Opinie o Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o. w Krapkowice

Nikomu nie polecam tego komisu . Po zakupie samochodu po 2 tygodniach padło mi sprzęgło . Zawiozłem auto na ich serwis i skończyło się na tym ,że oddałem auto zepsute i odebrałem auto zepsute . Za drugim razem gdy byłem umówiony na poprawkę , zostałem wystawiony przez nich . Najgorsza współpraca w moim życiu . Przez nich jestem stratny tylko pieniądze

Lila

Racja omijać szerokim łukiem.Zakupilam ford kuga po tygodniu wyciek oleju gwarancja nic nie obejmuje czytać uważnie umowy. No chyba że padnie silnik od wszystkiego umywają ręce.Nie polecam tylko przestrzegam przed nimi!!!!

Fabek Nowy wpis

Nawet jak klienci tak odradzają współpracę to atmosfera w pracy może być mimo to mila. Firma o to dba? Albo inni współpracownicy?

Drepcedes Nowy wpis

Byłem zainteresowany obejrzeniem i ewentualnym zakupem samochodu jednak po moim pytaniu o możliwość sprawdzenia pojazdu w autoryzowanym serwisie (oczywiście na mój koszt) pracownik tej firmy stwierdził że nie ma takiej możliwości ponieważ jak to stwierdził, serwis autoryzowany to ich konkurencja i opinie które wydają na temat auta są nieobiektywne. Rozumiem ze jedyna słuszna i obiektywna opinia jest ich jako sprzedających. Szczerze odradzam, oby jak namniej firm tego typu i z takim podejściem na rynku

Nie wiecie przypadkiem kiedy tak konkretnie była dodawana oferta dla pracownika działu przygotowania samochodu do sprzedaży? tak się składa, że obecnie nie widzę by pisano o tym stanowisku a w googlach mam wzmiankę o takiej ofercie, lecz po wejściu w szczegóły pokazuje ze już jest i tak wygasła. interesuje mnie opis zakresu zadań, może jeszcze się załapię

Lila Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem nie polecam!!! Auta nic nie sprawdzone po tygodniu od zakupu wychodzą ukryte usterki niby na gwarancji która nic nie obejmuje! Nabijają ludzi w butelkę!

Firma Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. odkupu i sprzedaży samochodów używanych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Lila

Mialem okazje zakupić samochód z tego właśnie komisu. Pojechaliśmy zobaczyliśmy auto zadbane czyste udaliśmy się na jazdę testowa auto sprawowało się dobrze. Lecz po tygodniu auto zaczęło tracić paliwo i główna przyczyna to listwa paliwowa urwany króciec, po wyjęciu listwy w dolotach silnika było wszystko czarne, auto miało posiadać gwarancje na silnik i po zadzwonieniu do komisu powiedzieli ze nie uznają gwarancji i trzeba wszystkie naprawy zapłacić z własnych pieniędzy. Ogólnie nie polecam komisu.

@Marek

A w jaki sposób dowiedzieliscie się o aucie, które kupiliście? Z ogłoszenia w internecie? Z kim się w tej sprawie kontaktowaliscie? Przepraszam za tyle pytań ale widziałam w internecie, że szukali kiedyś specjalisty ds sprzedaży ale niestety już nie mogłam wejść w ogłoszenie. Próbuje wybadać jakie obowiązki mają osoby zatrudnione na tym stanowisku. A może ktoś inny będzie wiedział?

Czy firma Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Hej. ;) od miesięcy nie ma tu już opinii, a jeśli nawet to stawiane były raczej przez klientów, swoją drogą widzę przy tym, że bywają one rozbieżne. a co z sama pracą? jestem z okolic i widziałam w internecie dawniejsza ofertę dla pracownika administracyjnego. Jak sadzicie, czy w tym roku w ogóle będzie ktoś potrzebny do biura? jak praca wygląda, czy występuje jakiś rozwój?

Robert

Omijać jak najszerszym łukiem, auto kupione 27.04.2023 z przebiegiem 207 800km a dnia 04.05.2023 z przebiegiem 208 098km stało już u mechanika z padniętą automatyczną skrzynią biegów. Firma dumnie reklamuje się że nie sprzedaje aut z wadami ukrytymi ( zdjęcie w załączniku ) , tylko jak nazwać skrzynię która rozpada się po 300km?.... Auto wprawdzie bezwypadkowe ale co z tego jak na dzień dobry inwestujesz 6500zł w remont skrzyni , ciekawe jakie kwiatki wyjdą dalej. Auto na placu stało z rozładowanym akumulatorem więc nawet osoba sprawdzająca samochód nie miała możliwości dokładnego „przetrzepania auta” i wykonania jazdy testowej, co do samej jazdy testowej tuż przed zakupem (choć jazda testowa to za dużo powiedziane ) auto stało z pustym bakiem więc (usunięte przez administratora) długiej jazdy też nie jest możliwe. Niestety mój przykład jest potwierdzeniem że nie można ufać pustym słowom handlarzy że auta są sprawdzone i gdyby była wykryta jakaś usterka to byłaby przez nich usunięta. Teraz płaci się za naiwność . Firma kreuje się na mega profesjonalną z własnym serwisem i elegancką siedzibą, ale (usunięte przez administratora) zawinięta w złotko dalej pozostaje (usunięte przez administratora)….. A sprzedawane szroty dalej pozostają szrotami. (usunięte przez administratora) taka sama jak 99% rynku aut używanych. Jeżeli szanujesz swój czas, pieniądze to na pewno nawet nie spojrzysz w kierunku AUTO-KOSTKA. Jedna gwiazdka to i tak za dużo powinna być możliwość wystawiania ZERO!!! Śmiem sądzić że te wszystkie pozytywne opinie są opłacone……

@Robert

Bardzo proszę o kontakt (usunięte przez administratora). W marcu zakupiłam tam samochód i po wymianie oleju okazało się że z silnika są wycieki. Mechanik stwierdził że musiał być wlany preparat uszczelniający, żeby zamaskować wycieki. Na dodatek auto mocno kopci. Było w naprawie w auto-kostka ale w sumie nie usunęli wady. Obecnie auto nadal u mechanika, ponieważ silnik do remontu. Będę zakładać sprawę w sądzie z tytułu rękojmi.

Waldek

Miła obsługa, sprawdzone samochody brak komplikacji przy zakupie samochodu oraz bardzo udzielanie informacji o samochodzie. Z góry polecam oraz pozdrawiam.

Zdenerwowana

Pojechaliśmy zobaczyć samochód , w rozliczeniu zostawić Mitsubishi Colt , po oględzinach na placu pan pojechał na jazdę próbną jak wszyscy wiedzą trzeba sprawdzić samochód zrozumiałe , ale Colt to nie samochód rajdowy osoba pracująca która ma styczność z różnymi samochodami siadając powinna wiedzieć jak jeździć , ale niestety pedał do podłogi i silnik wszedł na takie obroty przy 1 która służy do ruszania a nie do jazdy ciągłej że coś poszło , pan oczywiście stwierdził że nie jego wina . Ja przyjechałam sprawnym samochodem usterka wynikła z jazdy pracownika . Zostaliśmy z problemem , po kilku negocjacjach i spędzeniu godziny na ustaleniach co zrobić , i formalnie wykluceniu się o transport na lawecie , samochód dotarł do domu , ale problem został po mojej stronie naprawa która jest niewiadoma finansowa a mogę się zdziwić , Nie polecam niestety osoby tam pracujące powinno być kompetentne i ugodowe a tu niestety robi się problem ,, radź sobie sam ,, Przestrzegam też aby sprawdzić samochód u zaufanego mechanika a nie sugerować. Się gwarancja komisu samochud najczęściej pada po gwarancji .

Rozczarowany

Miałem okazję odwiedzić ten komis i tylko na tym się skończyło samochód który wyszukałem na internecie nie spełnia żadnego z opisu sposobami typowego handlarza przyszykowany do sprzedaży brak książki brak jakiejkolwiek serwisu powypadkowe jedna strona

Łukasz

Ja jestem bardzo zniesmaczony po wizycie w tym komisie sprawa wygląda tak po oglądaniu ofert na internecie natrafiłem na ową ofertę BMW 3 z roku 2013 20d automat możliwa. Zamiana zadzwoniłem po rozmowie oferowałem BMW 5 z 2011 roku belka książka serwisowa wszystkie rachunki naprawcze wraz z wymianą rozrządu po przejechaniu 120 km w jedną stronę zastałem auto nie godne polecenia n jedna strona po przygodach nawet tylko drucik został po wymianie oleju dosłownie auto czekało na głupiego ale to jeszcze nic po przejechaniu zapłaceniu za paliwo straceniu 6 godzin jazdy zaoferowali mi. 6 tys mniej niż wcześnie j w rozmowie chciałbym przedstawić jak zostałam potraktowany może to będzie dla innych przestroga mój tel 504203126 ja jak najbardziej usunę ta opinię

@Łukasz

Jak niby mogliby ją usunąć? Chyba nie narusza ona regulaminu, nawet widzę że słów żadnych nie wycięło. I widzę, że sytuacja podobna co u poprzedników, wobec tego zaczynam się zastanawiać ile średnio im aut schodzi w miesiącu?

Jacek

Jechałem 250km w jedną stronę na miejscu zastałem samochód z widocznymi oznakami korozji, cena Skody 43000zl w takim budżecie myślałem że będę miał zadbany samochód , natomiast na miejscu okazało się że jest bardzo dużo zaprawek zrobionych chyba markerem, dużowykwitów razy + skorodowane progi

@Jacek

Czyli w sumie sam szczegółowo się nie zorientowałeś w jakim stanie jest auto, skoro myślałeś, że w tej cenie korozji nie będzie. To jak w sumie opis auta wyglądał w takim razie?

Samochody i wybór duży ???? tylko szkoda, że sprzedawcy mijają się z prawdą co do stanu oferowanych do sprzedaży samochodów. Mało tego nie informują klienta o wadach samochodu :( Szkoda bo komis fajny, a ważna jest tylko kasa

Aleksandra
@Andrzej

Miałeś tak że kupiłeś a potem okazało się że coś tam jest wadliwego?

WOJCIECH

Dnia 7 marca 2022 r. zakupiłem samochód Toyota RAV4 w Auto-Kostka .P l S p . z o.o. Wszystkie formalności związane z zakupem załatwione zostały pomyślnie przez internet . Samochód został przywieziony na lawecie pod wskazany adres. Rozwiązanie godne polecenia .Samochód funkcjonuje bez zarzutu.

@WOJCIECH

To był pierwszy taki Twój zakup samochodu z dowozem? Bo ja to bym się obawiała niestety, że mi kot w worku przyjedzie. Cieszę się, że Tobie się poszczęściło. ;)

Jak wygląda sprawa grafiku w Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Irena

Ja jestem zadowolona z zakupu

Katarzyna
@Irena

A co kupiłaś? Jak oceniasz obsługę?

Irena
@Katarzyna

Obsługa bardzo miła zakup udany

Ja się nie zawiodłem .Jestem bardzo zadowolony z wyboru samochodu w Waszym komisie ,Auto jak na razie sprawuje się bez zarzutów .Warto też dodać , że wszystkie formalności związane z zakupem załatwiłem przez internet

Gabriela
@Marcin

Oooo jak przez internet?? Wytłumaczysz proszę?

marcin
@Gabriela

Oględziny samochodu odbywają się online ,łącznie z pomiarami lakieru .Na mechaniczne rzeczy jest gwarancja na pół roku .Mój samochód przyjechał do mnie na lawecie jakieś 420 km.Audi z 2017 roku sprawuje się bez zarzutów.Rozwiązanie godne polecenia ,czasami trzeba zaufać

Mariusz

Jestem bardzo zadowolony.

brodat60

jestem super zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o.?

Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Księdza Koziołka 18A
    47-303 Krapkowice
  • NIP: 1990121328 REGON: 380482237 KRS: 0000736005

Auto-Kostka.Pl Sp. z o.o.