bis plettac

Ostrzeszów

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o bis plettac

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bis plettac

Rysiu P

Ale wy ludzie macie wrażliwą psychikę,komuś kto siedzi za przysłowiowym kompie,nie płaci się pieniędzy za głaskanie was po główce....tylko za werifikacje waszych danych,wielmożni państwo!!!!

anonim

Zadzwoniła do mnie bardzo miła Pani z ofertą pracy w Holandii, pojechałem. Po wejściu do firmy o uzgodnionej godzinie, przedstawiłem się, jak na wychowanego człowieka powiedziałem w jakim celu przyjechałem. Ze strony firmy Plettac niestety nie wiedziałem z kim rozmawiam, czy to jest sprzątaczka, która właśnie usiadła przed kompem, czy może osoba niezwykle kompetentna w swoich poczynaniach. Proces zatrudnienia przebiega niezwykle tajemniczo, przynajmniej w moim mniemaniu, kwestionariusz, warunki zatrudnienia na tzw. gembę, karta obiegowa do podpisu, odzież, wyposażenie (kask, szelki, klucze itp.) i półtorej godziny czekania na szkolenie BHP. niestety coś we mnie mówiło -czas jechać do domu !!! Myślę że profesjonalna firma powinna zadbać o odpowiednie traktowanie podczas tzw rekrutacji. Jeśli ktoś ma poczucie własnej wartości, myślę że zastanowi się przed podjęciem pracy w takiego rodzaju firmie.

niedoszły pracownik

Powiem tylko, że podpisałem umowę -wyjazd do Niemiec, i za pół godziny ją zerwałem. Obiecywali 1750 euro na miesiąc, przez telefon cuda niewidy a jak pojechałem już spakowany z torbami to okazało sie ze to robota w akordzie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie ile. NIE PRACUJCIE TAM!!! TROCHE SZACUNKU DLA SIEBIE!!!

Zostaw opinię o bis plettac - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bis plettac