ZARMEN Sp.zoo

Chorzów

Opinie o ZARMEN Sp.zoo

laczki

anharek, czy w takim razie nikt nie szanuje niezależności i samodzielności pracowników ? W ten sposób na pewno nie da się rozbudzić odpowiedniego zaufania. Wiem, że wymagania są zbyt wygórowane i pracownicy tego nie spełniają

anharek

teraz cyrk na kółkach chodzimy jak psy zaprzęgowe wszyscy w szelkach bezpieczeństwa nie ważne czy musisz czy nie widzimisię prezesa zarobki jak chcą to ci udupią nie powiedzą dla czego prezes ma wydatki lecą po premii

pozbawiony złudzeń

To co ostatnio dzieje się w zarmenie potwierdza tylko wszystkie negatywne opinie napisane na tym forum.Firma działająca na zastraszaniu pracowników i stopniowym systematycznym obdzieraniu wypłat w imię kryzysu i jak się nie podoba to [usunięte przez moderatora] za bramę.Wina leży w doborze kadry majstrów i kierowników,są to w większości głąby bez szkoły i przygotowania zawodowego ale za to rodzina koledzy bądź sąsiedzi kogoś wyżej od nich.Jedynym zajęciem którym robią to jest jak nic nie robić i komuś coś [usunięte przez moderatora].Siedzą i myślą jak tu utrudnić pracownikowi wykonywanie swojej pracy, a może ma przychodzić pół godz. wcześniej i wychodzić pół godz./ później -to go powinno trochę wkurw. potem mu [usunięte przez moderatora] kasę za nie planowe przyjście do pracy a na koniec jeszcze mu obetnę wypłatę i powiem że prezes kazał.Następnym ruchem będzie drut kolczasty i psy bez kagańca,ja naprawdę nie wiem na jakiej zasadzie jeszcze istnieje nasza firma bo realnie patrząc przy tylu głąbach i złodziejach graniczy to z cudem.Pozdrawiam tych którzy jeszcze walczą mimo wiecznych kopniaków ze strony majstrów i kierowników a dla tych w białych kaskach - nie wszystkich oczywiście ;ci co pracują wiedzą którzy-kop w jaja z całej siły

malkontent

Siedziba w pałacyku w Chorzowie. Gazela biznesu. Jak, to mozliwe,żeby to wszystko co wypisuja bylo prawda. Najgorsze, że to wszystko jednak jest prawda.Niezły z tego Koncewicza krwiopijca.

pikus

Ludzie lepiej puszki po śmietnikach zbierać niż w ZARMENIE pracować ludzi mają za nic zero poszanowania ludzkiej godności

Zostaw opinię o ZARMEN Sp.zoo - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZARMEN Sp.zoo