HOLDUCT Sp. z o.o.

Mysłowice

Opinie o HOLDUCT Sp. z o.o.

Niezwykły

Ślusarze spawacze monterzy omijajcie firmę hodluct szerokim łukiem. Brak poczucia bezpieczeństwa na hali zero organizacji pracy zero technologi spawania każdy spawa jak mu się podoba na około 50 chłopa 2 brygadzistów kpina. Kierownik to niezły krętacz i cwaniak brak szczegółów na umowie tylko stanowisko, etat rodzaj umowy i czas na jaki zostaje zawarta. Brygadziści po wszystkich krzyczą jak by byli panami na hali każą pracować na stanowiskach na których was nie powinno być a gdy tego nie zrobicie straszą utratą premi i zwolnienie. Kpina kpina i jeszcze raz kpina. Już nie wspomnę o tym że pracownicy potrafia chodzic po hali pod wplywem.

anonymous
@Niezwykły 11.11.2017 01:08

Pisze to osoba która ma ukończone tylko gimnazjum i jest świeżo po kursie. oprócz gadania nic nie umie. Jak samodzielnie spawa to drugi spawacz musi po nim poprawiać. Innych robót też nie chce robić bo w umowie ma spawacz. Szlifierki kątowej do ręki nie weźnie bo jest niebezpieczna i uważa że musi mieć specjalne szkolenie (instruktaż stanowiskowy nie wystarcza). Jedyne co może robić to stać obok spawacza i przyglądać się spawaniu, ale ile tak można? Każdy odchodzący z firmy może liczyć na rzetelną opinię jeżeli tylko o nią poprosi. Jak pisze "Niezwykły" że "na umowie tylko stanowisko, etat rodzaj umowy i czas na jaki zostaje zawarta" a co jeszcze by miało być? Widzimy z kim mamy do czynienia, powiem NIE LUBI PRACOWAĆ. Przy zatrudnianiu pracowników należałoby dokładniej przejrzeć CV kandydata i jego ostatnie zatrudnienie a unikniemy w przyszłości kłopotów.

Niezny
@anonymous 14.11.2017 11:53

Dbałem o swoje bezpieczeństwo tyle w temacie. A teraz uwaga bo będę wymieniać. Fazowanie elementów piła do drewna świetny pomysł tak trzymać! Dopiero gdy pracownik doznał poważnego wypadku zakupili specjalistyczna maszyne. Po mnie trzabylo poprawiać z tego co pan kierownik twierdził nie było z moim spawami większych problemów wystarzylo podejść powiedzieć że jest źle ppoprawilbym proszę też popatrzeć na innych gdy kleją elementy a kontrola jakości to puszcza. Do tego brak technologi spawania kpina totalna proszę zobaczyć jak jest w innych firmach to porozmawiamy spawacz powinien dostać wykaz jakie spoiny ma położyć z jakiego stopu jest materiał i jakim drutem to pospawać a nie że pracownik ma chodzić szukać brygadzisty i pytać się jaki to jest stop i jaka ma położyć spoine. Technologia spawania powinna być przy takich elementach podstawa panie kierwoniku. Nie twierdzę że moje sprawy były dobre ale na pewno mocne i tak jak napisałem wczesniej wystaczylo podejść i powiedzieć że jest źle a nie oczerniać w internecie ja napisałem cała prawdę o firmie i nie dziwię się że elementy przed wysyłka do poprawiane kilka set razy skoro w firmie nie ma żadnej kontroli jakości. Pozdrawiam :)

bolo

Spawacze omijajcie firme holduct mysłowice szerokim łukiem spawanie aluminium powinno być dobrze opłacane ale tak nie jest dostałem za 49 godzin spawania 400 złotych pan kierownik produkcji to krętacz i szuja napewno kase do siebie pisze jak kogoś na godzinach wykoleguje.

Szuja
@bolo 11.05.2016 18:15

witam Proszę nie przyjmować do pracy na stanowisku spawacza Pana G. ( plastikowy :) ) fachura nie z tej ziemi. Po zwróceniu mu uwagi na temat jego miernego spawania Pan G. się obraził jak nastolatek i porzucił pracę. Płaca taka jaka praca w wykonaniu Pan G.

Pracowałeś już w firmie HOLDUCT Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o HOLDUCT Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOLDUCT Sp. z o.o.