Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Praca w tej firmie niszczy zdrowie i życie. Kierownicy stale stosują mobbing i zastraszanie. Warunki mieszkalne podobne jak za czasów niewolnictwa. (usunięte przez administratora) stawki i wykorzystywanie pracownika do granic możliwości, na najgorszych możliwych projektach. Stałą metodą w tej firmie jest zastraszanie prawnikami i windykacjami za opłaty za przejazdy i skradzione narzędzia przez innych pracowników. Zdecydowanie NIE POLECAM, jest ogrom innych firm które dają perspektywy. Multiserwis nie daje żadnych perspektyw poza zniszczonym zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Multiserwis Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

m454kr4

Maksymalnie 10 każdego miesiąca czasami wcześniej.

@m454kr4

Tzn., że nie macie określonego terminu wypłaty wynagrodzenia, są opóźnienia czy wypłacane jest np. do 7 dnia roboczego każdego miesiąca? Bo jeśli są opóźnienia, to mogłoby znaczyć, że firma może mieć jakieś problemy finansowe?

@Adam

do 10 dnia miesiąca

Damian

Firma dobra narzekają ludzie którzy się nie chce robić pozdrawiam bp

Atmghkl
@Damian

Tak damianku są ludzie co są nauczeni roboty przyjedzają na wyjazd i dostają duperele do pracy zamiast coś konkretnego i tempo ślimaka w pracy

@Damian

To że ty jesteś niewolnikiem to nie wszyscy chcą być

@Damian

Każdy szanujący się człowiek idzie do pracy, aby zarobić, a nie się narobić, a Ty jak tak Ci się chce robić, to oddaj swoją wypłatę na moje konto.

JOhn
@Pracownik- Rusztowania

Pewnie, najlepiej się położyć i leżeć i niech jeszcze za to płacą.

falkers
@Pracownik- Rusztowania

kazdy robi na swoja a ty jak przyjechales zerowac na innych to sie zwolnij MULE Bagienny

@JOhn

no dokładnie.

Corleone
@Damian

Raczej narzekają ci co mają trochę więcej oleju w głowie i nie wybierają takiej (usunięte przez administratora) najgorszej z możliwych

Uejjs
@Michał

Bardzo dobrze powiedziane

@Damian

Widac ze ci sie tak podoba tam pracowac skoro piepszysz glupoty ze narzekaja ci co nie chca pracowac zastanow sie co piszesz a wtedy sie wypowiadaj zero organizacji pracy poprostu (usunięte przez administratora) nic wiecej

Izoler
@Damian

Narzekają osoby, które są świadome tego co multiserwis ukrywa i kradnie, przykładowo aneksy robione tak żeby nie płacić za święta, niewypłacanie premii

Diabel
@Damian

Byłem pracowałem i (usunięte przez administratora) na każdym kroku i (usunięte przez administratora)płacą a za wszystko potrącają a diety nie płacą a jak się zwolnisz to na pasku nie dojdziesz co z czym i jeszcze przysyłają ci fakturę do płacenia

m454kr4
@Damian

Komentarz obraża innych ludzi, i wrzuca ich wszystkich do jednego worka. Nie szanujesz innych ludzi dlatego tak bardzo utożsamiasz się z firmą.

Adass

Niestety ale wszystko co tu koledzy napisali musi być prawdą. Podczas rekrutacji mój kontakt z kierownikiem zakończył się po tym gdy zapytałem się go o nadgodziny, odpowiedział do mnie w ten sposób ,,w przyszły poniedziałek będę się widział z majstrami zapytam się o ilość godzin tygodniowo i zadzwonię do Pana" i tu kontakt się urwał już nigdy do mnie nie zadzwonił, jest to zachowanie frajera co świadczy o całej firmie. Jednym słowem szukają (usunięte przez administratora) za 11 euro, 8 godzin i bez diety.

