Opinie o Garda Sp.z o. o. w Gdynia Plac Kaszubski 15 lok. 3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Garda Sp.z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Garda Sp.z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garda Sp.z o. o. w Gdynia Plac Kaszubski 15 lok. 3

zawiedziony

Zatrudniłem się na Redłowo ale dno totalne. 3 umowy w tym umowa zlecenie to jakaś żenada i mam nadzieję, że ktoś zgłosi to do Inspekcji pracy. Wyzysk i najniższe stawki w ochronie. Nie polecam. Kierownictwo firmy amatorszczyzna. Na 10 lat pracy w ochronie to najgorsza firma w jakiej pracowałem.

R

E

Smog

Jak do tej pory nie wiadomo za jaką stawkę pracuje, zawsze mam 240 godzin a co miesiąc inna wypłata. Oni tam liczyć umieją? Etat jeszcze w miarę wyliczają, ale zlecenia nie ma miesiąca, żeby nie było błędu. Na dziś wychodzi 16,60/h, w zeszłym miesiącu 18,20. Ta sama ilość godzin. Garda Gdynia, pl Kaszubski, przestańcie kombinować, albo nauczcie się liczyć. Nie pozdrawiam

as
@Smog

Ty się naucz liczyć , płacą Ci za pracę w nocy , dni świąteczne a nawet masz dodatki dlatego jak Ci wypadnie niedziela czy święto to masz więcej kasy

zawiedziony

Dzony
@zawiedziony

Potwierdzam. Dostajesz kilka umów w ciągu roku, co chwile zmieniają nazwę, płaca najniższa a wymagania jak w (usunięte przez administratora). Nie polecam.

Garda
@zawiedziony

Ja na ponad 10 lat pracy w ochronie, nie miałam lepszych przełożonych jak w Gardzie! A takie umowy w ochronie masz wszędzie. Nie przesadzaj, jak chce się siedzieć 24h i nic nie robić to faktycznie, na Redłowie to nie praca dla Ciebie.

Fidek88
@Garda

Nie prawda , ja pracuję w jednej z firm i mam normalnie umowę o pracę i fajny spokojny obiekt .

Garda Nowy wpis
@Fidek88

Tam też jest normalna umowa. Nie żadna śmieciówka. A obiekt? No JW to specyficzny obiekt. Nie śpisz całą dobę ;) Trzeba znaleźć sobie taki obiekt, gdzie będzie Ci najlepiej. Ja na Gardę złego słowa nie powiem.

R Nowy wpis

E

Ms Nowy wpis

Byłam zatrudniona przez firme Garda w jednym z centrów handlowych w informacji.Nagle zredukowano mi godziny pracy nie wyjasniając konkretnej przyczyny a w następnym miesiącu nikt nie powiadomił mnie czy nadal pracuje czy nie.Zero jakiegokolwiek odezwu ze strony przełożonego, nigdy nie zostałam tak potraktowana.Żenada a kierownictwo do wymiany

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Garda Sp.z o. o.?

Kudlatylin

Czy to prawda że garda straciła obiekty w Gdańsku ?

koordynator
@Kudlatylin

Dzień dobry, Jest to kłamstwo. W dalszym ciągu obsługujemy obiekty na terenie Gdańsk. Firma rozwija swoją działalność. Pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Garda Sp.z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy w Garda Sp.z o. o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

kadry

Dzień dobry, Jest taka możliwość. Zapraszamy!

Smog

Iwona
@Smog

A zgłaszałeś to firmie? Jaki powód podają?

Zeus
@Smog

To prawda co miesiąc jest inna wypłata

@Zeus

Tu w firmie jest księgowa czy ktoś z zewnątrz to prowadzi?

as

Mery

Jest 14.11 godz 15:29- kiedy wpłynie wynagrodzenie za pracę????

@Mery

do kiedy miała wpłynąć? Do 10? Może się coś przesunęło przez długi weekend. Daj znać jak będzie

Ann
@Mery

Mam ten sam problem, więc daj znać proszę, kiedy przyjdzie wypłata!

Aff
@Ann

ja rowniez czekam na reszte wyplaty, a jest 16:37

Mieczysław
@Aff

I co? Doszła? Często zdarzają się takie poślizgi kilkudniowe? Nie ma sztywno że jak do 10-tego to wysyłają już na konto dzień wcześniej?

Gregor
@Mery

Firma ma totalnie w poważaniu pracownika, wypłaty 15go najlepiej po 18. Nie dość ze płaca najniższa krajowa, nie dają żadnych bonów na swieta, dodatków nic. Jedna z gorszych firm nie dbająca o pracownika

Dziewczyny jaki styl panuje w Garda Sp.z o. o.?

najlpeszy

jaki styl? (usunięte przez administratora)

Zentari

Nie za fajny poprostu nie które osoby Cie sprawdzaja i czujesz się tam nie komfortowo

@Zentari

Ale w jaki sposób sprawdzają? Jakieś kontrole robią odnośnie waszych obowiązków?

Zentari
@Zentari

Po prostu zwykły pracownik co pracujesz z tą osobą to Cie sprawdza

J.N

Jeśli masz swoje zdanie I pewność siebie, to dobrze dla Ciebie.

Tomi

Jestem zadowolony ze współpracy z firma Garda Sp. z o.o. z Gdyni. Pieniądze na czas, kierownictwo z którym można wszystko ustalić i zaplanować. Często pojawiaja się możliwości wyrobienia dodatkowych godzinnych na innych obiektach co oceniam jak atut. Szczerze polecam firmę Garda Lubię atmosferę w Garda Sp.z o. o. za: Pieniądze zgodnie z ustaleniami i na czas. Możliwość dorobienia na innych obiektach.

Iza

No tak... A może jakoś szerzej uzasadnisz czemu kłamstwo? Z jakiego okresu masz z nimi doświadczenie tak w ogóle?

Garda w mojej ocenie jest przyzwoitą firmą. Wypłaty zawsze o czasie i nigdy za mało. Obliczone zarobki otrzymywałem zawsze zgodnie z umową. Personel firmy miły, rzetelny i na poziomie, a Zarząd i sam Prezes firmy w kontakcie z pracownikiem wzorcowo i życzliwie. Rzadko spotykane na rynku ochrony.

@Marek

@Marek, jestem ciekawa, czy długo już pracujesz w Garda. W jakim trybie pracuje się w tym miejscu i jaka jest specyfika pracy? Co mógłbyś poradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do pracy w tym miejscu? Gdybyś mógł napisać kilka słów - byłoby super!

Wściekły pies
@Marek

To są NIEPRAWDZIWE OPINIE. TA FIRMA TO DNO. WSZYSTKO NA ODWROT. WYZYSK,WYZYSK WYZYSK. POZYTYWNE OPINIE SA PISANE PRZEZ IcH CZŁOWIEKA. NA 100.

Dindin

Witam, w tej firmie pracowałem ponad 5 lat i nic złego o tej firmie nie mogę powiedzieć. Współpraca kierownik - pracownik na bardzo dobrym poziomie (nie wiem jak z innymi ja współpracowałem z p. Radkiem). Wypłata zawsze na czas i zawsze tyle ile powinno być. Jeżeli o mnie chodzi to polecam Gardę.

Mery
@Dindin

Potwierdzam,że pan Radek to fajny,kompetentny i ludzki przełożony. Oby utrzymał się jak najdłużej. Jeśli chodzi o place to jest przelewana zdecydowanie za późno a pani robiąca przelewy powinna cofnąć się do szkoły podstawowej by poznać znaczenie przyimka "do". Wypłata powinna być najpóźniej 12ego na kontach pracowników lub 10 tak jak otrzymują biuraliści. Pani do wymiany bo nie ma w sobie empatii i zrozumienia. Brak jest premii świątecznych czy bonów,a firma bogata. Praca fajna.

Aleksandra
@Mery

Narzekasz na tę terminowość... To ile mniej więcej dni jest opóźnienia najczęściej?

Czy pracodawca Garda Sp.z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

pracownikzadowolony

Tak. Pracownicy na etacie mają dodatki nocne, za święta, premię za wyniki od swoich koordynatorów. Dział kadrowo-płacowy zawsze pomocny. Wynagrodzenie zawsze na czas, bywa w ostatni dzień ostatnim księgowaniem na koncie, ale jest to zgodne z przepisami. Polecam!

@pracownikzadowolony

Brzmi spoko, a jeśli chodzi o premie to jakich wysokości można się spodziewać?

Pracownikzadowolony
@Iza

Wszystko zależy od obiektu na którym się pracuje. Takie informacje ustala się indywidualnie.

@Pracownikzadowolony

Odnośnie obiektów, to jesteście tylko w Gdyni czy zdarza się praca gdzieś poza miastem?

Wiecie czy Garda Sp.z o. o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Maciej

Człowieku uciekaj z ten firmy jeśli możesz !!! Takich warunków nie ma nigdzie na rynku !!! Pensje nadal płaca w ratach !!!!

Maciej

Z daleka od nich !!! Serio !!!

Jarek
@Maciej

Mam podjąć prace w tej firmie obiekcie "vektra" w gdyni-orłowie. CZY WARTO BRAĆ POD UWAGE ZATRUDNIENIE W "GARDZIE"?

Honorata
@Jarek

Ja także chętnie się dowiem, czy warto brać pod uwagę zatrudnienie w firmie Garda. Ponoć wszystkim swoim pracownikom oferują tam atrakcyjne wynagrodzenie, a także jasny i klarowny system wynagrodzeń i premiowania. Tyle wiem. Kiedy dokładnie masz rozpocząć pracę tam?

@Maciej

Co za bzdury wypisujesz? Jak masz dwie umowy to owszem dostajesz w dwóch transzach ale pensja jest zawsze na czas. Jedna z solidniejszych firm ochroniarskich na rynku. Co obiecują to dostajesz.

TOMASZ

Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie Obecnie pracowałem w 7 szpitalu marynarki wojenej W Gdańsku w Firmie Ekotrade ale kończy się umowa Posiadam wpis wykwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej posiadam orzeczenie niepełnosprawności proszę o kontakt mac-1961@wp pl lub tel 509752084 pozdrawia

Hektor

Ochroniarska pani Ewa z biurowca przy pl kaszubskim nr 8 rozmawiając z petentem sprawia wrażenie jakby nie mogła oderwać tyłka od krzesła.Totalny brak kultury

Łysy rudek

Pracowałem w Garda i powiem nie polecam traktują ludzi jak roboty co chwile do roboty nic wolnego pretensje że w rosmanie chwilę pogadasz przez 10 h masz gapić się na monitor i nic wgl nic nie mówić bo inaczej grożą ci zwolnieniem niech sami siedzą tyle h to jest masakra ta Garda

Oliv
@Łysy rudek

Z Twojej wypowiedzi wynika ze buzia Ci się nie zamykała . Należy się zastanowić czy przyszedłeś żeby pracować czy w celach towarzyskich.

Łysy rudek
@Oliv

wiem że każą ci bronić firmy ale fizycznie i zdrowotnie ta praca nie jest godna tych groszy

@Łysy rudek

Dlaczego uważasz, że ktoś komuś może coś nakazać, w szczególności jeśli chodzi o wypowiadanie się na forum? Nie wydaje mi się, aby tak to wyglądało. Długo pracowałeś w firmie Garda? Czy pracownicy mają jasno określone zasady panujące u tego pracodawcy? Zachęcam do rozwinięcia tych kwestii.

@Łysy rudek

tak było.jedna taka (usunięte przez administratora) kierowniczka z rossmana z tczewa tak mi groziła.chodziła wiecznie do tego wkurwiona jakby nikt jej niechciał r u c h a c bo pewnie niechciał,taka chuda wysoka blondyna rzydka.firma tak z j e b a n a ze (usunięte przez administratora)

@Oliv

ja w takich i takich i jakby sie komus cos niepodobało to bym sie zwolnił i dlatego tez zwolniłem.firma i zarzad totalne dno jeszcze mnie wyzwał od smieci gdy pszyszedłem sie rozliczac.(usunięte przez administratora)

Już nie pracuje
@najlepszy

Jak sam zauważyłeś, to była kierowniczka Rossmanna, nie Twoja. Należało zgłosić swojemu kierownikowi, że personel sklepu jest wobec pracowników Gardy arogancki, nie w porządku. Pracowałam w Gardzie, więc wiem co mówię. Jeśli zaś Twój kierownik nie jest Oki to nad nim też są ludzie, dzwonisz do Dyrekcji i mówisz że to i to nie jest halo i uwierz, nie zamiatają pod dywan.... Mają w sobie wiele empatii. Nie, nie bronię firmy, już tam nie pracuję, jednak złego słowa nie mogę powiedzieć. Jak coś nie grało reakcja była natychmiastowa...kierownicy Rossmanna mają. Swoich regionalnych, też można szepnąć słówko. Chyba że pracownik ochrony jest faktycznie leserem i my się opr należał. Ochrona jest firma zewnętrzna wykonującą określone usługi,( nie jest to wykładanie towaru czy ustawianie koszykow) macie swoich przełożonych. Pozdrawiam.

najlpeszy
@Oliv

(usunięte przez administratora) cie to obhodzi w jakich celach i z laskami i pracownicami tez powinno sie rozmawiac nikt mi zabraniac niebedzie ani ty ani nikt

@Łysy rudek a jakie stawki są w rosmanie?

Troll i to wredny

Dlaczego tylu ludzi potrafiących używać komputera utyskuje na kiepskiego pracodawcę i marne zarobki. Wejdź człowieku na Indeed i wyszukaj praca w Holandii (Volendam) pakowanie krewetek 12 euro brutto/godz., Zwagdijk -pakowanie sałatek ,bez znajomości j.angielskiego 14 euro brutto/godz. od zaraz... W trzy, cztery miesiące ODŁOŻYSZ sobie roczną pensję ochroniarza...

Olivka

Nie rozumiem tego nażekania że nie płacą na czas że oszukują. Z Gardą mam "do czynienia" juz prawie 2 lata. Wypłata jest na czas zawsze do 15 każdego miesiąca. Nie oszukują na godzinach ani na niczym innym. Jeden z opiniodawców pisze że wypłata w dwóch transzach no i co z tego? Dostałeś pieniążki? Dostałeś. Bo to niestety jest tak...jesli komuś nie chce się pracować to zawsze znajdzie dla siebie jakieś wytłumaczenie. Zazwyczaj winą obarcza pracodawcę. Garda to porządna firma wiem z doświadczenie bo pracowałem w innej Trójmiejskiej firmie ochroniarskie i w porównaniu do niej Garda to raj. Tam to dopiero poszukiwali na pieniądzach ech szkoda gadać. Nigdy nie było wiadomo ile się zarobi bo od decyzji pana kierownika zalezalo czy potrąci ci ze 2 stówki za coś tam czy nie. Podsumowując:Nie narzekanie firma jest ok

@Olivka

(usunięte przez administratora) co za stek bzdur.ciekawe czy o ktos nie od nich pisal b zeson sie zaczyna i szukaja naiwnych dalej (usunięte przez administratora) zjebane z gadry

@misio

sorry za lierowki

@misio

literówki

najlepszy

bo płacili w dwóch transzach na raty .kila razy za jeden miesiac.firma dno jakich pełno

Czarek

Żeby być zadowolonym trzeba dobrze pracować bo firma docenia !

@Czarek

W jaki sposób docenia? Oferują jakieś premie/dodatki/benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o Garda Sp.z o. o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Garda Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Garda Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garda Sp.z o. o.?

Garda Sp.z o. o.
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.

Garda Sp.z o. o.