Multiserwis Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Multiserwis Sp. z o.o.
counter
2 545 865 5 1

Opinie o Multiserwis Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny

Jakiś czas temu firma może i była godna polecenia, jednak z dnia na dzień i z roku na rok jest coraz gorzej. Mam wrażenie, że im więcej osób zatrudnionych tym bardziej przestaje się dbać o swoich pracowników fizycznych. W ubraniach roboczych nie można za wiele pracować, ponieważ spodnie dostaje się raz na rok, nie wspominając o innej odzieży roboczej. Trzeba się zastanowić czy chorować i przebywać na kwarantannie bo wypłata w zł razi w oczy. Urlopy są wpisywane jak komu pasuje bez kontaktu z pracownikiem - zamiast wpisania płatnego w trakcie zjazdu do Polski, to wpisywane są bezpłatne. Pracownicy mają niepodłączony internet na mieszkaniu roboczym, natomiast kierownicy wymagają przesyłania godzin mailowo - czyli korzystać muszą ze swojego internetu by to zrobić. Ogólnie jeśli pracownik fizyczny o coś prosi to jest lekceważony i zbywany, a jeśli trzeba zaliczyć jakieś badania albo szkolenie to trzeba natychmiast. Przykro, że przestali dbać o swoich wieloletnich pracowników.

Tak3Nie
stefan
@Pracownik fizyczny

Dokładnie. Teraz jeszcze dowalili wynagrodzenie wypłacane w EUR. Tak, jakbyśmy byli zatrudnieni nie w polskiej firmie. Skoro wynagrodzenie w EUR to może zarobki podciągnijcie pod te europejskie. I oczywiście nie powiadomili dokładnie pracowników o co chodzi z tymi przelewami. trzeba było wybrać czy kasa ma wpływać na konto walutowe czy polskie. Dla wielu pozostanie przy polskim koncie oznaczało, że wynagrodzenie będzie dalej wpływało w złotówkach. Ale gdzie tam. Poprzelewali w EUR i ludzie potracili na przewalutowaniach. Ale co to kogo obchodzi. Ciekawe też dlaczego ZUS nie jest opłacany z faktycznych zarobków. Emerytura w przyszłości, to aż strach pomyśleć.

@stefan

Dzień dobry @ STEFAN, Akcja informacyjna o możliwości zmiany kont bankowych była już przeprowadzana w listopadzie. Wszyscy pracownicy byli informowani zarówno na budowach jak i telefonicznie o takiej możliwości. Proszę o kontakt z przełożonym bądź Działem Kadr celem wyjaśnienia Pana wątpliwości. pozdrawiamy DRP

Robol
@Multiserwis Sp. z o.o.

Pierwsze słyszę o takiej informacji. Ani firma, ani przełożony nie poinformował nas o takowej zmianie.

Tak1Nie1
Parobek Nowy wpis
@Pracownik fizyczny

Z tym internetem fakt, doczekać się nie można a firma tylko szuka kolejnej wymówki. Na co nam robolą internet, my mamy (usunięte przez administratora) w pracy. Ważne że tam na górze internet mają. A to że ty chciałbyś porozmawiać z rodziną przez kamerę w laptopie to nie ważne. Firma schodzi na totalne (usunięte przez administratora) Nie dość że z każdej strony próbują zmniejszyć wypłatę to jeszcze miesięcznie za swój internet trzeba zapłacić po 300 zl. Porażka.

Nowy wpis

@Parobek

Dzień dobry @ PAROBEK, Firma Multiserwis stara się zapewniać wszystkim pracownikom dostęp do internetu na kwaterach pracowniczych. Proszę o informację jakiej lokalizacji dotyczy opisywana przez Pana sytuacja. Postaramy się wyjaśnić zaistniałe zdarzenie, można skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie (77 40 09 192, jolanta.dwernicka@bilfinger.com). Pozdrawiamy DRP

Przemek
Kandydat

Witam czy jako firma poszukujecie operatorów na tokarkę , frezarek CNC na warsztat ?

Nowy wpis

@Przemek

Dzień dobry @ PRZEMEK Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 77 40 09 193 /194 Chętnie odpowiemy na wszystkie Pana pytania. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Zastanawiam się nad kursem na pomocnika montera. Dzwoniłem kilka razy na podane nr w sprawie rekrutacji/szkolen, ale za każdym razem każą mi zadzwonić pod inny numer/do innej osoby. W sumie to nadal nic nie wiem co i jak. Jakie dokumenty potrzebne do zgłoszenia się, jaka cena za kurs i jak to z tym zatrudnieniem po zaliczeniu szkolenia na pomocnika montera rusztowań. Jaka stawka na początek i umowa?

O
Kandydat

Jakie są zarobki jako monter izolacji przemysłowych ?

