Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o. w Zdzieszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o. w Zdzieszowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy w Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Julia Nowy wpis

Z tego, co widzę to pracuje się tutaj od 5:30 do 13:30 albo 14-22. Tak się zastanawiam czy idzie się dogadać by robić jedną zmianę?

Pytanie Nowy wpis

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o.? Na Praca.gov.pl jest 11 lipca kilka ogłoszeń.

spawacz
Kandydat

dobry wieczór czy jest możliwość uzyskania pracy w tej firmie? i jeszcze jedno - czy to jest duża firma? ilu pracuje w niej ludzi? bo dzisiaj w pabdemii raczej firmy się kurczą a nie zatrudniają. będę wdzięczny za informację

Paulina Nowy wpis
@spawacz

Hej @spawacz, wysłałeś CV do Zk-Remu? Ja jestem zainteresowana pracą tynkarza (na stronie gowork jest aktualne ogłoszenie), ciekawi mnie czy dostałeś już odpowiedź?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku TYNKARZ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy KIEROWCA ZAWODOWY C+E Transport Międzynarodowy
Zdzieszowice
Citronex Trans Energy Sp. z o.o.
(8 opinii)
Insur Invest Sp. z o.o.
(5 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Paulina

Cześć wszystkim! Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać na tym stanowisku w Zk-Rem: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/tynkarz-tynki-cementowo-wapienne-tradycyjne-maszynowe,praca.gov.plff5229be996b8c19ff29afcc68b87e26,warszawa . W ofercie co prawda jest zawarta wartość wynagrodzenia (widełki), ale wolę informacje z pierwszej ręki.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o.?

Magda

Macie nadgodziny wypłacane czy jak?

Michał

@rudy a czy zdarzają się u was nadgodziny?

Czy Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rudy
Klient
@Pytanie

Od 5.30 do 13.30 Potem. Od 14 do 22

Ryszard

@Seba Skąd takie przypuszczenia? Interesuje mnie praca w firmie więc pytam.

Seba

A czy Zarmen czasem nie wchłonie firmy, tak coś obiło mi się o uszy,..

Wojtek

A dlaczego są takie pytania, czy cos wskazuje na kłopoty? Czy to konkurencja zainspirowała?

Seba

Jak wam się wydaje, długo ta firma pociągnie??

Julita

ZKREM prowadzi rekrutację na stanowisko Spawacza: http://zkrem.pl/kariera/ Wymagane jest wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie przy naprawie maszyn/urządzeń produkcyjnych. Czy wiecie jakie są warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Jeżeli tak, to zachęcam Was do podzielenia się informacjami na ten temat.

Rampampam

Firma bez przyszłości ludzie na produkcji sie zwalniają bo podwyżki dadzą dopiero jak sie przyniesie wypowiedzenie i to z łaską. Biurokraci sie mnożą a my musimy na nich robić. Towarzysze ze wschodu maja te same stawki albo większe i w dodatku firma dopłaca im do mieszkań. Na narzedzia trzeba czekac sporo czasu a i tak wszystkiego nie zamówią bo finansowanie klubu sportowego jest ważniejsze dla prezesa. W tej firmie nie wazne co potrafisz, ważne kogo znasz.

długoletni pracownik
@Rampampam

Piszesz tak jakbyś był prorokiem,czy cuś:)...Czy Firma ma przyszłość? (mówiąc Twoim językiem) Ma tą przyszłość a przyszłość ta zależy min. od takich jak Ty.Więc nie szkaluj tylko weź się do roboty,Towarzyszu:)). Z poważaniem W.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w ZKREM? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w ZKREM? Podzielcie się tymi informacjami.

Krzysz

Dobra firma to i praca jest dobra. Czy z tego powodu nie chce się pisać na forum? czy potrzeba ludzi w firmie?

długoletni pracownik
@Krzysz

O to musisz zapytać osobę zajmującą się naborem pracowników. Jeśli jesteś uczciwy,sumienny,lojalny i dobrze wykonujesz swój zawód to masz szansę,adres znasz,przyjdź i spróbuj:).

Julita

@Kuba czy udało Ci się w końcu podjąć z firmą współpracę? Jeśli tak to opowiedziałbyś jak się pracuje i czy udało Ci się może już awansować na wyższe stanowisko pracy? Minęło już trochę czasu.

Kuba

Osobiście chciałbym podjąć z nimi współpracę, ale nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Może ktoś co wie na ten temat? Byłbym bardzo wdzięczy za taką ego co czytam na informację. A z tego co czytam na forum wynika, że nie pomyliłem się z oceną tej firmy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o. - Zdzieszowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Filarskiego
    47-330 Zdzieszowice
  • NIP: 7491771525 REGON: 531329950 KRS: 0000016014

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Zk-Rem Sp. z o.o.