Opinie o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. w Krapkowice ul.Ciepłownicza 8

marjolain

Zwolniłam się sama, od paru miesięcy pracuję w zupełnie innej atmosferze, tak że mam porównanie. Cudownie było zobaczyć minę Kryśki, wręczając jej wypowiedzenie :) Podobno każdemu, tak jak i mi mówi-żeby pani tego jeszcze nie pożałowała :)))))))) Spokojna pani głowa NIE BĘDĘ!!!! A pracownicy zwalniają się sami jeden za drugim :)

marjolain

Przepracowałam tam 5 lat, więc wiem o czym mówię, płace tragiczne, absolutnie nieadekwatne do wymagań. Wszystkie "reklamacje" są wynikiem tylko i wyłącznie koszmarnie zawyżonymi normami i wiecznym poganianiem, bo przecież brygadzistka nie będzie miała 100% i nie będzie premii, no i najważniejsze- nie może być przecież gorsza niż ta z poprzedniej i następnej zmiany. Układy, układziki, fałszywe słodzenie sobie w oczy, a później chamskie obgadanie za plecami-codzienna rzeczywistość.

martema

Nie zapomniec o czystych koszulkach bo beda konsekwencje daleko idace wyciagniete z tego tytulu.Strach sie bać .Prasowac na kancik ale jaja.

Coroplastomaniak

praca w administracji - mobbing w każdej postaci - zapomnij o 8 godzinach pracy - o tym ze zapłacą za nadgodziny - zapisuj wszystko w swoim kajecie i po tym jak cie zwolnią to 3 lata wstecz możesz sądzić o to żeby zapłacili - praca open space - myśli nie słychać - dla wytrwałych lub zdesperowanych - przez ostatnich kilka miesięcy odeszła chyba 1/3 pracowników a pozostała nie wie gdzie ręce włożyć + plus to taki że w administracji dobrze płacą szeregowy pracownik to 4000-5000 netto - czyli na rękę kierownicy po 10 000 -15 000 na rękę a dyrektorzy od 20 000 do 40 000 zl oczywiście netto

planista produkcji

Rozmowa nie odbyła się, ponieważ osoba, z którą rozmowa miała się odbyć, nie przyszła na spotkanie, stracone 20 minut życia. Odesłano mnie z kwitkiem, bez przeprosin, bez wyjaśnienia, a przecież czas i koszty dojazdu i poświęcony czas na przybycie na spotkanie nie jest za darmo.

Nie zadano.

logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
ten co tam byl i wie co pisze

Zlikwidować ?? koń by się uśmiał - nie dadzą rady w ciągu 10 lat postawili nowy zakład musi się zamortyzować do Tunezji już poszli i płaczą i chcą się wycofać bo tylko reklamacje i koszty chyba ten Jowisz co pisze to nowa kadrowa pod publiczkę pisze żeby zastraszyć ludzi Coroplast nie ma wyjścia jeśli będzie strajk - dadzą kasę bo nikt w koncernie tego co w Polsce jest produkowane nie wyprodukuje w takiej ilości PANIE I PANOWIE W JEDNOŚCI SIŁA

martema

Kto wie czemu zebrania nie bylo?

martema

na to miejsce jest ponoc bardzo duzo chetnych.

Byś się zdziwił martema

martema

Jak się leży w mistrzowce to jak ma lecieć pot po tylkach zapraszam latem na maszyny Jowisz

Jowisz

Wiecie co-nie jest dobrze ale tego nie da się czytać. Wszyscy tylko krytykują. Oczywiście mają prawo tylko czy pomyślał jeden z drugim, że jakby nas zlikwidowano to co dalej? Towar wykładać w sklepie? Dla wszystkich nie starczy. A prawda jest też taka, że pot po tylkach nam nie cieknie. Ej tam - brak słów...... Pozdrawiam wszystkich.

martema

A gdzie sa zwiazki zawodowe w tym zakladzie ? Wiem nie ma ich?????????????????????

polak

Z naciskiem podkreślam, wszystkie kobiety pracujące w Coroplaście powinny jednego dnia o tej samej porze stanąć w miejscu pracy.I zażądać godziwego wynagrodzenia!!!. I niech palec Boży broni każdego łamistrajka i każdego kto chciałby tam podjąć prace za najniższą krajową. Polacy zajmujący tam kierownicze stanowiska powinni również odstąpić od pracy. Polacy powinni jako wolny naród twardo stanąć okoniem przeciwko zachodnim wyzyskiwaczom i kolonizatorom. A jak im się w Polsce nie podoba dać godziwego wynagrodzenia to wypad z Polski, nie potrzebujemy takich pożal się Boży pracodawców!!!

shamir

kierownictwo Coroplastu jest marnej jakości ich interesuje tylko kasa a na produkcji i maszynach marnie się znaja

@shamir

Ale na innych rzeczach bardzo dobrze sie znaja .

nie kasujta

wystarczy wejść na pracuj i wpisać arche consulting a ogłoszenia z Opolszczyzny to wszystko Coroplast

nie kasujta mego wpisu

Arche Consulting poszukuje pracownikow do dzialu jakosci za 15 000 Brutto -wiec firma ma kase i dobrze chce placic a szukaja nawet w Slaskim i Dolnoslaskim bo w Opolskim Coroplast ma taka opinie ze juz nikt tam nie chce isc do pracy

gosc

oj wali sie tam wszystko nawet palarnie zamkneli

@gosc

Zamkneli bo juz ludzi na fajki nie stac nie mowiac juz o czyms innym zenada

martema

Tak przenosza zaklad do Niemiec szukaja chetnych na szeroka skale.

polak
@martema

W takich Strzelcach Op czy Krapkowicach wszystkie kobiety powinny stanąć jednego dnia i zażądać godziwe wynagrodzenie. Nie chcą podnieść wynagrodzeń wszystkie jak jeden Mąż Boży odchodzimy od stanowisk. I niech ręka Boża broni tego kto odważyłby się podjąć tam pracy za najniższą krajową!

martema

Taniej sily roboczej sie nie likwiduje kto bedzie robil za 300 euro?

gość

czy to prawda że likwidują coroplast w krapkowicach

Zostaw merytoryczną opinię o Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coroplast Harness Technology Sp. z o.o. Sp. K.