Naftor Sp. z o.o.

Rasztów

Opinie o Naftor Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że macie wiele uwag jeśli chodzi o działalność firmy. Czy próbowaliście je również zgłaszać bezpośrednio do jej przedstawicieli? Na stronie internetowej Naftor można znaleźć numer kontaktowy oraz adres mailowy pod którym można zgłaszać swoje uwagi i propozycje rozwiązań.Czy zgadzacie się z tym, że jak można przeczytać na stronie zachęcającej do kontaktu: "osoby bezpośrednio zaangażowane w konkretne działania posiadają najlepsze zdolności do ich oceny oraz często najpełniejszą wiedzę, przydatną w działaniach naprawczych i reorganizacyjnych."? Projekt ten nazwany jest Telefonem Wymiany Informacji. Więcej informacji na ten temat pod linkiem: http://naftor.pl/telefon-wymiany-informacji-nadal-dziala/

Szogun

Brać się za robotę a nie tylko wyjąć materac z szafki i spać.????

cv

@cv 2 tygodnie temu
smażony ryż ważniaku

Polecam z jajkiem.

hhhhh

Były? A to ciekawe, słyszałem ze full kasy dostaliśmy:)

Tak 300 zetow

Na dodatek po kursie czyli dobrze opłacony komandos normalnie

bbb
Na dodatek po kursie czyli dobrze opłacony komandos normalnie

gromowiec z 1400 na rękę...wow

Jak tam nastroje po podwyżkach

hhh
Jak tam nastroje po podwyżkach

jakie podwyżki

@hhh 2 tygodnie temu
jakie podwyżki

Przecież były

Szogun

Witam,oczyma wy piszecie ,kto ma się wstawić za pracownikiem jak w orzechowie pani inspektora wźiąła sobie do roboty panią L ,kturą myśli że żądzi w orzechowie i w wieliszewie a prawda jej taka że pani L tylko miesza, a pani inspektor niedługo sama będzie stała na obiekcie, no może z kurpiem co się martwi gdzie będzie palił jak założą kamery.

Jaś Fasola :)

weźcie się do roboty a nie tylko narzekacie :)

????

Żal z Wami dyskutować. Jak były i spotkania związkowe to prawie nikt nie przyjechał, żeby porozmawiać i podyskutować, dowiedzieć się co i jak albo nawet powiedzieć co Was boli. A byli i są na nich zarówno przewodniczący jak i pełnomocnicy. Zachowujecie się jak psy na łańcuchach. Ujadacie, a jak ktoś Was z niego spuści to kulicie ogon i chowacie się do budy gdy ktoś tupnie nogą. Szczekacie tylko z ukrycia we własnym obejściu, a często gryziecie między sobą. Kończę, bo dyskusja na tym forum nie ma żadnego sensu. PS. Dla tych, którym źle w Naftorze polecam zmianę pracy. Jest tyle różnych firm, w których można się spełnić :-)

ffgfg
@???? 3 tygodnie temu

zdaniem w PS: .pokazałeś kim jesteś..żenada i wstyd.......jeżeli naprawdę jesteś związkowcem to już wiem dlaczego ktoś u góry napisał ze szerokim łukiem omija związki...dałeś plamę chłopie .....nie wierze ze jesteś w związkach ..żaden związkowiec nie okazał by takiej buty wobec pracownika...wstyd i hańba ...przypominam ci że argument o zmianie pracy w wykonaniu członka związku przynosi wam hańbę

????
@ffgfg 3 tygodnie temu

No nie da się nie odpisać. Czytaj ze zrozumieniem poprzednie posty. Przypominam i literuję, bo masz problem - ZMIENIŁEM PRACĘ jakiś czas temu. Żeby wyprzedzić ewentualne pytanie dlaczego, skoro jest tak dobrze w Naftorze, to odpowiadam, że jeżeli jest możliwość na zmianę pracy na lepiej płatną to zmieniam. I jak będzie okazja na jeszcze lepsza to też zmienię. Takie czasy nastały, że brak jest jakiejkolwiek stabilności nawet w tzw. państwówce. Pozdrawiam tych zadowolonych i niezadowolonych, tych co chcą coś zrobić i tych co mają wy...ne na wszytko (tak, są tacy).

hmmm

Dodatek jest zagwarantowany zarzadzeniem, chyba ze zmieni sie jego wysokość.

