Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Dylaki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Dylaki

Czy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. zatrudniani są obcokrajowcy?

Ona Nowy wpis

Ukraincy.

Magdalena Nowy wpis
@Ona

Proporcjonalnie wobec Polaków to ilu ich teraz pracuje? Mają te same warunki jeśli o zatrudnienie chodzi?

M.m Nowy wpis
@Magdalena

Jakie warunki ? Zakład się zwija ;) Przechodzi na dwie zmiany Robi na złość pracownikom i likwiduje dojazdy. Wszystko, byle sami się zwolnili i nie musieli wypłacać odpraw. Zakład nie jest ogrzewany. Dramat.

my

Miejscowy
@X

Zamykaja. To koniec.

Cała prawda całą dobę

A tego to i najstarsi górale Ci nie powiedzą

Magdalena
@Cała prawda całą dobę

A po czterech miesiącach odkąd temat poruszyli to jak sytuacja wygląda? Jest lepiej czy gorzej?

M.m
@Magdalena

Jest coraz gorzej. Właśnie zwolnili kolejne 30 osób i przyjęli masę Ukraincow. Maszyny są wywożone. Ludzie dostają możliwość przejścia do Strzelec albo zwolnienie. Śmiech na sali. Zwalniają majstrów, brygadzistki, ustawiaczy. Nie liczą się z nikim.

Ustawiacz
@M.m

Ja tez dostałem bilet w jedna stronę na strzelce. Na szczęście znalazłem podobna robotę w Falmirowicach. Szukają brygadzistów, ustawiaczy jak coś

Aleksandra
@Ustawiacz

A jak w tej nowej robocie? Wszystko w porządku?

M.m Nowy wpis
@Ustawiacz

Tak, tak. Na prototypownie tez szukają. Tez się przymierzam do przejścia tam. Wlasnie kolejnych pracowników chcą przerzucać na Strzelce. Większość się zwalnia. Coro, nie jest niezastąpiony.

Kornel

Добрый вечер как можно устроиться на работу в Coroplast ?? Можно мне контакты

Teresa
@Kornel

Kornelu, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować? Widziałam w internecie że szukają teraz specjalistów do spraw wysyłek i do spraw administracji. Czy znasz język polski?

Stefan

W sensie - nigdy nie było takich wyjazdów? Czy były, ale to się zmieniło przez pandemię?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Czy można liczyć w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. na prywatną opiekę medyczną?

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie wchodzi na to forum tylko i wyłącznie dla beki?

Nie

Czy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dd

(usunięte przez administratora) Bo ludzi gorzej jak psów się traktuje. Fizyczną pracę idzie wytrzymać, a psychicznie nie! Ciągle stres! Jak można pracować i wyrobić normę, jak ciągle na ciebie krzyczą! Nie polecam!

Agata
@Dd

Przypominam, że mobbing jest poważnym zarzutem i pisząc o tym publicznie powinniśmy swoje słowa poprzeć jakimiś dowodami. Czy możesz opisać jakąś konkretną historię, która Cię z tego tytułu spotkała? W innym przypadku warto nie używać tego typu oskarżeń bez odpowiedniego ich uargumentowania.

Zero
@Dd

Ludzie gdybyście robiły to co macie nie było by narzekania. Jedni umieją zrobić normę,ogarnąć stanowisko i jest dobrze to dlaczego wy nie możecie.

udko

brygadzistki na zm B w coroplascie Absy. tragedia , zero szacunku do pracownikow jeden wielki mobbing.. moze w koncu by sie ktos zainteresowal z wyzszych stanowisk i zrobil porzadek z tymi paniami .

@udko

Pracuję tam już kilka ładnych lat i niejedno widziałem. Było zle.Faktem jest że firma płaci tyle ile ma nakazane ustawowo minus koszty dojazdu.Obecnie sytuacja w firmie uspokoiła się o tyle że nie ma już grożenia ludziom zwolnieniem.Nie słyszę o mobbingu lub innych nieprzyjemnych sytuacjach.Uspokoiła się nawet sławna brygadzistka ze zmiany B.(S.P.), chociaz w jej przypadku trudno oczekiwać aby zmiana miała charakter trwały.Jest to raczej dostosowanie się do sytuacji polegającej na zrozumieniu że na pracownikach grozenie zwolnieniem nie robi większego wrażenia, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu.Ogólnia atmosfera w pracy jest dobra.Nie ma obecnie norm, których jedynym efektem było produkowanie ogromnych ilości braków. Oczywiście znajdą się tzw. wieczni malkontenci, ale w wielu firmach płaca jest na poziomie najnizszej krajowej. Jak na razie w Coroplaście pracuje się ok, i mam nadzieję ze taki stan rzeczy utrzyma sie przez dłuższy czas.

@udko

Racja. Pani L.G. brygadzistka, która zawsze miała mało. Tylko poganiała.

Abc itd

Chciałam się dowiedzieć kiedy wreszcie będą działać odpowiednio pojemniki do dezynfekcji,bo na razie nikt tego nie pilnuje lub też w ogóle nie ma często płynu,mydła też o papierze nie wspomnę A ponoć jest wirus.Na hali są 2 zmiany naraz przez 15 minut,coś tu nie tak,bo jest wirus,gdzie sanepid pytam?

Nieznajoma

Dzień dobry kiedy bedą przyjęcia kobiet do pracy?

