KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.

misiek

Witajcie, ja odszedłem z tamtąd po 20 latach pracy jeszcze do 2010 było spoko kierownictwo szło za pracownikiem potem wszystko się odmieniło kazdy patrzył na swój ty.... niebyło sensu tam dłuzej siedzieć i się zwolniłem

spawacz

Mysle z nowy wlasciciel wyciagnie odpowiednie wnioski,co do brygadzisty spawaczy.Za taka stawke,moze zatrudnic dwoch spawaczy.I to ludzi,ktorzy beda sie przykladac do roboty.Jak tak dalej bedzie,to sam zostanioe w brygadzie.I wtedy bedzie mogl pracowac na okraglo.

Spawacze
@spawacz 12.09.2017 19:49

Schowal sie teraz w dawnej spawalni,i tam tak {ciezko} pracuje,ze musi robic po godzinach.A dziwi nas to,bo tam jest monitoring,wiec mozna zobaczyc,jak sie do swoich obowiazkow przyklada.I mamy prosbe do wlasciciela,prosze sie tym zainteresowac

mag

Dalszy ciag sprawy brygadzisty spawaczy.Naciaga firme na godziny,bo ma stawke kosmos.W czasie pracy nic nie robi,zeby tylko nadgodziny zlapac.Ale jak sie ma uklad z kierownictwem,tak twierdzi.To nie ma co sie dziwic.

Piast SG

Co do brygadzisty hehe wygryzł poprzedniego żeby podnieść firme z kolan a wyłożył ją na łopatki hehe

pracodawca wykonujący usługi

Witam . Uwaga firma nie płaci swoich zabowiązań , sporo zalegają w płatnościach .

A

@pazur 01.12.2016 19:47
Szczeze odradzam ten Kołchoz jeste pracownikiem więc wiem co mówię

MASZ PECHA JA CIĘ ZNA I JESTEM KIEROWNIKIEM I JUŻ TU NIE PRACUJESZ

tigowiec

Kofama to jeden z najlepszych pracodawców na Śląsku. Zawsze płaci niemałe pensje na czas, wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Super zorganizowani, jesteś nowy to masz wsparcie i szkolenia na wszystkich obszarach. Chcesz podnieść swoje kalifikacje, tylko wystarczy, że powiesz, to firma przedstawia ci konkretny program podnoszenia kwalifikacji. Podniesiesz swoje umiejętności to zaraz masz inna pozycję i wynagrodzenie. Zawsze możesz liczyć na życzliwość przełożonych i kolegów z pracy. Jest możliwość załatwienia miejsca parkowania samochodu na wewnętrznym parkingu Firmy. Firma oferuje ubranie robocze i ciepłą wodę w szatni, są również toalety. Gwarantowane bezpieczeństwo w pracy, każdy z pracowników dostaje kask. Polecam, wszystkim którzy lubią międzynarodowe środowisko pracy.

Morek
@tigowiec 27.11.2016 00:29

I zatrudnic sie jako spawacz,i miec obecnego brygadziste.Jest to nierob i prostak.Prawdopodobnie bedzie miec sprawe o mobing,ale jak twierdzi on sie nie boi,bo prazes mu pozwala na takie zachowanie.Wiec tyko czekac na prokuratora

@Jaro 08.03.2017 22:30
Tigowiec obudź się.. tak powinno być a nie jest. Źyczliwość? Spróbuj powiedzieć że w sobotę nie przyjdziesz bo masz sprawy ro...

Jesli chodzi o trawienie nierdzemi,to za hala gdzie to robia,tam nic przez najblizsze 100 lat nie wyrosnie.Nie wpominajac o skażeniu gleby i srodowiska.

elo

A jak wygląda praca w biurach?

andzej

Kofama to jedna wielka porażka szczerze odradzam

borianek

Praca w Kofamie jest wieka pomyka.Kiedy remontowano dach,zapomniano o wentylatorach.I teraz po 12 godzinach pracy spawaczy i slusarzy,jest doslownie siwo na hali.Nie ma mozliwosci pozbycia sie dymu i oparow po spawaniu.Ale o dziwo,maja wszelkie badania,ktore potwierdzaja ze wszystko jest ok.Chyba to jest jakas pomylka,prosze o zainteresowanie sie to sprawa.A chetnym do pracy w tym zakladzie,szczerze odradzam.Jeden wielki smog i dym na chali produkcyjnej

Czy masz jakieś rady dla osób wybierających się do pracy do firmy KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOZIELSKA FABRYKA MASZYN "KOFAMA " SPÓŁKA Z O.O.