Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Janusz

Witam praca w firmie z kulturą to za dużo wspólnego nie ma . Te osoby które chciały zmienić podejście do ludzi zostały że tak powiem odstrzelone . Kierownicy na zmiany nie pozwolili i nie pozwolą bo mają z tego pieniądze . Premie za pracowników od przerobu to gdzie tu kultura ???? (usunięte przez administratora)

Niezdecydowany

Witam,jak wygląda szkolenie dla pracowników bez doświadczenia czy noclegi są zapewnione? po ile godzin dziennie trwa szkolenie i jak wygląda?jakie są realne zarobki netto na miesiąc i co jaki czas są zjazdy do domu. Czy praca jest przez cały rok? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

@Niezdecydowany

Szanowny @NIEZDECYDOWANY Zapraszamy do kontaktu i pracy w naszej firmie, na wszystkie pytania otrzyma Pan odpowiedź pod numerem: 62 5959 161. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis.

Barnaba

Jaka macie atmosferę w firmie? Warto starać się o pracę, może podpowiecie ?

@Barnaba

Dzień Dobry, zapraszamy do kontaktu i pracy w naszej firmie, wtedy będzie mógł się Pan osobiście przekonać: 62 5959 161. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis.

Ak
@Barnaba

Używasz znaków interpunkcyjnych więc napiszę Ci tak : Omijaj z daleka tą firmę. Tam nie liczy się człowiek a kubatura postawionych rusztowań. Pracujesz jak robot od pon. do soboty.

@Ak

Szanowny @AK Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najważniejsze, a warunki pracy są zgodne z literą prawa. Każdy pracownik jest o nich informowany podczas szkoleń wstępnych. Jeśli widzisz niepokojące sygnały napisz do nas na adres: kultura@multiserwis.com.pl pozdrawiamy Zespół Multiserwis

zły
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Nie prawda. Już na szkoleniach łamie się zasady BHP. I to podstawowe.

Hehe
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

To ciekawe, czy w centrali wiedzą że na Śląsku dniówki po 16-17h nie są niczym nadzwyczajnym i póki nie będzie zrobione to ani myśleć o powrocie do domu :) dniówka od 6:00 rano do prawie 2:00 w nocy a o 6:00 kolejnego dnia telefon od burżuja "dlaczego nie ma cię w pracy?!"

Beka

O pracy za granicą wypowiedzieć się mogę tyle, ile dowiedziałem się od chłopaków przez dwa lata współpracy na różnych projektach za granicą oraz tych, z którymi znam się od lat pracując w kraju. Niby na kasę (za granicą oczywiście) jakoś bardzo nie narzekają ale za podobną orkę każda firma daje więcej. Nie bez powodu mówi się w środowisku, że w plettacu można dorobić się jedynie garba. Były grupy, które na projekt codziennie dojeżdżały przeszło 100km tłukąc się przez najbardziej zakorkowane rejony. Dwie godziny w jedną stronę. Co drugi będący już jakiś czas za granicą to karierowicz, który przy najmniejszej okazji podpieprzy młodego lub współpracownika z innej firmy tylko po to, aby zostać poklepanym po ramieniu. Naciąganie norm w miejscach, gdzie nie chodzi się do roboty a do pracy to codzienność. Wielu przenosi złe nawyki z pracy w kraju. I tu przechodzimy do sedna - praca w krajowych oddziałach. Tam się dopiero dzieją niezłe jaja. (usunięte przez administratora)Po czterech latach orki wspiąłem się na niebotycznie wysoki próg 19,50 brutto za godzinę. Miałem nieco przerwy (wyjazd) a po powrocie dawaj od nowa. Tymczasem zupełnie zieloni ludzie spoza Polski(usunięte przez administratora) na start jechali z identyczną stawką. (usunięte przez administratora)Pobierz auto, przyjedź po ludzi, policz załaduj zawieź poprowadź pracę odstaw na mieszkanie. Tu kolejna ciekawostka - pięciu pracowników z Mołdawii mieszkało w klatce o powierzchni może 20-25m², wliczając łazienkę, toaletę, kuchnie (a w zasadzie przedsionek na buty, gdzie stała kuchenka oraz lodówka) oraz dwa pokoje. Jeden pokój jakieś 5m² z łóżkiem piętrowym, drugi może 10m² i dwa łóżka piętrowe. (usunięte przez administratora)Benefity owszem są, jednak to żadna rewelacja bo każda firma oferująca umowę o pracę ma obowiązek zapewnić urlopy, płatne zwolnienie lekarskie i inne. (usunięte przez administratora)Pomijam, że każda próba wzięcia urlopu wiązała się z bardzo stresującą rozmową(usunięte przez administratora)Czasy kiedy wszystko robiło się dla dobra firmy już dawno minęły, zwłaszcza że firma działa niemal 30 lat i ci, którzy mieli się na niej dorobić dorobili się już dawno. (usunięte przez administratora) Szkoda już słów na sytuacje wypadkowe oraz wywożenie ludzi z budowy żeby obeszło się bez procedury bo takich sytuacji też trochę było. Można książkę napisać o tym, co się tam dzieje.

logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Śmiechu warte

Panowie praca w tej firmie to tragedia .Pracowałem w Niemczech na rafinerii (usunięte przez administratora) pracownicy granatem od płóga oderwani sami alkoholicy .Schudłem 10 kilo bo taka tyrka nie było czasu się napić wody nawet .Marne pieniądze 1500 euro .Nie polecam jak najdalej od takich firm

@Śmiechu warte

Szanowny @ ŚMIECHU WARTE Przykro nam, że jesteś niezadowolony z pracy dla naszej firmy. Każda informacja jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Śmiechu warte
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Po co piszecie przykro nam lub dziękujemy za informację itd .Tak naprawdę wszystko macie gdzieś co was to obchodzi pewnie program macie co automatycznie odpowiada nawet nie potraficie nic od siebie napisać żal mi was .

Polecam

Do.. Ojciec Mateusz... Nie masz pojęcia o czym piszesz. Niewiesz nawet jakie są stawki w firmie. A już kompletnie nie masz pojęcia o dodatkach dla brygadzistow których to już nie ma od prawie 1,5roku

Ojciec Mateusz ze schwedt

Firma (usunięte przez administratora) stabilna, wypłaty na czas ( to się ceni ) urlop, chorobowe płatne, poza tym ?hmm pracując kilka lat w tej firmie nigdy nie zmieniła się różnica stawek między pomocnikiem- monterem - pierwszym monterem a brygadzista, jest do nie do przyjęcia, pomocnik dostaje 11.88 a brygadzista 14 E + dodatek brygadzistowski 0.50 centów Monter z wieloletnim stażem 12-13 euro! Śmiech na sali ! Według mnie zarząd czy sami pracownicy na stanowiskach od których zależy to wszystko powinnii się wziąć za to ! Przestaną odchodzic pracownicy, dobrzy brygadziści, bardzo dobrzy monterzy!! Pomocnik - nic więcej ! Nie warto od siebie dawać bo i tak się firma na koncu wypnie! Szacunek dla Dziewczyn z biur Za pracowitość i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków !! P.S logistyka -? Chcesz jeździć dobrym samochodem ?? Musisz meldować się w Weekend z torba z Lidia ????

Krzysiek

Witam, jakie benefity oferuje firma?

@Krzysiek

Nasi pracownicy otrzymują dofinansowanie do wakacji, kolonii dzieci, jak również na cele kulturalno-rekreacyjne. W trudnych sytuacjach mogą zwrócić się do nas o pomoc w formie zapomogi bądź pożyczki mieszkaniowej. Istnieje również możliwość skorzystania z kompleksowej opieki medycznej w ramach pakietu medycznego z dostępem do najlepszych specjalistów w jednym z najnowocześniejszych centrów medycznych w Polsce – Enel-Med. Więcej szczegółów na temat benefitów znajdzie Pan na naszej stronie www.multiserwis.com.pl zakładka DLA PRACOWNIKÓW.

