Ostrzeszów

Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

DAWID

Z tego co wiem szykowany jest pozew mobbing przeciwko tej firmie. Zbierana jest dokumentacja. Chodzi o jakieś niemiecki zakład chemiczny, gdzie ta firma świadczy usługi.

pracodawca
@DAWID 14.11.2018 09:19

Dzień Dobry, Panie Dawidzie jeżeli jest Pan w posiadaniu jakiejkolwiek informacji, wiedzy na temat stosowania mobbingu w spółce Multiserwis prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606379205. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Pletacowi

Człowiek przez C , myślący , nie alkoholik i (usunięte przez administratora) nie pracuje w takiej firmie

Tomaszek

Teraz juz przyjmują wszystkich nawet takich co wcześnie nigdyj nie pracowali na rurach, nawet przez moment nie ''stali'' na przyblokowej ramie.

@Tomaszek 19.03.2018 14:12

+polskie złotówki co miesiąc kombinatorstwo i dziadostwo nie pozdrawiam nie polecam

anonymous

Powiem Tyle z daleka od tej firmy i od tego jak to tam wygląda za granicą stawka 13 euro na papierze a do ręki może 8???????????????????? do tego dochodzi prowadzący layodell botlek głupol i budowa lanxes w Belgi nie polecam????

Czy ktoś z Was mógłby opisać BIS Plettac jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

Arko

Praca nie jest zła, wszystko ok.. Tylko pracuję od września i tylko dwa miesiące przerobiłem zeby dostać normalna kase a 4 msc w kratkę, mam nadzieję ze jak zacznie sie praca to w końcu zacznie sie zarabiać!! Co do kasy to mysle ze jak na taka robotę to mało, przez pol roku skończyłem kursy montera i VCA a stawka ciagle taka sama.

Arrrrek

Witam wszystkich.Poszukuję osoby pokrzywdzone przez firmę Multiserwis.Dokładniej chodzi o rzekomo nieopłacone faktury za przejazd i nocleg.Z tego co mi wiadomo,nie jestem jedyną osobą,która się zwolniła i dostała po jakimś czasie rzekomo nieopłaconą fakturę za ostatni miesiąc/dwa pracy.Chciałbym zebrać parę osób i zrobić pozew zbiorowy ;) Banda oszustów,faktury wszystkie opłacone,po półtora roku komornik za nieopłacone faktury,zero wezwania do zapłaty,nic.Wiem że nie jestem jedyną osobą,która została oszukana przez tą firmę. Proszę pisać na mail Dobraforma97@gmail.com.Poszukuje jak najwięcej osób,a ja jutro jadę zrobić im tam piekło w tym gównianym kurwidołku ;) Pozdrawiam Arkadiusz Zych

@Arrrrek 18.12.2017 19:34

No własnie jak napisałeś.. ''nie jestem jedyną osobą,która się zwolniła i dostała po jakimś czasie rzekomo nieopłaconą fakturę za ostatni miesiąc/dwa pracy''..... Jeśli się zwolniłeś to dostajesz jeszcze zaległe faktury bo faktury zawsze są z opóźnieniem. Noclegi i zjazdy sprzed 2 mc. Zauważ że gdy się przyjąłes do pracy przy pierwszej wypłacie nie miałeś doliczonej faktury bo to był pierwszy miesiąc pracy i tak samo jak się zwalniasz musisz opłacic te zaległe

Pioter

Pracuje w tej firmie już od kilku lat i z roku na rok coraz gorzej z zarobkami chodź powinno być odwrotnie ,szczerze nie polecam banda złodzieji a na budowach 95% ludzi to alkoholicy !

Nosacz
@Pioter 09.03.2018 16:35

Zgadza sie tylko mniej pijacy a woecej cpunkow ;)

Zibi13

Nie ma pracy ciągle siedzę w domu. Jeden tydzień w miesiącu do pracy potem w domu. Nie polecam

Nosacz
@Zibi13 10.03.2018 11:33

Dla leserow roboty niema ;)

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Tymoteusz

Najlepiej to wychodzi wam tylko marudzenie bo jak trzeba popracować to natychmiast narzekacie!!!

Neked 987

Witam .Pracowałem na koparkach u Pana D.No cóż atmosfera w pracy była jakimś horrorem serio...ciągle poniżanie pracowników i czepianie się za byle co .Pan D to nikt inny jak tylko Kat, któremu multiserwis pozwala na takie traktowanie pracowników ...przez takich prowadzących firma schodzi na psy!!! Zdecydowanie nie polecam tej budowy.

Smar do koparek
@Neked 987 09.05.2017 21:19

Bo jak przychodza takie lalusie jak ty do roboty bez jaj to inaczej nie mozna za raczke zlapac I prosic zeby sie wzial za robote pomyliles rusztowania z wakacjami ;) pewnie za portiera bys sie.nie nadawal ;)

peter
@Neked 987 09.05.2017 21:19

Masz rację dalej jest tak u pana D ludzi traktuje jak szmaciarzy, ludzie tacy to mają coś z głową to jest budowa i nie powinieneś się śpieszyć jak głupi, ile tak porobisz kilka miesięcy a póżniej lekarz tam u pana D chleją wyzywają jedni przyjadą to już po jednym dniu zjeżdzają. No a zarobki masakra 250h wyjdziesz 2000 euro zwariował ten multiserwis, a umowa w złotówkach nikt nie wie o co chodzi...parodia

peter

Koluszek134
@Smar do koparek 15.05.2017 22:22

Czyżby odezwał się któryś z donosicieli Pana D ;) Zapamiętaj sobie jedno ..nikt nie ma prawa tak traktować pracowników.

RAMOBON
@Smar do koparek 15.05.2017 22:22

Jednak to prawda że dla kilku euro popegierowskie matoły zjedzą (usunięte przez administratora) by D był zadowolony

Pracownik służby BHP
@Neked 987 09.05.2017 21:19

Tak na przyszłość. Jeżeli zdarzają się takie sytuacje w firmie, tj. pracodawca, przełożony etc. poniża podwładnego tę sprawę należy nagłośnić. Jednak z uwagi na możliwe konsekwencje z tytułu tzw. poskarżenia się na pierwszego przełożonego lub majstra należy tę sytuację rozwiązać we własnym zakresie. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest nagranie swojego przełożonego poprzez np. użycie dyktafonu ukrytego w kieszeni.

Arek

Jakoś wszyscy tylko narzekają A o stawce nikt nie chce napisać

mon

W Niemczech pomocnik zamiast 40 godzin jest około 70 i to nie są nadgodziny dziennie się na wszystkich budowach jest podobnie?

Marcin
@mon 16.10.2017 10:04

Witaj A jakie zarobki

Lukas

Witam kurs na pomocnika montera odbyłem w sierpniu ponieważ u obecnego pracodawcy obowiązuje mnie 3 miesięczne wypowiedzenie I 1 grudniu dostanę świadectwo pracy jakie są szanse na zatrudnienie w grudniu

xxx

wiecie cos na temat firm alberin i brand ??? nie wiem ktora wybrac

Monterrrrr

A co powiecie o firmie GlT z ostrzszowa ?

soltys

Opłaty za hotel obcinają ci przy wypłacie a wyżywienie ? jakie opłaty? hahahha zywisz sie na swój koszt , przeciez to normalne

Dawidek

Wszystko żależy od tego gdzie trafisz na budowe bo jak blisko granicy np. Berlin, Leuna, Schwedt to raczej jest tak że co tydzień jesteś w domu ale tylko na weekend. A jak na budowe na zachodzie Niemiec to rotacja jest m/w 4 na 1. Kwestia dogadania... .W Niemczech 1700 jurków żeby miec to trzeba pyknąć około 230h twój wybór.

przyszły
@Dawidek 30.05.2017 10:28

a jak wychodzi z oplatami za wyzywienie i kwater? słyszalem ze zlotowki, ale wszedzie gadaja inaczej

przyszły

Witam ;) mam propozycje robienia w plettacu, oferuja 1700e/msc pokoje platne zł i zjazd na dom co tydzien. wierzyc w to czy nie? pozdrawiam ;)

Ada
@przyszły 29.05.2017 03:00

Witam na jakie stanowisko

piotr

HEj Panowie jak jest teraz na tym plettac bo dwa lata temu byla lipa,jaka atmosfera i zarobki(wyjdzie2000E/miesieczne) bo mam zamiar znow utam jechac,ale jak dalej takie dziadostwo t olepiej w Polsce za 2000zl zapier.pozdro.

rudy

Hej takie pytanko pracuje u Was na której budowie Tomasz Lis?kolega z sieroszewic?,jesli tak to pozdrowcie go od kolegów z correct.

Kacper122

Multiserwis to złodzieje

Robert

Cześć, może mi ktoś powiedzieć jak jest na budowie w Leunie? Jakie zarobki, klimat? Słyszałem że dzieje się coś niedobrego a chcą mnie tam wysłać

Faja

A gdzie ten Juszczak na jakiej budowie?

@Faja 08.03.2017 17:22

A po czym twierdzisz że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ukradł ci coś ?

Anonim

Mają we firmie pracownika złodzieja Pana Juszczaka P

aabbb

Podobno w pletaku obciazenia za noclegi na holandi i belgi spadly na 8 eur. Slyszal ktos? Jak tak to duzo poszlo w dol. moze jakis powrot...

Aaaa

A był ktoś na szkoleniach w firmie ITC - Industrial Training & Recruitment Company Sp. z o.o. i pracuje jako montażysta? Ile płacą?

ue88
@Aaaa 10.01.2017 20:59

Daj sobie spokoj. to jest cos z grupaconem polaczone. Jest tylko ruznica ze oni sciagaja do ruznych firm i daja ci umowe kogos innego, a szkolenie musisz i tak zaplacic a na poczatku mowia ze ci umozliwia zrobienie uprawnien. Do tego nie dostaniesz nic do reki. Dzwonilem do multiserwisu i podobno okolo 900 euro ale papier jest twoj do raczki i robisz co chcesz

x

No nie ma nic gorszego jak się za kierownika w Niemczech czy innym kraju ma Polaczka któremu sodówka do głowy uderzyła i słoma z butów wystaje,to już lepiej chyba u cygana jest pracować,pozdrawiam.

gość

koledzy słyszałem że pazurowi i innym skończyły się wyjazdy na dziwki i do burdeli teraz ponoć zwracają kasę za takie przejazdy

Zostaw opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe