Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. w Strzelce Opolskie

Julia

Powie ktoś, czy nic się nie zwolniło na jakości? Bo widziałam ogłoszenie na kontrolera, ale trochę już stare. W grę wchodzi jeszcze staż, bo jestem świeżo po studiach. Nie ma nic takiego, jakiegoś programu dla absolwentów?

You

Pracownicy produkcji ze zmiany B. Po hali krążą słuchy, że była brygadzistka z przygotowania ma w marcu odchodzić na emeryturę??? Prawda to?? Ileż to osób przez nią odeszło. Ileż to ona kazała umów nie przedłużyć wielu osobom. Więc nie będzie zaskoczenia jak się bardzo mało osób złoży. Albo w ogóle się nikt nie złoży.

@You

Prośba do brydzistek z tablic przygotowanie zm.A.aby uświadomiły pracowników że przerwa jest o godz.9.30 a nie 9.25.albo nawet wcześniej.my z poprzedniej przerwy nie możemy w spokoju dokończyć śniadania bo przychodzą za wcześnie o się rozkładają a każdy wie jak mała jest jadalnia.

Ta_ka
@Gość

Oj borajstwo Ty moje,aż mnie w sercu pizło, jak masz już taki problem to powiedz to głośno na jadalni,a nie ma forum. A jak masz dostać ciśnienia z tego, to też przychodź 5 min wcześniej i po problemie.

Pat85

Jak tam u Was po nowym roku, dostaliście coś więcej czy dalej najniższa krajowa? Są tam jeszcze chętni żeby pracować za minimalna krajową na trzy zmiany?

Swój
@Pat85

Dopiero będą aneksy dawać. To co dzieje się z bublami,wywożą kubikami ,wszyscy mają wyrąbane, brak dozoru. Koleżeństwo widać i tak się dzieje, reżim dozoru powinien być wtedy będzie dobrze. Zobacz sobie ile na testerach jest złych wiązek odrzucanych...każde stanowisko przed na wyrąbane a jak reklamacja jest to do testerki bo pusciĺa bubka a my jesteśmy winni? Nie!

@Swój

tak jest od czasu jak brygadzistkami zostały dziewczyny z krapkowic. prędzej też nie było dużo lepiej ale jak one nastały to jest dno w tym względzie.Zapytacie czy góra tego nie widzi? przecież mają przeszkloną siedzibę z patrzeniem na magazyn.

Dariusz
@Swój

Będą dawać aneksy, tzn. czego dokładnie będą dotyczyć? Podwyżki? Można wiedzieć o ile zwiększyła się stawka/całościowe wynagrodzenie?

JACK
@Dariusz

no i ciekawe czy każdy dostanie tyle samo ;p

@JACK

w jakim kontekście kontemplujesz nad tym? chodzi Ci o równorzędne stanowiska czy właśnie te rozbieżne? ludzi to ogólnie w miarę po równo tu traktują?

Może by ktoś w końcu ukrucił te przekupstwo brygadzistek i majstrowych przez ukrainców.Co chwilę któraś z okazji urodzin obsypywana jest prezentami za 500 albo i więcej zł.Kwiaty ,czekoladki,maskotki,pierscionki,bransoletki,tak że do autobusu sie nie mieszczą.Jeszcze polacy muszą się dokładać bo podpadną bo nie będzie ich nazwiska na karcie urodzinowej.Czyste lizusoztwo.Jeśli są tacy chojni i bogaci to niech zbierają na wszystkich.Inni też mają urodziny.

@Nowy

A o jaką zmianę chodzi??

LEJDI
@Nowy

to trochę jak łapówki....nie boją się tego przyjmować? powinny się bać majstrowe...

@LEJDI

One się niczego nie boją :)

Adrian
@:)

I co im to daje? Bo nie za bardzo rozumiem w czym problem

@Nowy

Masz rację to zrób z tym porządek zamiast tu marudzić. Czemu pytasz czy ktoś by mógł to ukrócić skoro Ci to przeszkadza to sam zrób pozadek z tym zamiast se marudzić tutaj

@420

już późna pora więc idź spać bo się powtarzasz. Tacy jak ty widocznie wszystko tolerujesz, nawet jakby ci ktoś do torebki narobił.

Mario nie popisuj się

Ziuttta
@420

Ma ten Mario rację. Piszesz anonimowo plus nawet nie powiesz jaka to zmiana. Idź lepiej spać, Fobranoc! Miłych snów!

@Ziuttta

Bo mogę. Ja mam wyrąbane. Wchodzę tutaj tylko po to żeby pozlewac z tego co tu piszecie. Fobranoc ????????

Psotka
@Nowy

Jeśli nie chcesz to się nie dokładają nikt Cię nie zmusza!!!

Psotka
@321

Nie dokładaj się, pokaż innym,że tak nie wolno. Kierownik powinien reagować. Może rok 2023 będzie inny... Oby,oby.

@Psotka

Nic nie będzie lepiej. Nikt na nic nie reaguje. Ogrzewanie włączone okna otwarte na to pozawlaja to co mówić o reszcie

@Gość

Lepiej siedzieć na hali w tym smrodzie i zaduchu....... Chyba dobrze jest jak od czasu do czasu przewietrzą halę.

Kto

Przewietrzyć to znaczy pół godz. może nawet godz. a nie otwarte jest czasem całą zmianę to nie mówimy tu o wietrzeniu. Ciekawe czy w domu też tak robią ogrzewanie puszczone i okna otwarte

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Mateo

Ponoć coraz więcej pracowników z UK stamtąd przechodzi do innych firm bo kasa mizerna, ciężko wyżyć a w okolicy wiele firm co dużo lepiej płacą, po nowym roku jeszcze więcej będzie uciekać ludzi, zostaną tylko ci początkujący co robią mnóstwo odpadów a jak się nauczą to zaraz tez będą zmykać gdzie indziej, tylko języka podłapią, no i jeszcze zostaną osoby przed emeryturą a z młodych zostaną kobiety które planują ciążę.

Observer
@Mateo

ależ się prorok objawił. A dużo brytyjczyków stamtąd przechodzi?

You

Dylaki zostają. Niektóre wiązki już zostały przeniesione do Dylak.

