Coroplast-Dylaki

Dylaki

Opinie o Coroplast-Dylaki

Helfer

Tutaj podaje Wam adres Meil do głownej siedziby coroplastu w Niemczech piszcie skargi odnośnie brygadzistki i jak was traktuja. Moze oni pomoga coroplast@coroplast.de Powodzenia trzyamam kciuki. Jesli macie problem z niemieckim wujek google Wam pomoze ;)

Smerfetka

Nie narzekajcie w coroplascie jest dobrze. Wode dają za darmo pełna radość.

Krzysztof

Do tego dodam że kradzieże są tam na porządku dziennym, czyli jak ktoś zostawi śniadanie w szafce może zapomnieć że coś na przerwie zje.... A zostaw coś wartościowego...

udko

brygadzistki na zm B w coroplascie Absy. tragedia , zero szacunku do pracownikow jeden wielki mobbing.. moze w koncu by sie ktos zainteresowal z wyzszych stanowisk i zrobil porzadek z tymi paniami .

Marek

....z moich obserwacji wynika że zarówno Strzelce jak i Dylaki są tak skompromitowane w oczach ludzi że nikt tam już przyjść nie chce. Zarządzanie i logistyka to katastrofa powodująca kolosalne marnotrawstwo i straty. Potem usiłuje się ludziom tłumaczyć że zakład w trudnej sytuacji.A do takiej sytuacji doprowadza nieudolne zarządzanie.Wydaje mi się że rok 2017 zadecyduje o przyszłości tych zakładów. Planowane jest zniesienie wiz dla Ukraińców oraz obniżenie wieku emerytalnego. Jak mieli ludzi to o nich nie dbali, a teraz nikt do Dylak przyjść nie chce.Powoli zaczynają mieć problemy przewoznicy ,bo w autobusach 50 % miejsc jest wolnych....

Zonk

A jak jest w administracji? Jakie płace i atmosfera?

Nicki

Nadal tam płaca 1300zł na śmieciówce ??

ta co dala wypowiedzenie

Aktualnie zwolnienia. Kadra polska zmieniana na kadre Ukrainska. Poczatek roku, masowe zwolnienia,4 miesiace pozniej nowa kadra kierownicza, ponowne przyjecia zwolnionych. Po kolejnych 3 miesiacach przyjelismy zwolnionych ? To teraz nie przedluzymy im umowy..mamy Ukraincow. Praca? W zaleznosci na jaki wydzial trafisz. Brygadzistki? W zaleznosci na jaka trafisz. Kierownictwo? Karierowicze, ktorzy probuja sie wykazac kosztem ludzi. Jak nie ma pracy to niewiadomo co zrobic z pracownikiem, jak jest to gonia ludzi jak mrowki. Dodatkowo ostatnio bardzo modne zrobilo sie zmuszanie ludzi do przychodzenia na setki. Ciesze sie , ze juz tam nie pracuje. To zaklad dla ludzi o mocnych nerwach..chociaz i takiego tam wykoncza.

xxxxx

Ja powiem tak za dużo ludzi siedzi w biurze za dużo ich podkreślam. Logistyki od produkcji nie maja wogule pojęcia do liczenia norm na stanowiskach pracy. Następna sprawa do kierownictwa chcecie zeby maszyny lsniły ale jak? przez tyle czasu nie bylo sprzatane a chcecie zrobicć w 24h labolatorium z tego zakladu tak sie nieda! dlaczego ich nagle teraz przyszło? logistyk zmienia sie kierownik magazynu i inne? po co kiedyś bylo lepiej i Większa produkcja ale zawsze cos! Szczerze dla mnie to kolega woła kolege po studiach i tak sie rodzi rodzina w crpl. Powiem tak podziwiam Pana z zmiany "B" Pracownik transportowy wydział ABS "Testery" że tak ciagle zagina non stop po schodach z skrzynkami góra dól,Widlak tam i powrót ale jest ok i dziwie się ludziom ze go odgadują ze nic nie robi ale jakby ktoś wykonywał prace za niego nie tylko testery i inne morze by zrozumiał.

Yyy
@xxxxx 18.09.2016 21:37

To zależy o którym transportowym mówisz ,bo jest jeden który mało co robi .

Jeszcze pracuje

Nie klucie sie miedzy soba jeden mial lepiej drugi gorzej kwesia kto na co zasulyl lub nie ale teraz firma was potrzebuje nie bojcie sie walczyc o swoje ! W grupie jestescie sila walczcie o godziwe zarobki

Sowa

Wezcie się za brygadzistki źle traktują ludzi byłam świadkiem maja też nielegalną produkcję chowali nas przed kontrolą w małych halach i kazali być cicho tam coś jest nie tak niech ktoś się tym zainteresuje

Mewa

Oni oszukują jak umia zwolnili mnie bo dużo chorowała a tonze odwalalam ciężką pracę to nic brygadzistki nic nie robią INO kawę piją ludzie nie idźcie tam

coro

Aplikowałem do Coroplastu w Strzelcach Opolskich na stanowisko Specjalisty Jakości. Oczywiście przez telefon zapewniania w stylu, ze mam super doświadczenie itp i bez problemu można u nich dostac stawke taką jaką chcę. No rozmowa na miejscu trochę dziwna była ale to szczegół... Oczywiście zapewniania że odpowiedź zwrotna bedzie krótkim terminie... Minęło szmat czasu i do tej pory brak oficjalnej odpowiedzi ze strony firmy.... W sumie po poszukiwaniu info o corpoplascie mozna znaleśc ogloszenia ze szukają inz za 3 brutto a tutsaj ktos pisze o tym ze oferuja 2500 masakra...

Ewelina

Mam takie pytanie do tych co tam pracowali.Czy WAM też kazano czekać na umowe o prace tak długo po jej rozpoczęciu?Mnie powiedziała niemiła osoba z kadr że czeka się trzy dni do tygodnia, co jest wg mnie głupie.Proszę o informacje!!

ktos

Praca ogolnie w zakladzie Coroplast nie jest taka najgorsza w zalezosci gdzie sie trafi- na jaki wydzial. Ci mozna ciekawego powiedziec to to ze pracownicy jacy sa w biurze to przechodzi ludzkie pojecie. Wiekosc osob pracujacych w biurze jest bezczelna nie uprzejma i bez kultury. Nic nie robia tylko sie obrzeżają ciastem. Jak chce sie cos zalatwic to jest ciezko bo przeciez czasu nie maja bo maja cos wazniejszego do roboty czyli obżeranie sie ciastem i tak jest caly czas ciasto kawka. Jak mozna wogole takich pracownikow trzymac ja to bym na zbity pysk wyrzucil!! Maja okropny balagan w papierach! Poprostu zenada!!!!!!!!!!!!!!

karamba

Jak ja moglem pracowac w tym syfie chyba juz sam nie wiem,z doswiadczenia wiem ze nie ma gorszego zakladu na SWIECIE ,zaklad dla umyslowo chorych

niki
@karamba 14.09.2012 08:46

Tak to prawda, ja pracowałam tam bardzo długo i potwierdzam

Zostaw opinię o Coroplast-Dylaki - Dylaki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast-Dylaki