POM

Krapkowice

Opinie o POM

kraz

jak to n apisac - czlowieku jak nie trafisz na bulego masz szanse pare lat porobic tam . jak nie pijesz - nie traf na tego huja - jak mu bylo aha- mierzwe pzerobilem tam sporo lat -dzis zaluje ale kazdy ma wybor -dzis jestem w niemczech - mam gdies pom zlodziej na zlodzieju a najweikszy mierzwa sam dyrektot - ile rezczy zrobilem dla niego na lewo - mam dowody - le tez mam to gdzies - juz dla niego nie robie a zarabiam cztery razy tle - walic pom ja napiszecie kiepska oppinie nie wydrukuja - o czym tu gadac /

kraz

Pracują tam alkoholicy i złodzieje fatalna atmosfera między załogą gorąco odradzam pracę w POMie Pracownik

nie ma o czym gadac bajzel

dokładnie to są jakieś jaja wałbrzych to jedno a oława tam to sie dzieje dopiero a w zakładzie nic sie nie zmieniło

Brzęczyszczykiewicz

Zgadzam się w stu procentach z opinią kolegi....Pracuję w tej firmie juz od ucznia i tak źle to jeszcze nie było...Faktycznie na budowie w Wałbrzychu dobrze sie nie dzieje.[usunięte przez moderatora] trzęsie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed prezesem i jak by mógl to wskoczyłby mu do [usunięte przez moderatora].Ten lizus wszystkim tam zatrudnionym obcina godziny i wyżywa się na ludziach.Nie ma on zielonego pojęcia o montażu konstrukcji.Ludzi ma za nic i uważa się za najmądrzejszego.[usunięte przez moderatora]u ustrój już się zmienił,proszę się ogarnąc.

gal anonim

Witam. Proszę Państwa firma POM Krapkowice, to jedna z najbardziej z wyspecjalizowanych firm w całym powiecie krapkowickim. A mianowicie specjalizuje się w [usunięte przez moderatora] ludzi. Prezes tej firmy [usunięte przez moderatora], i jego syn opanowali tą technikę do perfekcji. Oczywiście jak każda inna firma na wysokich stanowiskach [usunięte przez moderatora] na budowach obsadziła samych matołów, o wygórowanych ambicjach, ponad stan ich faktycznego rozwoju umysłowego, przykładem jest [usunięte przez moderatora] - poza nawiasem nie ma on zielonego pojęcia o montażu i konstrukcjach stalowych, nie wspominając już o czytaniu dokumentacji technicznej. Jego atrybutem są kolorowe mazaki. W moim mniemaniu jedynymi ludzmi zasługującymi na szacunek, i naprawde bardzo wartościowymi, szanującymi pracowników i ich zdanie są: Pan Dyrektor Mierzwa oraz kierownik produkcji pan Grzegorz. Naprawdę pozostali ludzie z [usunięte przez moderatora], to banda nierobów, pierdzących w stołek, i okradających pracowników.

@gal anonim 17.10.2010, 12:40

zgadzam sie w 200 procentach - przerobilem tam 11 lat i szlag mnie trafia ze rozwinolem im dzialalnosc a te szmaty potraktowali mnie jak -sorry sam nie wiem jak . chcecie tam pracoac ? jak pijecie okej polecam - jak nie - no coz wasza sprawa-ale przeklniecie [o latach tafirme . mi sie udalo - wyjechalem do niemiec i mam cztery razy tyle . szkoda zasu na ta firme - macie okazje - spadajcie z tamtad

Zostaw opinię o POM - Krapkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POM