@hmmm 3 tygodnie temu
Dodatek jest zagwarantowany zarzadzeniem, chyba ze zmieni sie jego wysokość.

Tak jak premia była chłopie coś taki naiwny nie widzisz chyba że te podwyżki to mydlenie oczu

wrr

Jakoś związki sie nie chwala podpisanym porozumieniem. Pytanie, dlaczego?

Pan K
@Zenek tydzień temu
Młode panie też są potrzebne, ktoś musi papiery ogarniać i kawę parzyć, ale teraz przegięcie z nowym panem inspektorem, na oko...

O tym pisałem

@Zenek tydzień temu

Ho a podobno rekrutacja byla ha ha to juz mlodych ludzi nie ma

wrrrr

Zobaczymy, pewnie znow kosmiczne sumy:)

bh
@wrrrr 22.09.2017, 20:04
Zobaczymy, pewnie znow kosmiczne sumy:)

20zł

Malina

Od 1 października będą :)

olo

Koledzy jak tam podwyzki

0 złoty i 0 groszy

@bcv 21.09.2017, 14:28
0 złoty i 0 groszy

Ale jakieś chyba były? Bo mi kumpel mówił że mam czego żałować że się zwolnilem

Radar

Rozumiem Cię ze trzeba odnieść się do kodeksu pracy.Ale kodeks kodeksem a życie zyciem trzeba go respektowac.Ale nie my jesteśmy od tego tylko kierownik twój przełożony. Ale znając życie są ta oszednosci nie placenie nadgodzin za nadgodziny nadliczbóle dni wolne.Po prostu kierownik jest Bogiem tutaj bo on to wykazuje i dyma pracownika pocalosci.Bo boi się o swój stołek żeby nie ponosić takich kosztów i góra żeby nie wiedziała czy zaduzo kasy idzie na utrzymanie cięcie cżyli nas.Interpretowanie przepisow jest różna. Ale normalny kierownik liczył by się z kodeksem pracy i by było cacy.Ale umowa zlecenie to coś innego niż umowa o pracę.

Radar

No i jestem księdzem jaka kasa jaki ostry szkoda ze nim sam nie zostałeś chociaż byś nic nie robił i kase kosil z marnych parafian.Tak zostałeś tylko cięciem i kłaniasz sie w pas Kierowniczka witaj który mniej wie od ciebie.

cieć

czy można ja tym samym obiekcie,wykonując tą samą pracę dostawać 12 zł netto,kiedy inni mają 14zł i więcej?? czy jest jakiś przepis regulujący to?

???????
@Radar 06.09.2017, 09:27
Powiem tak jeżeli godzimy się na takie numery ze strony kierownika łamanie przepisów pracy to jest to tylko nasza wina.Debog...

Dlatego ktoś na forum napisał o proteście otwartym ale jeszcze ktoś mądrzejszy odpisał to się zwolnij i każdy płacze ale działan żadnych a tu i etatowi pracownicy maja rozbieżność pensjach

@??????? 06.09.2017, 11:31

No i tak to już jest nic się nie zrobi tutaj jak są emeryci klika i kable.Zostaje tylko Państwowa Inspekcja Pracy i tam coś można zwojowac.Ale pamiętaj ze w tym momencie pożegnać się z robota.Bo zaczną się szykany przeciwko tobie.

Radar

Podaje numer do firmy 22 4875787 wew 7.Kto ma żale to dzwonić jest to dział kontroli nad kierownikami.Sprawdzić sami .Zacznijcie działać a nie płakać w załodze siła.