Tom
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Uśmiałem się. Szkoda, że zamiast tych wszystkich śmiesznych "celów" nie przeznaczycie pieniędzy na lepsze zarobki, i tylko szukacie możliwości zarobienia na pracownikach. Od wypłaty odciągana jest masa potrąceń. Na końcu paska widnieje śmieszna kwota netto. Może warto byłoby docenić ludzi, którzy mają na stanie samochody, wożą ludzi do pracy, przywozą. Wszyscy w busie śpią, bo czasami droga na budowę to wyprawa (swoja drogą, co za tępe myślenie, aby ludziom załatwiać mieszkania daleko od budowy, gdzie czasmai dojazd trwa 2-3 godziny) , a kierowca jest odpowiedzialny za dowóz pracowników ! Najnowocześniejsze centra medyczne ?? hahah Chyba po pracy w waszej firmie to się dobry psycholog kłania, albo kardiolog.

Gardze Wami Oszusci
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Ale brednie , chyba dla waszych pachołków z ciemnogrodu macie takie benefity. Pracowalem 2 lata w tej smiesznej firmie tylko dlatego ze kredyt musialem splacic ale jak ostatnia rata zostala zaplacone to pozegnalem sie z tymi oszustami i manipulantami. Nie radze nikomu by pracowac w tej firmie. Bede to pisac na kazdej stronie czym jest multiserwis , mam nadzieje ze trafie na taka gdzie nie bedzie cenzury i opisze wszystkie wasze oszustwa bo admin zawsze usuwa jak tutaj pisze.

Okiem Żony
@Krzysiek

Witam,napisze jako żona pracownika.Fakt ,nie liczycie się za bardzo z ludmi , chłopcy którzy nie maja pojęcia o budowlance zarabiają tyle samo co doświadczony pracownik,który ma pojęcie i udokumentowane doswiadczenie,zdecydowanie zarobki powinny być wyższe jak na prace za granicą.Wypłata na czas,bez problemu z urlopami,mężowi kwatery raczej trafialy sie ok,lub po rozmowie z kierownictwem były zmieniane.Dla mnie plusem są czeste zjazdy do domu co w inych firmach jest raczej nie realne.Moj stosunek do firmy jest neutralny,pom zwiekszeniu płacy było by zdeydoewanie lepiej

@Okiem Żony

Szanowna @OKIEM ŻONY Dziękujemy za podzielenie się opinią. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Były Pracownik

Jak czytam te komentarze to widac kto mial kolegow w ciemnogrodzie a kto przyjmowal sie jak wiekszosc. Multiserwis to banda oszustow i naciagaczy , ludzie na stanowiskach kierowniczych nie powinni tam sie znajdowac , malo tego powinni pracowac w hipermarkecie na kasie chociaz mysle ze to i tak za trudne dla nich. Benefity ? zart... firma oferuje swoje tylko odciaga Ci z kazdej wyplaty i to nie po 100 czy tam 200zl , tylko po 1000zl i wiecej. Pracowalem w tej firmie ponad 2 lata tylko dlatego ze przyzwyczailem sie do tej pracy ale wkoncu i ja zmadrzalem i sobie darowalem taka harówkę wsrod tych podludzi bo inaczej nie mozna tego nazwac. Na koniec jedynie dodam ze mozna zarobic do 8000zl miesiecznie ale gwarantuje ze po kilku miesiacach bezsensownej pracy zaczna sie pierwsze problemy ze stawami. Traktuja tam ludzi jako podkategorie i jako zwyklych paziów do roboty czy deszcz czy slonce czy jest albo nie ma co robic to idziesz i przekladasz z miejsca na miejsce elementy. PORAŻKA TA FIRMA TO DNO !!!!!

