Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe w Ostrzeszów

Witam, a jak z pracą pod panem kierownikiem j,m mówią że całkiem dobrze, czy to prawda?

Chetny

Jak tam panowie? Nadal jest nie ciekawie u (usunięte przez administratora)

Stefan

Szybki masz rację kierownik czeka na premię na koniec mc a człowiek mają gdzieś . O jaki szacunku tylko robić i nie zadawać pytań a jak coś będziesz chciał to do zwolnienia takich siedzi dużo w Ostrzeszowie i na eksporcie

logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R16
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Szybki L...

Multiserwis umiera! W Niemczech na niektórych budowach już wchodzą Węgrzy bo nasi ludzi nie maja! A dlaczego? Bo nikt w tej firmie nie szanuje pracownika! Np Kierownik (usunięte przez administratora)

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Interesuje nas metraż 5000m2 jakie ceny ? Pozdrawiam

Proszek

A idźcie(usunięte przez administratora)... w tej firmie jest taki zapierdol ze pracuje już od miesiąca a jeszcze nie zdarzylem się nauczyć ubierać szelek.

Stefan

Podaruje sobie nazwiska. W tym przedsiębiorstwie jest więcej takich rzeczy ale nikomu tego nie powie głośno a jak już to zrobi to jest zaraz zwolniony taka jest prawda

Stefan

Anonymus i Dawid mają rację kierownicy cię upokarzają ,jak im zwrócisz uwagę że nie mają racji to cię zniszczą zasada rodem z PGRów . Panie Dyrektorze zrób z tym porządek czym prędzej bo sami będziecie na szelkach pracować .

@Stefan

Szanowny @STEFAN, Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. W przedsiębiorstwie funkcjonuje program KULTURA, o którym pisaliśmy także tutaj – https://www.gowork.pl/multiserwis-sp.-z-o.o.,62155/kultura-multiserwis. Sprawy o których piszesz powyżej nie są zgodne z zasadami naszego przedsiębiorstwa. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Aby przekazać nam bardziej szczegółowe informacje prosimy o kontakt bezpośredni na email: kultura@multiserwis.com.pl lub pod numer infolinii +48 77 4009 109 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Janusz

Szykuje się porządna konkurencja na wschodzie Niemiec, niedługo Plettac się obudzi z ręka w nocniku . Ciekawe czy wtedy przejrzą na oczy!?!

Stefan

Omijajcie tą firmę już się kończy to nie to co kiedyś układy układziki

Janusz

Lepiej omijajcie tą firmę

Pjoter

Może ktos się wypowie na temat nowego kierownika na wschodzie w Niemczech ??? Słyszałem ze duzo się pozmieniało ????????????

Nicki3

Czy to prawda że po 2 latach pracy idzie się na przymusowe 2 miesiące wolnego ?

@Nicki3

Szanowny @NICKI3, 2 miesięczna przerwa wynika z przepisów prawa ZUS dla pracowników wykonujących pracę w Niemczech. W tym okresie pracownik może wykorzystać urlop wypoczynkowy lub może zostać skierowany do pracy w innym kraju. Jeśli miałby Pan dodatkowe pytania, to prosimy o bezpośredni kontakt z renata.kubica@bilfinger.com Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Neked 987

Witam .Pracowałem na koparkach u Pana D.No cóż atmosfera w pracy była jakimś horrorem serio...ciągle poniżanie pracowników i czepianie się za byle co .Pan D to nikt inny jak tylko Kat, któremu multiserwis pozwala na takie traktowanie pracowników ...przez takich prowadzących firma schodzi na psy!!! Zdecydowanie nie polecam tej budowy.

Smar do koparek
@Neked 987

Bo jak przychodza takie lalusie jak ty do roboty bez jaj to inaczej nie mozna za raczke zlapac I prosic zeby sie wzial za robote pomyliles rusztowania z wakacjami ;) pewnie za portiera bys sie.nie nadawal ;)

peter
@Neked 987

Masz rację dalej jest tak u pana D ludzi traktuje jak szmaciarzy, ludzie tacy to mają coś z głową to jest budowa i nie powinieneś się śpieszyć jak głupi, ile tak porobisz kilka miesięcy a póżniej lekarz tam u pana D chleją wyzywają jedni przyjadą to już po jednym dniu zjeżdzają. No a zarobki masakra 250h wyjdziesz 2000 euro zwariował ten multiserwis, a umowa w złotówkach nikt nie wie o co chodzi...parodia

peter

Koluszek134
@Smar do koparek

Czyżby odezwał się któryś z donosicieli Pana D ;) Zapamiętaj sobie jedno ..nikt nie ma prawa tak traktować pracowników.

