Opinie o Securitas Services w Katowice Cybernetyki 21

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Securitas Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Securitas Services o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Services w Katowice Cybernetyki 21

www

co wy tam na tym śląsku zażywacie za paści że tak głupio godocie. Chyba że te wasze powietrze na was tak działa. Jednak mnie ten powyższy tekst bardzo rozbawił , te 30 zł i już widze te plutony niepełnosprawnych ochraniarzy wypływające na krakowskie Błonie.To by były jaja. PL 200

hej

DOSZŁY MNIE SŁUCHY ŻE OBCHODY SWIATOWEGO TYGODNIA MŁODZIEŻY 2016r W KRAKOWIE Z UDZIAŁEM PAPIEŻA FRANCISZKA OBSŁUGIWAĆ BĘDZIE - SECURITAS POLSKA oddz. Katowice.JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM , JEŚLI TO PRAWDA ŻE NASZA FIRMA DOSTĄPI TAKIEGO ZASZCZYTU.PRAWDĘ MÓWIĄC TO JAKA INNA FIRMA SPROSTA TEMU ZADANIU -ŻADNA.SECURITAS TO PERFEKCJA PRESTIŻ ODDANIE KAŻDEJ SPRAWIE . JEŚLI JESZCZE DOCHODZI DO TEGO BODZIEC FINANSOWY TO FIRMA GOTOWA JEST WYWRÓCIĆ ŚWIAT O 360 stopni.POMÓŻMY NASZYM KIEROWNIKOM , INSPEKTOROM , DYREKTOROWI OSIĄGNĄĆ TEN WIELKI CEL - należy sie im . NAM TEŻ SIĘ OPŁACI - STAWKA 30 zł.NETTO DO RĘKI TO STAWKA WYJŚCIOWA NA DZIŚ ,A W 2016r TO NAPEWNO WZROŚNIE ZA SPRAWĄ DZIAŁAŃ NASZYCH MENEGERÓW. JESTEM TAKI PODEKSCYTOWANY I NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ TEGO 2016 r. CO WY O TYM SĄDZICIE? oddany FIRMIE

2013

Witam.W 2013rprzyjełam się do firmy w okręgu mazowieckim. Czytając Wasze opinie nie zgadzam się absolutnie , może z malutkimi wyjątkami. w naszym odziele nie ma takich sytuacji jakie wy opisujecie. kadra jest profesjonalna , służąca fachowymi radami. Zwracając się do nich z jakimś problemem możesz być pewny , że nie zostawią cie samej .Zwykli pracownicy liniowi też są spoko . I GDY SIĘ TAK ZASTANAWIAŁAM nad waszymi opiniami to myśle że problem tkwi w was samych. Boicie się upomnieć o swoje ,nie chcecie rozmawiać z kierownictwem o tym co was boli . To też są ludzie .tylko trzeba chcieć, a nie tylko poruszać sprawy w szatni , przy piwie - to nic nie da .jestem przekonana że bezpośrednia rozmowa przyniesie więcej korzyści niż takie publiczne użalanie się nad sobą DORIS

witam

Na samym początku można doznać szoku .Już podczas pobierania umundurowania - pewne rzeczy o dziwo się nie dostaje ,a jeśli już to stare ,przechodzone,połatane. KADRA KIEROWNICZA - ręce opadają.Począwszy od Dowódców zmian a skończywszy na tzw. MENADŻERACH[ kierownicy w j. polskim] to ludzie nie znający podstawowych zasad działania ustawy o OCHRONIE OSÓB I MIENIA . Decyzje jakie podejmują , po prostu załamują .Nie znają ustaw ,przepisów, regulacji do nich , a co najgorsze to nie wiedzą jak je zastosować w praktyce .Są jednak dobrzy w jednej kwesti- totalne poniżanie , upodlenie i zniewolenie prac. ochrony ,którzy to właśnie oni utrzymują ich przy tzw. KORYCIE. Jednak trzeba tej kadrze wybaczyć , bo jest to FIRMA młoda , lecz preżna , dobrze rozwijająca się i z obcym kapitałem.Szkoda że w takiej wielkiej firmie zanikły relacje czysto ludzkie .Być może w przyszłości po eliminacji osób niekompetentnych na górze ta młoda Firma znajdzie się na szczycie firm powołanych faktycznie do ochrony osób i mienia. WOLFF

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Securitas Services? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
SECURITAS PROOO LIDER PRICE

lll - 2011-10-13 10:05:47 Nie wiem, w jakich wy placówkach pracowaliście/pracujecie, ale w Auchan w Gliwicach jest: 1) [usunięte przez moderatora] atmosfera 2) Nie ma jakiegoś [usunięte przez moderatora] wyzysku 3) Można się dogadać z managerami/dowódcami/inspektorem 4) Żaden pracownik nie donosi na drugiego nawet jeśli ten coś [usunięte przez moderatora] I ogólnie rzecz biorąc warunki pracy na tym obiekcie są bardzo dobre :) Pozdrawiam!TEN KTÓRY TO NAPISAŁ TO MA [usunięte przez moderatora] I TO NIE ZŁE!!! PRACOWAŁEŚ NA AUCHAN? JAK SIĘ NAZYWASZ? NA KTÓRYM STANOWISKU PRACY PRACOWAŁEŚ? CHYBA PARKINGO BO [usunięte przez moderatora] WIESZ O ROBOCIE NA AUCHAN. PRACOWNICY AUCHAN TO SA SWIETE KROWY KTÓRYM PRACOWNICY SECURITAS MUSZĄ SIĘ KŁANIAĆ W IMIĘ DOBREJ WSPÓŁPRACY. POZDRAWIAM JUSTYNE Z MONITORA \\\"OO\\\" KTÓRA ZAWSZE P (usunięte przez administratora) I DLA 1% PREMI LUB ŻEBY SZEF BYŁ ZADOWOLONY.

Zwolniony

Szanowni Państwo wszystkie firmy tego typu są jedynie firmami nastawionymi na wyzysk pracowników !!! jeśli chodzi o [usunięte przez moderatora] ,to zwykły oszust buduje swoją karierę na ludzkiej krzywdzie ... liczy na to że osoby zatrudniając się do firmy Securitas są [usunięte przez moderatora] i nie znają prawa pracy i innych przepisów prawa związanych z wykonywaniem obowiązków pracownika ochrony !!! Łódź sama w sobie jest ciężkim do pozyskania miastem jeśli chodzi o zdobywanie klientów przez firmy ochroniarskie ale patrząc w przeszłość teraz jest zupełnie inaczej liczą się znajomości ,plecy i zatajanie prawdy tak jak jest na M1 w Łodzi : wódeczka , cwaniactwo i mało tego Pani dyrektor centrum handlowego M1 w Łodzi poinformowana o tym ,że pracownik ochrony pracujący na umowe o pracę wykonuje inne obowiązki nie związane zupełnie z praca ochroniarza odmawia rozmowy przez telefon ale niebawem zjawi się tam TVN ciekawe czy wtedy będzie taka zamknięta w sobie jak sprawa trafi na forum !!!! szanowni Państwo brak kontroli ze strony MSWi A ,oraz organów przeznaczonych do tego typu rewizji ale cóż ręka rękę myję ....

tez pracowalem w m1 i stwierdzilem ze nie ma sensu robic dla tych (usunięte przez administratora) i [usunięte przez moderatora]

aiflu

Tracą obiekt za obiektem. Dopóki [usunięte przez moderatora] będzie dowodził to nic dobrego z tego nie będzie. A i pewnie z kaufa niebawem kopa dostaną...

severinin1443

limo - 2012-01-08 20:09:04 I jak tam na Kaufie, dają radę?Kaufland to porazka.banda (usunięte przez administratora) ,pan [usunięte przez moderatora]...to kawał.....cwaniactwo,wiecej kierownikow niz pracownikow.chore wymogi przepisy i multum konfidentow.

nano

Podobno Securitas dostał wylotkę z GM Gliwice... a wchodzi Solid!

limo

I jak tam na Kaufie, dają radę?

Furus

Tylko Wam pozazdrościc na Auchanie. Od jutra Securitas wchodzi na CD Kaufland (inaczej Kaufschwitz) w Tulipan Parku w Gliwicach. Zobaczymy jak sobie poradzą, bo obiekt jest ciężki z racji przeogromnych procedur, zakazów, nakazów. Życzę powodzenia.

lll

..ojjjj ,to prawda same zauszniki....haha,karierę chcą robić [usunięte przez moderatora]

Pracowałem i widziałem co tam się dzieje. Teraz pracuje jako pracownik na centrum handlowym i widze jak pracownicy wygladaja. Masakra co tam sie dzieje na obiekcie, wyzysk i tyle. Nie polecam tej firmy na dluzsza mete a i proponuje sie nie spoufalac bo mozna trafic na konfidenta.

kiedyś zwolniony

fakt ta firma securitas to kawał łajna powiem tyle i tez cały [usunięte przez moderatora] słabo sobie radzi czy też [usunięte przez moderatora] ten [usunięte przez moderatora]

ochroniarz

ja pracuje w tej firmie juz jakis czas,co do zarobkow to na dobra sprawe sa lepsze niz w innych firmach.ale atmosfera w pracy jest kiepska,zla weryfikacja ludzi przy zatrudnieniu,byle kogo biora,byle by robil 250 godz m-ce.na obiektach nie podlegajacych obligatoryjnej ochronie pracuja same buaki bez doswiadczenia i pojecia o pracy w branzy.jeden na drugiego donosi i kaja sie przed menagerem czy inspektorem bo mysli ze awans na nedznego dowodce dotanie i 50 gr podwyzki za funkcyjne stanowiesko:)a szefostwo lubi jak sie ich informuje co sie na obiekcie dzieje jak ich tam nie ma,wiec trzymaja tych marnych prxynoszacych wstyd profesji ludzikow i jest im to na reke,tylko nie widza tego ze przez tych pseudo ochroniazy traca pozycje na rynku i oponia o fimie z roku na rok jest coraz gorsza...ogolnie to mam neutralne zdanie o firmie...pozdrawiam wszystkich kolegow profesjonalistow:)

Bozo

Ochrona w polsce to nie łatwy kawałek chleba! Securitas ciut lepszy od konkurencjii

zwolniony

Pracowałem tam parę ładnych lat i jeśli chodzi o samą firmę to OK ale o warunki pracy i menadżerów to masakra a no i te super zarobki. [usunięte przez moderatora]. to burak nadęty i tyle a jeśli chodzi o jego [usunięte przez moderatora] to już w ogóle dorwał się do stołka i myśli że jest kimś. Znam parę obiektów no i muszę stwierdzić że M1 w Czeladzi jest najgorszy a zaś tzw.HUTA super a i o Kalmanie nie można zapomnieć z Rockwella(czy jakoś tak).

Diabelek
@zwolniony

Pracowałem w tej ochronie dość długo i jestem bardzo niezadowolony. Dowódcy nie spełniają obowiązków, podnoszą głos na pracowników, śpią na monitoringu podczas nocki, pracuje się po 14h, żenada. Niby znana i szanowana firma, dopóki się nie zna tego wszystkiego od zewnątrz... Chodzi mi o m1 czeladź

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Services - Katowice

• Jak się pracuje w Securitas Services?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Services?

Securitas Services
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.

Securitas Services