wasabi

No właśnie też słyszałem , aż od 5 pracowników tej firmy że ta firma , to kupa straszna śmierdząca do tego . A pracują bo kredyty mają, dzieci i jakoś trzeba utrzymać pion rodziny by nie upaść . To straszne jak trzeba poświęcić zdrowie psychiczne z kuli imbecylów, skoro tak tam jest . a wierzę bo te osoby nie wyglądały na margines ani się ta nie zachowywały. A chciałem tam spróbować. eehh

Byly pracownik

No widze ze nie macie na to odpowiedzi zawsze odpisujecie ze kazda opinnia jest dla was sygnalem a tu nic ptawda zakola w oczy ze mozna tak zrobić ze by zadbac o swojego rodaka pracujacego w niemczech po co tu wojna polaczki beda charowac za nedzne grosze na tych Niemców

Byly pracownik

Nie polecam pracowac w tej firmie wiem i bo pracowalem kilka miesiecy i poscily mi nerwy wiec opisze jak jest na rafineriach no niestety to co inni pisza to jest prawda bylem pomocnikiem montera rusztowan pracujesz tutaj jak upocony wol za jedyne 1600 euro jak dobrze pojdzie to hanba dla polkiego pracownika pracujacego na rusztowaniach to jest wyzysk jak na te warunki bo w niektórych miejscach kaski sie wyginaja od goraczki a napic wody sie mozna dopiero w wyznaczonym czasie azdo czasu jak tos zaslabnie z goraczki to jest jedno brak jakiegos wsparcia finansowego dla nowych pracowniko zeby kupic zywnosc wstyd taka firma to powinna dac po 100 euro djety raz na 2 tygodnie dla kazdego pracownika jak to sie dzieje w innych firmach tam panuja warunki szkodliwe ro taka djeta powinna byc na zakup jogurtów i owoców ale o tym moga pomazyc dobra miejsza ztym na kwaterach panuje patologia a szczegolnie w sobote po pracy jak polcy chleja jak by nigdy wodki niemieckiej niewidzieli wodka i piwo jest dla ludzi a nie dla baranów którzy nie umieja pic i sieja burdy a poznie zpipami pod oczmi chodza baran powinien pic wode i ssiadle mleko najwyzej sraczki by dostal ura bura szef podwora powinien byc zakaz picia na kwaterach albo (usunięte przez administratora) takiego jak nieumie sie zachowac pani prezesie w polsce sie joz tyle zarabia od 4000 do 6000zl na rusztowaniach a za granica to najmniej 2000euro na czysto wstyd taka firma wyzysk jeszcze raz wyzysk nara

Szybki i wsciekly
@Byly pracownik

Tak popieram kolege drogi multiserwisie mam pytanie czy oplaca wam sie rekrutowac tyle ludzi co miesiac czy lepiej podwyzszyc ludzim wynagrodzenie bo kiedys sie zrodelko wyczerpie i sam w szelkach pracowac bedziecie pomocnik powinien teraz zarabic 2200euro netto a monter 2600netto to by nikt co miesiąc sie niezwalnial i by szanowal prace bo tak niejest zla prosze sie zastanowic nad tym szanowni pracodawcy bo w innych firmach tak jest

Do bani

Młody przejazdy nie są płatne średnio pracuje się po 10godz ale liczą 9.30 bo pieniądze za przerwę idą do firmy . Zakwaterowanie jest płatne kiedyś było 12E ile jest teraz nie wiem.Poszukaj innej firmy dobrze ci radzę pozdrawiam

Młody

Chciałbym zacząć pracę jako pomocnik montera rusztowań. Jakie są pieniądze za godzinę, ile się pracuje dzienne i zakwaterowanie i przejazd są płatne?