RAMOBON
@Smar do koparek

Jednak to prawda że dla kilku euro popegierowskie matoły zjedzą (usunięte przez administratora) by D był zadowolony

Pracownik służby BHP
@Neked 987

Tak na przyszłość. Jeżeli zdarzają się takie sytuacje w firmie, tj. pracodawca, przełożony etc. poniża podwładnego tę sprawę należy nagłośnić. Jednak z uwagi na możliwe konsekwencje z tytułu tzw. poskarżenia się na pierwszego przełożonego lub majstra należy tę sytuację rozwiązać we własnym zakresie. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest nagranie swojego przełożonego poprzez np. użycie dyktafonu ukrytego w kieszeni.

Dawid
@Neked 987

Witam tez miałem okazje poznać pana D na szczęscie na koparkach przerobiłem tylko dwa dni, były to najgorsze dwa dni pracy w życiu. Cały multiserwi to porażka ale koparki to kulminacja patologi pracy, pan D gnoi przez lata pracowników którzy następnie gnoją nowych pracowników. Atmosfera pracy jak w radzieckim kołchozie z której pan D i jego wierne pieski są dumni.

@Dawid

Szanowny @DAWID Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. W celu umożliwienia dalszego postępowania prosimy o kontakt bezpośredni na email aneta.pol@bilfinger.com Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

DAWID

Z tego co wiem szykowany jest pozew mobbing przeciwko tej firmie. Zbierana jest dokumentacja. Chodzi o jakieś niemiecki zakład chemiczny, gdzie ta firma świadczy usługi.

@DAWID

Dzień Dobry, Panie Dawidzie jeżeli jest Pan w posiadaniu jakiejkolwiek informacji, wiedzy na temat stosowania mobbingu w spółce Multiserwis prosimy o kontakt pod numerem telefonu 606379205. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

DAWID
@Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe

Jeśli Państwo nie wiecie co się dzieje w Waszej firmie to świadczy jedynie o kadrach. Jeśli interesujące będą dla Was informacje z drugiej ręki poproszę o maila. Widziałem i słyszałem nagrania. Wg mnie w Waszej firmie źle się dzieje.

@DAWID

Dzień Dobry Panie Dawidzie, każde zgłoszenie jest dla nas ważne, jeśli ma Pan jakiekolwiek informacje dotyczące naszej firmy, proszę o kontakt na adres: aneta.pol@bilfinger.com Pozdrawiamy Zespół Multiserwis.

Pletacowi

Człowiek przez C , myślący , nie alkoholik i (usunięte przez administratora) nie pracuje w takiej firmie

Tomaszek

Teraz juz przyjmują wszystkich nawet takich co wcześnie nigdyj nie pracowali na rurach, nawet przez moment nie ''stali'' na przyblokowej ramie.

@Tomaszek

+polskie złotówki co miesiąc kombinatorstwo i dziadostwo nie pozdrawiam nie polecam

Powiem Tyle z daleka od tej firmy i od tego jak to tam wygląda za granicą stawka 13 euro na papierze a do ręki może 8???????????????????? do tego dochodzi prowadzący layodell botlek głupol i budowa lanxes w Belgi nie polecam????

Arko

Praca nie jest zła, wszystko ok.. Tylko pracuję od września i tylko dwa miesiące przerobiłem zeby dostać normalna kase a 4 msc w kratkę, mam nadzieję ze jak zacznie sie praca to w końcu zacznie sie zarabiać!! Co do kasy to mysle ze jak na taka robotę to mało, przez pol roku skończyłem kursy montera i VCA a stawka ciagle taka sama.

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o. Oddział Rusztowania Przemysłowe