Ziox

Tak to już jest w coroplascie... Od zawsze nic tylko układy i znajomości. Ludzie z wyższym wykształceniem pracują jako operatorzy a tacy bez wiedzy jakiejkolwiek i bez wykształcenia pełnią wyższe stanowiska... Najlepsze i tak jest to że przewodniczący rady pracowniczej jest kierownikiem i prawa ręką pana B

@Ziox

Przy awansie na wyższe stanowisko powinny być brane pod uwagę kwalifikacje i doświadczenie, a nie znajomości. Czy pracodawca oferuje szkolenia, dzięki którym można się rozwijać zawodowo? To także wartość dodana, która może zaprocentować w przyszłości. Co o tym myślisz?

Keke
@Ziox

A kto jest przewodniczącym rady u nas? Która zm, dział?

@Ziox

Zgadzam się. Jest taka Anna Libor. Z zawodu krawcowa. A pełni funkcję mistrza zmiany. Roztrzepana, w Strzelcach Op miała ps. Pędzi Wiatr. Głupio dogadywała. Biegała po hali jakby chciała schudnąć.Tępa jak but.

Malu
@Edi

I zaś wróciła...pytanie po co? Co Strzelce sobie nie poradzą...majster ogarnie..no ale zobaczymy...

@Malu

Na nią musisz nie reagować. Ona jest tak daremna,że brakuje nazwy. Tak samo jak jej koleżanka ta co ma ten wzrok taki. Ps. Wyłupiasta, lorneta, żaba.

Daria

Myślę, że jak ktoś wybierze sobie nieodpowiednią pracę to zawsze będzie narzekał a przecież to dobra firma!

Ber
@Daria

Praca może i nie jest zła, tylko warunki, brak rozwoju, atmosfera i płaca do(usunięte przez administratora). Aaa i matoły bawią się w rządzących ale niestety na układy nie ma rady...

Ferrero
@Ber

Się później dziwić, że audyty nie przechodzą jak w żółtych bluzkach przeważnie(usunięte przez administratora) rządzą

@Ferrero

Masz rację. Jest taka Anna Libor. Tylko zamieszanie potrafi robić. Nawet zleceń nie potrafiła wydrukować. Za to chodzić po hali to miała czas. I z Ukraińcami rozmawiać. Totalna wariatka.

Wiecie czy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Sprawieliwy

TAK Masz do wyboru kilka modeli z wyższych półek. Tyczy to tabletów i smartphone a także innych potrzebnych gadżetów. Zapewniają również APARTAMENT Najgorszy cztero gwiazdkowy. Ale spiesz się bo to już ostatnie sztuki

Czy można w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. liczyć na jakieś dodatki?

Sprawieliwy

Tak W 100% WYŻSZE Normy

Kk

Cześć, czy ktoś z wam może mi podac adres e-mail, na który mogę wysłać CV? W internecie ciężko cokolwiek znaleźć, dzięki!

JJ

Słyszeliście może coś o zwolnieniach?

Jane

Zgodziliscie się na urlopy?

Zuza

W tak dobrej firmie jak ta trzeba się starać, żeby utrzymać pracę, polecam dla ambitnych osób.

....
@Zuza

Firma może jest dla dobra dla tych z biura. Dla innych nie koniecznie. Starać się nie trzeba żeby mieć tam pracę.

Bob

Dylaki to zwyczajny ( (usunięte przez administratora)). Pracowałem tam 14l temu i widzę że się nic nie zmieniło.Brygadzistka ze spajania siedziała 8h czytając czasopisma,pijac kawę za kawą, wpierniczajac cukierki, i jarając fajkę za fajką darła papę aby kobiety szybciej robiły.A kobiety miały poowijane palce taśmą izolacyjną aby pęcherzy nie dostać.Maszyny do spajania stały nie podłączene, bo dyrekcja mówiła że reczkoma szybciej i więcej da się zrobić.W lato straszna duchota i gorąc na hali.Zakaz posiadania wody na maszynach dział batenfeldow.Maszyny ustawione ponad max, co skutkowało niedolewaniem ksztaltek, za co był katowany pracownik. Brak wentylacji i przewiewu w upały.Zdazalo się że karetki przyjeżdżały bo kobiety nie wytrzymywaly i mdlały.Przerwa na 8h 15 min z zegarkiem w ręce, z czego 5min zajmowało dojście na stołówkę, przez co ludzie jedli w szatni.Maister stał z zegarkiem i biada temu co się spóźnił.O skorzystanie z toalety trzeba było się prosić.Jesli ktoś się źle czuł, nie dostał przepustki i mimo bólu itp musiał pracować dalej.Chamskie i wulgarne odzywki że strony majstra i brygadzistow.Kumotersrwo wśród kadry, Jaśnie pań Dyr "Z" razem ze swoim synalkiem chodzili jak pawie po zakładzie.Chamskie odzywki do pracowników, ciągle podkreślali że jak się nie podoba to droga wolna i na twoje miejsce jest 100 chętnych.Najniższe z możliwych stawki i wypłaty, plus opłaty za dojazd.Zmuszanie do pracy w soboty i niedzieli.Nieprzestrzeganie przepisów BHP.Ciagle poganianie, zwiększanie norm i mieszanie z błotem ludzi(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Jestem już na szczęście byłym pracownikiem tego zakładu. Mobbing na porządku dziennym przez majstra ze zmiany B. Brygadzistki nie lepsze.Ciągły stres. Ludzi pozwalniali, a teraz nie ma kto pracować. Pracownikowi karzą robić pracę za dziesięciu a sami chodzą piją kawę i się śmieją. Zero szacunku do pracownika. Nigdy nikomu nie polecilem i NIGDY nie polecę tego zakładu.

Mirek
@Anonim

Dziwne pracuję z tym majstrem ładnych parę lat i nie mogę powiedzieć o nim żadnego złego słowa. Oby każdy majster był tak wyrozumiały jak on. Super majster????a brygadzistki też nie złe zawsze mogą być gorsze????

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Dylaki

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.