You

Premie wypłacone. Jesteśmy zaszczyceni. Za rok będzie mniej. Albo już nie będzie nic.

@You

skąd pewność od razu, że mniej? a ostatecznie to ile z nich wyszło tak naprawdę? skąd tendencja, że coraz mniej jest? codo kolejnego roku to czy firma zapowiadała na niego coś konkretnego już? jak to wygląda?

@Ewa

Bo 2020 większość dostała 810 w zeszłym 780 a w tym 650.Dlatego.Wszedzie jest inflacja tylko w wewire deflacja.Od 3 lat nie podnieśli tych kwot.

@Nikt

A wy dalej tam siedzicie. Ciekawe czy ukraina zaś dostała kaskę w kopertach. W kopertach jest raczej nieopodatkowana i ciekawe skąd :) Pewnie nie z kieszeni góry:)

@Gość

i co to ma w zasadzie sugerować? dla każdej ze stron to na plus wychodzi, tak? z Polakami by nie przeszło? pytam, bo to napisane jakby "z zazdrością" ;p

@Ewa

A ja myślę, że z zazdrości jest to pisane i chyba nawet każdy się domyśla kto to pisze!

@Ewa

A ja pytam o co ty właściwie pytasz? Bo zdanie trochę nie ma sensu do tego, co ktoś wyżej napisał.

@Hela

???

Nikt

Firma poinformowała o premiach świątecznych.Jest tak jak w zeszłym roku.Zdaniem zarządu są pracownicy którzy zarabiają poniżej 2000 brutto choć płaca minimalna jaks u nas obowiązuje wynosiła w ubiegłym roku 2800 zł.Wiekszosc dostanie mniej niż rok temu no przekroczyła niezmieniane progi od kilku lat.Firma uważa że jesteśmy jeszcze za bogaci i zabiera wszystko.Kiedys wczasy pod gruszą i koszyczkowe,za normę bo przy ich nierealnych wysokościach już jej prawie nikt nie dostaje ,a mowa tu jest o chorendalnej wysokośći 62zl.Braeo wewire.We care.

@Nikt

Do dziś te premie nie zostały wypłacone. Coś długo. Chyba, że najpierw muszą podzielić między sobą. A potem jak coś zostanie to dadzą ludziom.????????????????????

M.m
@Nikt

Emeryci dostaną najwyższa, matki samotnie wychowujące dzieci dostaną najwyższe. Jeszcze kilka grup mogę wypisać. Natomiast ciekawi mnie inna kwestia. Czy zakład będzie dalej kręcić czy powie w końcu pracownikom Dylak, że zamierzają zamknąć zakald. Może chociaż zaczną być w porządku i zaczną zwalniać, tak żeby każdy dostał odprawę i mógł skorzystać z kuroniówki? Zabieranie ludziom dojazdów i zmuszanie ich w ten sposób do zwolnienia się samemu, jest ciosem poniżej pasa. Zostanie jeden przewoźnik, który od stycznia zamierza podnieść cenę biletów tak bardzo, że żadnemu pracownikowi nie będzie się opłacało dojeżdżać. Żeby Wam ta zakichana Tunezja bokiem wyszła.

Yuo
@M.m

31 grudnia powiedzą ludziom, że zamykają zakład. Lepiej inwestować w Mołdawii i Tunezji. Tam minimalne wynagrodzenie w przeliczeniu na złotówki wynosi około 1000-1200 zł. W Polsce będzie 3490 zł. To już jest duża strata. Nie zostanie pieniędzy na wycieczki.

Maria
@M.m

Emeryt ,to też człowiek z mniejszymi poborami za kilkadziesiąt lat pracy. A emerytura wynosi mniej niż najniższa krajowa. Nadmieniam, że choruję i nie mogę podjąć dodatkowej pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.?

M.m

Zaklad ma druga siedzibę w Dylakach. Wlasnie większość ludzi ma zostać przeniesiona do Strzelec. Atmosfera jest w zakładzie taka, że każdy po kolei sklada wypowiedzenie pomimo zapewnianego przez zakład dojazdu. Resztę proszę sobie dopowiedzieć.

Ta pani co na zm.A.udaje majstrowa to sama niech najpierw ubieze buty robocze a potem niech komuś zwraca uwagę.od tego powinna zacząć....

TSK
@Gość

Ta Pani bierze przykład od Pani od BHP. Chodzi w klapkach na koturnie, ledwo trzymając się na nogach. Nie wspomnę o robieniu zdjęć i chodzenia po hali niczym królowa,i ciągle ma minę niewyspanej.

Anioł
@Gość

Tylko tyle może - udawać :)

@TSK

Nic się nie zmieniło na zm.A

@Gość

Mam nadzieję, że zostanie majstrową i zrobi trochę porządku. Pierwsze co to powinna zająć się parą ustawiaczy , którzy wiecznie na telefonach , papierosach, kawach ( pozostali ustawiacz się do tej pary zdecydowanie nie zaliczają) . Godzinę przed końcem zmiany już ich nie znajdziesz bo pochowani , przebrani w swoje ubrania i gotowi do wyjścia.

Nic z nimi nie zrobi. Oni są nie tyklalni.tylko podwyżki dawać a do roboty uch nie ma.

Rr

Tak

@Rr

Nie

You

Niektórzy ustawiacze to ludzie z ulicy. Koledzy im załatwili stanowiska. Nawet nie wiedzą do czego służą imbusy. Ciekawe długo firma pociągnie z takimi ludźmi.

Bania
@You

Z zm A ustawiacz nie umie nawet zdania po polsku powiedzieć, tak wsią zajeżdża. Nie, że mam coś do ludzi z wioski, ale jednak ten gość nie ma totalnie, ani klasy, ani wiedzy, tylko spóźnia się, leży, bawi się telefonem, albo jest bezczelny do kogoś co go wola. Skąd takich baranów biorą? Kobieta go niańczy jak dziecko i sie tak zachowuje

@Bania

Tak jak powiedziałem niektórzy ustawiacze to ludzie z ulicy. Totalne nieporozumienie. W styczniu dostali podwyżki o 360 zł. Jeden z nich się wygadał przed operatorami.

@Bania

Ciekawe jak tam ten ustawiacz co się zwolnił ponad miesiąc temu. Ten wszechwiedzący. Jak go nie ma to zmiana A troszkę lepiej wygląda. Ale tylko troszkę.

PułTusk
@You

Myśle że ten człowiek zarabia teraz 3x więcej od ciebie. A ty klepiesz setki żeby na alimenty wystarczało. Pamiętaj że bociany już odleciały do Afryki to teraz możesz chrust ze słupów zbierać na opał

@PułTusk

Zamiast organizować wycieczki to by ludzia dali jakąś premie wszystkie opłaty i żywność poszły w górę. Prawie w każdej firmie jest jakaś pomoc a tu nic. Tylko to co muszą dać. A sytuacja niektórych ludzi jest bardzo ciężka.

@On

Prawda zamiast sponsorować jakieś święto chleba to by ludzia dali.co my z tego mamy .

Ts
@On

Tylko rozczeniowym ukraincom teraz wpychają na każdym kroku

@On

Dużo żółtych zamierza jechać na tą wycieczkę. I od nich pupile.

@PułTusk

3 razy więcej. Wow. A co robi?? (usunięte przez administratora) wynosi w reklamówce??

Dwóch ustawiaczy z zm.A chyba każdy wie o kim mowa,mało że od 21.30 są już przebrani to wychodzą wyjściem przez magazyn za kogo oni się uważają.

To nie układy tylko bezszczelnosc z ich strony w stosunku do pracowników

Jaaa20

Kogo na setki zapisują to też inny temat

Werka
@Jaaa20

Brygadzistki wszystko mogą

Ginter
@You

Żal (usunięte przez administratora) Ci ściska? ☺️????

@Ginter

Jaki żal komu ściska .Że mnie ma równego traktowania w tej firmie

KrysiaPvlović
@Gość

za kogo? to proste! identyfikują się jako latający potwór spaghetti

Mała blondynka

Jeżeli już chcesz wytykać coś komuś, to naucz się tego, że początek zdania zaczynamy z dużej Litery. Nie zapominaj również o przecinkach i kropkach. Dziękuję i Pozdrawiam.

Nick 2022

Na układy nie ma rady .Zawsze były ukladziki w tej firmie

@Mała blondynka

taką pisownię o której piszesz to stosuję w pismach oficjalnych.

@Nick 2022

Weekendu nie było dla zwykłych szaraków ale oczywiście dla czerwonych tak.my byśmy też chcieli sobie dorobić święta idą czy oni mają jakieś inne zapotrzebowania od nas.

nikt
@Gość

Jak mogły być setki jak wszystkie żółte i ich pupilki pojechali na wycieczkę.Ustawiacze ich nie potrzebują to mogą pracować bo przecież 4000 brutto to dla nich marne pieniądze nie to co szaraki aż 3000.Takie szaraki nie muszą więcej zarobić no bo to tylko szaraki kto się z nimi liczy?

Q123
@nikt

Zawsze możecie zmienić pracę, mieszkacie koło strefy ekonomicznej a pracujecie za najniższą krajową i narzekacie! Zero ambicji!!!

@Q123

Ciekawe jakie ty będziesz miał ambicje kiedy będziesz przed emeryturą z różnymi chorobami,kiedy każdy grosz się liczy a o zmianie pracy już nie ma co myśleć bo kto cię będzie chciał.zero empatii,byle tylko dowalić.Smutne.

@Nikt

W tamtych firmach tez pracuja starsze osoby, glupoty piszesz

leydy
@nikt

W tych czasach i 4000 brutto to marne pieniądze ,za najniższą krajową to chyba tylko ludzie bez jakiegokolwiek innego wyjścia pracują :(

@leydy

Kogo to obchodzi że pod koniec miesiąca nie którzy nie mają co do gara włożyć. W niektórych firmach już dostali świąteczne prawie takie jak nasza wypłata.

Zocha

Dzięki dodatkowym godz.jakos idzie przetrwać do wypłaty każdy wie ile co kosztuję.

Polonista

,, Niektórzy'' piszemy razem. Ile Ty chcesz zarabiać, jak nawet słowa ,, nieltórzy'' nie potrafisz poprawnie napisać?

@Polonista

a ty pouczasz, a spójrz co sam napisałeś

@observer

Ja nie płaczę nad wynagrodzeniem, tylko zwracam uwagę, na to kogo zatrudnia Wewire. Ja tu nie pracuję

To się nie udzielaj.

Polonista

To jest wolny kraj, mogę

Obserwator
@Polonista

Polonista pożal się ...jak tu nie pracujesz to się nie udzielaj, spożytkuj energię na coś lepszego

@Polonista

ja nic nie pisałem o zarobkach tylko o twoim , pożal się Boże, pouczaniu

@Obserwator

Nie będzie mi ktoś, co nawet pisać nie umie mówił co mam robić!

@Mała blondynka

Chciałaś zabłyszczeć poprawną polszczyzną i uczyć jej kogoś, sama pisząc bez potrzeby słowa z dużej litery w środku zdania? Takie jak "Litery". "Pozdrawiam" też z dużej, mimo braku kropki przed. "Litera" to imię, że piszesz z dużej? No dobrze, że się przedstawiłaś, żeś blondynka????

@Polonista

Tam zatrudnili na czerwonego kogoś kogo wywalili. Z każdej firmy był wywalany za zaniedbania na swoim stanowisku. Wewire przyjmie wszystko haha

Wywalili ze strefy **

@Hela

Zm A przygotowanie jedna Pani B. Na hale wchodzi ubrana o 5 rano już w butach prywatnych może wszyscy będziemy tak robić?

erazmus
@123

Zgłoś brygadzistce. Takie rzeczy musi nadzór widzieć . A pani, która to robi hm ... - to świadczy tylko o niej. Kichaj to, rób swoje.

Mnn
@123

Pewnie jest koleżanką od żółtej a takie mogą więcej

@Mnn

A tak może temu Panu co mierzy kable po nabiciu to on ma prace na godzinę potem siedzi i nie wie co ze sobą zrobić powinien mieć inne dodatkowe zajęcia

Onq
@123

Mercedes młodych z transportu siedzi przy maszynie nic nie robi tylko się bawi telefonem.gdzie jest dozór

Julia
@Mnn

Co to znaczy, że mogą więcej? Ciekawa jestem, czy naprawdę ktoś ma takie dodatkowe przywileje, czy po prostu piszesz ze złośliwości

observer

zastanawiam się jak ma być lepiej w firmie skoro pracują tu tacy co po prostu lecą w wuja.Wróciłam z urlopu z fajnym nastawieniem a tu widzę jak pani Ula pracuje tak powoli,że aż nie chce się patrzeć -ruchy mniej niż powolne, zabawa telefonem. Koleżanki mówią jak widziały ją bawiącą się folią bąbelkową zamiast pilnować wyrzucania odpadów.Z góry widać co się dzieje na magazynie koło odpadów! Wozi jedne i te same skrzynki dla pozoru -jaka to jestem zarobiona. W niejednej firmie ta pani nie zagrzałaby za długo miejsca. Polecam pani Ulu pójść na urlop i po nim zmienić nastawienie albo wziąć się za siebie przed emeryturką, która już za niedługo. Delikatne zwracanie uwagi nie dociera więc lepiej na emeryturkę nawet wcześniejszą.

Obserwator
@observer

Ten portal to miejsce gdzie można wyrazić swoją opinię subiektywną lub obiektywna na temat pracodawcy, kalumnie należy zostawić dla siebie.

@Obserwator

jest to opinia o tym z jakimi ludźmi tu się pracuje potwierdzona przykładem. Czytaj ze zrozumieniem.

@observer

To się nie patrz i po problemie

@420

po to są oczy by nimi patrzeć

@observer

A problem to jak rozwiązać?

@observer

Ta Pani zawsze taka była. Tylko dużo gadać. I wymagać od innych.

@You

No dobrze ale nawet jeśli faktycznie zawsze taka była jak piszesz to raczej niczego nie usprawiedliwia?

Ranwan

Witam! Czy może mi ktoś powiedzieć ile płacą za setki?? Oczywiście na czysto

edi
@Ranwan

chodzi Tobie o soboty?

Ranwan

Soboty i niedzielę

edi
@Ranwan

około 500zł za sobota+ niedziela

Pewnej brygadzisce zm A wtryskarki coś się zaczyna w główce przewracać myśli, że jest najlepsza bardzo się panoszy tak jak jej mamsia kiedyś w krapkowicach ludzie pamiętają wszystko.

@Gość

Ta kobieta już się nie zmieni. Będzie taka już zawsze. Współczuję wszystkim co muszą z nią pracować!

Eey
@:)

To trzeba (usunięte przez administratora) brygadzistke. Nie ma się czego bać.

Żeby to działało we dwie strony jeśli chodzi o dyscyplinę bo niektóre osoby mają u niej luz jeśli chodzi o transport każdy to widzi jak sobie żartują podczas pracy !!

Uwaga
@Gość

Masz rację. Tylko ciężko pilnować dyscypliny kiedy od początku nikt tego nie wymagał.

@Uwaga

Dyscyplina to była kiedyś. Jak rządził ten z Opola. To była dopiero dystyplina. Teraz jest wolna amerykanka. Nawet możesz przyjść wypity. Jak niektórzy.

Zm.A.
@You

Święta racja.teraz brygadzistka ma pomocnika śmiechu warte.czy na wszystkich zm.tak jest czy tylko unas .niby tylko na chwilę bo coś z rękom a to już trochę trwa.z może coś innego. Nie wiadomo kogo słuchać.

@Zm.A.

Żal Ci to też sobie załatw pomocnika, biedctwo nie wie kogo słuchać jak nie masz swojego rozumu to później piszesz brednie zajmij się swoim życiem i pracą żenada...

Zmiana A.
@Pani

Mi napewno nie żal. Wiem jak wykonywać swoje obowiązki w przeciwieństwie do inny osób. Nikt z tej zmiany nie potrzebuje pomagiera tylko wie jak wykonać swoją pracę.

@Zmiana A.

To wylewaj sobie dalej kabelki madralinska każda madra, a jak coś do czego to się boi zmienić stanowisko

Zmiana A.
@123

Bo każdy zdaję sobie sprawę jaka to odpowiedzialność. A nie tylko spacerować i wysługiwać się pomagierem.wzielo się stanowisko to trzeba sobie radzić.

@Zmiana A.

A jednak żal komuś coś ściska miałaś smak na takie stanowisko , ale się nie udało później się zwolniłaś do mopa ,ale awans się nie spodobał bardzo szybko wróciłaś spowrotem więc siedź i pracuj skończyło się obijanie , a nie sobie chodzić i ściemniać więc zajmij się swoją pracą i swoim nudnum życiem i odczep się od innych osób patrz na siebie jakim jesteś dwulicowym czlowiekiem żenada

gdzie chodziłaś do szkoły

@321

Do Strzeleckiej ósemki razem z Tobą. Już zapomniałaś?

Zuzanna
@edi

A można zrezygnowac z pracujących weekendów? Czy to jakoś narzucane z góry przez firmę?

@Zuzanna

Nie ma żadnego przymusu do pracujących weekendów. Chesz to przychodzisz nie chesz to nie.

@123

pamiętam. Poznałam cię po tym że ty nadal jesteś umysłowo w tamtym okresie.

Jesteśmy razem. Powiedz to głośno. Przyznaj się

Gabriela
@meggi

@edi pisał/a, że 500 zł za sobotę plus niedzielę

Danuta

W niedzielę na zmianie było 4 ustawiaczy z przygotowania. Właściwie nic nie robili. Przechadzali się po hali, siedzieli obok automatów,rozmawiali ze sobą, bawili się telefonami. Czy takie osoby są potrzebne w niedzielę??? Dlaczego nikt nie wyciągnie konsekwencji??? Oni się domagają podwyżek.

Edyta

Tego Z. Stańkowskiego. On nie lepszy. Sam nic nie robi. Tylko rozmawia przez telefon.

I o tym mówią głośno jak z A. Śmieje się sami z góry że mają pieniądze za nic. W sumie nie rozumiem też sama po co oni są skoro operatorzy potrafią przejście zrobić. Jak jest awaria i złe leje to i tak czerwony nie naprawi tylko po paru godzinach grzebania(parę razy w tym zaliczone fajki) powie że maszyna to złom i się nie da. Złomy to chyba oni. Jak słyszę tekst ustawiacza za zaś cos źle ustawił bo"joł żech zepomniolech" to aż się dziwię że to zajęte jest xD

asan
@Danuta

ciekawe czy jak płaca wzrośnie do 2800 brutto-to wszyscy zarabiający więcej też dostaną podwyżki dla wyrównania? !

@asan

No oczywiście że tak. Sam wiem

@Danuta

Jak to jest ze nie które osoby z Ukrainy np pani Halina chodzi do pracy tylko na pierwszą zmianę. To już im wszystko wolno.

@Gość

Im już wszystko wolno nawet koszulki żółte dostają, a brygadzistka z przygotowania dalej chodzi w szarej !!! Żenada uczciwi człowiek ma zawsze pod górę.........

Przygotowanie
@Gość

A czym się różni Polska brygadzista od Ukraińskiej??? Skoro została wybrana to zapewne ktoś uznał że poradzi sobie na takim stanowisku. Za granicami naszego kraju nasi rodacy też pełnia różne funkcje nie tylko są robolami Więc nie wiem w czym jest problem Raczej nie powinno mówić się brygadzista o osobie która tylko pełni te obowiązki Sam kolor koszulki o niczym nie świadczy skoro nie masz angażu na brygadzistę to widocznie nie spełniasz oczekiwań

@Przygotowanie

Brygadzistką to nie robol? (usunięte przez administratora)

Przygotowanie
@L

Skoro praca brygadzisty polaga na "nic nie robieniu" to dlaczego nikt z Polaków nie zgłasza kandydatury??? Już sporo razy temat był na tym forum poruszany i jakoś do tej pory nie ma chętnych

@Przygotowanie

Biorą Ukrainki, ponieważ umowy im nie dadzą. Polka by chciała aneks do umowy i lepsza kasę!

Dada
@Danuta

Niech sie pani za robote weźmie! G to panią obchodzi co ktoś inny robi. Od tego sa przełożeni...

@Przygotowanie

Napisz co trzeba zrobić żeby być brygadzistka

@Wiki

Zakręcić się koło odpowiednich osób.... A reszta sama pójdzie....

@Gość

Koło kogo mam się zakręcić

L

Zacznij od siebie! Daj przykład!

@Danuta

Może pani z BHP zainteresuje się jak wygląda hala na nockach połowa maseczki pospuszczane albo w ogóle ich niema. Brygadzistki na to nie reagują.

Apro
@Gość

A od czego są brygadzistki i majstrowania na zmianie

@Apro

Hmmm od czego od wrzeszczenia po ludziach! Tak jak majstrowa zm A tylko potrafi się wydzierać i nic po za tym...................

A zmiany A

Żółta z Porsche całe 8h tylko gada jadaczka się jej nie zamyka ........i na dodatek ma 40 mn przerwę ze swoją koooooleżanką !

????
@Gość

Ty chyba masz do niej jakiś osobisty uraz bo to nie pierwszy atak w jej stronę na tym forum Może bardzo chcesz zamienić się miejscami bo czujesz się nie dowartościowana??? Jeśli takie są fakty jak piszesz to dlaczego nie zgłosisz swoich spostrzeżeń majstrowej z Porsche ??? Ale wówczas musiała byś mieć argumenty a nie tylko wyssane z palca pomówienia No tak ale żeby sobie zrobić troszeczkę przyjemności to inkognito można jak ty napisać każda bzdurę która przyjdzie do główy bez konfrontacji Tylko fakty są takie że ona wykonuje swoje obowiązki i wykonuje inne czynności na produkcji itp Jak można w taki sposób szkalować kogoś na forum publicznym??? Zresztą większość wie że tu można napisać wszystko bez podstawnie nawet takie wyssane z palca pomówienia Widocznie masz tak mało pracy że masz czas i obserwujesz innych!!!! A szukanie sensacji sprawia że czujesz się lepiej Nie tak dawno pisałaś z pretensjami na temat żółtych koszulek dla Ukrainek i z żalem zaznaczasz że... Brygadzista z przygotowania nadal chodzi bez.... A teraz nagle atak kierujesz na tę osobę Piszesz na tym forum pod nick "gość" a jesteś stałym bywalcem a w twoich wypocinach jest sam jad skierowany na innych Nie trudno po przeczytaniu kilku twoich wpisów wywnioskować kim jesteś

@????

Po pierwsze ludzie atakowani na tym forum nie odpisują na te brednie i się nie wybielają,uderz w stół a nożyce się odezwą

????
@Gość

Trafne spostrzeżenie "ludzie atakowani na tym forum nie odpisują na te brednie...." niestety grono ludzi czyta te wszystkie wypociny i są skłonni wierzyć w to co tu zostało napisane przez osoby które potrafią dać upust swoim emocja tylko poprzez szkalujący wpis Współczuję takim ludzią którzy nie potrafią inteligentnie załatwiać spraw a na forum ich wpisy można porównać do poziomu zachowań gimnazalisty

@????

Prawda boli jeżeli odpisałaś również można się zorientować kim jesteś?.............a po drugie na forum opisujesz innych ,a nie patrzysz na siebie! Kij ma zawsze dwa końce pomyśl zanim co kolwiek następnym razem napiszesz !

I tutaj się z Tobą zgadzam!!!

@2222

Pani Agnieszko, proponuję więcej sympati dla ludzi,mniej odgadywania innych, więcej pracy, życie będzie milsze

Szef
@2222

Pani Kasiu jest pani z siebie dumna jak gnębi pani ludzi lepiej więcej uwagi poświęcać na to co się wylewa bo znowu tysiące kabli do wyzucenia. Niby taka studiowana a taki niski poziom inteligencji... Jest pani żenująca...

@Danuta

Może ktoś wkoncu zainteresuje się firma sprzątająca. Za co ci ludzie mają płacone.

Sławek
@111

To Ty się też na nią wydzieraj.

@111

To Ty też się wydzieraj.

Dada
@Danuta

Nie bądź śmieszna. Zajmij się swoją robotą..

Prawda
@Gość

Z tym sprzątaniem to jest czysty cyrk. Tyle ludzi sprząta a jest (usunięte przez administratora)

Skorpion
@Danuta

Czy widzieliście naszą majstrowa z zm.a.ale zmiana na lepsze aż lśni miło aż koło niej przejść i popatrzec tylko te wredna baba koło niej się kręci. Mówią ludzie z krapkowic że to jej kampus tak samo robiła w tamtym zakładzie no cóż takie babska też muszą być.

Muuu
@Skorpion

Oj ludzie za pracę się wziąść żeby bubli nie było A nie plotķować!!! Kogo to obchodzi.

@Przygotowanie

Bo te osoby co tu szczekają to nic nie potrafią tylko szczekać :)

Gość Ania

Tak jak ty :)

Gdzie są te końce?

Sama że sobą :)

@Gość Ania

To co potrafisz?

@Danuta

Taki wielki audyt wszyscy latają a na maszynavh stoją w tenisówkach i plastikowych klapkach. Tego nikt nie widzi....

@Gość

Racja , pani z BHP też gdzie chce to widzi i zdjęcia robi . Jeszcze druga sprawa koszulek , wszystkie kolory tęczy , rozumiem że upał i gorąco ale kolor można zachować .

@Przygotowanie

Prawda jest taka, że te osoby nic nie potrafią, jedynie co to dużo gadać i nic więcej. Niektóre to nawet po 6 klasach podstawówki są. W buzi to tak jakby byli deryktorami :)

Mnnlll
@Szef

Ameryka nie została odkryta

Madbay

Tak się zastanawiam, czy ktoś pomyślał o powiększeniu jadalni? Pracowników coraz więcej, a jadalnia mała,większość siedzi I je śniadania przy szafkach.

Bez
@Madbay

A nie myślisz, że z takimi sprawami to się powinno iść gdzieś wyżej i porozmawiać a nie pisać o tym tu bo to raczej wiele nie zmieni

Wi
@Bez

Ten Ktoś pewnie czuje satysfakcję. Prawda jest jedna. Wiadomo, że to tylko takie pisanie

@Madbay

Racja , ludzie siedzą w szatniach a jedzenie trzymają na kolanach . W jadalni nie ma miejsca ,nie można zjeść i odpocząć w cywilizowany warunkach . Autobusy przyjeżdżają z pracownikami bardzo wcześniej , te osoby zaś nie mogą się przebrać . Jedni drugim przeszkadzają. Największy problem jest na popołudniu i nockach . Może kierownictwo zrobi coś w tej sprawie ????

Qwerty

Jadalnia świeci pustkami,więc nie trzeba większej.Ludziska lubią zapachy butów najwyraźniej.

Renata
@Qwerty

To w końcu starcza ta jadalnia czy nie? Określcie się

Seromak

Czy ktoś słyszał o talonach urodzinowych do Biedry?

@Seromak

ale ze daje pracownikom w ramach jakiejs premii czy jak ?

@Seromak

Tak , już coś dostaniesz . Firma nawet nie potrafi wywiązać się z obiecanych upominków na urodziny. Ale trzeba było pokazać jak dbają i zachęcają pracowników . Jak zawsze wszystko na pokaz ........

Ale się na to godzicie. Innego w sumie wyjścia nie ma. Raczej są świadomi co robią. A ludzie i tak będą siedzieć cicho

Renata
@Gość

Czemu nie ma wyjścia? A nie lepiej przypomnieć im o tym, co obiecywali?

@Renata

Kto przypomni? Ci co najeżdżają na firmę na fajkach albo na przerwie, lub tutaj? Wielu dużo gada, hojraczki tylko przy innych. Było tylko paru takich, co umiało powiedzieć co myślą. I o tych co pili i o traktowaniu nierównym i o różnych innych rzeczach Już nie pracują. Góra ma gdzieś opinie ludzi od dawna. Byle kasa się zgadzała. Oczywiście nie ta wasza.

Mnnlll
@Renata

Renata na co czekasz już było trzeba przypomnieć! Na co czekasz?

Jolanta

Obiecane upominki a co to? Podczas zatrudniania obiecują coś takiego czy kiedy? Ktoś to kiedykolwiek dostał?

dlaczego firma podnosi normy? Nie płacą za to więcej, nie dali żadnych usprawnień by praca została wykonana szybciej...tylko takie widzimisię -nie do pojęcia.

Ech
@999

A i tak będzie od zasuwac by te normy zrobić. Kto to widział by taki grosze nazwać norma? Tak samo z setkami. Kieeedyś były więcej płatne. Obcięli, a ludzie chodzili częściej, by wyrównać sobie tą kasę. Nigdy nie widziałam takiego długiego myślenia, sorry. AE sami spbie jesteście winni. Każdy gada ojej jakie to straszne co zrobiła góra, a potem za przeproszenie m by weszli w (usunięte przez administratora) Jak tylko kierownik jakiś idzie, a jeden przed drugim chce się przylizać też żółtym. Śmieszna tą firmą, dlatego się zwolniłam, ale sami to tworzycie. Widzą ze ludzie i tak będą zasuwac obojętne czy podwyższa normy, czy coś obiecają i nie dają, więc po co mają przepłacać. Od dawna w tej firmie kto się odezwał, był usuwany delikatnie z firmy,wiec każdy siedzi tam cicho. Ukr robią co chcą, wiele chodzi po % do pracy i wiele innych ciekawostek, a, Polacy musza za, nich zasuwac by się wszystko wyrownalo. Powodzenia.

Kali

Tak się zastanawiam,czy po długim chorobowym brygadzistka ma prawo przenieść osobę na inny wydział?

@Kali

Ty się nie zastanawiaj, ty słuchaj grzecznie brygadzistkę, jesteś w szarej koszulce a nie w żółtej. Maszeruj pracować gdzie Ci karze a jak nie to szukaj innej pracy. Powodzenia

@Kali

Ma prawo. Dostarczyłaś zaświadczenie o zdolności do pracy od lekarza , bez przeciwskazań więc ma prawo to zrobić.

@ja

Dokładnie! Jak się komuś nie podoba to szukać innej pracy!

@:)

A może też tak poprzestawiać brygadzistki nie które. Np. Na zm. A. Jednej więcej niema niż jest a zastępca za nią wszystko robi a ona zbiera kasę tylko za spacery bo o pracy niema pojęcia zastępca lepiej sobie radzi od niej aby wiemy dokładnie co mamy robić.

@Gość

A ja myślę, że tym osobą co wypisują te pierdółki na forum trzeba znowu utrzeć nosa tak samo jak jednemu ze zm B chyba już zapomnieliście o tym czekaj teraz na swoją kolej.

@Gość

A może jedna z drugą niech sprubuje być brygadzista albo zastępcą bo jak narazie to wszystkie mądre, a co do czego to się boją boją boją ????????????

@Gość

Pisz dalej oczernij ludzi wymądrzaj się, a się bardzo zdziwsz jak będziesz kolejną osobą nr1 jak z innej zmiany. Pilnuj swojego nosa miłego dnia życzę Tobie.

@Gość

Ty się o mnie nie martw. Ja się tego sądu nie wystraszyłem. A ludzie mogą pisać co chcą. To nie żadne pierdoły. Tylko same fakty. Z niczego się nic nie bierze.

On

A co nie wolno pisać. Nie podoba Ci się coś. Wolność słowa. A może ma rację to co pisze.

@On

Haha jesteś malutka, malutki anonim jaki odważny, odważna normalnie nie mogę żal takich ludzi naprawdę.

@:)

skoro jesteś taka wystraszona to skacz w ogień na rozkaz

@On

Tylko, że jakoś za dużo zmian albo wcale nie ma po tych Waszych wpisach. Jeden już poniósł konsekwencje. Wszyscy go mieli na językach i nie tylko

@Jaaa

Dla mnie to był zaszczyt. Wszyscy mówili na mój temat. Coś fantastycznego.

On

Super. Cieszę się, że mogłem dostarczyć pracownikom tyle radości.

J.
@:)

Ciekawe czy za niedługo będziesz taki cwany człowieku jak przyjdzie kilkadziesiąt ludzi z Ukrainy i będziesz musiała robić za 3 XD Jak myślisz, od kogo będą wymagać? Od nich? :)

@J.

Święte słowa! Jeszcze wszyscy będą narzekać na tych uchodźców. No ale ludzią nie przemówisz. Jak się ma miękkie serce....

@J.

Siedzi pani i mierzy normy. Prawie już 8godz.tylko większość dnia ma otwartego fejsbuka. Tak teraz się mierzy normy.

@Pani

Było trzeba się uczyć. Większość kobiet w szarych koszulkach jest po zawodówce, albo po 6 klasach podstawówki. Kobieta się uczyła i może sobie tak robić. Szanowne Panie w szarych koszulkach na szkołę kamieniami rzucały, to teraz normy musicie robić. Dobrze Wam tak :) Zawsze do szkoły można wrócić :)

@:)

W tej firmie tylko zazdrość i obrabiane tyłków jest niech sobie każdy na siebie patrzy i pilnuje swojego nosa .

@:)

Gdyby nie te szare koszulki to was tu niema.to my robimy na was.

Rozkaz

Nikt Wam nie karze.

Zawsze można zmienić firmę

@Pani

Gdzie będą tolerować te wszystkie l4 co chwilę.

@:)

Oj w zielonych koszulkach i czerwonych też po zawodówkach, oj też XD XD

@:)

Wszędzie lepiej będzie niż w tym zakładzie z pewnością

Haha ha ha
@Hahaha haha

Może i po zawodówkach ale są jacyś tacy ambitniejsi. Taka szara ma iść na inne stanowisko, to pokrzywdzona i obrażona, bo musi robić cos innego i sie uczyć nowych żeczy. Najlepiej robić cały czas to samo. Żenada

@Haha ha ha

No ambitni w ch.. XD Bo zmienili kolor koszulki. Robią też non stop to samo. Czyli.. Nic? XD Wiele szarych szybciej naprawi i przejście zrobi na maszynie niż takie paj.. XD No i więcej wie na temat jakości. To tylko wewire, więc zmiana koloru koszulek jakoś nie swiedczy o niczym, no chyba że o wchodzeniu w (usunięte przez administratora) XD Do tego mają ambicje xd Ale niech im gładko idzie. Ja tam dobrze życzę. Wolałam iść niedawno do innej pracy. Jakoś miałam takie... Większe ambicje XD Pozdrawiam. I życzę wam więcej ambicji niż zmiana marnej koszulki w marnej firmie xd

@Hahaha haha

No i dobrze. Już tu nie wracaj nikt nie tęskni za tobą. Wewire świetnie sobie radzi z Ukraincami w szarych koszulkach, czerwonymi i Zielonymi. Życzę powodzenia!

@Hahaha haha

Po co mi tęsknota obcych ludzi? Dla mnie zakład pracy jest tylko miejscem gdzie zarabiam pieniądze XD jak ktoś normalny to nie wraca do tego zakładu,nie przejmuj się :* Masz rację że sobie wewire świetnie radzi. Nie ma okolicach drugiego takiego zakladu co daje takie minimum xd . I za nadgodziny i za premię i przerwy i za wszystko inne XD Przynajmniej wtedy mają z czego dać do kopert na święta UkraińcomXD Bo raczej że swoich nie biorą by im dać. A wszystko co w kopercie to raczej nie jest nawet opodatkowane. Dziękuję za życzonka i tobie też życzę wszystkiego dobrego :)

Zdziwiona
@Hahaha haha

Pierwszy raz słyszę. Powiedz coś więcej

@Hahaha haha

Tak masz rację. Ukraińców się docenia. Oni mogą wszystko. Słuchać muzyki, na przerwie być 40 minut, na kawę sobie pójść co godzinę. Wolna amerykanka. Dlatego z chęcią przychodzą do We Wire.

@You

I tu masz rację . Robią co chcą , a nadzór jak zawsze nic nie widzi .

@You

I to na rankach jeszcze słychać muzyki

You

Bo nadzór to są koleżanki od Ukraińców. Ukraińcy im przynoszą prezenty na urodziny. A nadzór przynosi ciasto.

@You

Szczerze to Ukrainki są bardziej pracowite niż Polki. Robią to co do nich należy i nie pyskują.Normy też robią. Poco ten hałas?

@1234

Po co kłamiesz? Każdy co tam robi wie że to nieprawda. Są cwane, jak jest lato to urządzają sobie rewie mody, byle coś krócej na (usunięte przez administratora) ubrać, mimo że klima na hali. Bardzo też wiele lgnie do romansów, a te co kogoś mają to już przeważnie myślą że to pewniak i dzięki temu się ustawia.jak co do czego, to powiedzą że się nieznaju. Nowe też szybko załapują że to polak oberwie nie one. Niektóre pracują ok, ale już garsteczka. Teraz nic już nie można powiedziec, bo od razu będzie że jest soe ruskim trollem haha

@AHA.

Ja kłamię czy Ty? Ile robi Ukraina można sprawdzić! Od rozliczania Ukrainy jest góra, nie Ty. Jak dobrze powiedziałaś, że Polaków jest garstka, to bez tej garstki Wewire się obejdzie, więc nie skacz. Jak Ci źle to szukasz nowej pracy. Pamiętaj! Ty jesteś od pracowania nie od gadania.

@1234

tacy jak ty to i (usunięte przez administratora) będą robić. Miej więcej szacunku sama do siebie bo się ośmieszasz w swoich komentarzach.

@venom

Mam szacunek, bo piszę jak jest i nie kłamię jak Ty Wchodzisz tu, szczujesz perfidnie kłamiąc nas wszystkich. Jak można tak kłamać?

@1234

A ty od czego? Bo jak widać to ty za dużo gadasz i się rządzisz próbując uciszyć kogoś na NIE SWOIM forum. Jesteś zbyt mało znacząca by MI gadać co mam robić, tym bardziej na OGÓLNODOSTĘPNYM forum. Także spadaj od mojej osoby i nie odpowiadaj mi na moje opinie,boo twoje nędzne zdanie nie prosiłam :)

@venom

Dokładnie tak. Teraz już wszedzie trzeba udawać i wmawiać że Ukraina taka cudowna. Porażka, już przed wojną dało się odczuć, że wewire lepiej ich traktuje. Tylko (usunięte przez administratora) osoba uciasza prawdę, albo oni sami,co by mnie akurat nie zdziwiło.

@1234

I nie napisałam że Polaków jest garsteczka. Tylko Ukrainy, która robi ok. Może najpierw jak komuś próbujesz coś wypyszczyć, naucz się czytać ze zrozumieniem. Chyba że "nie znaju?" A co do rozliczania, to każdy wie, że papier przyjmie wszystko tym bardziej w tej firmie hehe.

@AHA.

Ty i Ja możemy pisać co chcemy, ale JA ci tylko przypominam o pewnych ważnych sprawach. Właśnie ty spadaj od mojej osoby, nikt nie każe odpisywać. Tylko sama siebie, brzed samą sobą kompromitujesz.:)

@AHA.

To po pracujesz w WEWIRE, skoro tutaj jest twoim zdaniem taka niesprawiedliwość? Źle Ci, szukaj innej pracy. Ktoś z Ukrainy Cię zastąpi :) Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, jeszcze w dzisiejszych czasach, gdzie można przebierać w ofertach!!!

@1234

jakaż ty jesteś prymitywna. Płyta ci się zacięła z tym -znajdź inną pracę? Jesteś męczydupą jak pani Ula z mercedesa -wszystko jej się nie podoba więc łazi i męczy innych aż wyłaziła... to, że teraz (usunięte przez administratora) ludzi ma więcej zajęć niż mieli. A może ty i ona to ta sama osoba?

@venom

Więcej pracy to mniej plotek. Ludzie mają zajęcie, nie będą wchodzić w cudze życie z butami. Same plusy!

@venom

Nie tylko w Wewire można pracować. Dlaczego mie obrażasz, chcę dobrze dla Ciebie. Człowiek chce dobrze i jeszcze źle :)

Mnn
@venom

Odezwała się nie prymitywna. Śmiech :)

Lolo

*te

@Mnn

nawet mnie nie znasz więc twój wpis nie ma żadnych podstaw

Dd

Nie ma czego żałować :)

observer

Była brygadzistka ze zm.b kiedyś mówiła,że "każdy ma stanąć na każdej maszynie i zobaczyć jak się na niej pracuje" a ostatnio jak jej majstrowa kazała iść na maszynę (chyba z Dylak przywieziona) to wykręcała się i mówiła,ze ona się na niej nie zna. Ależ w niej jest obłudy. Ludzie nie zapominają!

@observer

Ludziska dajcie już spokój wszystkim patrzcie swojego ogródka

@observer

Taka jest prawda. To są święte słowa. Ludzie pamiętają te zbędne tematy. Ciągłe zamieszanie na przygotowaniu. Ciągle brak ludzi. Co drugi nie odpowiadał.

@observer

Co zmieni twój wpis? Nic :)

@123

Kto by się przejmował tym co ludzie pamiętają :)

@Jaaa

mam świadomość tego iż mój wpis nic nie zmieni ale chcę zwrócić uwagę na to,że jednym każą pracować na kilku stanowiskach a są i tacy co stanowiska wybierają pod siebie i cuda wymyślają lub się obrażają aby tylko ich nie ruszać. A PRZECIEŻ WSZYSCY ZARABIAMY TAKIE SAME PIENIĄDZE, PRAWDA.

TACY CO NIE MAJĄ HONORU

@Jaaa

opisana sytuacja pokazuje też jakie poważanie do majstrowej mają niektórzy pracownicy.

Do której majstrowej.

@observer

Ta Pani jest znowu na chorobowym. Jeszcze kilka lat temu miała pretensje do innych pracowników, że chodzą na chorobowe. No i proszę teraz sama chodzi na chorobowe. Nie ładnie. Przyszła kryska na matyska.

Heja

Ciekawe czy zakład będzie masowo przyjmował uchodźców do pracy.

Zamykają Dylaki czy nie ?

Ana

Nie ,przenosza maszyny z Ukrainy.

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 30 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. sp.k.