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Pracownik-rusztowania

Jak to jest, że pracownik (brygadzista) z 10 letnim stażem ma 14,5 euro brutto, a oferta dla nowych pracowników (brygadzistów) na Niemcy jest 18 euro brutto + dodatki i wystarczy tylko 2 lata doświadczenia. To znaczy, że lepiej się teraz zwolnić i przyjąć od nowa? Kiedy w tej firmie w końcu zacznie się doceniać i szanować starych pracowników?

heh
@Pracownik-rusztowania

Nigdy zawsze tak jest w kazdej firmie;)

Elżbieta
@heh

ten temat w ogóle został ostatecznie jakoś dosadniej poruszony? bo widzę, że na forum widnieje ale co firma na to? pytam, bo ciekawa jestem ich stosunku do tego typu zapytania. swoją drogą ktoś próbował się zwolnić i jeszcze raz zatrudnić? jaki tu okres karencji jest, wiecie?

Pracodawca - Multiserwis
@Pracownik-rusztowania

Dziękujmy za wyrażenie opinii w tym temacie. Proszę o kontakt osobisty, chętnie zajmiemy się tym tematem, tel. 77 40 09 192. Pozdrawiam Multiserwis.

Diabel

Nie polecam noclegi dramat płacą grosze a za wszystko potrącają a diety nie płacą dlamnie najgorsza fira w której pracowałem

D uug

Brak wody dla pracownika podczas upałów po chłodniejszych dniach kierownictwo nie zapewnia na budowie w Niemczech

@D uug

Szanowny D UUG, brak wody lub inne niedogodności zgłoś swojemu prowadzącemu lub BHPowcowi. Pozdrawiamy Dział Rozwoju Personalnego

@Multiserwis Sp. z o.o.

Tak, zgłaszać prowadzącemu, żeby smiechem zabił, a BHPowiec nastęny.

Adam D
@D uug

Dopiero po interwencji pracowników na budowie zalecają zakup wody przez brygadzistę/pracownika a później musisz przedstawić rachunek i czekać na zwrot.

@Multiserwis Sp. z o.o.

Bhp ?? Śmiechu warte traktuje się tu ludzi gorzej niz w (usunięte przez administratora) jak coś się zgłosi jest tylko gorzej dla zgłaszającego pracuje w tej firmie 2 lata nie polecam odradzam aktualnie szukam czegoś innego

Micken
@D uug

Jak nie pasuje to się zwolnij

T.
@Micken

"Jak nie pasuje to się zwolnij" wiesz ile razy to słyszałem? setki? Teraz Ci co tak mówili, mówią mi "jak Ci nie pasuje to idź wypocznij, weż płatne wolne itp..." gościu z neta dzisiaj jak Ci wszystko pasuje to znaczy, żeś pierdo... albo masochista. Z biegiem czasu Ci co tak mówią zostają sami z brudną opinią i bez ludzi. Jak tak ich traktujesz to Ci współczuję.

Woda
@D uug

Woda jest ale prowadzący sobie ja wziął do domu tak samo jak papier toaletowy np, robię tu x czasu i wiem co tu się dzieje haha

Daniel

Szczerze jak dla mnie w tej dziadoskiej firmie pracują albo wieśniaki dla których byle (usunięte przez administratora) jest ok oraz ludzie którzy nie mają wyjścia. Pracowalem tam kilka lat. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem No chyba ze Lubicie (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Franciszek
@Daniel

Skoro tam pracowałeś to też byłeś jedną z tych osób które teraz niezbyt miło nazywasz. Chodzi o to że stawka była niska czy masz inne obiekcje?

były

Chyba nie o to chodzi.

Daniel
@Franciszek

Stawka tak niska ze az zal mowic. Brygadziści mobinguja, kwatery takie ze między łóżkami z metr odstępu, słyszysz jak obok ziomek oddycha. No dziadostwo a jeśli dla kogoś to jest normalne to wspolczuje:) na szczęście pracuje juz w Norwegii za stawkę prawie 3x taka jak tam i robisz powolutku ale dokladnie to mi się podoba. Multiserwis to jedna wielka mafia i tyle. Nie polecam chyba ze ktos nie ma wyjścia:D

@Daniel

Witam szukacie może kogoś do twojej firmy? gipsy, sufity, podłogi, montaż drzwi itp. Angielski b2 jeśli tak to prosił bym o kontakt mailowy marcin191100@gmail.com

dziadek
@Daniel

I w takiej "dziadowskiej firmie" przepracowałeś kilka lat, jak to możliwe? Byleś chory?

