BIS Plettac

Ostrzeszów

Opinie o BIS Plettac

Neked 987

Witam .Pracowałem na koparkach u Pana D.No cóż atmosfera w pracy była jakimś horrorem serio...ciągle poniżanie pracowników i czepianie się za byle co .Pan D to nikt inny jak tylko Kat, któremu multiserwis pozwala na takie traktowanie pracowników ...przez takich prowadzących firma schodzi na psy!!! Zdecydowanie nie polecam tej budowy.

RAMOBON
@Smar do koparek 15.05.2017 22:22
Bo jak przychodza takie lalusie jak ty do roboty bez jaj to inaczej nie mozna za raczke zlapac I prosic zeby sie wzial za robot...

Jednak to prawda że dla kilku euro popegierowskie matoły zjedzą (usunięte przez administratora) by D był zadowolony

Pracownik służby BHP
@Neked 987 09.05.2017 21:19

Tak na przyszłość. Jeżeli zdarzają się takie sytuacje w firmie, tj. pracodawca, przełożony etc. poniża podwładnego tę sprawę należy nagłośnić. Jednak z uwagi na możliwe konsekwencje z tytułu tzw. poskarżenia się na pierwszego przełożonego lub majstra należy tę sytuację rozwiązać we własnym zakresie. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest nagranie swojego przełożonego poprzez np. użycie dyktafonu ukrytego w kieszeni.

Arek

Jakoś wszyscy tylko narzekają A o stawce nikt nie chce napisać

mon

Marcin
@mon 16.10.2017 10:04
W Niemczech pomocnik zamiast 40 godzin jest około 70 i to nie są nadgodziny dziennie się na wszystkich budowach jest podobnie?...

Witaj A jakie zarobki

Lukas

Witam kurs na pomocnika montera odbyłem w sierpniu ponieważ u obecnego pracodawcy obowiązuje mnie 3 miesięczne wypowiedzenie I 1 grudniu dostanę świadectwo pracy jakie są szanse na zatrudnienie w grudniu

xxx

wiecie cos na temat firm alberin i brand ??? nie wiem ktora wybrac

Monterrrrr

A co powiecie o firmie GlT z ostrzszowa ?

soltys

Opłaty za hotel obcinają ci przy wypłacie a wyżywienie ? jakie opłaty? hahahha zywisz sie na swój koszt , przeciez to normalne

Dawidek

Wszystko żależy od tego gdzie trafisz na budowe bo jak blisko granicy np. Berlin, Leuna, Schwedt to raczej jest tak że co tydzień jesteś w domu ale tylko na weekend. A jak na budowe na zachodzie Niemiec to rotacja jest m/w 4 na 1. Kwestia dogadania... .W Niemczech 1700 jurków żeby miec to trzeba pyknąć około 230h twój wybór.

przyszły
@Dawidek 30.05.2017 10:28

a jak wychodzi z oplatami za wyzywienie i kwater? słyszalem ze zlotowki, ale wszedzie gadaja inaczej

przyszły

Witam ;) mam propozycje robienia w plettacu, oferuja 1700e/msc pokoje platne zł i zjazd na dom co tydzien. wierzyc w to czy nie? pozdrawiam ;)

Ada
@przyszły 29.05.2017 03:00

Witam na jakie stanowisko

piotr

HEj Panowie jak jest teraz na tym plettac bo dwa lata temu byla lipa,jaka atmosfera i zarobki(wyjdzie2000E/miesieczne) bo mam zamiar znow utam jechac,ale jak dalej takie dziadostwo t olepiej w Polsce za 2000zl zapier.pozdro.

rudy

Hej takie pytanko pracuje u Was na której budowie Tomasz Lis?kolega z sieroszewic?,jesli tak to pozdrowcie go od kolegów z correct.

Kacper122

Multiserwis to złodzieje

Robert

Cześć, może mi ktoś powiedzieć jak jest na budowie w Leunie? Jakie zarobki, klimat? Słyszałem że dzieje się coś niedobrego a chcą mnie tam wysłać

Faja

A gdzie ten Juszczak na jakiej budowie?

@Faja 08.03.2017 17:22
A gdzie ten Juszczak na jakiej budowie?

A po czym twierdzisz że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ukradł ci coś ?

Anonim

Mają we firmie pracownika złodzieja Pana Juszczaka P

aabbb

Podobno w pletaku obciazenia za noclegi na holandi i belgi spadly na 8 eur. Slyszal ktos? Jak tak to duzo poszlo w dol. moze jakis powrot...

Aaaa

A był ktoś na szkoleniach w firmie ITC - Industrial Training & Recruitment Company Sp. z o.o. i pracuje jako montażysta? Ile płacą?

ue88
@Aaaa 10.01.2017 20:59

Daj sobie spokoj. to jest cos z grupaconem polaczone. Jest tylko ruznica ze oni sciagaja do ruznych firm i daja ci umowe kogos innego, a szkolenie musisz i tak zaplacic a na poczatku mowia ze ci umozliwia zrobienie uprawnien. Do tego nie dostaniesz nic do reki. Dzwonilem do multiserwisu i podobno okolo 900 euro ale papier jest twoj do raczki i robisz co chcesz

x

No nie ma nic gorszego jak się za kierownika w Niemczech czy innym kraju ma Polaczka któremu sodówka do głowy uderzyła i słoma z butów wystaje,to już lepiej chyba u cygana jest pracować,pozdrawiam.

gość

koledzy słyszałem że pazurowi i innym skończyły się wyjazdy na dziwki i do burdeli teraz ponoć zwracają kasę za takie przejazdy

były

a w domu też się tak kładzie spać o 19 -tej jeżeli tak to masz odpowiedź jeżeli nie to też

wuja

najważniejsze jest to że kariera krysiaków na shelu się skończyła

frs

Witam firma kiepska robię na szwed i nie polecam pieniędzy tu nie zarobicie a gnają wszystkich nawet stanąć nie można jedna przerwa po 6 godzinach i przez 6 godzin nie można sie napić przerwa 1 godzinkę i później ogień materialu niema wszystkiego musisz szukać średnio 15 kilometrów zrobić trzeba w poszukiwaniu materiału.Kierownicy ganiają cie jak szmaciaza.Za 160 godz zarobicie 1300€

Pjp83
@frs 24.04.2016 11:48

Cześć. Daj znać czy dalej pracujesz w schwedt i czy coś się polepszylo z kasą bo mam zamiar się tam przyjąć niedługo. Pozdro

gm

mam wizytę 12 kwietnia w Ostrzeszowie, 4 dniową żeby załatwić formalności i 16 wyjazd do Szwecji jako monter rusztowań, obiecują 10 tys zł miesięcznie. co myślicie?

dolas

witam chłopaków z shela dowiedziałem się że kierownik krysiak się dojechał za dopisywanie godzin swojemu staremu i temu drugiemu z rodzinki już dawno powinni go sprawdzić ale nie z plettaca tylko z multiserwisu dobrze mu tak!!!!

franek

Firma kiepska przyjmują wszystkich jak leci bez doswiadczenia

Freeman

Witam . Panowie jak wyjeżdżać to po to żeby zarobić konkret pieniądz . Polecam Norwegię . Najlepiej w norweskiej firmie z szefem którego sie łatwo doi . 20kPLN/miesiąc i wiesz ze jesteś coś wart . Pozdro

mariusz

plettac... z niecierpliwoscia czekam az ta zlodziejska firma upadnie i ludzie ktorzy tam pracowali podadza ja do sadu i pojda z torbami. kierownictwo jak i pracownicy w wiekszosci to od pluga oderwani ktorzy nie maja pojecia o pracy. lenie smierdzace.

Remsey

To nie wina multiserwisu kolego przykladem jest to ze multiserwis placi 5zl za nocleg a plettac 12 euro ;)legendy plettaca stare harpagany tez sie juz wykruszaja albo sie sami zwalniaja albo zostaja uleczeni przez multiserwis plettac posiada bardzo inteligentny ludzi ktorzy pelnia funkcje prowadzacych przykladem jest tego Pan D.Trzeciak budowa schwedt co wyzywa ludzi od najgorszych od smieci itp itd a jak ktorys sie postawi albo odpyskuje to jest zwalniany albo spuszczany z budowy z negatywna opinią mam nadzieje ze chlopaki zglosza to a multiserwis sprowadzi go na dobra droge ;)

monter

pracuje do dzis w pletaku, po przejeciu przez multiserwis jest tragicznie, chlopaki na holandi po 5 tysiecy złoty zarabiaja. i to jest pieniadz na eksporcie ? poprostu smieszne za 5 k zl wyjezdza sie na ogorki a nie na rusztowania. pletak do lutego upadnie.