@O

Dzień dobry @ O, Prowadzimy rekrutację na stanowisko Montera izolacji przemysłowych aktualnie do Belgii, Holandii i Niemiec. Wynagrodzenie zależy od wielu czynników, zachęcam do przesłania aktualnego CV poprzez naszą stronę internetową: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=3253386&cfg=6614ab0a1df74d36a878d198fce825ad&fromSkk=1610703215108&ejoId=80279&ejorId=140964&comId=20010707 skontaktujemy się z Panem telefonicznie. pozdrawiamy DRP

ja

witam czy pracownicy z oddzialu krapkowice pracujacy w niemczech tez nie dostali wyplaty na 10 czy tylko ostrzeszow wstrzymal przelewy a miesiac grudziem juz 19 trzeba bylo zamknac co pracodawca czytajacy opinie na to odpowie

TakNie1
,,,,,
@ja

Mało tego 11 też niema wypłaty

TakNie1

@,,,,,

Szanowny ",,,,," W związku z zaistniałymi problemami technicznymi niezależnymi od pracodawcy, wynagrodzenia za miesiąc grudzień dla pracowników realizujących kontrakty na terenie Niemiec zostały przelane ponownie w dniu 11.01.2020 (pierwotnie zostały one wysłane w dniu 08.01.2020). Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Dział Płac Multiserwis

@ja

Szanowny "JA" W związku z zaistniałymi problemami technicznymi niezależnymi od pracodawcy, wynagrodzenia za miesiąc grudzień dla pracowników realizujących kontrakty na terenie Niemiec zostały przelane ponownie w dniu 11.01.2020 (pierwotnie zostały one wysłane w dniu 08.01.2020). Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie. Dział Płac Multiserwis

Thuglife

Multiserwis to nie firma lecz agencja pracy, zachorujesz to nie zarobisz, złapiesz COVID to ci zabiorą premie COVID 150 euro bo (usunięte przez administratora) twierdzi ze ci sie nie należy premia bo to chorobowe, tylko ze samoizolacja to nie chorobowe!(usunięte przez administratora) Ubrania robocze jak dostaniesz raz to raczej nie pracuj tylko spaceruj zeby sie nie zniszczyły bo jak sie zniszczą to nie dostaniesz. Wszyscy w niemieckich firmach maja pokoje 1 osobowe bo COVID a tu masz 4 osoby w pokoju i 1 godz dojazdu do pracy. A jak czegos zadasz to ci powiedzą przyjedź podpisać obiegówkę ????????

Tak6Nie1

@Thuglife

Dzień dobry@ THUGLIFE, Dziękujemy za wyrażenie swoich spostrzeżeń. Proszę o kontakt telefoniczny lub pisemny (77 40 09 193, weronika.polak@bilfinger.com) celem ustalenia zaistniałej sytuacji i możliwości reakcji z naszej strony. Pozdrawiamy DRP

Kerny
Kandydat

Jak wygląda szkolenie na pomocnika montera rusztowań? Jak długo trwa? Bo na stronie jest ogłoszenie o szkoleniu 2 tygodnie i osobno praca jak pomocnik montera (gdzie przyuczenie/szkolenie trwa 3 dni). Jaka stawka netto dla początkującego?

@Kerny

Dzień dobry @ KERNY Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 62 5959 161, 166. Chętnie odpowiemy na wszystkie Pana pytania. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Kerny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Kandydat

Jak wygląda szkolenie na pomocnika montera rusztowań? Ile trwa i jaki jest koszt? Bo na stronie są rożne wersje i już nie wiem co o tym myśleć. Jest informacja o szkoleniu, które trwa 2 tygodnie i jest ogłoszenie o prace jak przyuczenie do zawodu, gdzie szkolenue trwa 3 dni. I co? Po szkoleniu moge zostać zatrudnionym czy jak to jest? Jaka stawka jako początkujący?

Stasiu

Czy to jest normalne, że zwykli brygadziści mają dostęp do danych każdego pracownika? Niby jest rodo

Tak2Nie

@Stasiu

Szanowny @STASIU Multiserwis jako pracodawca musi przechowywać i przetwarzać informacje w standardowych celach związanych z zatrudnieniem. W związku z realizacją obowiązków służbowych wybrane osoby, w tym brygadziści, są upoważnieni do przetwarzania danych osobowych z zachowaniem poufności oraz przepisami RODO, Kodeksu Pracy oraz Polityką Bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych obowiązującej w Multiserwis Sp. z o.o. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek obawy związane ze sposobem, w jaki przetwarzamy Państwa dane, prosimy o kontakt z Pełnomocnikiem Zarządu do spraw Ochrony Danych pod adresem do.multiserwis@bilfinger.com Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Aktualność