Elżbieta
@dziadek

Może kiedyś było mu tu lepiej? Bo ogólnie przez lata to oceniasz, że się tu poprawia czy wręcz przeciwnie?

Robson

A dziękujemy to przekażemy też znam on w brygadzie się znim spotkał to jest ten co to na oelix tym materiałem handel prowadził z firmy? Przekażemy on tym słyszałem węgiel orkowny mial

Pytanie do Multiserwisu gdzie jest dieta za delegacje.

dziadek

Najwięcej wpisów od "nieudaczników", których "parzy" robota, a opinie często pisane po "wpływem". Zatrudnienie to prawie 4 tys. osób, a żali się 20-50?, czyli 0,01%, czyli same zera.

Dorota
@dziadek

To duży macie skład. Czy mimo tego można liczyć na jakieś indywidualne podwyżki i premie czy raczej takie rzeczy robią masowo?

@dziadek

Zapewne jesteś prowadzącym lub brygadzistą, który ma (usunięte przez administratora) rękę po samą szyję od trzymania łapy w(usunięte przez administratora) .. Niektórzy nawet nie wiem jak by robili to jak odezwiesz (usunięte przez administratora)w słusznej sprawie lub się postawisz to już po Tobie i ma się (usunięte przez administratora) do końca xdxdxd

On

Ciekawe gdzie ty byś i komu wkładał łape, żeby byc na wyższym stołku. Bo - według ciebie - tylko tak można awansować. Ale mizerota z ciebie i słaby pracownik - więc ci to nie grozi - skoro nawet gęby nie potrafisz otworzyć w swojej sprawie.

Norwegia

Pracowal ktoś może w Norwegii jako operator kolejki? Ktoś wie jak to wygląda od wewnątrz? Powodzenia i dziękuję

Aktualność
Dla tych, którzy jeszcze nie obejrzeli odcinka emitowanego na TVP3 Opole z naszym udziałem, udostępniamy link poniżej :)

Pracownik..

Kiedy będzie wypłata za sierpień? ????

Pracuś

Kiedy można spodziewać się podwyżek bo jednak tak stać w miejscu monter 15.84€.. to już się przestaje opłacać wyjeżdżać .

Były Pracownik

Śmiech na sali , nic nie idą na rękę ...Prowadzący to już wgl jakaś kpina ... Śmieszne kary za L4 zostajesz tydzień dłużej . Zacznijcie szanować pracowników bo coraz więcej będzie spieprzać jak kto już jest teraz . Oni są zdania " pracownik ma być dla firmy " a nie firma dla pracownika . Szanujcie pracowników bo tak szybko od was odchodzą.

@Były Pracownik

Prawda, niestety.

@Były Pracownik

U nas to dopiero jest ciekawie. Nie przyjdziesz w poniedziałek do pracy, to do środy siedzisz na hotelu, bo takie kierownik ma widzi mi się. Dodatkowo rotacja przesuwa Ci się o tydzień. A na szkoleniu BHP mówią, źle się czujesz, nie idź do pracy, bo możesz stwarzać zagrożenie dla siebie i innych. A kierownik swoje. Masz potrzebę jechać do PL, bo masz coś do załatwienie, to dopiero problem. A kierownik co 2 tygodnie do domku, raz na weekend raz na tydzień, a Ty robolu siedź 5 tygodni, bo nic nie znaczysz. Nie mam odwagi, bo można uderzyć wyżej, ale później się będzie mścił, jeden się odezwał, to na drugi dzień się pakował.

Pablo
@Pracownik- Rusztowania

Jakie kary jeśli w trakcie chorobowego jesteś na wakacjach i się tym chwalisz, czy budyjesz właśnie dom itp. To sory żaden pracodawca nie będzie płacił za to

@Pablo

Chyba nie zrozumiałeś.. Takie, że jak wracasz do pl bo tak masz rotację załóżmy 3/1 i się rozchorujesz w połowie tego wolnego tygodnia i idziesz po L4 i nawet jakby życie rodzinne ci się waliło lub nie wiem jakbyd był chory to jak to oni myślą że w (usunięte przez administratora) walisz. I w piąteczek nie dostajesz SMS i wyjeździe i siedzisz kolejny tydzień w pl . Ja już mam (usunięte przez administratora) bo tam nie robię. Ale kilku moich znajomych nadal . I nic się nie zmienia tylko coraz gorszy (usunięte przez administratora) ..

Franciszek
@Pracownik- Rusztowania

Trochę słabo jak tak jest. Jest ogłoszenie dla pomocnika montera rusztowań a ty sądząc z nicka wiesz coś o tej robocie. Jakie są realne zarobki bo w ogłoszeniu najniższa krajowa. Można coś więcej wyciągnąć?

Pewnie

Użytkownik xD

Czy ktoś może mi powiedzieć czy opłaca się tu iść na praktyki jako monter izolacji przemysłowych,jest to trudna praca ?I wie ktoś może jakie jest za to wynagrodzenie ? Pozdrawiam :)

Były praktykant
@Użytkownik xD

Nie rób sobie tego i nie wybieraj tej szkoły xD

Ziutek

Izoler blacharz .Ja się tak zastanawiam jak się Wam tam opłaca pracować za granicą.Przeciez w Polsce spokojnie ogarnięty izoler zarobi te 6tys na rękę .Siedzieć mieciac za granicą i mieć 8 tys to się nie kalkuluje ! Do tego faktury i ledwie 7 wyjdzie .

Sebastian

Tak czytam te wszystkie komentarze i większość jest negatywnych. Ale wejdźcie sobie na każdą inną firmę i poczytajcie opinie wszędzie tylko żale i pretensje wydaje mi się, że po prostu większość komentarzy tutaj nie jest obiektywna. Ja podzielę się moim pierwszym doświadczeniem z firmą Multiserwis. Kontakt z Paniami z Krapkowic super, wszystko wytłumaczą, jak czegoś nie wiedzą to się podpytają i oddzwonią oraz wytłumaczą ja należę do tych co dużo pytają gdy coś dla mnie jest niejasne i jeszcze nigdy nie zostałem potraktowany jako zło koniecznie a wiem, że może to być denerwujące. Jeżeli masz jakikolwiek problem również możesz dzwonić i się dopytywać nie zdarzyło mi się do tej pory aby ktoś mnie zbył. Firma płaci za kurs oraz egzamin VCA fakt trzeba oddać pieniążki ale dla kogoś nie dysponującego taką gotówką jest to wielkie ułatwienie w znalezieniu pracy i stabilizacji. Na kursie panuje fajna atmosfera, wspaniali wykładowcy. Fakt dużo materiału jak dla laika, który dopiero w to wchodzi i robi różne ćwiczenia praktyczne pierwszy raz w życiu ale mam nadzieję, że za rok, dwa będzie już ze mnie jakiś "fachowiec" bo polubiłem to. Podczas kursu niejako opiekował się nami Kierownik Pan Krzysztof z firmy Multiserwis, który również służył nam ogromną pomocą, opowiadał o niuansach pracy i nie było czuć, że opowiada bajki, mówił o rzeczywistości jaką możemy spotkać w pracy. Uprzejmy, miły, pomocny, oraz stanowczy z wielką wiedzą teoretyczną oraz praktyczną przynajmniej ja go tak odebrałem. Tacy właśnie powinni być kierownicy. Dlatego mówienie o mobbingu bo ktoś Was nie lubi to lekka przesada. Może Was nie lubić wy nie musicie lubić ale powinniście być obiektywni. Tak potrzeby pracowników są ważne ale jeżeli patrzycie tylko w tak wąskim zakresie to nie dziwię się. Czasami trzeba spojrzeć też z perspektywy firmy jako całości bo jednak to ona daje Wam pracę....Jeszcze nikt w życiu się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Dlatego chociaż starajcie się pisać obiektywnie, a nie wyrzucać żale pod wpływem emocji. Pozdrawiam wszystkich hejtujących firmę. Obiektywizm przede wszystkim :)

@Sebastian

Porobisz, zobaczysz jak jest, bo tak jak piszesz, na kursach wszystko ładnie pięknie. Trafisz na budowę, to życie i praca zweryfikuje Cię bardzo szybko. Każdy kto coś tutaj pisze, to raczej tego z palca nie wyssał. U nas na budowie, przychodzą nowi, ale 50% tylko zostaje.

@Sebastian

Szkoda tylko że to co ci powiedział nie pokrywa się w rzeczywistości co jest na budowie:). Ludzie którzy siedzą w biurze nie mają pojęcia ewentualnie wiedzą co się dzieje na budowach ale nic z tym nie robią. Mobbing? Na porządku dziennym jeżeli trafisz na dobra normalna ekipie to masz farta. Tak czy siak nie jesteś ważny jako człowiek w tej firmie na plus wypłaty bo na czas. Ale to chyba tyle z tych plusów

@Sebastian

Z resztą mówisz tylko to co się działo ja kursie. Twoje zdanie się zmieni jak pojedziesz na budowę :)

Wiktor 68
@Sebastian

Pracuje w tej firmie dłużej prawdopodobnie niż Ty żyjesz, ale takiego wazeliniarstwa dawno nie czytałem . I powiem Ci że czas się żegnać z tym (usunięte przez administratora), kiedyś tu też było kapowanie i wazeliniarstwo ale na mniejszą skalę, a nazwałem To obozem bo tu teraz jest tylko numer pracownika . Oj dużo mógłbym szczegółów opowiedzieć ... .

Wąski

Praca na warsztacie u to istna przyjemność. Kierownik to wzór do naśladowania. Typowy damski szyk i obycie wyróżnia go z grona menedżerów. Jego wyliczenia powierzchni dekla to istny majstersztyk. Polecam gorąco....

Maria

Szukają pomocnika montera rusztowań. Czy trzeba mieć doświadczenie na tym stanowisku? Syn skończył budowlankę, ale nie ma doświadczenia

Monter
@Maria

Nie trzeba mieć doświadczenia, musi być silny i mieć silną psychikę.

@Maria

Jak chłopak jest spokojny, wychowany itd. itp., to nie pchaj go do tej firmy, na pewno nie na rusztowania i na pewno nie z oddz. Ostrzeszów.

Były pracownik 21 lat
@Maria

Może iść tam bez doświadczenia. Ja od razu po szkole tam poszedłem a skończyłem stolarza. Ale od razu mówię praca jest bardzo ciężka. To jest szkoła życia hah jeżeli gościu wytrzyma tam parę miesięcy to już każda inna praca do końca życia będzie mu się podobała. Ale warto bo uczy życia i pokazuje jakimi ludzie mogą być skurywyasanami

Randy

Kiedy będzie wypka za lipiec?

Boss

Pracowałem tam 3 miesiące w Niemczech, (usunięte przez administratora) alkoholicy, popędzają cię jako nowego nic nie wiesz, pachołkiem jesteś ludzie tu przyjeżdżają na tydzień i uciekają warunki straszne mieszkaniowe nie polecam wam.

Marek Zdzisław
@Boss

Ile można zarobić za 160h? Bez szczepienia przyjmują ?

Boss
@Marek Zdzisław

Przyjmują bez szczepienia ale się tu nie przyjmują będziesz tego żałować 12,55 e brutto a 9 netto

Marek Zdzisław
@Boss

9e netto? Przecież to kpina w tych czasach. To już wole pracować w Polsce niż siedzieć na delegacjach za takie pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.