Podwykonawca

Jeszcze nigdy nie zapłacili mi w terminie. Dzwoniłem do koncewicza a ten krzyczy na mnie jak to ja bym był mu winien pieniądze. Chory człowiek, zgnita firma

Spawacz

Witam wszystkim. Zastanawiam sie nad podjęciem współpracy z firmą Zarmen na terenie huty czy też koksowni w Czestochowie jako spawacz. Czy możecie mi powiedzieć jakich zarobków mogę sie spodziewać? Dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam

Wojciech

Na stronie internetowej spółki ZARMEN napisane jest, że firma jest liderem na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych w Polsce i na świecie. Pozostałe informacje również wydają się zachęcające. Chętnie wysłucham opinii, osób zatrudnionych na stanowiskach takich jak monter i ślusarz. Jak w praktyce wygląda praca w tym miejscu?

Dddd Nowy wpis
@Wojciech

Światowej bardzo śmieszne

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy Zarmen Sp. z.o.o zatrudnia studentów?

Yoku

Jak się pracuje to się zarabia, wypłata zawsze na czas. Nie narzekam.

@Yoku

Jak się nawet normalnie pracuje to się nie zarabia. Wiosną ur. zabierali po 30% z wypłaty obiecując zwrot a nie oddali. A terminowa wypłata to chyba normalna rzecz.

@mud

Zauważyłem w opiniach o firmie Remak (są częścią Zarmenu),jest prawie identyczna opinia ze zbliżona datą. Przypadek czy akcja ocieplania wizerunku Zarmenu?

Klimaz Nowy wpis
@mud

Zgadza się. Wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń o pracę na stronie Grupy Zarmen. Znaczna część wisi już dłuższy czas. Niech dalej tak lecą w kulki to sami sobie będą pracować.

Podwykonawca

Trans
@Podwykonawca

Nie podzielam tej opinii. Współpracuje z firmą Zarmen od 10 lat i zawsze wszystko jest ok.Platności w terminie

Cieć 2
@Trans

Może jesteś z politycznego zaplecza, albo ze wschodu Europy. Lub masz takie produkty lub usługi, których koncewicz na ten moment nigdzie indziej nie znajdzie, więc jeszcze jesteś mu potrzebny...

Zainteresowany współpracą Nowy wpis
@Podwykonawca

Kurcze trochę dziwnie to brzmi, czyli nie płacą Ci na czas ale nadal wykonujesz dla nich pracę lub dostawy. Jak mi ktoś nie płaci to po prostu zrywam współpracę, ty jak widać chyba nie co świadczyć może o tym iż albo jesteś przedsiębiorcą z ogromnymi marżami czym kompensujesz sobie niedogodności albo człowiekiem który nie ma z nimi nic współnego ale robisz wszystko żeby ich oczernić.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gość

Nie płacą

Przemek
Klient

Nie płacą podwykonawcom, dostawcom, krętacze. Zabrali swoim pracownikom pieniądze z tytułu covid. Oficjalnie mówili, że nic na covidzie nie stracili, pieniędzy obiecanych nie oddali. Presja, (usunięte przez administratora) podsuwanie aneksów do podpisania z datą wstecz. Panie Damianie proszę pamiętać, że do 3 lat pracownicy mają prawo złożyć sprawę w sądzie. Prezesi tylko z nazwy, podpisują co im podsuną, firmą rządzą osoby postronne. To wszystko powoduje, że atmosfera w firmie jest gęsta jak woda w wiśle po awarii Czajki

Cieć
@Przemek

Nie płacą podwykonawcom i pracownikom to i wszystkie inwestycje są "na czas". A słyszeliście jaki hit był w Koksowni w Częstochowie należącej do Grupy Zarmen ? Budowa elektrociepłowni i "specjaliści" z Grupy Zarmen odebrali i zamontowali nie tą turbine parową co była w dokumentacji. Zorientowali się dopiero po kilku miesiącach. Inwestycja, którą budowali studenci bez wiedzy i doświadczenia jest grubo opóźniona. Kolejny hit w Olsztynie przy budowie ciepłowni, którą budował i uruchamiał Remak. Po kilku miesiącach pracy po części "spalił" się kocioł, bo obsługa nie była doinformowana przez Remak. Chyba nawet sam Remak nie wiedział jak ta ciepłownia ma pracować.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zarmen Sp. z.o.o?

mud

Witam.Chciałem zapytać czy Zarmen zaczął już oddawać pieniądze okrojone z naszych wypłat na wiosnę w ramach kryzysu związanego z covid-19 ? Nam obiecali oddać, jak to wyglądało w innych firmach grupy Zarmen? Wiosną był jakiś wpis, ale szybko zniknął. Pozdro.

gs
@mud

W zakładzie elektrobudowa podnieśli kwoty dla ludzi przechodzących z RUE Rybnik, pieniędzy nie oddali i nie oddają, prezes Andrzej D. nic nie robi by oddać wręcz powiedział, że Koncewicz nigdy tych pieniędzy nie odda, zresztą gdyby mieli je oddać, zabrali by je w innej formie, ale Koncewicz przecież już biorąc pieniądze złamał prawo dając do podpisu aneksy do umów z datami wstecz.

Rafał
 Problem
@mud

Oni nie oddali i nie oddadzą, tak jak pieniądze na święta nie dali ale koksowni oczywiście otrzymuje świąteczne pieniądze,bo my jako pracownicy zarmen musimy być traktowani jak ostatni sort. ***** **

Waldemar

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak to przeprowadzają?

Treking

Czy ktoś też nie otrzymał dzisiaj wypłaty? Jutro 10-y a na koncie jak nie było tak nie ma

@Spawacz

Na start dostaniesz 11 zł / h a po kilku latach sumiennej pracy spodziewaj się podwyżki rzędu 1 zł. Tak tak, nie pomyliłem się... to są realne stawki jakie dostaje pracownik fizyczny w tej firmie

@Były pracownik

Loooo. Niemożliwe że tak duża firma,pracująca w największych zakładach produkcyjnych w Polsce płaci takie gorsze..

Zatrudnij się i sprawdź

12 netto

Miłosz
@Były pracownik

po pierwsze podana wartość jest nie prawdziwa np. dlatego ze poniżej minimalnej - po drugie akurat spawacze zarabiaj tu dobrze ...

stefan

ta firma jest tak porządna że potrafią wydymać robola bez zmrużenia oka

Katarzyna

@Mario Co oznacza Twój kolokwializm? Jakie są miesięczne zarobki w Zarmen?

Zdzisiu
@Katarzyna

Minimum ze stałą premią wliczoną do wypłaty . (Jesteś chora to dostajesz 75 %wypłaty minus 15 % premi . Podatek jest odliczany od pełnej kwoty więc wychodzi ,że za miesiąc chorobowego dostajesz może z 700- 800 zł)

Stefan
@Zdzisiu

Czy w Zarmen można liczyć na jakieś podwyżki przy większym stażu pracy? Jak firma zapatruje się na ludzi bez większego doświadczenia? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat, czekam na Twoją odpowiedź.

@Stefan

Możesz liczyć tylko na soebie

Japan

Pracuje się za mniejsze stawki niż ukraińcy, jeszcze i to okroją

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Mario
@Zenek

Jeśli jesteś posłem to tak.

Leopold

@Ddt Może dodasz coś do tego wpisu? Chyba, że to konkurencja chce zdyskredytować firmę.

Ddt

Nie polecam

Karolina

@Marcin, rzeczywiście masz racje, szacunek pracodawcy do pracownika to sprawa często pierwszorzędna, która sprzyja też atmosferze jaka panuje w pracy. @Obserwator, piszesz o możliwościach jakie oferuje firma Zarmen swoim pracownikom. Czy mógłbyś bardziej zgłębić ten temat? Co konkretnie oferuje ta firma?

Andrzej

Generalnie to firma ma dobrą opinię ale wiadomo, że pracownicy popełniają błędy , tylko kto ich nie popełnia?

Marcin

Byłem w dniu dzisiejszym na rozmowie w sprawie pracy. Właściwie ciężko to nazwać nawet rozmową. Panie z kadr oznajmiły mi, że trzeba zaczekać na Panią kierownik mimo że stawiłem się o umówionej wcześniej godzinie. Po 15 minutach zacząłem tracić cierpliwość i zapytałem czy Pani kierownik już jest. Usłyszałem że mam dalej czekać. Po 20 minutach wyszła ww. Pani i zapytała czy mi się gdzieś spieszy bez żadnego słowa wyjaśnienia lub zwykłego ''przepraszam za spóźnienie'' tłumacząc że trzeba zaczekać bo rozmowy mogą trwać 5 albo 10 minut dłużej, mimo ze byłem pierwszy . Dziwne bo ja czekałem już ponad 20 minut i nic. Moja rozmowa się nie odbyła, ponieważ podziękowałem widząc taki stosunek do przyszłych pracowników.Gdyby to kandydat spóźnił się 20 minut to zapewne byłby skreślony no ale pracodawcy oczywiście wolno wszystko. Drogi pracodawco, otóż nie!!! Nikt wartościowy nie podejmie u was pracy jeżeli zobaczy jak się tam traktuję ludzi. Kompletny brak szacunku i profesjonalizmu ze strony tej Pani. Nie polecam tej firmy.

Obserwator

Duża firma z bardzo sporymi możliwościami, a zarazem z ogromnymi problemami finansowymi – organizacja wewnętrzna ma wiele do życzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarmen Sp. z.o.o - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zarmen Sp. z.o.o