2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 542 834 5 1

Opinie o Multiserwis Sp. z o.o.

Monter Nowy wpis

Stawki daja nie od doswiadczenia oraz przepracowanych lat,tylko wystarczy zebys mieszkal w krapkowicach to na start masz stawke wieksza od pracownikow co robia po 20-30lat

Tak1Nie
Lets go to mus bys skonczone Nowy wpis

Budowa bohlen i buna zamknieta po przez nie przestrzeganie zasad bhp ? Szkolenia bhp po co te szopki ? Slucham? Wiecznie.powtarzal przelozony bedzie.minus sa plecy zamkniete toalety zakaz.picia wody przy 30stopnia to normalne? I oczywiscie panowie nie ukarani nawet czerowna kartka.dalej.pracuja czyli co warte sa wasze szkolenia? Odpowowiedzcie.soboe sami na.pytanie ? Teatr jak nic

Przezylem to Nowy wpis
@Lets go to mus bys skonczone

No wlasnie gdzie jest ten wspanialy prowadzacy i jego prawa reka legenda plettaca co wprowadzali teror na budowie zaraz picia wody i zakaz chodzenie do toalety narazili firme na ogromne straty a oni dalej pracuja i na nastepnej budowie beda teror wprowadzac ! I racja szkolenia gazetki haha jak to bezpiecznie sie pracuje to fakt masz.racje lets go minus jest

TakNie3
Jorgus Nowy wpis

Dzisiaj jest 10tego i przelewu niema !!!

Lojalny
Kandydat

Witam ile się zarabia w multiserwisie jako pracownik ogólnobudowlany w Niemczech na tunalech proszę o szczerą odpowiedź i o zarobek netto

Jorgus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Klient

Dzisiaj 10 tego a przelewu niema ,czy ludzie w biurze nie wiedzą że niektórzy mają opłaty i kredyty ? Firma nie raz juz przelewała nawet 12tego .Z tego co wiemy to jeżeli dzień wynagrodzenia przypada w sobotę lub niedzielę to pieniądze powinny być na koncie w piątek !!!wielki minus za to dla firmy !

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Multiserwis Sp. z o.o.?

TakNie2
Monter

Sa wszystko płacisz za zjazdy,noclegi oraz klimatyczne na belgi i hollandi.To juz nie firma tylko jedna wielka agencja pracy

Porażka

Jeszcze nie zacząłem pracy a już mam zła opinie o tej firmie, bo jeżeli zakwaterowuje się ludzi w takich warunkach które upodlaja człowieka to znaczy że nie mają do Ciebie szacunku. Warunki następujące pod prysznicem ciemną drzwi od toalety 15 cm szpary od podłogi brak drzwi między kuchnią a prysznicem tylko jakaś scierka na sznurku. Salon z lodówką no i oczywiście łóżko dla jednej osoby do spania łącznie 45 metrów 4 osoby. I w takich warunkach mam wypocząć do pracy i pracować to jest poniżanie człowieka w 21 wieku skandal.

Tak5Nie

@Porażka

Dzień dobry@ PORAŻKA, Dziękujemy za wyrażenie swoich spostrzeżeń. Proszę o kontakt telefoniczny lub pisemny (77 40 09 192, jolanta.dwernicka@bilfinger.com) celem ustalenia zaistniałej sytuacji i możliwości reakcji z naszej strony. Pozdrawiamy DRP

wiśnia

Witam a praca dla elektryków jest. Ewentualnie maszynistów pojazdów trakcyjnych.

@wiśnia

Dzień dobry @WIŚNIA Chętnie odpowiemy na Pana wszystkie pytania, proszę o kontakt telefoniczny z Działem Rozwoju Personalnego 77 40 09 192/193/194. Pozdrawiamy DRP

Majcher
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Kandydat

Jaki jest obecnie system pracy w Austrii w tunelach ?

Zmienny

Witam Wszystkich. Firma wporzadku, jedynie co mieszkania tragedia, panuje koronawirus i na mieszkaniu 16 osób i jedna kuchnia, to jest nie wyobrażalne, dlaczego ludzie się godzą na taki układ.

Tak11Nie4
Maruda

Witam, jestem byłym kilkuletnim pracownikiem firmy, nie zamierzam wielce krytykować, bo o to najłatwiej w dzisiejszych czasach, strona firmy ogólnie OK, ale jak zawsze są pewne ALE, idąc po kolei, np: schemat organizacyjny, niekonsekwentny, przetargi, nieaktualne ze stycznia/lutego a ma my o zgrozo 13.08.2020, pewnie to ta data namieszała. Szkoda, że w przetargach nie ma info o tych którzy wygrali, ale może taka polityka firmy? Nie wiem. Oferty pracy zawsze na bieżąco, ale odpowiedzi na zapytania lub uwagi przeważnie wymijające i odsyłające do "tego ktosia" kto sprawę (usunięte przez administratora) lub wprowadził ludzi w błąd. Niedawno temu byłem na weselu i rozmawiałem ze znajomym, młodym człowiekiem zatrudnionym w firmie w Austrii, Niemczech. Ogólnie jest firmą zachwycony, ale nie do końca, planuje ślub, budowę domu i tu zaczynają się kłopoty. Pytam czemu? Umowy! Dalej bez komentarza.

@Maruda

Dzień dobry @MARUDA, Dziękujemy za Pana spostrzeżenia odnośnie naszej firmy. Na stronie internetowej staramy się zawsze zamieszczać aktualne informacje, jednak ze względu na to, że nie podlegamy prawu o zamówieniach publicznych oraz zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi nie publikujemy informacji o wynikach prowadzonych postępowań przetargowych. Nasze oferty pracy są zawsze aktualne, telefonicznie udzielamy szczegółowych informacji o prowadzonych rekrutacjach. W razie pytań służymy pomocą, nasz kontakt 77 40 09 192. Pozdrawiamy Multiserwis

PRZ3Mas
Kandydat

Dzień dobry Chciałbym zapytać o stanowisko Ślusarza w waszej firmie głównie chodzi mi o projekt w Stuttgarcie bo kiedy dzwonię do waszej firmy to jednego dnia pani mówi tak że moje CV jest u państwa i proszę zadzwonić bo dalej trwa rekrutacja a dzwonię do za kilka dni i jednak już oferta nie jest dawno aktualna oraz czy będą następne oferty ślusarza bo jestem bardzo zainteresowany ?

@PRZ3Mas

Dzien dobry @PRZ3MAS Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 774009192-193-194 Chętnie odpowiemy na Pana wszystkie pytania. Pozdrawiamy DRP Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Adam S.

Pracowałęm w multiserwisie ponad 1,5 roku przy budowie tunelu na niemczech i powiem tak Pracować trzeba nie ma nic za darmo,kasa była zawsze na czas jezeli chodzi o administracje mozna załatwić wiele spraw przez email tylko z niektórymi kierownikami jest lipa taki (usunięte przez administratora)i tych co kapują mu co sie dzieje na wyjazdach i niesprawiedliwie ocenia przez to ludzi ale jeżeli chodzi o samą firmę to ja daje 10/10 jest spoko nie miałem większych problemów

@Adam S.

Szanowny @Adam S. Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

djciorny89

Witam jak to jest ze firma po zakończeniu umowy w maju wysyła mi korespondencję że muszę uregulować podatek niemiecki bo zmieniła mi się klasa podatkowa. Dziwna sprawa bo teraz za niecałe 2 miesiące pracy muszę im przelać kolosalna kwotę.

@djciorny89

Szanowny DJCIORNY89, celem wyjaśnienia pytania Pana nurtującego na temat korespondencji, którą Pan otrzymał odnośnie zmiany klasy podatkowej w Niemczech prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Płac firmy Multiserwis – tel. 77 4009295 tak jak informowaliśmy w piśmie, które Pan od nas otrzymał. Chętnie udzielimy Panu odpowiedzi. Pozdrawiamy Dział Płac

djciorny89
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Czy ktoś też mam taki problem?

Zniesmaczony

A więc tak , pierwsze pytanie na prace montażowe to czy ma Pan ubezpieczenie w Polsce , przez 30 dni czy w urzędzie zarejestrowany , jak jakiś rekruter zadaje to pierwsze pytanie to już jest podejrzane . To oznacza pracę na delegacji , składki od minimum odprowadzane a reszta kombinowana , nie wnikam że od zeszłego roku nie ma możliwości pracy w Niemczech inaczej niż na niemieckiej umowie czy jak Arbeit inspekcja cie dopadnie to masz , tak ty polaku 5000 euro kary na starcie . W Niemczech za to są obie strony karane .A dalej to juz nie trzeba pisać

@Zniesmaczony

Dzień dobry@ZNIESMACZONY, Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie w naszej Firmie są pytani o polskie ubezpieczenie przed zatrudnieniem celem złożenia wniosku do ZUS-u o poświadczenie formularza A1. Aby ZUS mógł potwierdzić formularz A1 osoba ubiegająca się o zatrudnienie musi być ubezpieczona w polskim ZUS–ie przez okres m.in. 30 dni przed zatrudnieniem. Nie widzimy w tym nic podejrzanego , wręcz przeciwnie postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce. Pozdrawiam DRP

zulus
@Multiserwis Sp. z o.o.

od prawie 2 lat nie trzeba mieć ciągłości w ubezpieczeniu społecznym, a wystarczy pismo do zusu ze się przebywało na terenie Polski. Ale czego się spodziewać po multiserwisie, firma zacofana technologicznie o conajmniej 5 lat, ciekawe czy cały czas piszą listy z godzinami :DD

Ja

Można przenieś się z oddziału Ostrzeszow na Krapkowice?

@Ja

Dzień dobry @JA Chętnie odpowiemy na Pana wszystkie pytania, proszę o kontakt telefoniczny z Działem Rozwoju Personalnego 77 40 09 192/193/194. Pozdrawiamy DRP

AROS

A ja wylgada praca kierownika projektu w tej firmie? Mam 5 lat doswiadczenia w prowadzeniu miedzynarodowych projektow w zagranicznym koncernie ale planuje powrot w rodzinne strony.

@AROS

Dzień dobry@AROS Chętnie odpowiemy na Pana wszystkie pytania, proszę o kontakt telefoniczny z Działem Rozwoju Personalnego 77 40 09 192/193/194. Pozdrawiamy DRP

Przemo

Są 3 pytania , których rekruter nigdy nie powinien zadać na początku rozmowy , a są to ile pan chce zarabiać , czy ma pan własne auto oraz czy jest pan ubezpieczony w Polsce . No niestety firma powyższa zadaje je wstępie i wszystko jasne .

@Przemo

Dzień dobry@PRZEMO, Jako profesjonalny zespół rekrutacyjny staramy się zawsze podczas rozmowy z kandydatem uzyskać jak najwięcej informacji aby dostosować ofertę pracy do oczekiwań przyszłego pracownika Multiserwis. Pytania o wynagrodzenie i ubezpieczenie są jednym z wielu, które zadajemy. Pozdrawiam DRP

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice