Opinie o EuroAct w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroAct. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EuroAct o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroAct w Zdzieszowice

goha

wyjechałam z chłopakiem i pracujemy razem na pakowni pomidorów, mieszkamy koło firmy w doku 4 osoby. wczesniej byłam w hotelu i też było ok. Dużo godzin bo min 60 na tdzien plus soboty, jesteśmy zadowolenbi, teraz sezo to godziny się jeszcze rozkręcą na co liczę. Polecam

Dusia
@goha

Hej a można było by do was jakiś kontakt, tez mam zamiar jechać ale fajnie było by mieć kogoś znajomego :) dxxduskaxdd@gmail.com

Kayrat Nowy wpis
@goha

60 godzin A wypłata jak za 38 haha

Kinga

Jestem od m-ca i zarobiłam na czysto 2000 euro, pokoje małe ale da się żyć w Polsce też nie mam korytarzy :) kuchnia ogólna i pralnia też ale daje radę , dzielimy się nie ma tłoku. jestem zadowolona,też bałam się jechać ale opinie nie sa adekwatne przekonałam się. Za tydzień przyjeżdza moja siostra .Polecam

kamcia
@Kinga

Hej. a mogłabyś napisać przy czym pracujesz, że zarabiasz takie fajne pieniądze?? jakbyś mogła podeślij mi na maila info :) kamcia6_16@o2.pl

Kada

Przyczym pracujesz?

Dorota Nowy wpis
@Kinga

Czy możesz podac szczegóły na priv Kamila-diana@tlen.pl

Michał Nowy wpis

@jestemnanie jak sytuacja się potoczyła ?

Jestemnanie

Czekam na wypłatę 2tygodnie, nie zgadzają się godziny - pracy było więcej, w papierach jest mniej. Oczywiście koordynatorzy zero reakcji i zero kontaktu.! Agencja dno

Kayrat Nowy wpis
@Jestemnanie

Tak jak mówisz bandyckie biuro

Aplikowałeś do firmy EuroAct? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kayrat

Śmiech na sali te biuro nie polecam nikomu zlodzieje nie pasują godziny za święta nie płacą wogole bo to tureckie biuro i oni świąt nie uznawaja na umowę czekasz ok 3 miesięcy koordynator hahaha tak jak by go nie było nie polecam to jest bandyckie biuro

krystyna

jestem od 2 tygodni, mieszkam na hotelu w pokoju z dwiema dziewczynami. Wypłatę dostałam na czas,godzin dużo, a hotel jak hotel, ja tu przyjechałam zarabiać a nie siedzieć w pokoju. Ja polecam

Iwon
@krystyna

WITAM mam pytanie czy tylko są pomidory i czy teraz w okresie jesiennym jest praca i jak z godzinami dzięki

Jestemnanie

To jest po prostu ŻART! W Holandii firma nazywa się " Pro.Konak " to jedna z wielu nazw od kilku lat, chyba nie bez przyczyny. W Polsce mówią co innego, na miejscu jest co innego. Trafiasz do hotelu, w którym nawet nie można się wykąpać. Grzyb WSZĘDZIE, smród i brud,a tygodniowo płaci sie prawie 100€. Jak nie trafi się do pokoju z obcokrajowcem to można całować po stopach kochanych koordynatorów. W całym hotelu dwie kuchnie na 3 piętra, łóżka piętrowe bez drabinek, wciskanie do klitki po 3/4 osoby. Na cały hotel działa JEDEN AUTOMAT - Z PIWEM :). Co weekend pod hotelem grupy ludzi z przeróżnych zakątków świata popijając piwka krzyczą, śpiewają, biją się, kłócą NIE MA MOWY O ODPOCZYNKU .... Koordynatorzy udają, że nie znają polskiego a kobieta, która jest Polką nie potrafi odpowiedzieć na proste pytania, nie można nic załatwić, nic się dowiedzieć. Umowę podpisuje się w ciemno, elektronicznie po jakimś czasie można dostać umowę jak koordynator nie zapomnie o niej, co zresztą jest śmieszne bo umowy nie zgadzają się z tym co mówią w " biurze " ( hotelowa kantyna ). Pierwszy tydzień pracy godzin multum, później a to dzień wolnego, a to dwa dni wolnego. Podatki sciągane i płacenie ubezpieczenia, mimo że numer wyrobią po tygodniu, może dwóch.... Co do pracy, żadnych polskich koordynatorów, albo pracownik tłumaczy co robić albo migowo ew. Język angielski. Wypłaty na czas, ale ledwo po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia zostaje na przeżycie :). Osobiście? Nie polecam!! Kłamliwe gadki zaczynają się już w Polsce, a w Holandii dostaje się szoku. Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej to zachęcam do podania maila :) !

rozważny

Uwaga (usunięte przez administratora) bez wynagrodzenia.Praca po 12/14 godzin a opłaty za zakwaterowanie i jedzenie pochłaniają wszystko. Oszustwo na grubszą skalę,byłem widziałem i przestrzegam wszystkich a zwłaszcza kobiety które chcą same jechać.Nic nie zarobicie tylko w długach utoniecie!

wk11

Witam wraz z chłopakiem mamy jechać w sobote 04.08 do pracy na pomidory jak wygląda praca mieszkanie i warunki z góry dzięki

Illlla

Czy samemu jechać to strach ? Jak wygląda praca oraz mieszkania? Planuje wyjazd sama i chciałabym się rozeznać czy warto .

Loolaaa

Witam, wraz z koleżanką mamy jechać do pracy na pomidory. Czy warunki są znośne?

Joanna

Oszustwo, ostrzegam!!! Wraz z koleżankami wysłałyśmy umowy po czym kontakt z "super" agencją się urwał, brak odpowiedzi na wysyłane przez nas emaile, po próbie połączenia się z numerami telefonu podanymi przez agencję (które wcześniej były normalnie aktywne) włącza się poczta głosowa.

Anula

Chcę wyjechać z chłopakiem do pracy z tej Agencji czy warto im zaufać i jechać. PROSZĘ O ODP SZCZERĄ NA makanadzic@poczta.fm

Witam, czy ktoś w czwartek lub piątek wyjeżdża do Wateringen?

Nanana
@Karolina

Daj mi twój email to coś ci powiem

@Nanana

mail: karolina1062@gmail.com

Patka
@Karolina

Ja wyjeżdżam jutro :)

Joanna

Czy któryś z użytkowników pracuje aktualnie w firmie EuroAct? @Inna, czy mogłabyś doprecyzować swój komentarz? Co dokładnie chciałaś nam przekazać? Jesteś pracownikiem firmy EuroAct? Każda merytoryczna opinia jest ważna dla użytkowników forum.

Inna

Jeśli chcecie przygód i wrażeń zapraszam ;]

Joanna

@kamcia Czy jesteś zainteresowana pracą w firmie EuroAct? Z tego co widzę EuroAct oferuje teraz pracę przy pomidorach. Czy ktoś z Was pracuje na tym kierunku i może podzielić się wrażeniami z pracy? W jakim standardzie są mieszkania pracownicze, czy dobrze współpracuje się z resztą zespołu?

Inaaa
@Joanna

Hej ja z chłopakiem mamy zamiar jechać w weekend 19 więc podbijam.

dusia
@Inaaa

Ja mam zamiar jechać pod koniec tego miesiąca może jakiś kontakt dxxduskaxdd@gmail.com

Pw

Ktoś chetny do wspolnego wyjazdu? Chce jechac z dziewczyną na poczatku czerwca. Jedziemy z innego biura... Domki sa kilku osobowe wiec zawsze lepiej byc w zgranej grupie.. Jak cos info pracaholandia00@gmail.com

Joanna

@Agn Czy jesteś już na miejscu i może opisać swoje wrażenia z pracy dla firmy EuroAct? Czy możesz potwierdzić warunki pracy i koszty opisane przez innych użytkowników? Jaka atmosfera panuje w pracy? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

mysiunia

jestem od tygodnia i ok, mieszkanie 108 euro płacę na tydzień, trochę dużo ale też mam dużo godzin więc jest spory zarobek. Pokoje małe ale jak ktoś jedzie zarobić to w pokoju nie siedzi.Nie narzekam i polecam.

Agn
@mysiunia

Witam ja tez sie wybieram do pracy ale nie wiem czego sie spodziewać tyle tegatywnych opini ze az sie boje

Zostaw merytoryczną opinię o EuroAct - Zdzieszowice

EuroAct
2.5/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Fabryczna 1
    47-330 Zdzieszowice