Opinie o Rossmann w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Łódź

Maciek

Witam, na jakie zarobki może liczyć Menadżer od Podstaw w Rossmanie? To jest typowy program stażowy?

Bolek
@Maciek

Cześć, w granicach 4 tys. brutto i "zarządzasz" grupą ok. 80 osób na magazynie. :):):) Dla mnie to śmieszne, skoro oczekuje się takich rzeczy od osób uczących się lub absolwentów.

Bolek
@Maciek

Jest to program rozwojowy na umowę o pracę, który trwa z tego co pamiętam 9 miesięcy. Po tym czasie decydują, czy zatrudniają kogoś na stałe, bo "współpracują tylko z najlepszymi"

Witam. Mam pytanie do osób pracujących w biurze- jakie zarobki netto na start może otrzymać analityk/specjalista ds. planowania? I drugie może dla niektórych śmieszne pytanie, lecz dla mnie jest to problem... czy w biurze jest palarnia? Jak wygląda sprawa palenia w pracy? Czy dwa-trzy papieroski w trakcie 8 godzin jest problemem? Proszę o szybką odpowiedź :)

jifjbdhb
@Marta

Masz przerwe to wtedy jarasz proste.

m
@Marta

Wiem że, młodszy analityk zarabia 4tys. brutto.

Ktoś

Naciągane promocje,aplikacja trudna do założenia.Po drugie trzeba w niej podać wszystkie dane osobowe i zgodzić się na ich przetwarzanie ,bo inaczej nie da się jej zainstalować.Personel zabiegany i nie mający czasu na obsługę klienta.Kasjerki dostają reprymendy przy klientach tylko za to ,że zeszły z kasy i poszła pomóc starszej osobie znaleźć towar.Ogólnie ma się wrażenie,że klient ma tylko kupić ,zostawić kasę i nie mieć żadnych próśb.Szkoda tylko pracownic,bo to wina systemu nie ich.

Ś.Teresy

Zawsze mnie zastanawialo czemu ludzie sie godza na takie zarobki np 2400 netto i daja sie poniewierac To Ja mam Podstawowe zarabiam 3650zl netto na zleceniu wiec mozna tylko trzeba chciec a nie godzic sie za psie pieniadze .... pozdrawiam

Sandra
@Ś.Teresy

A na jakim sklepie pracujesz ? I jaka umowa ?

Gość K
@Ś.Teresy

2400 netto?? Łaał... Chciałabym kiedyś tyle zarobić miesięcznie.

Szkoleniowiec

Pytania dot. doświadczenia zawodowego raczej standardowe. Przy odpowiedzi na pytanie typu co 'by pani zmieniła, co by pani rekomendowała' - usłyszałam "chyba się Pani coś w główce pomyliło". Cóż, nie spodziewałam się tego... szczególnie po osobie, która pracuje w tej firmie wiele lat, a w dodatku jako kierownik działu HR.

standardowe dot. doświadczenia; pytania o własne pomysły do wdrożenia wewnątrz organizacji

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Kamil

Szukam pracy w magazynie. Czy wiecie ile można zrobić w Rossmanie? Warto tam iść?

@Kamil

Zarobisz jakies 2200 netto, dostaniesz smaczny obiad. Tylko pamietaj: 1. Nie skarz na zjaranych brygadzistow 2. Nie pal fajek po kiblach 3. Nie zartuj, szczegolnie z podtekstem, bo dostaniesz najgorsze zadania 4. Nie podrywaj ukrainek jesli masz mniej niz 1,9 m 5. Nie proboj wyrobic normy Jesli ci nie peknie kregoslup, nie zwariujesz w skutek prania mozgu, albo przepracowania, nie dokopia ci koledzy i bhp-owcy nie zaczna sie znecac, to bedzie nawet fajnie.

Leszek
@Kamil

Aktualnie firma Rossmann szuka magazyniera, więc powinieneś aplikować. Pracodawca oferuje atrakcyjne stałe wynagrodzenie w ramach umowy o pracę oraz premię frekwencyjną od pierwszego dnia pracy, premię wakacyjną i premię wydajnościową za dobre wyniki w pracy. Prócz tego dofinansowanie do posiłków, wydłużony czas przerwy, kurs na wózki elektryczne oraz szeroki pakiet socjalny. Jeśli się zdecydujesz, napisz jak poszła Ci rozmowa kwalifikacyjna i czy zostałeś przyjęty?

@Leszek

Juz sobie popsuliscie opinie do tego stopnia, ze pol Lodzi gdy slyszy slowo rossmann odwraca sie na piecie i ucieka. Trzeba sie bylo wiecej wyzywac na pracownikach:) Slodkie gadanie nic tu nie da. Zycze Kamilowi, zeby sie do was dostal, ross bedzie miec kolejnego wroga. Jesli nie zrezygnuje po szkoleniu, albo nie ulegnie wypadkowi. I jesli spodoba mu sie filozofia eksploatacji zasobow ludzkich.

ojeju
@Kruk

6. Nie rób błędów ortograficznych, bo Ci każą więcej książek czytać

@ojeju

Dobrze mamo. Kto chce isc do ross'a niech sie przygotuje na pranie mozgu. Wyglada to tak, jakbyscie sie zakochali w prostytutce kompletnie ignorujac czym ona sie zajmuje i ze robi, i to co robi tylko dla pieniedzy. Specjalisci od wplywania na ludzi juz sie wami zajma cicho i dyskretnie, nawet nie zauwazycie co sie dzieje... Ciekawi mnie czy mozna firme oskarzyc o psychomanipulacje, czy jest na to paragraf.

Automatyk

Witam.Czy może ktoś napisać jak się sprawy mają z działem utrzymania ruchu ?

(usunięte przez administratora) się

lolo

kolesiostwo, nie ceni sie ludzi, urlopy narzuca pracodawca, jak pracodawca coś chce od pracownika to jest dobrze, a jak na odwrót masakra. mała kasa, kierownicy to pociotki, nie polecam Moje sugestie dla Rossmann: zeby doceniali starych pracowników a nie zwalniali ich dla przykłaku i w ich miejsce zatrudniali nowych za połowę stawki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: dodatkowo fajnie byłoby, żeby magazyn był choć w 80% traktowany jak pracownicy biura, tym czasem magazyn traktowany jest jak najgorszy shit

No name

Witam, pracowałam na AKW. Nie polecam, w hałasie, upale czy zimnie da się pracować. Niestety norma, która była w ciągu 3 miesięcy podniesiona chyba 5 razy mnie osobiście dyskwalifikowała. Trzeba pracować bardzo szybko. Rzeczy, które musisz kolekcjonować do skrzynek bywają tak różne, od spinek po farby do włosów. Wiadomo oczywiście, ze szybciej zbierzesz 15 różnych spinek, czy gumek niż 15 opakowań farb. Dziewczyny tam pracujące to osobny rozdział. Plotki, ploteczki i ogólno zmianowe dramy były na porządku dziennym. Jeszcze się z tym nie spotkałam ale sądzę, że to wina wieku tych osób. Zdarzały się awarie, siedziałaś i nic nie robiłaś, a kierownik(?), brygadzista(?) niekiedy nie odbił ci karty przez co norma spadała. Szafki w przebieralni malutkie, nawet spinkę swoją prywatną musiałaś mieć podstęplowaną, że twoja i nie ukradłaś. Dostać koszulki firmowe to był cud, oczywiście oprócz tych dwóch, które dostawało się na początku. Jedyne co dobrze wspominam to osobę, do której chodziłam w sprawie normy co tydzień. Mimo, że wprowadzał reżim i pośpieszał, to potrafił normalnie i po ludzku zwolnić pracownika. Normalnie podziękować za współpracę, powiedzieć czemu nie przedłużają umowy. Lepsze to niż z bez żadnego wytłumaczenia ot tak nieprzedłużać umowy. PS. Stołówka to też był straszny (usunięte przez administratora) Jedzenie dobre ale można było pić ile się chciało za darmo :)

bożydar
@No name

tam gdzie pracują baby tam zawsze będą dramy.

Byly asystent

Wszystko zależy od kadry kierowniczej. Praca jest ciężka ale jak się ma za sobą kierownika, to można pracować. Gorzej jak kierownik urządza sobie prywatny folwark na sklepie.... wtedy trzeba uciekać, bo nawet szeroki socjal jaki oferuje firma, nie zastąpi szacunku na jaki każdy człowiek zasługuje. A tam czasami traci się godność.... Rozmawiać i słuchać wszystkich pracownikow, a nie tylko kadry zarzadzajacej. Problem tkwi na sklepach. Na najniższym poziomie. Pracownicy sa zastraszani przeniesieniami, zwolnieniami, niemprzedluzeniem umowy, skroceniem godzin. Na sklepach bardzo się kategoryzuje pracowników. Nie ma równości wśród pracowników,dlatego często tworzą się nieporozumienia w zespołach.

@byłyjuzna szczesicepracownik, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że atmosfera w pracy Ci nie odpowiadała. Czy spokojna rozmowa ze współpracownikami mogłaby poprawić sytuację i zmienić stosunki na bardziej przyjazne? Czy pracując w firmie pracodawca zapewniał dodatki do wynagrodzenia w postaci premii lub szkoleń? Takie informacje będą bardzo interesujące dla osób szukających zatrudnienia. Nadal trwa rekrutacja w Rossmann w Łodzi. Pracodawca szuka: technika utrzymania ruchu, młodszego administratora, specjalisty do spraw sprzedaży wielokanałowej, asystenta kierownika sklepu i sporo innych atrakcyjnych ofert.

byłyjuzna szczesicepracownik

praca w tej firmie gdzie liczą znajomości i donoszenie na współpracowników jest stresująca przepracowałem tak ,ladnych pare lat i o kulturze kierowników tych blżej wyjścia i stołówki wole się nie wypowiadać a "koledzy" to też drugie dno wystarczy że ktoś na ciebie powie że jesteś szpiclem i masz przerąbane nikt nie spróbuje tego wyjaśnić i sprawdzić czy to prawda zostaje ci przypięta łatka szpicla i po tobie nieroby i lizusy oraz" podopieczni" kierowników zawsze dostawali i dostają premie a jak siedzisz cicho i robisz swoje to usłyszysz tekst " jesteśmy z pana/ni zadowoleni ale nie możemy panu/ni dać wiecej premi albo podwyżki ", a odszedłem z tamtąd bo tym niektórym z tych "wspaniałych kolegów" musiałbym przywalić czymś ciężkim i ne żałuje że mnie tam już nie ma pozdrawiam

Witam Mam taką opinię o paniach pracujących w biurze na teresy jak to się mówi lepsza pierdolęcja zadzierają noski do góry jakie to one nie są cnotki i w ogóle wierność nr 1 i kulturka oczywiście 1 liga a co się okazuje wystarczy imprezka wyjście na pietrynę i obnaża się cała prawda o kulturze i zachowujemy się tak że najgorsze dziwki lepiej się zachowują:) jaki to świat jest mały i zawsze można spotkać znajomą twarz

@pracownik

Po rozwódkach, to czego się spodziewałeś? :) Konwersacji na wysokim poziomie? Niesztucznego wyglądu?

@pracownik, pisząc swoją opinię na www.Gowork.pl zaakceptowałeś regulamin, który mówi, że nie wolno nikogo obrażać, ani używać obraźliwych słów. Zapoznaj się jeszcze raz z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin i na przyszłość staraj się wypowiadać w kulturalnej formie. Gdybyś chciał dodać jakąś konstruktywną opinię o firmie i pracodawcy, zrób to zgodnie z regulaminem.

olka191919

Proces rekrutacji to pokaz nieprofesjonalnego podejścia do kandydata, aplikowałam do działu marketingu. Osoby z tego działu nie prezentowały żadnej merytorycznej wiedzy, były ospałe i anemiczne w swoich głosach. Zadawane były bardzo ogólne pytania, na końcu jakiś test, który nie sprawdzał w zasadzie niczego, poza suchą teorią. Nie chciałabym jednak pracować z takimi osobami.

Wraz z dynamicznym rozwojem sieci handlowej Rossmanna rozwijają się działy centrali wspierające i współpracujące ze sklepami. Obecnie Rossmann szuka do centrali w Łodzi kandydatów na następujące stanowiska: analityk, asystentka dyrektora, pracownik biura działu sprzedaży, regionalny kierownik HR, specjalista do spraw zarządzania zapasami, specjalista sekcji monitoringu. Firma oferuje rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy oraz bogaty pakiet socjalny. Zachęcam Was do aplikacji.

@Pxxx, jesteś zainteresowana pracą w firmie? O jakie stanowisko będziesz się starać? Złóż aplikację online. Formularz znajduje się na stronie internetowej Rossmanna w zakładce oferty pracy. Jeśli będziesz na rozmowie kwalifikacyjnej napisz, czy zostałaś przyjęta, jakie warunki pracy zaoferował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwał. Czekam na Twoją opinie!

Elka
@Karolina

Przyjmują do pracy, praca spokojna, fajna, kontakt z ludźmi, zniżka na kosmetyki. Mnie się podoba

@Elka

Pracuje w Rossmanie ale o znizkach dla pracowników nie slyszalam

@Ciekawa, dałaś informację, że obecnie trwa rekrutacja w Rossmann. Napisz o tym więcej informacji. To bardzo interesujące dla osób zainteresowanych tą firmą. Piszesz o comiesięcznej premii uznaniowej. Czy jest zawsze wypłacana, czy tylko jak przełożony uzna, że się wykazałaś?

Ciekawa

A ja się chcialam dowiedzieć czy oprócz premi regularnej co miesiąc, zwanej uznaniową jest jeszcze dodatkowa od kierownika np taka za pomoc w ciężkiej sytuacji.

Pxxx

Witam czy ktoś mógł by mi wyjaśnić jak założyć aplikacje dla pracowników rossmana?

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Łódź

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 4 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann