Herman Jan Przewóz Osób

Kędzierzyn-kozle

Opinie o Herman Jan Przewóz Osób

Teresa

Firma rzetelna, bez zarzutów .Polecam.

Alleksandra

Ja znam 12 lat te Firme.roznie bywa, ale wiekszosci ponosza wine Nasze Panie ktore podejmuja prace nie informujac zmienniczki rzetelnie,Herman nie zawsze zna cala prawde o danym miejscu, a Panie nieraz tak opowiadaja o danym miejscu pieknie,a okazuje sie dosc czesto ,ze jest inaczej .Gdzie tu wina Hermana?Dla mnie ten czlowiek przynajmniej jest konkretny -proponuje chcesz jedz, nie to nie czekaj az cos bedzie,pozdrawiam

julitta2a
@Alleksandra 15.09.2015 16:55

witam,ja rowniez wspolpracuje z ta firma ok.12 lat i zawsze wszystko jest w porzadku,i mam zamiar dalej korzystac z ich uslug.

Ilona

Od 9 lat pracuje u Pana Hermana i jestem mega zadowolona!nigdy sie na nim nie zawiodlam!!!

Magdalena29

Jechalam z tym Przewoznikiem 3 razy . Kierowcy mili. Wszystko w porzadku. A ten caly Jan Hermann bardzo konkretny i rzeczowy facet!

...

Robia sobie jaja z ludzi ... co innego obiecuja a co innego robia , gwarantuja prace , podaja terminy a dzien przed wmawiaja ze nie bylo takiej rozmowy ,,, zalosne [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Herman Jan Przewóz Osób - Kędzierzyn-kozle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herman Jan Przewóz Osób