2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 540 810 5 1

Opinie o Multiserwis Sp. z o.o.

Aktualność
Tak2Nie3
Ja Nowy wpis

Można przenieś się z oddziału Ostrzeszow na Krapkowice?

@Ja

Dzień dobry @JA Chętnie odpowiemy na Pana wszystkie pytania, proszę o kontakt telefoniczny z Działem Rozwoju Personalnego 77 40 09 192/193/194. Pozdrawiamy DRP

Zniesmaczony
Nazwa działu: Marketing

A więc tak , pierwsze pytanie na prace montażowe to czy ma Pan ubezpieczenie w Polsce , przez 30 dni czy w urzędzie zarejestrowany , jak jakiś rekruter zadaje to pierwsze pytanie to już jest podejrzane . To oznacza pracę na delegacji , składki od minimum odprowadzane a reszta kombinowana , nie wnikam że od zeszłego roku nie ma możliwości pracy w Niemczech inaczej niż na niemieckiej umowie czy jak Arbeit inspekcja cie dopadnie to masz , tak ty polaku 5000 euro kary na starcie . W Niemczech za to są obie strony karane .A dalej to juz nie trzeba pisać

@Zniesmaczony

Dzień dobry@ZNIESMACZONY, Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie w naszej Firmie są pytani o polskie ubezpieczenie przed zatrudnieniem celem złożenia wniosku do ZUS-u o poświadczenie formularza A1. Aby ZUS mógł potwierdzić formularz A1 osoba ubiegająca się o zatrudnienie musi być ubezpieczona w polskim ZUS–ie przez okres m.in. 30 dni przed zatrudnieniem. Nie widzimy w tym nic podejrzanego , wręcz przeciwnie postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce. Pozdrawiam DRP

AROS

A ja wylgada praca kierownika projektu w tej firmie? Mam 5 lat doswiadczenia w prowadzeniu miedzynarodowych projektow w zagranicznym koncernie ale planuje powrot w rodzinne strony.

@AROS

Dzień dobry@AROS Chętnie odpowiemy na Pana wszystkie pytania, proszę o kontakt telefoniczny z Działem Rozwoju Personalnego 77 40 09 192/193/194. Pozdrawiamy DRP

Przemo
Nazwa działu: Marketing

Są 3 pytania , których rekruter nigdy nie powinien zadać na początku rozmowy , a są to ile pan chce zarabiać , czy ma pan własne auto oraz czy jest pan ubezpieczony w Polsce . No niestety firma powyższa zadaje je wstępie i wszystko jasne .

@Przemo

Dzień dobry@PRZEMO, Jako profesjonalny zespół rekrutacyjny staramy się zawsze podczas rozmowy z kandydatem uzyskać jak najwięcej informacji aby dostosować ofertę pracy do oczekiwań przyszłego pracownika Multiserwis. Pytania o wynagrodzenie i ubezpieczenie są jednym z wielu, które zadajemy. Pozdrawiam DRP

Jo

Firma schodzi na manowce albo nie chcą przyjmować

@Jo

Dzien dobry @JO Prowadzimy aktualnie rekrutacje i zatrudnienie. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 774009192/193/194 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Sflustrowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Przestrzeganie przepisow a dlaczego tego firma nie robi konflikt interesow i rodziny robia na budowa ? Prowadzecego szwagrowie synowie itp itd ?

Tak4Nie
Ms

Szukam pracy jako monter bez doświadczeniai interesuje mnie zjazdy na weekend czy jest możliwość po zakończeniu kursu pozdr

@Ms

Dzien dobry @MS Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 774009194 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Niki
Nazwa działu: Finanse

Ile zarobię ile spawacz bo słyszałem że tylko 13eu na h

Tak1Nie5
YBH
@Niki

Witam serdecznie ludzi którzy chcą się przyjąć w tym (usunięte przez administratora) ;) Absolutnie odradzam wszystkim którzy chcą tam pracować i być rzucany jak jakiś śmieć ze wszystkimi klamotami ;) Zakończyłem z nimi współpracę i na koniec zostałem (usunięte przez administratora) na wypłacie ;) Dużo bym mógł pisać ale nie chcę tracić swojego cennego czasu i swoich nerwów ;) Jeszcze raz Panowie zastanówcie się dwa razy ;) Szerokości dobrzy ludzie !!!!