mario

Witam wszystkich. Tak złodziejskiej firmy to dawno nie widziałem. 7,5 euro gdzie minimalna jest 8,50 w takich niemczech. Nikt za takie pieniadze za granica nie pracuje. Wyzysk, mobbing, kolesiostwo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] same przydupasy.Zeby sie wybic trzeba jak najwiecej donosic. Ta firma niedlugo upadnie. Doswiadczeni ludzie odchodza a na ich miejsce sami nowi. Jedyny plus to pieniadze do 10-ego kazdeogo miesiaca. A o wspolpracownikach amatorach to juz sie nie bede wypowiadal bo to rowniez zenada.

student

pracowałem na kopalni. nie rozumiem czym sie kieruja zwykli pracownicy monterzy - wykonują najciezsza prace za pensje za ktora niemiec nie poszedlby sie wyszczac a mimo to kiedy tylko moga probuja sobie nawzajem uprzykrzac zycie. donoszą na siebie nawzajem, trzeba bylo uwazac przy kim co mowisz, zeby zaraz kierownik dyba o tym nie wiedzial. poza tym oboz pracy - praca 7 dni w tygodniu po 10 godzin i tak 28 dni dopoki nie zjedziesz do domu na urlop. potem caly urlop wszystko cie boli, czekasz az troche przejdzie i znowu tam wracasz. NIE POLECAM

widlakowy tarzan

helo elo ziomy takie pytanko czy bracia Palan...ty i ich psina A.yyy czarny zielony Czy też BIAŁY to pracuja jeszcze ???

mmm

Niestety firma Plettac działa niezgodnie z prawem, umowy pisane są tak aby pracownik musiał za wszystko ponosić koszty, nie podpisujemy odpowiedzialnosci finansowej a każa płacić zaległe faktury bo podobno zmienił się regulamin, pan Gajewski robi z byłych pracowników durniów poniza... Mobbing, wykorzystywanie, niewiedza pań siedzących w kadrach SKANDAL

Byly pracownik

Multiserwis plettac to najgorsza firma jaka moze byc.Podpierdalacze i przydupasy a wielcy kierownicy kontraktow jak Niznik czy Sarna.To poprostu nieudacznicy ktorym tatusiowie robote zalatwili bo nawet do gnoju sie nie nadawaja.Poprostu firma zlodzieji patrzaca jak najwiecej z robola kasy zedrzec za noclegi i przejazdy.A najlepsze ze robia to bezprawnie i nikt jeszcze z pracownikow ich do sadu nie podal.A w Niemczech jebnieci ludzie i kierownicy na koparkach debil Dyba co wali ludzi po pijaku.A na thyssenie w Duisburgu alkoholik Szwedziak jest az fioletowy od bryny.A shellu Wesseling sami podpierdalacze i przydupasy bhpowca Pawla.Poprostu jest to firma zlodzieji i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zastanowcie sie dobrze zanim ta firme wybierzecie a placa jalmuzna.

mmm
@Byly pracownik 25.07.2015 18:40

szkoda tylko że prawdopodobnie sie tak zabezpieczyli odpowiednią dyrektywą prawną że nic nie zrobimy, ja się nie zgadzam z fakturą po zwolnieniu ,nie byłem poinformowany o zmianie regulaminu o czym mi powiedziała pani banaś szanowna dopiero po 4 miesiącach po zwolnieniu

X-men
@mmm 11.08.2015 21:25

Witam tak zgadzam sie Pan Gajewski za duzo sobie pozwala ale przyjedzie dzień na niego spokojnie poczekamy ,zreszta jak na cały Multyserwic ,robia z ludzmi co chca ale kiedys to sie ukruci przyjdzie czas na kazdego taka prawda panowie monterzy nie dajcie sie tłumiąc temn temat w sobie dajecie im powód do dalszego traktowania

sulejówek

W takiej sytuacji niewiem czy ktokolwiek decyduje sie na prace na eksporcie. Są budowy na których zjazdy sa co tydzień ale i sa takie że chłopaki zjeżdzaja co 4 a nawet 5 tyg. Niewiem czy łączenie pracy w pletaku i jednoczesnie studiując ma jakikolwiek sens.

sulejówek

Przyjmując sie do pracy w Pletaku masz wszystko czarne na białym napisane ze za zjazdy sa potrącenia i teraz pytanie czy akceptujesz to podpisując czy tez nie. niestety jest to czescią regulaminu , a jesli tobie to nie odpowiada to nikt tu nikogo nie trzyma.Znając zycie gdyby teraz zaprzestali potrącać za zjazdy czy za mieszkania to obnizyliby stawke i tak na to samo by wyszło.

tata

obecnie z firmy zwalnia się coraz więcej osób z wieloletnim doświadczeniem z powodu małych zarobków jakie są w Niemczech

Monter

Witam, pracowalem na Ludwiku na BASFie, nie polecam nikomu tej budowy. Nazjgorsze szambo jakie istnieje w calym plettacu. Najgorsze pieniadze ze wszystkich budow niemieckich na jakich bylem. Prowadzacy Machlaty to nie nadajacy sie na prowadzacego czlowiek. Uwaga na jego przydupasow(glownie brygadzisci i zastepca), podjebia cie nie wiadomo kiedy, zjazdy rowniez tragedia, nie wiodomo kiedy na chate. Banda alkoholikow i nie potrafiacych wspolpracowac oszolomow. Jak najdalej od Ludwika!

nowy
@moner 14.05.2015 20:27
Monter masz w 100 procentach rację ja też tam byłem iw życiu nie widziałem takich ludzi i takiej budowy doznałem szoku chwała...

witam panowie. ja tez mam jechac na BASF.Slyszalem ze przyjechal tam jakis nowy prowadzacy i jego ludzie.Podobno ma sie poprawic? OBY...

wolny
@Monter 14.05.2015 20:10

Jak sami widzicie ,monterzy ,nie ma budowy w plettacu gdzie by nie było przydupasów ,którzy porobili z siebie kierowników i innych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ta firma ma prosperowac ,jak pytam ,kazdy pierwszy co przyjedzie chce zarabiac bóg wie ile ale nie wkładajac w to zadego wysiłku ,po ca sa starzy pracownicy beda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałem tam kiedys i ciesze sie ze odeszłem z tamtad teraz mam spokój .Zarabiam wieksze za granica przy 8godzinach dziennie niz w plettacu przy 12godzinnym gdzie jest logika ,plettac masowo okrada ludzi ale nejlepsze jest to ze zaczna im sie do tyłka dobierac za te faktury [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie prawnie pobieraja nie podpisujcie zadnych faktór nic wam nie zrobia ja juz zakładam im sprawe

f

Pracowałem z Nagięciem i koleś jest ok nie wiem co to za komenty w jego kierunku aaaaa co do Angielskiego to umie gadać jak by co ! Pozdro z Bp Europort 2013

xxx
@f 15.04.2015 22:07

czesc f.ale z którym bo jest ich dwóch.

bobo
@xxx 15.05.2015 21:40
czesc f.ale z którym bo jest ich dwóch.

Witam wszystkich sami nauczyliscie tego teraz płacz .po co ,nie podoba sie dojebac gnoja zeby mu zona w domu nie pomogła cwaniak jest ,wozi kartonami proszki i płyny i reszte pierdół biedak jeden ,a ludzie maja jezdzic autobusami bo Mechlina jest kierowniczek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] popierdółk jeden ,dostanie po ryjku nie bawem

pracownik niemcy

Witam. Pracowałem w plletacu i powiem że nigdy więcej takiej firmy. Wypłaty śmieszne liczone tak by pracownik się nie skapnął za co robi. Zapier... niemiłosierny wymagania, mobing, pracownicy oglądający się za siebie gdy chwile chcą odsapnąć. Nie wiem jak można napisać że tam jest dobrze. piszą to ludzie którzy nie mają rodzin i innych perspektyw. A na odchodne dostałem jeszcze faktóre zaległą do zapłacenia. PODPOWIEDZ JEST TAKA SPIERD.... Z PLETACA !

zeus

widze nie jaki Jowisz jestes awiam albo taki twpy albo takim nie robem wiesz chyba nie wiesz jak wyglada prawdziwa robota ile sniegu twoja stara sie najad,ła by cie bałwanie urodzic poczytaj posłuchaj potem sie wez za rozmowe pozdr,to jest firma pociotków

Faaja

pracuje w firmie 4 lata i mam mniejsza stawke niz taki co niedawno sie przyjął i nie potrafi rygla zabić. Więc kolego jak chcesz sie przyjąć do tej firmy trafisz na Niemcy to dostaniesz 7 eur/g i nie licz na wiecej, do tego napier..olisz sie jak w kołchozie.

faja

to zależy w jakim kraju się znajdziesz,Niemcy odradzam

Zeus
@faja 28.03.2015 23:43
to zależy w jakim kraju się znajdziesz,Niemcy odradzam

Witam wszystkich starych,i młodych plettacowców ta firma schodzi na psy jezeli macie okazje uciekajcie patrzcie co sie dzieje ludzie sie zwalniaja i ida gdzie indziej ,Plettac upada zniszcza go sami kierownicy pazerni i bez zadnej wiedzy w tym kierunku kilka słów po Angielsku wielki maczo ,tuman jeden z drugim pozoranci ,ebac konfidentów z plettaca

Może nowy

Witam. Wszystko ładnie wygląda jak tak sobie patrzę na ofertę firmy i jej wygląd. Lecz jak jest naprawdę? Mam zamiar się przyjąć do was do pracy. Ile się zarabia jako dobry monter z kursami i 6 letnim doświadczeniem?

Sokolik

witam wszystkich panów monterów z firmy multiserwis. Mam okazje wyjechac do niemiec na budowe Shell Wesseling. jestem nowym pracownikiem, i chcialbym dowiedziec sie co nie co o tej budowie,jakie są warunki socjalne i "atmosferyczne" na budowie.

szary kot

Do ''żonki'' nie pisz cwelu w imieniu wszystkich żon tych Panów którzy pracują w holandi bo tym wpisem tylko sie ośmieszyleś. A swoją drogą wracając do tematu, co mają ci Panowie''mężowie''robic w Holandii?? czyżby pojechali tam na wakacje? na wczasy? czy zarabiać pieniądze?? debil

szach
@szary kot 16.03.2015 21:03

panienki imprezy i koks tyle w tej sparwie

żonki
@szary kot 16.03.2015 21:03

Nie jestem cwelem tylko kobieta chce wiedzieć czy mj mąz faktycznie kładzie się o 19 czy baluje - proste... więc piszcie możecie ksywami nazwiskami kto i co.

żonki

hej Chlopaki, może cos napiszecie ciekawego o Holandii co tam się dzieje z nazwiskami. Chciałybysmy się dowiedzieć co nasi mezowie tam robia.

gebels

gebels

bobo
@gebels 09.03.2015 19:07
witam panowie ...mam pytanko czy w belgi i holandi jest zwrot podatku?

Siema ziomki co tam słychac na budowach w niemczech słyszałem ze kazdy robi co chce nawt u Dyby jest rozpizdzaj w dupsko mu wchodza ,podpierdalacze niedługo beda mu gacie zmieniac ,byłem tam nie dawno i mnie spuscił bo jechałem z nim w busie i mu sie odezwałem glupek jakich mało .co tu duzo pisac nie ma mózgu słonce mu wypaliło i nie boje sie tego napisac powinien miec operacje na łeb nie na nogi czy kregosup ,wszedzie na kazdej budowie jest przydupas wszystko sie wali Potrzebuja na szwecje ludzi niez plettacaa

ewelinkaw24
@bobo 03.04.2015 21:35

Witam, Potrzebuję Panów na regipsy do Niemiec. Macie jakieś namiary?? Umowa na rok czasu, wynagrodzenie w terminie. ( usunięte przez administratora )

elo

Ruty, nie wiem gdzie byles na rewizji ale Sheela nie ma w Niemczech. Taki zaklad nie istnieje. Jest Shell. Mniemam ze testu tez nie zdales bo pewnie nazwisko tez zle napisales. Pewnie kazali Ci isc na plac zbiorek a poszedles do kibl... i tak Twoja historia sie skonczyla.

ruty
@elo 09.03.2015 18:37

haha ale sie usmiałem, elo nie bądź smieszny, jesli tam byłeś lub jeszcze jesteś to wiesz jak jest, jacy ludzie i jaka atmosfera, a po drugie nie łap mnie za słówka, Sheel czy Shell- nieważne, każdy wie o co chodzi. byłem na Wesselingu kilka miesięcy i wiem kto ćpa i kto chla. Mysle ze wpis ''greg-a'' powyzej wyczerpał temat.

Zostaw opinię o BIS Plettac - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIS Plettac