Opinie o Wakro Sp. z o.o. w Krępna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wakro Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wakro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wakro Sp. z o.o. w Krępna

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Asystentka w firmie Wakro Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Witold Nowy wpis

Cześć. Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda aktualnie praca w firmie Wakro? Za Waszym właśnie pośrednictwem chciałbym ustalić czego można po tym własnie pracodawcy się spodziewać. Ciekawi mnie to strasznie, dlatego miło by było, gdyby ktoś po prostu mi to napisał i kwestię tę wyjaśnił. Znajdzie się osoba, która zechce uaktywnić się w tym wątku i kwestię tę mi napisać? Będzie mi bardzo miło.

Co przekonało cię, aby zostać pracownikiem w firmie Wakro Sp. z o.o. w mieście Krępna? Dodaj komentarz na temat tego pracodawcy. Rynek pracy potrzebuje twojej wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Wakro Sp. z o.o. - Krępna

• ASYSTENT PROJEKTANTA (INŻYNIER BUDOWNICTWA), Krępna - Lipiec 2022
  • ASYSTENT KONSTRUKTORA - INŻYNIER MECHANIK, Krępna - Lipiec 2022
  • KONSTRUKTOR - INŻYNIER MECHANIK, Krępna - Lipiec 2022
  • ELEKTRYK , Krępna - Lipiec 2022
  • MISTRZ WYDZIAŁU PRODUKCJI (INŻYNIER MECHANIK LUB INŻYNIER BUDOWNICTWA, TECHNIK MECHANIK LUB TECHNIK BUDOWNICTWA), Krępna - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie Wakro Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Wakro Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zdzieszowicka 51
    47-330 Krępna
  • NIP: 7560013875 REGON: 530931627 KRS: 0000180929

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wakro Sp. z o.o.