Tak2Nie
Jurek

Witam ile trzeba czekać aż rozpatrza wysłane do waszej Firmy CV?

@Jurek

Dzien dobry @Jurek Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem rekrutacji 774009192 / 193 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Aktualność
Tak2Nie3
Hhhh

Witam czy przyjmuja bez doswiadczenia na tunelach?

@Hhhh

Dzien dobry @HHHH Na chwilę obecna nie prowadzimy rekrutacji na prace tunelowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.multiserwis.com.pl w zakładkę Kariera oferty pracy.

Samodzielnyyy

Witam,chciałbym się zapytać czy @multiserwis potrzebuje od zaraz do pracy osób jako cieśla, zbrojarz, bądź też na tunelach

@Samodzielnyyy

Dzien dobry @SAMODZIELNYYY Zapraszamy na naszą stronę internetową z ofertami pracy, tam Pan znajdzie wszelkie informacje odnośnie zapotrzebowania na dane stanowisko. http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera_8.php Pozdrawiamy Multiserwis.

Czas na zmiany
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Czy jest prowadzona rekrutacja dla monterów rusztowań? Posiadam kilkuletnie doświadczenie na zagranicznych projektach.

TakNie1

@Czas na zmiany

Dzien dobry @CZAS NA ZMIANY Prowadzimy rekrutacje na stanowisko monter rusztowań. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu celem rozmowy. 625959161/ 625959166 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Tak3Nie
major
@Multiserwis Sp. z o.o.

witam aplikuje do państwa firmy kiedy mozna cos sie dowiedzieć czy pozytywnie czy negatywnie

Bezrobotny

Jak firma zaopatruje się na ponowne zatrudnianie pracowników? Jest to możliwe czy brak przedłużenia umowy oznacza dożywotni koniec współpracy?

@Bezrobotny

Dzień dobry, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu celem rozmowy. 77 4009194 lub 62 5454166 pozdrawiamy Zespół Multiserwis

@Multiserwis Sp. z o.o.

Czenu osoba? Która odpowiada na pytania na tej stronie nie napisze żadnych konkretów? Dzwoniąc pod te numery można jedynie usłyszeć, że nie potrzebujecie pracowników. Po czym osoby które nie pracowały w firmie są przyjmowane a dla tych, dla których rzekomo nie ma pracy są olewani?

@Bezrobotny

Dzień dobry, Szanowny Panie , firma Multiserwis zatrudnia pracowników zgodnie z ich kompetencjami i potrzebami na projektach. Aktualnie sytuacja jest bardzo dynamiczna ze względu na COVID-19 a każde CV jest indywidualnie rozpatrywane. Pracownicy DRP udzielają zawsze rzetelnych i aktualnych informacji na temat rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

@Multiserwis Sp. z o.o.

Przy pierwszej rekrutacji firma zapewniała, że pracy niegdy nie braknie. Przy prośbie onzmiane miejsca pracy w związku z przerwą ubezpieczeniową firma zapeniala zmiane, co się okazało nie przedłużyła umowy twierdząc, że takich pracowników jak ja mają multum

Tak2Nie
Szukający
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Witam. Czy firma poszukuje elektryków lub ślusarzy? Może jakaś praca w tunelu?

Nowy

Dzień dobry, czy ktoś może napisać pracujący w Zachodnich Niemczech jak współpraca z kierownikiem tego obszaru?

TakNie4

Pracodawca

Dzień dobry, Na wszystkie Państwa pytania odnośnie rekrutacji pracowników, pracy na projektach oraz oferowanych stawek odpowiemy telefonicznie pod numerem telefonu 77 40 09 192 - Dział Rozwoju Personalnego Multiserwis. Pozdrawiamy

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Czy Multiserwis przyjmuje nowych pracownikow w obecnej sytuacji panujacego koronawirusa ?

Tak4Nie2
Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Czy Multiserwis przyjmuje nowych pracowników na stanowisko monter izolacji przemysłowych w obecnej sytuacji panującego koronawirusa?

Niki

Kto pracuje jako spawacz jaki macie stawki koledzy

Tak2Nie2
Wojtas

Znajdę prace w multiserwis jako malarz przemysłowy?

TakNie2

@Wojtas

Dzień dobry@WOJTAS W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji malarz przemysłowy jednak proszę zaglądać na naszą stronę internetową: http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera_8.php Pozdrawiamy Multiserwis.

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

Chcę opublikować: