Sambud Samsel Sp.j.

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Sambud Samsel Sp.j.

hoho

stawki może nie, ale premie za zrealizowane targety są wysokie

serigraf

Na ulicy Kłosowej stoi budynek firmy sambud pięknie wyremontowany dawniej była tam masarnia stała też altana teraz znikła ktoś na górze mieszkał pięknie wypieszczony ogrodzik

Mietek

szukam wszelkiego majątku firmy Sambud samsel sj( kruszywa, maszyny, nieruchomosci itp) za pomoc w ściągnięciu długu - nagroda w formie prowizji

CZEKAM OD ROKU NA PIENIĄDZE

KŁAMSTWO- NIKT NIE ODBIERA TELEOFNU, PIENIĘDZY CHYBA NIEZAMIERZAJĄ ZAPŁACIĆ, LICZĄ ŻE SIĘ UPIECZE. OMIJAĆ JAK NAJDALEJ !!!! POSZKODOWANY

nieznajomy

Witam. Firma Sambud jest firmą z którą odradzam współpracy!!! Wypłaty nie na czas, zbywanie ludzi głupimi wymówkami!!! Odradzam wszystkim. Duży negatyw!!!

geosyntetyki

SAMBUD SAMSEL NIE PŁACI !!!! PONADTO [usunięte przez moderatora] OSZUKUJE (JUŻ PRZELAŁEM PIENIĄDZE, PRZELEW WŁAŚNIE WYSZEDŁ...). OSTRZEGAMY PRZED WSPÓŁPRACĄ.

Zostaw opinię o Sambud Samsel Sp.j. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sambud Samsel Sp.j.