ZKREM

Zdzieszowice

Opinie o ZKREM

Julita

@Kuba czy udało Ci się w końcu podjąć z firmą współpracę? Jeśli tak to opowiedziałbyś jak się pracuje i czy udało Ci się może już awansować na wyższe stanowisko pracy? Minęło już trochę czasu.

Kuba

Osobiście chciałbym podjąć z nimi współpracę, ale nie mogę znaleźć aktualnych ofert pracy. Może ktoś co wie na ten temat? Byłbym bardzo wdzięczy za taką ego co czytam na informację. A z tego co czytam na forum wynika, że nie pomyliłem się z oceną tej firmy :)

długoletni pracownik

Jest możliwość wyrażania swoich opinii,no to ją wyrażają osoby o zachowaniach budzących zastrzeżenia etyczne,nieudacznicy,którzy już nie pracując w Firmie folgują sobie ile dusza zapragnie.Ja sobie chwalę i podziwiam uczciwość tej Firmy.Nie zwykłem lizać komukolwiek dupska,ale mówię jak jest.Z poważaniem.W.

Niezadowolony pracownik

Szefostwo powinno się leczyć. (usunięte przez administratora) Pan wice prezes tylko ciągnie pieniądze dla drużyny sportowej. Szkoda tylko tego sprzętu i pracowników którzy naprawdę znają się na tym co robią. Omijajcie tę firme z daleka.

spawacz

DO ZK REMU NIKT CIE NIE PRZYJMIE TO TYLKO TAK SIE NAZYWA PRZYJMA CIE DO TEKOSTALU ALE NIE PRZEJMUJ SIE SZNURKI POCIAGAJA CI SAMI [usunięte przez moderatora] A CO DO STAWKI NO TO MYSLE ZE JAKIES 8 ZL CI ZAPROPONUJA OCZYWISCIE BRUTTO CHYBA ZE JESTES SPAWACZ DOBRY Z PAPIERAMI TO NAWET 10 ZL

Kamil

Poszukuje kontaktu z Florianem- pracownikiem zk-rem.

nie polecam na dzien dobry juz cie [usunięte przez moderatora] ze stawka jaka dostaniesz powiedza ci 10 zl za godzine ale nie powiedza ze to jest brutto co w rzeczywistosci bedzie ok 7 zl no ito ze bedziesz sponsorem hobbi pana prezesa tj pilki noznej

Zostaw opinię o ZKREM - Zdzieszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZKREM