@Alkaida

Każda" (usunięte przez administratora) to opinia kogoś kto na żywo boi się coś powiedzieć. To zrozumiałe. Ludzie wiedzą czym skutkuje odzywanie się głośno. Tam trzeba się pogodzić z tym że ludzie nie są traktowani równo inaczej będzie to praca w stresie. Będą się denerwowa że nie dostaną urlopu"a inna dostanie" Że muszą zasuwac "a inni nie muszą" Że nie mogą odchodzić od stanowiska"a inni moga" Że muszą wyrobić normę "a inni nie muszą" Że nie dostaną urlopu"a inni chodzą w kratkę i jest ok" Że o swoje pieniądze trzeba się szarpac"a inni dostają od reki" Że jak sobie pofolgujesz to masz zwracana uwagę"a inni na codzień się opie....... i jest ok" To nie praca dla kogoś co zna swoją wartość. To praca dla ludzi którzy godzą się na nierówne traktowanie i potrafią z taką świadomością pracować.

Gośc forum.

To jest miejsce,z którego chciał bym się dowiedzieć czegoś o firmie,aby to zrobić trzeba się przedrzeć przez całą mase jakiegoś bełkotu i mocno trzeba się wysilić,aby dowiedzieć się czegoś,ale jak czytam potwierdzają się rzeczy,o których się słyszy.Praca na trzy zmiany,płaca minimalna,o dodatki trzeba się szarpać,dozór nie panuje nad nikim i niczym,klika goni klike,a na swoje tętnice trzeba mocno uważać,bo znajdzie się chyba sporo chętnych do ich uszkodzenia-słowem firma marzeń. Zastanawia mnie jaki ludzie mają tam staż pracy?

Stara
@Gośc forum.

Staż pracy tam nie jest ważny. Wyniki w pracy też nie haha. Jesteś kimś jak dobrze trzymasz z brygadzistkami itp. Wtedy nie musisz zbyt wiele robić by staż pracy się ciągnął i pieniążki były za nic.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Tak3Nie1
Nw
Nazwa działu: Produkcja

Co do tego to nie wiem. Obserwując sytuację to ludzie i brygadzistki maja jakieś dziwne relacje z nimi. Większość ludzi je im z ręki, a tym bardziej żółte dlatego (usunięte przez administratora) kila i mogiła się robi

OKLEJACZKA OBSERWATORKA
Nazwa działu: Centrum Logistyczne

TO CO SIE DZIEJE NA CL PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE. TAK ŹLE TO W KRAPKOWICACH VL NIE BYŁO. A TU LEPSZE WARUNKI I INNE. TAK TO JEST JAK RZĄDZĄ WOZKOWI A NIE KIEROWNICY. NADZÓR TO GRONO (usunięte przez administratora) AMATORÓW. MOŻE POZA NOWYM MISTRZEM KTÓRY MA KLASĘ I KULTURĘ PRZY NAJMNIEJ. JAK GO NIE DOJADA TO REZZTY SIE NAUCZY BO MA POTENCJAL. ZAROBKI ŚMIESZNE NISKIE ALE JAKA PŁACA TAKA PRACA.

Tak9Nie1
Kate
@OKLEJACZKA OBSERWATORKA

Nowy ma przeciw sobie cały nadzór i biura, nic nie zrobi a szkoda

Tom
@OKLEJACZKA OBSERWATORKA

Na inwentaryzację największe asy nie przyjdą bo mają taki kaprys ale kierownicy sypna premia i się skusza. Ale smiech

@Tom

Przecież nie ma urlopów :o

Młoda

@pracownica a skąd możesz wiedzieć czy chodzi o o mnie akurat jak nawet nie wiesz jak mam na imię... A i widzę że @JJ się ze mną zgadza @Kasia tak samo słyszę pierwszy raz o wigilii zakładowej dla pracowników bo jeszcze nigdy w tym zakładzie nie było odkąd pracuje chyba że biuro sobie robi to już inna bajka a nie będę się wypowiadać na ten temat i karpiowe dają bo z pitów chcą zobaczyć kto co ile a nie że 400zł przecież wnioski musieliśmy składać razem z pitem a jak Ukraina przyszła to robią wszystko na pokaz kwiatki na dzień kobiet czy pierniki na święta dla pracowników gdyby nie oni to by tego nie było tak jak z tymi urlopami że nagle urlopy na 23 i 31 można było brać a jak kierownik zobaczył ile nie chce przyjść to się nie zgodził bo patrzą na Ukraińców mógł zrobić tak i dać po urlopach i po nowym roku byśmy przyszli jednego roku tak było że cały zakład miał urlopy i dopiero w nowy rok my szli do pracy

@Młoda

Bo masz fałszywe koleżanki ;)

@Pracownica

Jak już to w pracy nie mam koleżanek tylko znajome twarze jak mądra to powiedz mi z jakiej zmiany jestem i na jakim dziale robię bo na pewno to nie tylko ktoś inny i tu się możesz mylić

A. To fałszywe twarze. Nie bo nie będziesz że mną potem rozmawiała :(

@Pracownica

I tu cię mam bo nie jestem z tego działu i nie jestem tą osobą którą masz na myśli poprostu jestem pracownikiem tego zakładu z innego działu l tam nie ma fałszywych twarzy i co zatkało kakao

@Młoda

Pogrążasz się z wypowiedzi na wypowiedź pracownico produkcji ;)

@Pracownica

Ciekawe jak się pogrążam na wypowiedzi jak i tak nie wiesz kto pisze jako młoda bo na pewno nie osoba z mecedesa a na dziale Daimler nie ma fałszywych chyba że Ty tak uważasz to już twoja sprawa z

TakNie

Czy jest możliwość w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. pracy na część etatu?

@Pytanie

Pewnie się da ;) zadzwoń i zapytaj

Sfinks

Każdy ma prawo do własnej opinii jednak dobrze gdy jest ona obiektywna,a to nie miejsce do szkalowania i kalumni

Zm a
@Sfinks

Moja opinia jest o tych co robią na Mercedes Bywa że totalnie nic nie robią. Bardzo często. Jak y same sobie wyznaczaly rolę w tym zakładzie. Jezeli jakiś dział nie działa bądź nie ma pracy i maszyny nie można uruchomić by sprawnie jechała 8 godz to chyba można zająć się czymś innym a nie stać szlajac sie albo siedzieć grupka i i pociskac pierdoly. Młoda osoba na czele tej ferajny mozw z powodzeniem zastąpić osoby wiekowe na innych ztanowiskach spracowqne obolałe i zmeczone. Dziwny zakład w którym jednym płaci się tyle samo za ciężka pracę a innym za nic

@Zm a

Dokładnie

Nazwa działu: Biuro

Osobiście polecam Coroplast jako przyszłego i solidnego pracodawcę. Pracuje tu już długo, i powiem tak zarobki są super, a premię jeszcze bardziej. Wypłaty są na czas. Na początek dostaniesz 2000zł na rękę, a po pewnym czasie jak się sprawdzisz to zarobek idzie automatycznie w górę. Szef bardzo dba o wszystkich pracowników, dlatego w tym roku przyznaje wszystkim premię świąteczne 400zł na rękę dla każdego pracownika. Na Mikołaja każdy otrzyma drobny upominek. Na wigilię zakładowej będą konkursy i zabawy, do wygrania będą smartfony, zegarki, jak również inne gadżety.

Tak1Nie4
Rozżalony
@Kasia

Jest karpiowe, w zależności od zarobków każdy dostanie inna kwotę, od 10 lat zarabiam najniższa krajowa. O Wigilii zakładowej pierwsze słyszę a o loterii tym bardziej. Widocznie wyższe stanowiska mają ładne przywileje. Ci pracujący na hali to w zeszłym roku tylko twarde pierniki dostali. I to tylko raz..

Rozżalony
@Kasia

A gdzie wczasy pod gruszą o ołówkowe jak w innych zakładach...

@Kasia

W biurach może i tak macie

@.

Na premię trzeba sobie zasłużyć, jesteście po prostu żałośni w tych waszych wypowiedziach i tyle. Baby potrafią tylko plotkować, gadać o byle głupotach , a o robocie nie mieć w ogóle pojęcia. Czas wreszcie się ostro wziąć do pracy. Kto nie pracuje nie zbiera kokosów. A wy z czego macie zbierać jak tylko plotkujecie???? Nagrody są tylko dla najbardziej ambitnych pracowników, a nie plotkarek.

TakNie2
@Kasia

Widzę że komuś tu nieźle odbiło podszywajac sie pod pracowników i wpisując takie wymysly. Nw kim jesteś człowieku ale jakoś widać że to co piszesz nie jest prawdziwa opinia i jest zwyczajnym podszywaniem się pod kogoś by było że to dana osoba pisała. Każdy kto tam pracuje wie jakie są pensje itp i to co piszesz jest zwyczajna próba podburzania ludzi w pracy. Trochę nędzne napisane więc łatwo wyczuć fałsz. Może PODAJ PRAWDZIWE imię? Chętnie się dowiemy kto ma taką desperacje by podszywac się pod dana osobę. Przypadek?

@Kasia

Podszywanie się pod pracownice albo brygadzistki SŁABE.

@Pracownica

Nie będę podawać swojego imienia bo RODO obowiązuje. Teraz widać kogo prawda boli. Tak jest zwykłych pracownikow, nieudaczników , którzy tylko potrafią fajki palić, plotkować o osobach firmie, a o sobie nic złego nie dają się powiedzieć. To wynoście się do innej firmy, jeżeli tu wam nie pasuje, jesteście po prostu żałośni i tyle. Pensje są na dobrym poziomie tylko ludzie są do niczego. Pozdrawiam

@Kasia

Haha, każdy wie że nie nazywasz się KASIA. Podszywasz się pod brygadzistke? Opinia kogoś z Mercedesa kogo boli ze się wydało się że w chxx leci i próbuje sklocic ludzi. Żal mi ciebie dziewczyno bo raczej każdy wie o kogo chodzi MLODA XD

@Pracownica

Ty się lepiej za robotę weź , a nie wypisuj tu głupot. Jesteś zdolmlna tylko to jednego do plotkowania i obgadywania. Pracować w ogóle ci się nie chce. Dziewczyno ogarnij się i tyle. Twój poziom inteligencji jest zerowy. Pozdrawiam

JJ

Po części się zgadzam z MŁODĄ. Ludzie z Mercedesa często nie mają co robić na swoim dziale, więc wspomagają inne działy bądź robią porządki, ale czasem naprawdę się obijają i nic nie robią, ale to dla nich też nie jest takim plusem, bo ile można się nudzić... Nic nierobienie jest czasem bardziej męczące niż ciągle zasuwanie. A co do drugiej wiadomości, to w 100% się zgadzam że to pewnie ta persona najechała na deimlera, ta osoba faktycznie jest bardzo konfliktowa, wiecznie ma do kogoś pretensje bo jej nic się nie podoba... Szkoda że często nie potrafi powiedzieć w twarz co jej nie pasuje tylko za plecami innych. Szanujmy się.

TakNie9
@JJ

Widać macie jakiś osobisty problem do tej dziewczyny. Zawiść? Jest bardzo lubiana na swoim dziale, pomocna i Polakom i Ukrainie. Można pożartowac nie tak jak z wami gdzie na fajce non stop gadka o ludziach co kto i z kim. Jesteście tak niesamowite że chodzicie razem na fajki a jedną osobą druga obmawia. W jaki sposób możecie kogoś oceniać jeżeli z kims nie rozmawiacie. Ja osobiście ja cenię za szczerość i właśnie ma "jaja" powiedzieć komuś w twarz co jej nie Pasuje . Widać niektórych boli to że dziewczyna wesoła i nietuzinkowa. Jakby się każdy zajął praca nie miałby czasu na chodzenie na nie swoje działy i oglądanie kto co robi

Tak11Nie1
JJ
@Co?

Rozmawiałem z tobą osobą. Nic specjalnego.

@JJ

Może to z tobą coś nie tak skoro swoje frustrację na temat innej osoby wylewasz na forum? Praca to nie miejsce towarzyskie. Jak ktoś ci nie podchodzi to zostaw to dla siebie a nie szykanuj innych.

Pb

Wiadomo że jak ktoś w delegację pojedzie to będzie na tym dziale.

Młoda

Jeśli komuś przeszkadza to że brak pracy na dziale Daimler to niech się zajmie swoją (usunięte przez administratora) a nie ich bo jak przyszedł ten dział to nikt nie chciał przyjść a teraz to żal (usunięte przez administratora) ściska bo się operdalają jestem tam częstym gościem i widzę że jak nie mają co robić to sprzątają albo idą gdzieś indziej robić lub wyrabiają resztki materiału więc po co ich opisywać a zająć się swoją (usunięte przez administratora)

@Młoda

Przecież był wyjazd na delegacje i chętni byli wybrani dość szybko bo kto by nie chciał. Tylko po przyjeździe się okazało że później trzeba będzie pracować na danych stanowiskach więc już nie pasowało

Młoda

Powiem tak jest w tym zakładzie jedna osoba która pracuje na maszynie i wszystko jej przeszkadza to pewnie ona opisała dział Mercedes a sama święta nie jest bo przeważnie siedzi na tel w pracy jak się przejdzie kolo maszyn to widać i ma to w (usunięte przez administratora) a o innych to potrafi się wysłowic bo przeszkadza jej to że ktoś się trochę po (usunięte przez administratora) i o sobie nic nie powie bo co to ona nie święta

Tak2Nie10

Gość
Nazwa działu: Produkcja

Ten kto uczciwie pracuje,nie napisze takiej opinii,bo zwyczajnie nie ma powodu.Kim trzeba być,by coś takiego napisać,jakie masz kwalifikacje by móc stwierdzić,kto i co potrafi? Od kiedy dbałość o wygląd,czy kultura osobista są znamionami braku umiejętności? Tak krzywdząca opinia,to tylko od osoby leniwej,z ograniczoną ilością szarych komórek. Radze zapamiętać-karma wraca. Pani Beatko uszy do góry!

OMSO

Pani Beata to swoja babka. Da się z nią dogadać, nikomu krzywdy nie robi, tym bardziej po ludziach się nie wozi. Osoba która dodała ten komentarz to też jest trochę opóźniona, bo p. Beata już dłuższy czas jest na tym stanowisku, więc "Gość" albo wrócił do pracy po dłuższej przerwie, albo jest z innej zmiany i nie zna Beaty osobiście albo coś przeskrobał u niej i się mści na forum. Zresztą sam jestem ciekaw jak ty wyglądasz skoro tak łatwo oceniasz książkę po okładce. Żenada....

Tak3Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Coroplast Sp. z o.o? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

@Administrator

Zastanawia mnie fakt pracy więźniów na hali. Chca pracowac? Ok. Nie jestem jakims przeciwnikiem tego,jesli maja pozwolenie od tych ich przelozonych. Ale jak to jest ze trzymaja w rekach tel komorkowy(czyj? Skoro nie maja do niego prawa) Jak to jest ze zamiast wszyscy robic w jednym obrebie(maszyny)to wiezien jest mechanikiem i bezczelnie chodzi na inna hale do ktorej nie ma prawa wstepu,szwendajac sie po kiblach(po co i jakim prawem???) I mimo skarg dalej robi za mechanika A jeszcze inny ma robote taka ze moze tez lazic po hali i se z kazdym gadac. No wszystko fajnie,tolerancja i wgl,ale mysle ze jakies granice sa. Jesli robia to ok,ale w jednym obrebie. bo to co sie tam wyrabia to jakas kpina.

@Nick

Z tym sie zgodzę. Niektórzy więźniowie czuja sie zbyt pewnie jakby nie było żadnych granic, zasad ani też innych wytycznych. Każdy z nas musi dostosować się czasem dla świętego spokoju. Zarówno więźniowie jak i obywatele Ukrainy sa traktowani inaczej i niestety da się to zauważyć. Inaczej w tym przypadku nie znaczy że gorzej.

@Pracownik

Jak się ich boicie i stanowczo nie wyrazici swojego zdania na ten temat to więzniowie będą robić co im się bedzie podobać siedząc na celi psychologię opanowali do perfekcji i teraz to wykorzystują a pozatym to zwykli (usunięte przez administratora) czy alimenciarze bo napewno nikt mordercy nie wyśle na zewnątrz murów więc trzeba stanowczo sprawę załatwić i spokój a jak nie to skarga i wyjazd na celę i drugi się zastanowi nad tym co robi

@Pracownica

@Pracownica A kto mówi o tym czy sie boi czy nie. Poprostu da się zauważyć że czują sie zbyt pewnie. Taki typ cwaniaka. Skarga? Nikt nikomu krzywdy nie robi więc nie ma powodu na skargi. Może takich więźniów wpuścić na biura wtedy zobaczymy reakcje szpileczek jak sie "pewnie" zachowuja. Nie da się ukryć że jest to sytuacja niekomfortowa. I nie da się też ukryć ze ci którzy nie maja z nimi stycznosci maja najwięcej do powiedzenia typu skargi czy szukanie innej pracy.

...
@Pracownik

Co My mamy do tego? Skoro to sami brygadzisci(niektorzy) z nimi tak dobrze zyja i umacniaja ich w tym ze wszystko moga(pomyslcie skad niby maja tel?..) My Polacy zwykli robole pomalu jestesmy w tej firmie najgorsi. Traktowani po macoszemu,nawet juz na wczasy pod grusza pieniedzy brak z tego co wiem.. Inna sprawa to jakosciowki. Te nowe jak i stare. O nowych sie nie ma co dokladnie rozgadywac bo pokazuja sie pod koniec zmiany nawet nie majac pojecia jak maja kabel trzymac by go zmierzyc. Gdy juz sie pojawia to po fakcie,gdy masa sztuk do wywalenia a i tak nie wiedza co jest bublem a co nie. Jedna po druga dzwoni. druga po trzecia. A jak juz zauwaza buble to w dobrych sztukach i za jej plecami brygadzista kaze je spowrotem dawac do dobrych sztuk.. I oczywiscie nie musza chodzic w roboczych butach tylko w swoich prywatnych. Bo? My nie mamy prawa tego zglosic bo chronione sa takie osoby. Czas szukac nowej pracy gdzie Polakow sie docenia. Normalnych pracownikow,a nie wiezniowie i lizusy na pierwszym miejscu.

Mysz
@...

Co ty głupia piszesz!!! Jesteś nieudacznikiem. Jakbyś dobrze pracowała to byś w życiu coś osiągnęła. Co jak nie którzy . Pracować się nie chce bo len smierdzacy!!! I najlepiej na innych zwalić! !!a to pewnie Szopka pisze hahahaha ???? po tej idzie się wszystkiego spodziewać! Ale boi się podpisać czemu bo to nie prawda!!!!

Karolina
@Administrator

Mogę powiedzieć tylko ze pracując w coro tyle lat zauważam ze brygadziscie mają na wszystko czas picie kawy pół dnia! !! Kontroler musi pracować nawet za brygadzista byłam tego świadkiem. Ktoś napisał ze popierają ściany i na koniec przychodzą a to nie prawda kiedyś za Irmine tak było siedzieli i plotkowali żadna nic nie robiła nawet etykiet nie brali . Te dziewczyny które są ciężko pracują ale jak ktoś nie był w jakości to nie będzie wiedział .mi proponowali ale się nie zgodziłam i dobrze no stoję w jednym miejscu wypłata jest i git a one w kolko muszą się uzerac i zapieprz.

@Karolina

Na zm A na połowie hali widać jakosciowke tylko raz i to pod koniec zmiany, bez miary tylko z komórka. O ustawiaczu nie wspomnę gdy biegaja za nim po hali i szukaja bo wiecej go nie ma jak jest. Łaske zrobi i podejdzie,albo udaje ze zajety lub nie słyszy albo nie widzi czerwonego. Nie ma co narzekac na Krapkowice,tu wiekszy (usunięte przez administratora) Brak słow na ta samowolke.

Polak
@Nick

Jestem ciekaw kto to napisał. Jak ustawiacza nie ma jak jest jeden na 50 maszyn... Biega z jednego końca po drugi i najlepiej mówić że nie ma go nigdzie... Najlepiej za plecami gadać głupoty i anonimowo bo strach jest w 4 oczy to pow... Poprostu żałosna jest ta osoba co to pisała. byś się zajęła swoją robota i patrzyła tylko na to co jest w twoich obowiazkach bo może akurat coś spieprzysz...

Marta
@Nick

Jestem ciekawa kto to pisze? Bo normalna osoba na pewno nie !!! Pytanie czy ty wiesz jakie obowiązki maja kontrolerki? Nie nie wiesz! To nie pisz głupot! Z boku to ty widzisz innych i łatwo jest obrażać i pisać nie prawdę! A siebie nie widzieć...! Ale ja już znam takich co piszą żeby się odegrać na dziewczynach. Akurat te dziewczyny są najlepsze ze wszystkich!!! Jakbyś napisała mi ze z innej zm .to bym może uwierzyła ale te są pracowite ! Dlaczego ludzie nie podpiszą się tylko wpisują nick lub wymyślają imiona bądź się podszywaja. Ale pamiętaj ja to jutro zgłaszam na policje i będę się domagać ażeby s poniosła tego konsekwencje. A zrobię wszystko żeby się dowiedzieć kto napisał ta opinie. !!!

Marta
@Nick

Chciałabym żebyś zapisywała kiedy kontroler i o ktorej godzinie pojawil sie na hali?bo widzę ze to robisz i idzie ci fatalnie !jak można tak pisać bezmyślnie! Nie lubisz tych dziewczyn! No wcale nie musisz ale żeby takie rzeczy pisać !może cię wezmę do jakości to uwierz ze 1m-c sama zrezygnujesz!chyba ze masz stalowe nerwy!wogole co to ma być ,jesteś jakaś nie do wartościowana? Na to wygląda ,przynieś papiery i może nadasz się jak tak wszystko widzisz może mniej reklamacji będzie i bubli bo zamiast sprawdzać kable to widzę prowadzisz obserwacje kto jak gdzie!

Iwona
@Nick

A co to więzien za potrzebą też musi skorzystac z toalety chyba że chcesz aby załatwiał się przy stanowisku pracy

Była pracownik
@...

Co znaczy pieniędzy na wczasy pod gruszą brak tak duży zakład musi miec fundusz socjalny i jak nie bedziecie walczyć o swoje to biuro go przeżre samo bo rozliczyć tą kasę musi ale wy od początku dajecie się w konia robić organizowali wam bzdety w amfiteatrze w Opolu i jeszcze musieliscie sobie dopłacić aby łaskawie tam być a teraz żale na forum

A kto tu kogo obraża?

@Marta

To opinia. I nie jest napisane że jakościowe pojawiają sie pod koniec zmiany na hali.. Jest wyrażona opinia i tylko osoby które tam sa wiedza czy tak rzeczywiście jest. Nie trzeba robic afery. Nikt tez sie nie msci. Skoro ktoras ogarnia,jest kontaktowa,uprzejma miła i robi cos na czas to widocznie da sie. A skoro pada zdanie ze gdyby chodzilno o jakosciówki z innej zmiany to bys uwierzyla,to wydaje sie byc dziwne-skoro tam tez robia na takich samych zasadach to nie rozumiem tego. Kierujmy sie zdrowym rozsadkiem a nie sympatia. Bo coroplast to w dużej mierze wspólpraca ludzi a nie lepsi i gorsi. Kontrola jakosci ma ciezko,mechanik tez,a inni nie? Otóz kazdy ma. Czy na tablicy,testerze,maszynie,przygotowaniu. Normy,fizycznie meczaca praca,presja o normy. Nie ma tak że ktoś ma gorzej albo lżej. Roznimy sie tylko tym jak podchodzimy do pracy i na ile możemy se pozwalac a inni nie. A opinia to opinia. Nie badzmy tacy nietykalni. Więcej pokory.

Dominika
@..

Ludzie patrzcie swojej pracy. Każdy ma ciężko. Jeśli macie na tyle odwagi to proszę powiedzieć swoje zażalenia tej osobie w 4oczy a nie na forum kogoś oczerniac tym bardziej że nie ma pojęcia jak wygląda praca ,,jakosciowek,, . Trochę to smutne i przykre jeśli człowiek musi pracować w takiej atmosferze. 2ustawiaczy na wtrysk, 2 kontrolerki na całą hale (czasem jedna musi wszystko ogarnąć bo druga musi nad czymś innym pracować to nie ma się co dziwić że przychodzi później, trochę wyrozumialości) jeden elektronik na testery kabatek. Powinniście sami zauważyć że jest tych osób trochę za mało i być bardziej wyrozumiali. Każdy daje z siebie co może, przynajmniej u niektórych osób tak jest. Każdemu się nie dogodzi, zawsze ktoś będzie miał jakiś problem.

@Dominika

Nie liczy się ilość tylko jakość;)

@..

A od kiedy się liczy jakość? Gdyby aż tak miało to znaczenie nie byłoby normowania pracownikow gdzie za wydajność 100% normy dostaje się śmieszne pieniądze.

@Marta

Zgadzam się. Niech każdy zajmie się swoimi obowiązkami a nie dopatruje sobie gdzie komu ubliżyć. Hala jest duza , stanowis pracy kilkadziesiąt i nie sztuka jest ogarnąć wszystko w pół godziny w 2 osoby. Ludu..ogarnij się! :)

Niestety
@Polak

Tutaj się zgodzę. Tak,ustawiacz jest 1 na 50maszyn,mimo że tak naprawde jest ich dwóch. Ale to 1pracuje. Przykład z jednej ze zmian. 2 bezczelnie udaje że jest zajęty(nową gra na tel?) i nie podejdzie,a jak podejdzie to maszyna jedzie gorzej niż wcześniej. Dostając za darmo pieniądze też chwalilbym się że "ide sobie na nadgodziny pochodzić i mi jeszcze zapłacą" Codziennie placa niemalo niestety niektórym takim nierobom na ktorych zal patrzec jak mecza sie samym chodzeniem bez celu. A pracownicy maszyn musza czekac czasem nawet ponad godz na ustawiacza,bo 1 nie ogarnie wszystkiego w 5minut.

ss
@Pracownica

wiezien nie ma zadnych praw bo to nie czlowiek tylko smiec

ja
@Karolina

a jak tam kierownicy ?

Aha
@Marta

Błędy że aż w oczy kole. Odpowiedź nie na poziomie, pokazująca problemy emocjonalne piszacego. Dobrze wiedzieć że mamy takie osoby w zakładzie, które pełnią rolę "kierownicze", a nie potrafią reprezentować swojej osoby i zakładu klasą czy chociażby poprawnym wyslawianiem się na forum. Nie jest to zaskoczeniem patrząc kto i z jakim doświadczeniem trafia na wyższe szczeble w tym zakładzie.

Czy coś wiadomo czy na Boże Narodzenie dostaniemy "karpiowe"? Pozdrawiam

@Pracownik

Z tego co wiem to tak jak w ubiegłym roku, według zaświadczeń które oddawalismy do maja

Ironia
Nazwa działu: Produkcja

Na fajki można chodzić kiedy się chce i ile się chce w ciągu 8godzin więc nie powinni niektórzy narzekać wcale

Chudy

Kierownicy,są okropnie zadumani w sobie,noszą głowę wyżej niż na to zasługują, plują ,palą i przeklinają jak szewcy.Szacunku do człowieka nie mają.

