Opinie o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. w Kędzierzyn-Koźle Portowa 47

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. w Kędzierzyn-Koźle Portowa 47

Szwajcar Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Witam. Jakie rzeczywiste zarobki jako spawacz ? Taka rotacja że co chwilę się ogłaszają? Podzielcie się opinia .

Czy w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. są szkolenia zewnętrzne?

Technolog Nowy wpis

Stawka w ofercie pracy, a zaproponowana na rozmowie kwalifikacyjnej różniła się kwotą prawię 2500 zł. Trochę nie w porządku . Oferta na technologa- Kędzierzyn-Koźle.

Czy w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jak wygląda praca na stanowisku technologa w Żmigrodzie? Czy dalej szukają kogoś na te miejsce?

Nie polecam ogólnie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) obiecuje stawki 4500 + premie + premie za wyrobienie na koniec misiaca wyrobienie około 6000+wynagrodzenie 4500powinno być jakieś 10500 tyś. Do wypłaty 3200 kolana Żmigród to największe (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) praca na hali bez ogrzewania i bez jakiejkolwiek wentylacji w zimie krematorium albo powietrza hale i będzie na minusie albo wdychasz to wszystko (usunięte przez administratora) nie polecam omijanie ten zakład szerokim łukie

Plochu

Jak na montażu było?

Gabriela
@Plochu

O jakim montażu piszesz?

Krzysiek
@Gabriela

A gdzie jeździsz w nagrodę w delegacje?

Nie polecam !! Wyzysk , chamstwo ze strony pana M . Brak pracowników fizycznych . Ci co pracują czekają spokojnie na Emeryturę mając wszystko ….. białych kasków dużo , każdy ma służbowe auto

Patryk

Dziękuję za informację.Tak też myślałem stawki na olxie oferują konkretne ale z tego co widzę nie ma sensu wysyłać cv

Zuzanna

Co to znaczy wyzysk? Ile płaci, najniższa krajową? A te służbowe auta utrzymuje tez firma czy o to już musi zadbać pracownik?

Miłosz

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku spawacza z doświadczeniem?

Patryk

Czy warto zatrudnić się jako spawacz Tig? Czy firma jest przyszłościowa? Jak wygląda social?Czy system prac jest jednozmianowy?

januś

Firma się rozwija, inwestuję w co widać i to cieszy

Osek

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda obecnie praca w firmie jakie zarobki na maszynach i jaki system pracy... czy nadgodziny sa jak z pracą w soboty.....

XXX

Nie. Wyzsze stanowiska obsadzane sa przez nowe osoby, raczej z zewnątrz.

Kostek

Myślę, że czas docenić fakt, że firma jest dobrym pracodawca nawet jeśli nie idealnym to z pewnością dobrym!

Hej, czy w firmie KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. płacą za nadgodziny?

Joanna

Nie, zapomnij

Tajniak Faszyta

Osobiście powiem tak. Musieliby by Prezesa Komucha stamtąd usunąć, w następnej kolejności Dyrektorkę potem Kierownika Produkcji i zmienić na bardziej ogarniętych ludzi. Do Marketingu jakiś zdolnych ogarniętych też. Wtedy by było lepiej i by ruszyła ta firma dopiero... Ogólnie z minusów: - Brak atmosfery - Chaos - Wyzysk na pracownikach, zawsze mało. - Marne pensje (około 200zł więcej niż obecnie najniższa krajowa w 2020 dla większości wyspecjalizowanych pracowników produkcji) - wstyd i hańba. - Brak wody pitnej w butelkach czy baniakach, tylko "kranówa" - Nie ma co liczyć na rozwój i nowe umiejętności - Donosiciele, coraz więcej "kierowników" którzy i tak nic nie robią - Socjal na wakacje, paczki dla dzieci i karpiowe nie istnieje (Karpiowe to 2 KARPIE, porażka...) Z plusów: + Nowa stołówka + darmowa poranna kawka na śniadanie + Czysta ładna szatnia i łaźnia Ogólnie można spróbować, ale nie polecam tylko dla "wytrwałych"

Magdalena
@Tajniak Faszyta

A czy forma zatrudnienia w Kofama to od razu umowa o pracę? Z ogłoszenia wynika, że kontrolerom jakości takie właśnie oferują umowy, to prawda? Czekam na informację.

znajomy
@Magdalena

tak, umowa o prace na okres 3 miesięcy próbna, następnie na rok lub odrazu na 2lata.

były

Było mi dane tam pracować jakiś czas. Firma na pewno jest perspektywiczna (głównie za sprawą nowego właściciela). W szczególności w przypadku, kiedy ktoś chce nabrać dopiero doświadczenia. Jeśli ktoś jest jednak na dalszym etapie swojej kariery, to może nie być zadowolony. W moim przypadku na początku pełnia zapału, nowe pomysły, szczere chęci do pracy i 100% zaangażowania. Stopniowo gasło za sprawą bardzo słabo wykształconej kultury organizacyjnej w tej firmie, która dopiero się budowała. Dobry pomysł, żeby to było na wzór zachodnich korporacji, za co szanuję pomysłodawcę. Zabrakło jednak wtedy umiejętności na realizację tego pomysłu (być może teraz już to funkcjonuje – nie wiem). Można pokusić się o stwierdzenie, że duża część załogi tam dopiero się uczyła. Od dyrektorów, po personel liniowy. Oczywiście był wy jątek, którzy już wszystko wiedzieli najlepiej, ale jest to w takim razie najpewniej kwestią czasu, aż ich czas minie. Brak doświadczenia lub umiejętności osobom odpowiedzialnym za pokierowanie zespołem, zbudowanie atmosfery, kulturę pracy, nadzór merytoryczny nad projektami, zarządzanie wiedzą organizacji (w szczególności starszych pracowników). Na pewno prędzej, czy później będzie to jeden z wiodących pracodawców w regionie i nie wierzę, by to w dłuższej perspektywie nie wypaliło. Wystarczy jeszcze trochę młodych inżynierów, trochę marketingu, jeden zdolny, zaangażowany, kompetentny i uczciwy człowiek, który to poukłada. Nie potrafię stwierdzić, kiedy to nastąpi i mimo wszystko nie wszyscy mają czas na to, by ich szefowie się dopiero uczyli (na żywym organizmie). Podsumowując dyplomatycznie: dobra firma, ale (przynajmniej wtedy) nie dla mnie.

Kdndndj

Brak Karpiowego i Prezes Komuch

Jan

Co jest tu nie tak z tym BHP?

Edyta

@pracownik, a poza kwestiami wynagrodzenia jak wygląda praca w "KOFAMA "? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy pracodawca zapewnia jakiś socjal? @Były pracownik, co masz na myśli że premia jest w stawce? Premia z definicji jest czymś dodatkowym do podstawy płacowej. Zwłaszcza że płaca minimalna nie obejmuje premii albo nadgodzin.

Były Pracownik
@Edyta

Premia jest składnikiem wypłaty, masz 2300 brutto z tego 1300 jest to premia regulaminowa, możesz ja stracić jeśli złamiesz regulamin patrz pkt.3-za wszystko możesz złamać regulamin, nawet za nierówny Sik do kibelka. Odradzam wszystkim. Pakiet socjalny-null-ani bonów ani paczek dla dzieci.

Zostaw merytoryczną opinię o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.?

KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.

KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.