Holduct Sp. z o.o.

Mysłowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 8 ocen.

Holduct Sp. z o.o.
2 8 6 1

Opinie o Holduct Sp. z o.o.

Administrator

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Holduct Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

ŚLUSARZ

ile na rękę za miesiąc płaci firma HOLDUCT ślusarzowi

Załoga

Prawda jest jedna: ci co tutaj piszą brednie o tej firmie to LEWUSY KRETACZE I PLOTKARY których już nie ma. I na szczęście, bo cała firma wraca do spokoju i ładu. Po co przychodziliście tutaj? Z łaski stać i głupoty pociskać? No ale NIEEE bo jak uwagę zwrócą to już wszyscy obrażeni! !!! Wypad z baru panowie. Nie dla psa kiełbasa. Firma godna polecenia dla ludzi chcących i potrafiących pracować. Za dobrą pracę dobre pieniądze, za chęci i umiejętności premie i podwyżki, a za stanie i gadanie ŚRODKOWY PALEC PANOWIE!!!

Niezwykły

Ślusarze spawacze monterzy omijajcie firmę hodluct szerokim łukiem. Brak poczucia bezpieczeństwa na hali zero organizacji pracy zero technologi spawania każdy spawa jak mu się podoba na około 50 chłopa 2 brygadzistów kpina. Kierownik to niezły krętacz i cwaniak brak szczegółów na umowie tylko stanowisko, etat rodzaj umowy i czas na jaki zostaje zawarta. Brygadziści po wszystkich krzyczą jak by byli panami na hali każą pracować na stanowiskach na których was nie powinno być a gdy tego nie zrobicie straszą utratą premi i zwolnienie. Kpina kpina i jeszcze raz kpina. Już nie wspomnę o tym że pracownicy potrafia chodzic po hali pod wplywem.

anonymous
@Niezwykły 11.11.2017 01:08

Pisze to osoba która ma ukończone tylko gimnazjum i jest świeżo po kursie. oprócz gadania nic nie umie. Jak samodzielnie spawa to drugi spawacz musi po nim poprawiać. Innych robót też nie chce robić bo w umowie ma spawacz. Szlifierki kątowej do ręki nie weźnie bo jest niebezpieczna i uważa że musi mieć specjalne szkolenie (instruktaż stanowiskowy nie wystarcza). Jedyne co może robić to stać obok spawacza i przyglądać się spawaniu, ale ile tak można? Każdy odchodzący z firmy może liczyć na rzetelną opinię jeżeli tylko o nią poprosi. Jak pisze "Niezwykły" że "na umowie tylko stanowisko, etat rodzaj umowy i czas na jaki zostaje zawarta" a co jeszcze by miało być? Widzimy z kim mamy do czynienia, powiem NIE LUBI PRACOWAĆ. Przy zatrudnianiu pracowników należałoby dokładniej przejrzeć CV kandydata i jego ostatnie zatrudnienie a unikniemy w przyszłości kłopotów.

Niezny
@anonymous 14.11.2017 11:53

Dbałem o swoje bezpieczeństwo tyle w temacie. A teraz uwaga bo będę wymieniać. Fazowanie elementów piła do drewna świetny pomysł tak trzymać! Dopiero gdy pracownik doznał poważnego wypadku zakupili specjalistyczna maszyne. Po mnie trzabylo poprawiać z tego co pan kierownik twierdził nie było z moim spawami większych problemów wystarzylo podejść powiedzieć że jest źle ppoprawilbym proszę też popatrzeć na innych gdy kleją elementy a kontrola jakości to puszcza. Do tego brak technologi spawania kpina totalna proszę zobaczyć jak jest w innych firmach to porozmawiamy spawacz powinien dostać wykaz jakie spoiny ma położyć z jakiego stopu jest materiał i jakim drutem to pospawać a nie że pracownik ma chodzić szukać brygadzisty i pytać się jaki to jest stop i jaka ma położyć spoine. Technologia spawania powinna być przy takich elementach podstawa panie kierwoniku. Nie twierdzę że moje sprawy były dobre ale na pewno mocne i tak jak napisałem wczesniej wystaczylo podejść i powiedzieć że jest źle a nie oczerniać w internecie ja napisałem cała prawdę o firmie i nie dziwię się że elementy przed wysyłka do poprawiane kilka set razy skoro w firmie nie ma żadnej kontroli jakości. Pozdrawiam :)

bolo

Spawacze omijajcie firme holduct mysłowice szerokim łukiem spawanie aluminium powinno być dobrze opłacane ale tak nie jest dostałem za 49 godzin spawania 400 złotych pan kierownik produkcji to krętacz i szuja napewno kase do siebie pisze jak kogoś na godzinach wykoleguje.

Szuja
@bolo 11.05.2016 18:15

witam Proszę nie przyjmować do pracy na stanowisku spawacza Pana G. ( plastikowy :) ) fachura nie z tej ziemi. Po zwróceniu mu uwagi na temat jego miernego spawania Pan G. się obraził jak nastolatek i porzucił pracę. Płaca taka jaka praca w wykonaniu Pan G.

admin

Pracowałeś już w firmie HOLDUCT Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Holduct Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holduct Sp. z o.o.