@Chudy

Potwierdzam opinie kolegi kierownik tak klnie na kablach ze o polszczyznie chyba zapomniał to jest zwykly mobing za ktory powinnien wylecieć, z jakiej racji trzeba wysłuchiwac jak przeklina caly czas, jak sie nie potrafi zachować to prosze na kurs polskiego sie nauczyc. Albo nagrac go jak sie zachowuje i zegnaj Gienia swiat sie zmienia.

ja
@Anonim

A który to kierownik? Robiłem tam kiedyś i pamiętam że na wykształconych kierowników nie ma co liczyć

O
Nazwa działu: Produkcja

Czy na hali obowiązuje jakiś schemat ubioru jaki powinno się mieć? Spodnie ledwo zakrywace tylek, albo miniowki(nawet u Pan w dość średnim wieku)niesmaczny widok gdy nie każda ma co pokazać za przeproszeniem a miniowka do pracy to raczej nie jest odpowiedni strój do pracy na produkcji. Obcisłe koszulki z koronkowymi plecami albo mocno wycietymi też chyba nie jest strojem roboczym bo chyba każdy dostał robocza koszulkę. Na hali jest klima wiec nie sądzę by trzeba było się tak rozbierać. Szanujmy siebie nawzajem.

@O

Dokładnie. Raczej taka nie schyli się do skrzynki bez pokazania co ma pod spódniczka. Jak polki tak ukrainki przesadzaja. Nie zrozumiałe jest to że nikt nie reaguje chociaż kierownicy trudno by tego nie widzieli.

Oooo
@O

Jak ma co pokazać to niech sobie nosi krótkie spodniczki. Widocznie sama masz cellulit i obwisły tyłek.

Tak4Nie6
@Oooo

Racja. Może niech chodzą w majtkach?Przecież o to chodzi by iść do pracy by swiecic czym się da. Pozwólmy niedowartosciowanym dowartosciowac się w pracy;)

Gość
@O

W Krapkowicach majster Adam załatwił sprawe,wołał na rozmowe i wiadomo było,że człowiek ma przyjść do pracy odpowiednio ubrany i zadbany,pachnący,a jakie temperatury były wszyscy pomiętają.No ale jemu się najwyraźniej chciało.

@Nick

Szkoda ze to te co im maja bardziej płaski tył to te akurat go niestety eksponuja.. Nie ma na czym oka zawiesić. Doslownie haha

Tak11Nie2
Zofia
@O

Rozumiem, a czy rozmawialiście o tym w gronie pracowników "na żywo"? Może bezpośrednia rozmowa wpłynęłaby na sytuacje?. Póki co, chętnie się dowiem, jak wyglądają pozostałe warunki pracy (zarobki, czy są premie, dodatki socjalne), bo widzę, że na swojej stronie Coroplast szuka kandydatów do pracy: https://www.coroplast.pl/kariera/konfekcjonowanie-kabli/ Będę wdzięczna za odpowiedź, co sądzicie o pracy na tych stanowiskach.

Yo
@Zofia

To nie my jesteśmy od zwracania uwagi bo po co mamy się narażać na awantury. Wystawianie w białej mini na schodach z krat gdzie przechodzą ludzie z biura nie jest niezauważalne więc nadzwyczajnie w świecie niektórym dużo wolno. Co do dodatków socjalnych niestaty NIE możemy liczyć na dodatek za "wczasy pod grusza" co na tak duży zakład jest sytuacja kuriozalna. Przypomnę że bodajże 3lata temu taki dodatek był. Nikt racjonalnie nie potrafi tego wytłumaczyć. Możemy jedynie liczyc na dodatek świąteczny, nie każdy oczywiście sie"zalapie". Pieniądze są tam też rozdzielane w taki sposób, że jeden dostanie ok ponad 700 a inny nic. No a obywatele z Ukrainy (oczywiście wybrani według nikomu nie znanej regoly) dostali ostatnio pieniążki w kopercie. Są tam osoby równe i "rowniejsze"

normalna
@Zofia

mogę ci napisać dużo rzeczy na temat pracy w coroplascir

Sławomir
@normalna

Fajnie, że jesteś zorientowana w warunkach pracy w firmie. Napisz na jaki rodzaj umów mogą liczyć nowi pracownicy i czy osoby bez doświadczenia przechodzą szklenia wdrażające? Czekam na Twój komentarz.

Mm.
@Sławomir

Jeżeli chodzi o umowę, zazwyczaj jest to 3 miesiące umowy próbnej, później umowa na czas określony (dawniej było to 5 lat, teraz nie wiem na ile prawo pozwala), a dalej umowa na czas nieokreślony. Zaraz pierwszego dnia szkolenie BHP i w sumie na tym by się skończył temat szkoleń. Później przychodzisz do pracy, stawiają Cie na stanowisko i albo masz szczęście i znajdzie się obok Ciebie osoba, która będzie Ci wszystko cierpliwie tłumaczyć albo będziesz musiał co chwilę szukać kogoś kto pomoże Ci ogarnąć. Na szkolenie stanowiskowe bym nie liczyła. To działa tylko w teorii, w praktyce brygadzistki często same nie mają pojęcia jak się obsługuje maszynę. Przerwa 15 minutowa po 4 godzinach, szafki dla pracowników. Nic specjalnego. Wypłata zawsze na czas. Bony świąteczne przyznawane na podstawie pitu. A dalej to już zależy czy się spodobasz czy nie. Zakres prac jest tam bardzo duży. Albo będziesz mieć szczęście i trafisz 'luzne' stanowisko pracy albo 'pecha' i trafisz na maszynę. Nie wchodzę w temat kontaktów międzyludzkich a tym bardziej 'pracownik-brygadzista' bo o tym możnaby książkę napisać, jak w każdej firmie. Firma dobra dla osób które mają nóż na gardle, jednak jeżeli jest ktoś kto ma możliwość poczekać i szukać innej pracy, lepiej niech to zrobi.

@Mm.

Nie do końca się zgodze z tą opinią. Otóż pracuje na maszynie i absolutnie nie określam tego jako pech a raczej szczęście. Robiłam na innych stanowiskach i bardzo sobie chwalę pracę akurat na maszynach. Wiadomo, tutaj też trzeba"trafic"na spoko rodzaj maszyny i na spoko brygadzistke. Co do ludzi i atmosfery na maszynach to jest spoko bo w porównaniu z tym co się działo na testerach i tablicach to nie do porównania. Na maszynach nie ma takich wrednych ludzi i nie ma "walk" o kabel. Każdy robi swoje,mozna też liczyć na pomoc w razie gdy ma się problem z nowym materiałem czy z czymkolwiek. Fajne podejście jeden do drugiego.

Emilia
@.

Dobrze jest wiedzieć, że w niektórych działach Coroplast Harness Technology można spodziewać się dobrej atmosfery wśród pracowników - to bardzo ważne. A powiedz mi jeszcze, jak kształtują się tam - oczywiście w przybliżeniu - zarobki?

Anonim

Od tego zakladu trzeba sie trzymać z daleka, kto pójdzie tam to sie przekona.

Nazwa działu: Produkcja

Witam byłem na rozmowie o pracę i ludzie przeprowadzajacy rozmowe byli bardzo mili, jasno i wyraznie przedstawili oferte pracy. Zlego slowa nie moge powiedzieć. Polecam.

Tak1Nie8
Jarosław
@Anonim

Więc zatrudnij się,a zobaczysz czy dalej będą tak mili????

Tak5Nie1
Pies
@Jarosław

Jako ustawiacz jest spoko praca ? Poleca ktoś ?

TakNie2
@Pies

Pracowac bedziesz jak zwykly operator.

Pracownica

Współczuję niesamowicie pracownikom którzy pracują na hali obok naszej produkcji. Tam gdzie produkują kable. Coś strasznego w jakim upale muszą pracować. Czy to wogole jest dozwolone? Przechodząc tam do szatni nie da się wytrzymać a co dopiero pracować. Współczuję i pozdrawiam tamtych pracowników. Czy warto zdrowie narażać do tego zakładu? Pozdrawiam.

Tak6Nie1
Stefan
@Pracownica

W czasie upałów pracodawca ma obowiązek zapewnić dostęp do wody, ale także założenie klimatyzacji na hali mogłoby rozwiązać problem pracy w zbyt wysokich temperaturach. Czy ktoś zgłaszał te niedogodność do przełożonego? Większa ilość głosów mogłaby sprawić, że pracodawca wziął by pod uwagę rozwiązanie tego problemu. Napisz jak wygląda wynagrodzenie i czy pracodawca płaci premie i lub dodatek za nadgodziny. Chętnie dowiem się więcej.

Iwona
@Stefan

Ty tak na poważnie pytasz o te premie wynagrodzenie najniższa krajowa przy stażu 15 lat w tym zakładzie a co masz na mysli przez dodatek za nadgodziny bo jest coś takiego jak to nazywają ×setki× ale to koło setki nie leży chyba ze pracodawca myśli +setka+ czyli 100zł brutto za 8 /h

Togo
@Iwona

Mowa tu o dziale produkujacym kable. Klimatyzacja jest. Była awaria ale już działa. Zarobki ok. Do pracy idę bez stresu. Robię co do mnie należy i nigdy nie miałem problemu.

Tak3Nie1
Prezes

Ludzie byliście podpisywać umowę . Pracowaliscie na okresie próbnym to kto was zmusza żeby tam jeszcze pracować ! Macie wybór, wypowiedzenie.wiem ze są niskie zarobki ale czyja to jest wina Coroplastu? Nie ! PANSTWA !Zrobić strajk przed Sejmem! !!

Tak4Nie5

@Prezes

Dobre.... Wina Panstwa, ze Coroplast pazerny, jeszcze troche i zwiną sie do Mołdawii niemiaszki.

Obserwator
@Prezes

"Zrobić straj przed Sejmem" tytułujesz się. "Prezes"a ty głupi jestes czy to jest zakład Sejmu czy Sejm zatrudnia tych ludzi

John

Jak byś miała cztery brutto na starcie to by ci nawet ta temperatura nie przeszkadzała

Tak2Nie5
@John

Chyba Netto:) Pozdrawiam

jasiek

Na jakie zarobki na "dzień dobry" może liczyć elektronik? Dzieks

Stefan
@jasiek

Zdecydowałeś się aplikować na stanowisko elektronika w firmie Coroplast Harness Technology? Może jesteś już po wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych i mógłbyś napisać, jak te rozmowy przebiegły? Informacje na ten temat będą pomocne dla osób, które w przyszłości również mogą ubiegać się o pracę w tej firmie. Pomoże im to lepiej przygotować się na ewentualne pytania pracodawcy.

?
Nazwa działu: Produkcja

Teoretycznie przerwa śniadaniowa obowiązuje jedna. 15 minutowa. Praktycznie taka przerwa obowiązuje tylko pracowników maszyn(bo mają na ten czas zastępując osobę) Praktyka pokazuje że idąc po np tabletki do szatni w godzinach innych niż godziny przerwy, zastać można w niej często grupki(! ) osob sączacych zaparzona kawę i plotkujaca o trudach życia bądź innych pracownikach. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Może mamy dodatkowe przerwy tylko nikt mi nie przekazał tej informacji?

Tak8Nie3

MarekOpo
@?

Też swego czasu jak tam pracowałem stałem na maszynie i uważam, że to jest dyskryminacja bo stoisz na maszynie to jesteś gorszy od innych? Wcale nie! Więc dobra rada nie pozwól sobie na to... Bo w tym coroburdelu szufladkowanie ludzi jest na porządku dziennym...Nie można dać sobą pomiatać ????pozdrawiam

Tak12Nie1
Zniecierpliwiony
@MarekOpo

Ja akurat nie robię na maszynie, moje stanowisko mi odpowiada ale co do tego racja. Przynajmniej na naszej zmianie same testerki MAJA SIE za osoby mająca najbardziej odpowiedzialna pracę może dlatego muszą tyle odpoczywac? A wiedzę na remat tego co się dzieje w całej hali w 1 paluszku co widać i słychać na każdym kroku. Co kto dlaczego po co z kim i kiedy.

Helga

Jak to wyglada teraz po przeniesieniu ludzi z.krapkowic? Mają jeszcze przenosic?

Tak15Nie

?

Oriętuje się ktoś kiedy reszta pracowników składających wnioski,dostanie dodatek świąteczny??

Tak22Nie

@?

Kpina z ludzi. Obywatele Ukrainy w kopertach dostali a my Polacy mamy sie prosic o swoje? Ciagle zmieniany termin. Swieta byly ponad miesiac temu. Nikt nic nie wie. Od nas sie widac tylko wymaga. Przestaje mnie bawic.

Tak20Nie
Zdenerwowana ja

300zl za to że się cały rok chodziło na setki ?? i na nich zakład sie pracowało.. takie podziękowanie na święta mamy ???? A ci co cały rok leżeli brzuchem do góry to zasłużyli na więcej ..???? brak słów!

Tak6Nie1
Brak slow
@Zdenerwowana ja

Popieram. Żałosne to jest!!! Ciekawe na co przeznaczyc te 300zl Nawet podstawowe zakupy wychodza więcej. Ciekawe ile dostali ci z biura .nie wierze ze sobie taki dodatek przyznali. Haha smiech na hali. Nie po to czlowiek zapiernicza sobote i niedziele i goni o norme bo mu sie tak podoba tylko by zarobic wiecej. Sami od siebie nawet podwyzki nie daja. Zenada. Powinien byc bunt w tym temacie bo to nie sprawiedliwe. wszyscy dostac po równo powinni skoro to jest "swiateczny" dodatek a nie weslug dochodu.

jjjjjjjjj
@Brak slow

Jak zrozumiecie jak działa Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych to się wypowiadajcie.

Bez komentarza
@Brak slow

Po 600 dostali ci co złożyli rozliczenia z podatku na ostatnią chwile. Niektorzy usłyszeli że tylko do końca maja był na to czas..

@Bez komentarza

skąd takie informacje?

Brak slow
@jjjjjjjjj

Doskonale wiemy jak działa.

X
@Zdenerwowana ja

Wybrani obywatele Ukrainy dostali od zakładu więcej.. Bez przedłożenia jakichkolwiek papierow z przychodów. Moim skromnym zdaniem WSZYSCY pracownicy powinni być traktowani jednakowo.. Jako jedyni(skala powiatu i nie tylko)musieliśmy załatwiać zaświadczenia z przychodów z zeszłego roku,by móc się starać o dodatek świąteczny.. A i z informacjami były problemy,bo nie do każdego dotarły,albo bardzo się różniły,toteż nie każdy złożył deklarację,albo złożył na ostatnią chwilę nie będąc pewnym czy i ile dostanie. Nawet nie chodzi o kwoty(chociaż to też temat rzeka)ale o sam fakt traktowania ludzi bardziej poważnie. Osobiście obecnie pracuje z fajnymi ludźmi i praca nie jest ciężka fizycznie i to jest niestety JEDYNE co w tym zakładzie widze na plus. Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt:)

Zdenerwowany on
@X

Dokladnie..czym więc zaużyli obywatele Ukrainy na "karpiowe" czy ich także dotyczy fundusz socjalny? Caly rok pracowaliśmy takze w weekendy i dostaliśmy dużo mniej. Rozumiem że pewnie chodzi o "wyróżnienie " ale to tez niesprawiedliwe względem innych pracowników z Ukrainy.Bo albo dostają wszyscy po równo albo wcale, a tak powstala zawiść i poróżnienie miedzy pracownikami.

Wiecej chodzcie na te wasze 100 sami dajecie się poniżać

Robotnica
@Pracownica

I tu się zgodzę. Nawet tego bym nie nazwała" 100" bo pieniędzy za nie nie ma dużo,ale ludzie będą na nie chętni nawet gdyby dali ze 30zł.. Kiedyś więcej płacili ale w sumie skoro ludzie pojda za każde pieniądze to po co ma zakład przepłacac?;) Z tych wielu co dużo gada i narzeka to potem jako pierwsi na "100",albo by miec" ponad norme "wredni jeden do drugiego walcza o kable,by kilka zl wpadlo..

Tak3Nie

Zostaw opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. - Strzelce Opolskie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.