BIS Plettac

Ostrzeszów

BIS Plettac

Opinie o BIS Plettac

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Powiem Tyle z daleka od tej firmy i od tego jak to tam wygląda za granicą stawka 13 euro na papierze a do ręki może 8???????????????????? do tego dochodzi prowadzący layodell botlek głupol i budowa lanxes w Belgi nie polecam????

Czy ktoś z Was mógłby opisać BIS Plettac jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Arko

Praca nie jest zła, wszystko ok.. Tylko pracuję od września i tylko dwa miesiące przerobiłem zeby dostać normalna kase a 4 msc w kratkę, mam nadzieję ze jak zacznie sie praca to w końcu zacznie sie zarabiać!! Co do kasy to mysle ze jak na taka robotę to mało, przez pol roku skończyłem kursy montera i VCA a stawka ciagle taka sama.

Arrrrek

Witam wszystkich.Poszukuję osoby pokrzywdzone przez firmę Multiserwis.Dokładniej chodzi o rzekomo nieopłacone faktury za przejazd i nocleg.Z tego co mi wiadomo,nie jestem jedyną osobą,która się zwolniła i dostała po jakimś czasie rzekomo nieopłaconą fakturę za ostatni miesiąc/dwa pracy.Chciałbym zebrać parę osób i zrobić pozew zbiorowy ;) Banda oszustów,faktury wszystkie opłacone,po półtora roku komornik za nieopłacone faktury,zero wezwania do zapłaty,nic.Wiem że nie jestem jedyną osobą,która została oszukana przez tą firmę. Proszę pisać na mail Dobraforma97@gmail.com.Poszukuje jak najwięcej osób,a ja jutro jadę zrobić im tam piekło w tym gównianym kurwidołku ;) Pozdrawiam Arkadiusz Zych

anonymous
@Arrrrek 18.12.2017 19:34

No własnie jak napisałeś.. ''nie jestem jedyną osobą,która się zwolniła i dostała po jakimś czasie rzekomo nieopłaconą fakturę za ostatni miesiąc/dwa pracy''..... Jeśli się zwolniłeś to dostajesz jeszcze zaległe faktury bo faktury zawsze są z opóźnieniem. Noclegi i zjazdy sprzed 2 mc. Zauważ że gdy się przyjąłes do pracy przy pierwszej wypłacie nie miałeś doliczonej faktury bo to był pierwszy miesiąc pracy i tak samo jak się zwalniasz musisz opłacic te zaległe

Tomaszek

Teraz juz przyjmują wszystkich nawet takich co wcześnie nigdyj nie pracowali na rurach, nawet przez moment nie ''stali'' na przyblokowej ramie.

Pioter

Pracuje w tej firmie już od kilku lat i z roku na rok coraz gorzej z zarobkami chodź powinno być odwrotnie ,szczerze nie polecam banda złodzieji a na budowach 95% ludzi to alkoholicy !

Nosacz
@Pioter 09.03.2018 16:35

Zgadza sie tylko mniej pijacy a woecej cpunkow ;)

Zibi13

Nie ma pracy ciągle siedzę w domu. Jeden tydzień w miesiącu do pracy potem w domu. Nie polecam

Nosacz
@Zibi13 10.03.2018 11:33

Dla leserow roboty niema ;)

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Tymoteusz

Najlepiej to wychodzi wam tylko marudzenie bo jak trzeba popracować to natychmiast narzekacie!!!

Neked 987

Witam .Pracowałem na koparkach u Pana D.No cóż atmosfera w pracy była jakimś horrorem serio...ciągle poniżanie pracowników i czepianie się za byle co .Pan D to nikt inny jak tylko Kat, któremu multiserwis pozwala na takie traktowanie pracowników ...przez takich prowadzących firma schodzi na psy!!! Zdecydowanie nie polecam tej budowy.

Pracownik służby BHP
@Neked 987 09.05.2017 21:19

Tak na przyszłość. Jeżeli zdarzają się takie sytuacje w firmie, tj. pracodawca, przełożony etc. poniża podwładnego tę sprawę należy nagłośnić. Jednak z uwagi na możliwe konsekwencje z tytułu tzw. poskarżenia się na pierwszego przełożonego lub majstra należy tę sytuację rozwiązać we własnym zakresie. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest nagranie swojego przełożonego poprzez np. użycie dyktafonu ukrytego w kieszeni.

Arek

Jakoś wszyscy tylko narzekają A o stawce nikt nie chce napisać

mon

W Niemczech pomocnik zamiast 40 godzin jest około 70 i to nie są nadgodziny dziennie się na wszystkich budowach jest podobnie?

Marcin
@mon 16.10.2017 10:04

Witaj A jakie zarobki

Lukas

Witam kurs na pomocnika montera odbyłem w sierpniu ponieważ u obecnego pracodawcy obowiązuje mnie 3 miesięczne wypowiedzenie I 1 grudniu dostanę świadectwo pracy jakie są szanse na zatrudnienie w grudniu

xxx

wiecie cos na temat firm alberin i brand ??? nie wiem ktora wybrac

Monterrrrr

A co powiecie o firmie GlT z ostrzszowa ?

soltys

Opłaty za hotel obcinają ci przy wypłacie a wyżywienie ? jakie opłaty? hahahha zywisz sie na swój koszt , przeciez to normalne

Dawidek

Wszystko żależy od tego gdzie trafisz na budowe bo jak blisko granicy np. Berlin, Leuna, Schwedt to raczej jest tak że co tydzień jesteś w domu ale tylko na weekend. A jak na budowe na zachodzie Niemiec to rotacja jest m/w 4 na 1. Kwestia dogadania... .W Niemczech 1700 jurków żeby miec to trzeba pyknąć około 230h twój wybór.

przyszły
@Dawidek 30.05.2017 10:28

a jak wychodzi z oplatami za wyzywienie i kwater? słyszalem ze zlotowki, ale wszedzie gadaja inaczej

przyszły

Witam ;) mam propozycje robienia w plettacu, oferuja 1700e/msc pokoje platne zł i zjazd na dom co tydzien. wierzyc w to czy nie? pozdrawiam ;)

Ada
@przyszły 29.05.2017 03:00

Witam na jakie stanowisko

piotr

HEj Panowie jak jest teraz na tym plettac bo dwa lata temu byla lipa,jaka atmosfera i zarobki(wyjdzie2000E/miesieczne) bo mam zamiar znow utam jechac,ale jak dalej takie dziadostwo t olepiej w Polsce za 2000zl zapier.pozdro.

rudy

Hej takie pytanko pracuje u Was na której budowie Tomasz Lis?kolega z sieroszewic?,jesli tak to pozdrowcie go od kolegów z correct.

Kacper122

Multiserwis to złodzieje

Robert

Cześć, może mi ktoś powiedzieć jak jest na budowie w Leunie? Jakie zarobki, klimat? Słyszałem że dzieje się coś niedobrego a chcą mnie tam wysłać

Faja

A gdzie ten Juszczak na jakiej budowie?

@Faja 08.03.2017 17:22

A po czym twierdzisz że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ukradł ci coś ?

Anonim

Mają we firmie pracownika złodzieja Pana Juszczaka P

aabbb

Podobno w pletaku obciazenia za noclegi na holandi i belgi spadly na 8 eur. Slyszal ktos? Jak tak to duzo poszlo w dol. moze jakis powrot...

Aaaa

A był ktoś na szkoleniach w firmie ITC - Industrial Training & Recruitment Company Sp. z o.o. i pracuje jako montażysta? Ile płacą?

ue88
@Aaaa 10.01.2017 20:59

Daj sobie spokoj. to jest cos z grupaconem polaczone. Jest tylko ruznica ze oni sciagaja do ruznych firm i daja ci umowe kogos innego, a szkolenie musisz i tak zaplacic a na poczatku mowia ze ci umozliwia zrobienie uprawnien. Do tego nie dostaniesz nic do reki. Dzwonilem do multiserwisu i podobno okolo 900 euro ale papier jest twoj do raczki i robisz co chcesz

x

No nie ma nic gorszego jak się za kierownika w Niemczech czy innym kraju ma Polaczka któremu sodówka do głowy uderzyła i słoma z butów wystaje,to już lepiej chyba u cygana jest pracować,pozdrawiam.

gość

koledzy słyszałem że pazurowi i innym skończyły się wyjazdy na dziwki i do burdeli teraz ponoć zwracają kasę za takie przejazdy

były

a w domu też się tak kładzie spać o 19 -tej jeżeli tak to masz odpowiedź jeżeli nie to też

wuja

najważniejsze jest to że kariera krysiaków na shelu się skończyła

Zostaw opinię o BIS Plettac - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIS Plettac