@Młody

Daj sobie spokój z pracą w tej firmie kierownicy 80%to karierowicze i kombinatorzy pracujesz jak maszyna zero szacunku z ich strony .Jak chcesz wyjechać zagranicę to z innej firmy a w kraju odradzam pracowałem tam trochę to wiem co mówię

Młody

Chciałbym się zatrudnić jako pomocnik montera rusztowań opowiedzcie Ci jest ciężko i jak wygląda płaca i co ile się zjeżdża do pl, bo opinie na portalu są jak z (usunięte przez administratora)

Szczery

Wszystko to co tutaj piszą to niestety prawda!! Robotnicy to banda (usunięte przez administratora)!!!! Chleją tylko ile wlezie a na robocie wyzywają się! Zero szacunku. Kierownik taki sam (usunięte przez administratora) jak ci robotnicy wiec nie ma co liczyć na sprawiedliwość. Nie polecam szczególnie osobom które są dobrze wychowane a nie daj Boże jeszcze wykształcone bo będziecie tak obiektem drwin i wyśmiewan. Jedna wielka zazdrość i zawiść!!! Pracowałem tam kilka miesięcy i dziwie się ze wytrzymałem z taka patologia. Nigdy więcej.

@Szczery

Dzień dobry @Szczery, Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli zauważyłeś nieprawidłowości proszę skontaktuj się z nami. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis tel. 62 59 59 161

Szczery
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Do jakich działań jak dobrze wiecie ze nikt tego nie zgłosi bo każdy się boi ze straci prace. Po takich opiniach już dawno powinniscie zwrócić uwage jak zachowuja się robotnicy wzgledem innych na budowie i jak zachowuje się sam kierownik!!!

@Szczery

Jak z paraca w schwedt? Chodzi o pomocnika przy rusztowaniach

Nigdy wiecej
@Zainteresowany

Człowieku jak szanujesz siebie i swoją pracę to nawet nie próbuj zaczynać tam pracy .Firma jest całkowicie zakłamana podpisujać umowe twierdzili , że to bedzie praca na stałe w schwedt jestem ze Szczecina dlatego mi na tym zależało po dwóch tygodniach powiedzieli , że musimy jechać w głąb Niemiec albo zrywają umowe . Mieliśmy pracować po 8 godzin z weekendami wolnymi to wręcz kazano nam pracować po 10 godz plus 1 godzina przerwy oczywiście do odpracowania łacznie z weekndami. Kierownicy pochłaniają wyzywaja pracowników wsumie większość pracowników to tez prostactwo. Wszyscy pracownicy na rafinerii dostają bony które można wykorzystać na stołówce, ale nie multiserwis bony które dostają koerownicy są chowane do kieszeni. I mozna b6 tak długo pisać, ogólnie najgorsza Firma w jakiej pracowałem nie polecam nikomu kto chce godnie pracować

@Nigdy wiecej

Dzień Dobry NIGDY WIECEJ Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli zauważyłeś nieprawidłowości proszę napisz do nas na adres: kultura@multiserwis.com.pl Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Wiam jak jest z praca w schwedt? Chodzi o pomocnika przy rusztowaniach . Jak wyglada praca? Jakie stawki?

Ant Boss
@Zainteresowany

Chłopie zajada cię tam psychicznie!!! Roboty się tam robi najmniej z całego wschodu Niemiec ale atmosfera plus traktowanie pracownika jest straszne!!!((usunięte przez administratora)-pierwsza przerwa śniadaniowa po 6godzinach pracy!)nie masz roboty to masz się kręcić i udawać ze robisz! Paranoja! Jak już chcesz gdzieś przy granicy to szukaj czegoś innego!

zły
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Nic mądrego nie powiedzą szachują byle jakimi informacjami mają niezły (usunięte przez administratora) I zapraszają do rozmowy???? Kiepsko widzę dobry wizerunek tej firmy. Ciekawe czy centrala Bilfingera wie co tam się dzieje. Nie polecam. Hotel który jest rzekomo dostępny podczas szkolenia to dno. Kuchnia tylko dla gości hotelowych którym Ty nie będziesz. Siedź w pokoju i nosa nie wystawiaj. Szkolenie w starych śmierdzących butach masakra tylko patrzeć jak grzyba dostaniesz. Dużo by tu mówić. Szkoda na nich klawiatury a co dopiero czasu i Twojego zdrowia.

Witam, a jak z pracą pod panem kierownikiem j,m mówią że całkiem dobrze, czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe