Opinie o Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K. w Walce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K. w Walce

Zainteresowana Nowy wpis

Ilu zmianowy system jest w Bischof+Klein? i czy kobiety tez mogą tam pracować

Pracownik Nowy wpis
@Zainteresowana

System w Bischof+Klein jest 3 zmianowy lub 4 brygadowy w zależności od ilości zleceń, kobiety również mogą tutaj pracować :)

I na jakich etatach mogą pracować kobiety? Ja znalazłam na ich stronie rekrutację na pomocnika operatora maszyn produkcyjnych i spełniam wszystkie wymagania. Dwie rzeczy z benefitów bardzo mnie zaciekawiły. Ta premia za obecność, bo interesują mnie kwoty. Zwracają jeszcze za dojazd, za paliwo konkretnie. Ile minimalnie trzeba być oddalonym od pracy żeby to dostać?

Może ktoś wie na co się nastawić, jeśli firma szuka operatorów maszyn produkcyjnych? Nie wiem czy dyspozycyjność to po prostu praca na swoich zmianach czy coś więcej, bo właśnie dyspozycyjność jest wymagana w treści ogłoszenia o pracę. Będę wdzięczny jakby ktoś podał podstawę pensji.

W firmie Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K. podobno płacą nawet 5100 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na specjalista ds. jakości? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: specjalista ds. jakości.

Vater

Ta firma to jakaś porażka nie odpowiadają na CV wysłane w rekrutacjach.

@Vater

Hmmm może firma jeszcze zbiera cv i nie zakończyła procesu selekcji. Nie wiem, może ktoś wie, czy odzywają się od razy do tych, co wysłali cv, czy trzeba odczekać ileś? A i czy nawet jak nie chcą kogoś w dalszej rekrutacji, to i tak dają odpowiedź zwrotną, że dziękują i tyle?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Mistrz Drukarni?
Leszno
nooowy

Jakie stawki sa na wózek widłowy plus praca w systemie sap.

potencjalnypracownik

Jakie stawki oferowane są na początek? Są jakieś widełki? Jakieś dodatkowe benefity?

@potencjalnypracownik

18 zl/h na dzień dobry okres próbny 3 mies. A reszta to zależy czy będziesz na konfekcjii czy ekstruzji. Potem za każde stanowisk/maszynę dodatek do stawki.

@potencjalnypracownik

18,50zł na start, żadnych widełek ani innych dodatków

Pracownik 1

Niestety "stary" doświadczony pracownik nie jest doceniany i jego podstawa to 15zł a nie 18,50zl czy 19,00zł + $$ za Długoletnie szkolenia na różnych stanowiskach pracy gdzie efekt końcowy czyli wypłata jest porównywalna do nowo przyjętego...

To stawka na starcie, a jak wygląda ona w późniejszym czasie? Kiedy można spodziewać się pierwszej podwyżki i co jaki czas się zdarzają? Czy liczy się w tej kwestii staż pracy czy również starania pracownika i ubieganie się o nią?

Mistrz

Jak wygląda praca w biurze? Jakie wykształcenie potrzebne i jacy są kierownicy?

Kamil
@Mistrz

Szkoda że od tego czasu nikt nie odpowiedział. Może sam wiesz już coś więcej na ten temat i wyjaśnisz jak to wygląda w Bischof? Ciekawi mnie głównie kwestia wynagrodzenia, jak oceniasz jego wysokość? A obowiązki? Jak się mają do wynagrodzenia?

@Kamil

Zarobki ok, ja nie narzekałem. Nie wiem jak teraz. :D

Руслана

Я би хотіла влаштуватися на роботу як я можу отримати запрошення на роботу і яка оплата за годину і на якій умові там працюють?

Pracownik :)

11 lat na produkcji. Wyzysk,mobbing,kary i piekło ma ziemi.... Nie mogę 8 godz bawić się telefonem !! To mobbing !!! Idę do pracy a tam o zgrozo każą mi pracować !! To wyzysk i szykana !!! Zarobki marne i nie ma podwyżek.. 2 lata temu były duże podwyżki płac,co jakiś czas podwyżka inflacyjna i za każdą ogarnietą maszynę podwyżka do stawki godzinowej. W każdej firmie jest drabinka awansów i jak ją skończysz to potem brygadzista albo majster. Logiczne. Dochodzi rozwinięty system socjalny i nagroda roczna. W tym roku 3 tyś brutto jak masz zero L4,mniej jak L4 było. Pewno za mało... Kilku się zwolniło bo mają lepszą pracę. Szybko wrócili. Zarobko jedne z lepszych w regionie. Po 8 godz nie jesteś wyrąbany jak koń po maratonie. Jak chcesz pracować to lekko dasz radę ale jak chcesz lewarować to tylko będziesz narzekać,jak wielu tutaj. A przychodzi wielu młodych z alergią na pracę i narzekają. W zadnej pracy nie dostaniesz na już najwyższej stawki i stanowiska jak się im wydaje. Każdy średnio rozgarniety kto chce pracować ogarnie te maszyny i da sobie radę. To moje zdanie .Pozdro wszystkim .

@Pracownik :)

Witam. Bardzo dziękuję za tak merytoryczną opinię oraz dokładny opis tego na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie. Według tego co piszesz można się spodziewać naprawdę dobrych warunków pracy. Przeczytałam na stronie firmy, że są jednym z europejskich liderów na rynku. Czy to oznacza, że warto pracując w Bischof + Klein Polska posługiwać się dobrze językiem angielskim?

@Ewa

Witam. Co do znajomości języka to zależy No produkcji jako takiej sam język obcy nie jest wyraźnym atutem. Co innego jak chodzi o pracę w np laborze,planowaniu,dziale handlowym itp. Tam znajomości j obcych są mile widziane i są plusem.

Pracownik :)

Oczywiście nie jest sam miód. Jest hałas masxyn,pomp,suszarek. Nie dla każdego miły zapach farb,kleju,rozpuszczalników itp. Można się upierdzielić farbami ale są rękawiczki ochronne,antyprzecięciowe,maski ochronn itp. A co do języka to na produkcji mamy karty produkcyjne w j polski więc tu nie jest nam potrzebny :)

@Pracownik :)

Ty chyba w innym bk pracujesz, albo sie sprzedałeś że takie brednie piszesz. Jakie podwyżki ? Te ochłapy co dali ? 2% brutto 2lata temu to wg Ciebie duża podwyżka ? Albo 1zł brutto rok temu ? Następnie nagroda roczna, owszem była, ale kryteria do niej podano w grudniu ! i wykluczono z nagrody osoby które siedziały na kwarantannie ! Równego traktowania też w firmie nie ma, nowym teraz daja 18,50zł na start, a starszym pracownikom nie maja zamiaru wyrównać stawki i tu powstaja (usunięte przez administratora)takie że pomocnik ma wieksza stawke niż operator...

Pracownik :)

Jak czytam twój wpis to faktycznie,chyba pracujemy w innych zakładach. I rozczaruję cie,nie ,nie sprzedałem sie. Pozdro :)

Pracownik :)

Poza tym,to nie jest zakład pracy przymusowej. Jak tak Ci się tu nie podoba to zawsze możesz się zwolnić. Nikt tu nikogo siłą nie trzyma. Pozdro :)

Plastuś

Jakieś 2 lata temu po aferze z nadgodzinami była duża podwyżka stawek na obu wydziałach a nie jakieś "ochłapy 2%" więc nie chrzań. Te 2 % to ustalone przez Związki i Radę cykliczna podwyżka inflacyjna o czym doskonale wiesz tak że nie ściemniaj. Kryteria nagrody rocznej są podawane co roku w podobnej porze,teraz to było chorobowe. Zgoda,osoby z kwarantanną zostały poszkodowane. Ale najbardziej kłapią dziobem "poszkodowani" co na chorobę "paluszek i główka " co chwila myk na L4,bo przcież mnie wyrolowali !! A Ty jedz może na budowę do Austrii czy do Holandii badyle sortować albo na taśmę do Beemy. Tam Cię docenią,dostaniesz super stawkę,premie itp. Tu się męczysz i marnujesz.

Praca jest ok ale patologiczny system wynagrodzeń już nie, firma w ogóle nie szanuje wieloletnich pracowników. Nowy pomocnik na jednej maszynie ma prawie taką samą pensje jak stary operator kilku maszyn... są też kary finansowe w postaci braku premi dla CAŁEJ załogi jeśli chorobowego będzie więcej jak 5%. Ale jak te 5% jest liczone to nikt nie wie a szefostwo odmawia odpowiedzi. O podwyżkach też można zapomnieć bo ich nie ma. Jedyna opcja to dalsze szkolenia na nowe funkcje, ale jeśli firma stwierdzi że ktoś za dużo już dostaje to nawet o tym może zapomnieć.

Pracownik _15_letni

Nie zgadzam się ponieważ firma podniosła stawki bazowe wieloletnim pracownikom ( z resztą zaczęli gwiazdorzyć i narcyzować co to nie oni ... totalny brak pokory) to po pierwsze , po drugie dodatkowa premia jest dodawana wtedy kiedy absencja całego zakładu mniejsza jak 5% - jest powiedziane że jest liczone za każdy miesiąc liczba osób na chorobowy jako procentowy wskaźnik do całości (matematyka klasy podstawówki). Dodatki za prace na maszynach przyznawane za efektywny czas na danej maszynie chyba to logiczne ? Na produkcji nie ma złych zarobków chyba że ktoś olewa, chorobowe traktuje jako dodatkowy urlop i błąka się bez celu. Naturalnym porządkiem jest że każdy pracownik powinien przykładać się do pracy, finalnie jak jest inteligentny oraz ma smykałkę do myślenia to zostaje obsadzony na lepiej płatnych stanowiskach. Z moich obserwacji wynika że nie wielu jest takich którzy potrafią przetrwać początkowy okres zatrudnienia, nie wykazują zbytnio zaangażowania i rezygnują. Praca nie jest ciężka nie trzeba dźwigać ciężarów, ani kopać rowów czasami pomyśleć. Ponadto firma ma do zaoferowania również benefity: dodatek na święta, paczki dla dla dzieci na święta oraz premia roczna. Może tyle wystarczy ?

@Pracownik _15_letni

Słabe obserwacje jak na taki staż. Fundusz socjalny to nie benefity od firmy inteligencie.

@Pracownik _15_letni

Po pierwsze co mnie obchodzi absencja całego zakładu jak ja np. nie choruję. Po drugie jak zmierzyć efektywny czas pracy na danej maszynie to fikcja. Po trzecie co to znaczy błąka się bez celu to subiektywna ocena przy tej konkretnej charakterystyce pracy. Czwarte co to znaczy smykałka do myślenia pan podstawówkę skończył no ale teraz takich przyjmują. Piąte jak pan obserwuje że wielu nie umie przetrwać początkowego okresu zatrudnienia a jest pan np. z kadry kierowniczej to nadaje się pan do zwolnienia. No i nie trzeba dźwigać ciężarów to gdzie pan pracuje jak pan tego nie wie.

@Bolo

Widzę że brak pojęcia z czego firmy wypłacają lub oferują benefity, ale to przecież takie normalne że każda firma posiada fundusz socjalny .. zawsze można się zwolnić i iść tam gdzie jest "lepiej" niż być malkontentem.

@Bolo

Ad1. Gratuluje zdrowia ja też nie choruje , może jest to pewne przesłanie żeby wpłynąć na osoby chorujące z reguły te same. Zgodnie z regułą Pareta 20% pracowników generuje 80% nieobecności takie danie do zrozumienia że LQuatro jest nie modne , Ad2 To jest tylko twoja fikcyjna opinia - zapytaj swojego szefa, Ad3 "Taka ściema" slangowo niby udają że pracują, dobrze wiesz o czym mówię " bystrzaku" tak to sobie tłumacz widać kiedy ktoś faktycznie się stara i widać też leserstwo, Ad4 To jest bez znaczenia kto jaką szkołę skończył liczy sie pomimo wszystko człowiek jeśli coś komuś nie wychodzi wystarczy poprosić o pomoc, nikt nie jest supertalentem i supermenem wystarczy zwykłe budowanie relacji. Jestem skromną osobą i nikomu nie odmówiłem pomocy. Skończone szkoły to pewnego rodzaju artefakty im więcej tym lepiej ale tak bez przesady :) , albo korzystasz albo tracisz na własne życzenie, natomiast smykałka to najzwyczajniej chęć do wykorzystywania podstawowych zasad logiki umysłowej czy to behawioralnej, czy też elementarnych umiejętności manualnych w trakcie wykonywania powierzonych obowiązków - klarownie:) Jak to kiedyś ktoś powiedział (...) Myślenie w dzisiejszych czasach ma kolosalną przyszłość (...), Ad5 Nie nie umieją bo nie chcą pracować za początkowe stawki, nawet przyzwoite. Stawka jest odpowiednia co do posiadanych kwalifikacji, przecież pracownik się na początku szkoli potem stawka jest wyższa to chyba logiczne, co do ciężarów pracowałem, pracuje nadal i wiem że do wszystkiego jest odpowiedni sprzęt, nie jestem kierownikiem czyli nie nadaje się do zwolnienia ....... - w opinii pracowników każdy kierownik jest do zwolnienia to chyba taka prawidłowość. Wiele słów napisanych przez Ciebie @Bolo nosi znamiona nienawiści i agresji oraz obrazę godności, i jeszcze wszystko na NIE, ja nikogo nie obrażam tylko wyjaśniam, jeśli chcesz hejtować to znajdź inne forum - taka sugestia lub zapraszam do mnie osobiście... wtedy wiele zrozumiesz.

@Pracownik_15_letni

Pokaż mi dokładnie gdzie tu jest hejt. I kto kogo obraża. Przyjmuję zaproszenie gdzie się mam zgłosić?

Tak a propos ad3 to jest tylko twoja fikcyjna opinia

Nikt
@Pracownik_15_letni

O widzę odkrył pan nowy dział nauki logika behawioralna.

@Pracownik_15_letni

Chłopie ty umiesz po polsku PiSać?

@Pracownik_15_letni

Ad. 1. Nie ma takiego czegoś jak reguła Pareta. Jest zasada Pareto. Między zasadą a regułą jest kolosalna różnica. A jak pan dopasował tę zasadę do chorobowego to nie mam więcej pytań. To tak może zostać że ja jestem głupi a pan jest mądry. Powodzenia

@Pracownik_15_letni

Gdzie ty w mojej wypowiedzi widzisz malkontentctwo? Tak to jest normalne że firma zatrudniająca powyżej 50 pracowników musi mieć fundusz socjalny, brak znajomości przepisów?

@Bolo

To nie jest mój wymysł i moim zdaniem też brak w tym sprawiedliwości jestem tylko pracownikiem nie mocodawcą. W pierwszym poście wyjaśniłem tylko.

@Bolo

Właśnie to miałem na myśli . Zatrudniamy się w dużych koncernach. To jakie mamy benefity czy świadczenia to w zależy od negocjacji z zarządem naszych przedstawicieli. Wiadomo że lokalny rynek pracy jest powiedzmy taki jaki jest a sami wybieramy rozwiązanie optymalne dlatego tu pracuje. Z mojej strony życzę satysfakcji z wykonywanej pracy i sukcesów zawodowych.

@Nikt

status quo - szkoda że nie zrozumiałeś @Nikt forma przenośni....

@Bolo

Jednak się Pan rozczytał skoro są komentarze :)

Wojciech
@Pracownik_15_letni

Skorzystam z okazji, że prowadzicie dyskusję o pracy w firmie Bischof + Klein Polska GMBH i zapytam o jedną rzecz. Mianowicie widziałem, że firma poszukuje obecnie operatora produkcyjnego. Chciałem zapytać, czy szkolenia wprowadzające są w Waszej ocenie wystarczające do tego, aby móc później samodzielnie wykonywać powierzone obowiązki?

@Wojciech

@Wojciech Szkolenia wprowadzające na stanowiskach operatorskich są to elementarne wiadomości i szereg czynności niezbędnych do dalszej pracy. Proces szkolenia operatora jest nieco dłuższy.W tym przypadku po pełnym opanowaniu danej maszyny (egzamin) można wykonywać prace samodzielnie. Stanowisko operatora jest najwyżej cenionym etatem.

kolo

Jedyne co jest patologiczne w tej firmie to związki zawodowe na czele których stoi człowiek myślący tylko i wyłącznie o własnym (usunięte przez administratora) Na szczęście mamy wolny kraj i jeśli nie chcesz to nie należysz do tego chorego układu. Ludzie pozapisywali się myśląc, że to im coś da, a jedyne co z tego mają to płacenie składek co miesiąc. Podwyżki w firmie były co roku - sukcesywnie powoli, ale były. w tym roku niestety, ale przewodniczący związków, tak się uniósł swoim EGO, że żądał od zarządu firmy wyższej podwyżki. Cóż... zapomniał, że jest tylko małym szarym pionkiem i przez swoje EGO załatwił całej firmie brak podwyżek. Szkoda, że wszyscy członkowie są tak ślepi, że tego nie widzą. Firma proponowała podwyżki w tym roku, ale pan "ważny" chciał więcej. No i mamy teraz czarną dziurę. "Pracownik" - co do szanowania wieloletnich pracowników to ugryź się w język. Ci najstarsi i najbardziej doświadczeni mają takie stawki, że głośno opowiadają że za takie pieniądze to oni mogą do końca życia pracować. I do tego wszystkiego kozaczą jakby byli nie wiadomo kim. Jeden nawet całkiem nie dawno wyleciał za picie alkoholu i przyszedł na kolanach błagać o przebaczenie, bo dobrze zdawał sobie sprawę co zrobił. Dostał szansę i pracuje nadal. Myślę, że to dobry gest od firmy. Do wszystkich, którzy potrafią tylko narzekać: Proponuję zająć się uczciwą pracą, a jeżeli komuś cokolwiek nie pasuje to szybciutko zwalniamy się i idziemy tam gdzie będzie nam lepiej... Ale tego to już nie zrobi nikt... Bo wszyscy dobrze wiedzą co mają do stracenia...

@kolo

Witam "kolo" i jak oddasz co wynegocjowały związki i przyjmniesz poprzednią propozycję?

@Członek

Myślę że to przyzwoity człowiek i wzór wszystkich cnót dlatego przyjmnie pierwszą propozycję zarządu. A ślepi niech mają swoje.

@Członek

Wynegocjonowały związki...? Kurcze nie chcę nikogo obrażać, ale biedny jesteś. Naprawdę masz potężne ograniczenia umysłowe. Po pierwsze poprzednio zarząd zaproponował 0,70gr na rok i wielkie(usunięte przez administratora)zrobiły te nieszczęsne związki. I gdyby nie pycha tego malutkiego biednego człowieczka to w tej chwili mielibyśmy już drugą podwyżkę po roku czasu. 1 złoty na półtora roku. Najgorsza wersja w dziejach istnienia BK. Zejdźcie co niektórzy na ziemię. Od lat płacę składkę i (usunięte przez administratora) tego mam. Czas opuścić te marne związki.

@kolo

Nie chcesz obrażać a obrażasz twoje wysławianie się świadczy o braku jakiegokolwiek wykształcenia poza podstawowym i braku kultury. Potężne ograniczenie umysłowe to raczej ktoś kto płaci składki i z góry wie że z tego (usunięte przez administratora) ma. Oddaj fartucha i wróć do spinania palet.

Że z tego nic nie ma - CENZURA

@kolo

Jako twórcy jednego z największych portali pracy w Polsce ( ranking Gemius ) wierzymy, że traktowanie z szacunkiem wszystkich pracowników, klientów i kontrahentów, powinno być podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Praca w atmosferze wzajemnego szacunku i poszanowania godności jest prawem, a nie przywilejem. Wiele dzisiaj mówi się o organizacjach czerwonych, niebieskich, zielonych, turkusowych, jednak styl organizacji, jej struktura, nastawienie na wynik nigdy nie mogą przesłaniać tego, że firma to ludzie. Cel nie może być realizowany kosztem ludzkiego zdrowia, psychiki, rodziny. Przeczytaj to parę razy Kolo to może twoje ograniczenie umysłowe jak to z lubością cytujesz może w końcu to ogarnie. A jak masz jakieś osobiste uwagi co do funkcjonowania związków zawodowych Solidarność to napisz do Piotra Dudy.

@kolo

Kolo gdzie te pieniądze które kasowałeś na lewo przed laty jako współorganizator imprez firmowych z funduszu socjalnego. I z kim to organizowałeś co. Tajemnica poliszynela.

Kiki

Witam. Troche to przykre ze kobiety sa inaczej traktowane niz faceci. A niby rownouprawnienie jest. Chodzi mi o prace. Zlozylam kuedys papuery jako pomocnik operatora to uslyszalam ze to praca dla faceta a kobiety sa do przebierania. A to ciekawe dlaczego??? Moze akurat kobieta bedzie lepsza na tym stanowisku. A nie odrazu skreslaja ja na początku.

@Kiki

Nie zgadzam się z Tobą. Właśnie jedna z kobiet pracuje na maszynie i robi uprawnienia na pomocnika....

spoko

Praca jest Ok. Płaca nie najgorsza. W pobliżu drugiej takiej firmy raczej nie ma. Wiele osób, którzy zwolnili się sami lub wylecieli za konkretne przewinienie, wróciło na kolanach ponownie do pracy. Świadczy to tylko o tym, że jest OK. Polecam.

Gruszka

Pracuję w tej firmie niemal od początku. Aż mdło się robi jak się słucha takich rzeczy. Mobing, wyzysk itd... Ludzie jesteście nienormalni? Do pracy przychodzi się pracować a nie bawić telefonami przez 8 godzin. Uczciwe podejście do pracy trzeba mieć. Jak ktoś chleje alko na nocce i za to wylatuje to też jest mobing? A może jednego i drugiego jaśnie pana jeszcze trzeba łaskawie poprosić żeby spróbował chwilę popracować? Wypisujecie same pierdoły! Pytanie tylko dlaczego ci którzy sami się zwolnili albo wylecieli znowu wracają na kolanach...? Każdy kto pisze takie rzeczy jest śmierdzącym leniem i nie wie co to jest prawdziwa praca. Zarobki jedne z wyższych w okolicy. Amen

Kennedy
@Gruszka

Średnia zakładowa na produkcji 21 brutto na godzinę (usunięte przez administratora) nie urywa

@Kennedy

Czyli średnio 21 złotych na godzinę z telefonem, w ręku na jadalni na kawie z drinkiem w szatni. Całkiem nieźle - żyć nie umierać.

@Gruszka

Znasz z autopsji?

@Ken

Powiedziałbym, że tak ale bym skłamał. Mam zdecydowanie więcej niż 21zł. Więc synku swoją postawą za wiele nie osiągniesz. Powodzenia.

Firma jedna z najlepszych w okolicy. Zarobki bardzo dobre. Wszystkie wpisy typu wyzysyk, bieda, mobing piszą mongoły i nieroby.

Pracownik-17 lat w firmie

Czytam te wszystkie opinie, głównie te negatywne i zastanawiam się czy ja pracuję w tej samej firmie...? Niejaki @Bolo i Inni... Panowie ile wy macie lat...? Ile lat pracujecie w B+K...? Pojęcia nie macie o pracy i o wynagradzaniu... Do wszystkich tych, którzy chcą informacji na temat pracy w firmie B+K... Szczerze polecam. Jak masz ręce i nogi i głowę na karku, to bez problemu poradzisz sobie ze wszystkim. I uczciwie zostaniesz wynagrodzony. Trzeba tylko chcieć. I jeszcze do tych co tylko narzekają: @Bolo, @Pracownik - zwolnijcie się i zróbcie miejsce innym... Słoma Wam z butów wystaje i tylko zaśmiecacie firme.

@Pracownik-17 lat w firmie

Widzę weekend się udzielił, pijesz nie pisz.

Wiecie czy Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Loko

Tak- jesli jestes kierownikiem

Waldi

Może nie wszystko jest tak jak byśmy chcieli, ale nie przesadzajcie z narzekaniem bo daleko szukać takiej firmy dobrej.

@Waldi

Dokładnie. Natura Polaka taka, a nie inna... Lubi tylko narzekać. A uśmiechnąć się trochę, docenić to co się ma. Dwie ręce, dwie nogi, zdrowie do pracy. Wielu ludzi ma o niebo gorzej... Ale Polak tylko płacze i płacze... Młodzi niczego nie nauczeni - mamusia w domu majtki wypierze, obiadek synkowi do łózka jeszcze przyniesie... A to sieroctwo takie później nic nie umie samo zrobić. Przychodzi do takiej wielkiej fabryki i mota się jak piskle w gnieździe. I tylko narzekać potrafi.... Żal słuchać. Wyrazy współczucia dla "biednych" rodziców, którzy wychowują zdrowego byka z lewymi rękoma. Pewnie jak katarku taki dostanie to mamusia i pupcie podetrze synkowi, żeby się tylko biedactwo nie pobrudziło kupką... I snuję się takie mumie po maszynach z telefonami w rękach i jedyne co potrafią zrobić to powiedzieć jak tu jest żle...

lino

Bhp to najgorsza (usunięte przez administratora) ludziom mówi co innego a robi na przekór.

Artur BHP
@lino

Witam Kolego pamiętaj, że w sieci nigdy nie jesteś anonimowy. Masz czelność mnie obrażać, osądzać to przyjdź do mnie do biura i powiedz mi konkretne przykłady. każdy ma pracę taką jaką ma a BHP po prostu robi swoje, nie zawsze na wszystko ma wpływ bo to PRACODAWCA odpowiada za stan BHP w firmie i czasami Ja mogę chcieć dużo ale nie zawsze mogę to zrealizować. Przypomnij sobie ile rzeczy udało mi się zorganizować dla ludzi w firmie (nie jest to tylko moja zasługa ale jak mogę to pomogę). Jeżeli jest ci tak źle z BHP w firmie to zwolnij się i zapraszam do pracy w typowej korporacji to zobaczysz co to jest BHP i jakie jest podejście. Zapytaj jednego z kolegów, który nie dawno wrócił do pracy jak wyglądało BHP w jego zakładzie pracy. Także czekam kolego na twoją wizytę. Pozdrawiam

@Artur BHP

Co panu można zarzucić szkolenia bhp wogóle nie dopasowane do specyfiki zakładu wkuwanie regułek i na koniec test z znajomości tychże regułek jakaś sztampa . Wprowadzanie celowe ludzi w błąd lub nieznajomość charakterystyki stosowanych substancji chemicznych w zakładzie dokładnie chodzi o stwierdzenie że w zakładzie nie stosuje się substancji rakotwórczych.

Artur BHP
@Bolo

Witam Dziwne, że nie dopasowane. Proszę sprawdzić sobie jakie muszą być tematy omawiane na takim szkoleniu (m.in. ogólne przepisy BHP, które dotyczą wszystkich pracowników w PL), czy omawiane zagrożenia związane z hałasem, pochwyceniem przez wirujące elementy itp. nie mają nic wspólnego z naszą pracą ? Omawiam wszystkie wypadki z naszego zakładu pracy - to też nie ma nic wspólnego z aktualnym stanem. To chyba Pan pracuje w innym zakładzie. Proszę wskazać mi przynajmniej jedną substancję, która jest rakotwórcza i używana w BK, to tylko świadczy o tym jak Pan zapoznał się z Kartami Charakterystyki używanych substacnji i mieszanin. Zalecam ponowną lekturę przed następnym wpisem. Pewnie jest Pan jednym z tych którzy mieli Problem nawet zaznaczym prawidłowe odpowiedzi, jakbym dał test wolnego wyboru i wpisanie samemu odpowiedzi pewnie nie raz przychodził by Pan na poprawkę. Zapraszam do biura na rozmowę jak ma Pan ochotę i odwagę. Może Pan będzie miał jakiejś pomysły na lepsze szkolenia BHP

@Artur BHP

Czy ja tu pana gdzieś obraziłem? Bo pan mnie obraża no ale to świadczy o pana może zadufaniu lub wywyższaniu się wiedzą na konkretny temat dokładnie o bhp może by pan spytał jak można ulepszyć szkolenie. A karty charakterystyki niech pan doczyta jak jest pan taki pewny.

@Artur BHP

Proszę popracować trochę nad ortografią i językiem polskim.

Rolnik

Największy plus to dobrze działające związki zawodowe

Zbigniew

Witam. A jak wyglada praca w weekendy?? Bo rozumiem ze to praca na trzy zmiany ale czy od poniedziałku do piatku czy w weekendy tez?

@Zbigniew

Czterobrygadówka system ciągły

Zostaw merytoryczną opinię o Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K. - Walce

• Jak się pracuje w Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K.?

Bischof + Klein Polska GMBH Sp.K.