HOLDUCT Sp. z o.o.

Mysłowice

Opinie o HOLDUCT Sp. z o.o.

bolo

Spawacze omijajcie firme holduct mysłowice szerokim łukiem spawanie aluminium powinno być dobrze opłacane ale tak nie jest dostałem za 49 godzin spawania 400 złotych pan kierownik produkcji to krętacz i szuja napewno kase do siebie pisze jak kogoś na godzinach wykoleguje.

Szuja
@bolo 11.05.2016, 18:15

witam Proszę nie przyjmować do pracy na stanowisku spawacza Pana G. ( plastikowy :) ) fachura nie z tej ziemi. Po zwróceniu mu uwagi na temat jego miernego spawania Pan G. się obraził jak nastolatek i porzucił pracę. Płaca taka jaka praca w wykonaniu Pan G.

Pracowałeś już w firmie HOLDUCT Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o HOLDUCT Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOLDUCT Sp. z o.o.