@Zadowolony 05.09.2017, 16:17
Wcale błyszczeć nie chciałem ja siedzę w naftorze bo mi dobrze stawka lux i co narzekać u siebie mam etacik tu dorobie i lalk...

Powiem Ci nie nazekam ochrona to nie wszystko co robię.

Zadowolony
@Radar 05.09.2017, 16:22
Zdrugiej strony szczyt marzeń zarabiać. Tyle co ty za bystry to ty nie jesteś .Powiem Ci w zaufaniu jak badacz teren to słabo...

Dla mnie możesz być i księdzem

Radar

Sam się złapałem na bykch które tu zrobiłem w zdaniach. Ale co samo życie jestem tylko cięciem w firmie Naftol cieniem bolkiem cięciem bez szkoły jak się najelem za psa to tak musze szczekac.Nazekanie nic tu nie daje jak się nie podoba to wypad do innej firmy szukajmy a znajdziemy.Chyba pujde do klifu sam za 11 netto na łapkę.Urok taki ze fajne lalki tam pracują i fajnie pachną. Czas na zmiany.

Radar

Za zadawanie pytań i wysyłanie mieli do firmy nikt w pysk nie dostaje.To jest proste co się należy dla pracownika.Nie chce tu siać fermentu ale wszedłem tu znudow i sobie trochę popisałem. Trzeba tylko być człowiekiem dla człowieka to jest proste jak budowa cepa. Ale niktórzy tego nie rozumieją i z tego powodu są takie problemy w firmie.Ludzie piszą na forum.Jak by było dobrzegu to by był spoku. Ale nawet jak by było dobrze to zawsze się znajdzie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] której coś się nie podoba samo życie.

Radar

Pisac można dużo o bazie w debogurzu.Grunt to być sobą .Nie dać się temu co tak krzyczy.Za telefon i do Warszawy dzwonić z problemami tam tylko czekają na wasze telefony.Albo oni nas albo my ich.

Radar

I tak na boku wierze ze Pan kierownik z Debogorza będzie jak ojciec stróż dla swojego stadka biednych zagubionych owieczek i dzielnie je przeprowadzi do oazy spokoju i przetrwania.Wierze w Pana ze są w Panu dobre pokłady człowieczeństwa i dotrwa Pan do ostatnich dni naftolu. Niech moc będzie z Panem kierowniku.

Radar

Polityka firmy co do stawek jest prosta kwalifikowany bez broni 15 brutto z bronią 16 brutto i nie piszcie gupot.Dodatek dla dowodcy jeżeli jest taki i za skoncżony kurs doszkalające około 140 zł brutto.Jak się pomyliłem to mnie poprawcie.I może drugi dodatek za wpadnie szefowi pod biurko i całowanie go w d..e !Pozdrawiam wszystkich normalnych w tej firmie a szczególnie jedna Panią z Gazowni Debogorze.

Ajjj
@Radar 04.09.2017, 12:49

Panią z gazowni? To my mamy jakieś kobitki u siebie?

Radar

Czytam opinie na temat Debogorza i zastanawiam się czy kierownik tez czyta te wypociny wasze.Połowę to resort i im ta praca pasuje pies zawsze będzie trzymał z psem tak to funkcjonuje.Co do stawek najniższa krajowa jak wszędzie w ochronie.Liczycie na karierę to brawo!Każdy kierownik to nie Bóg!Nawet kierownikowi można zafundować wrotki i pa mistrzu łopata czeka .Warszawa czeka na telefony nawet nadzór jest nad kierownikiem.Nie piszcie tylko działające a nie piszecie te marne wypociny.

Witek

Jesteśmy pracownikami zakładów o podwyższonym ryzyku więc pytam dlaczego zarabiamy mniejsze pieniądze jak wszyscy gdzie stawki dochodzą do 16 zł może czas otworzyć górze oczy małym protestem

er

@er 06.09.2017, 17:30
wszędzie

a precyzyjniej?

były pracownik bazy

zgodnie z nowelizacją ustawy o ochronie osób i mienia z 1 stycznia 2014 roku pracownicy ochrony nie muszą przechodzić badań lekarskich zgodnie z kodeksem pracy tylko badania w związku z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. wszyscy zwolnieni przez naftor z powodu braku badań a dotyczy to starych pracowników z dębogórza powinni się odwołac do sądu pracy. i nie piszcie że coś tam czegoś nie dotyczy bo wszystko zależy od interpretacji sądu.

wrrrr
@były pracownik bazy 30.08.2017, 11:41

Dokladnie tak jak mowisz, badania na kwalifikiwanego są jednocześnie badaniami okresowymi. Zapis w Ustawie jest jasny, ktoś po prostu nie potrafi tego zapisu odpowiednio zinterpretować. Mając aktualne badania na kwalifikowanwgo, nikt nie może wymagać od nas badan okresowych. Pozdrawiam.

sąsiad z OWC numer 2

@strażak koledzy mi doniesli że ten dowódca to sobie premie sam przyznał taki to solidny pracownik wstydu nawet nie ma

Witek

Czy wszędzie doszły te bzdury o dogadywanie się w sprawie układu zbiorowego ciekawe ile będą się dogadywać ha ha związki nasze kochane Viva la związki

ben1967

w PGNiG były pisma i skargi aż w końcu odebrali kierownikowi z dębogórza dalej naftor ochrania i teraz przychodzimy do pracy uśmiechnięci,a wy tam mądrale w bazie 21 tyle lat nie potraficiw tego załatwić.

@ben1967 29.08.2017, 15:20

Ben nie przeginaj na gazowni nikt nie pisał donosow na Kierowniczka sam się pozbawił władzy i kasy .Nie jestem kablem.

i tak nie wrócę

ja byłem w dębogórzu dowódcą i tylko napiszę że rakiego mobingu jak tp nazywacie to nigdzie nie ma, jak ktoś ma z problemem zadzwonić do kierownika to jest cały w stresie a dzwonić trzeba codziennie o 20 nawet w święta i dni wolne cały rok i tylko się krzyki przez telefon słyszy. każdy kto zmieni pracę to tylko żałuje że szybciej tego nie zrobił,że tam 10 lat spędził jak w jakimś obozie karnym.

@i tak nie wrócę 29.08.2017, 07:38

No wiecie poradzić sobie z nim tam nie mogą

strażak

odnośnie Dębogórza: mnie 2 lata temu wywalili, kierownik i jego pomagier dowódca były fsz SB, czy Warszawa czyta to forum bo chyba nie może taka osoba pełnić funkcji kierowniczych. No i ten mobing,darcie gęby wszędzie. Jeszcze wam się dobra zmiana dobierze do tyłków!!!

użytkownik zarejestrowany

@qń z Twojej wypowiedzi rozumiem, że uważasz że pracodawca lub też osoba decyzyjna w firmie zapoznaje się z treścią tego wątku oraz uwagami pracowników. Jeśli tak jest, to ważne, że firma jest otwarta na dialog, choćby w takiej formie. Co w takim razie według Ciebie warto by zmienić, tak by pracowało się lepiej i wydajniej?

ha ha
@Witek 28.08.2017, 10:37
Proszę jechać do centrali porozmawiać o podwyżkach zobaczy pani chęć współpracy firmy z pracownikiem

ha ha ha ha

dede
@Witek 28.08.2017, 10:37

po co ci podwyżka przecież zarabiasz kolosalne 1400 minus dojazdy ..pewnie zostaje ci z 1000 zł..w jakim celu ci podwyżka skoro zarabiasz kokosy..wszystkie firmy podnoszą pensje ..czego się domagasz ....przecież za 1000 zł można godziwie żyć i nawet odłożyć....fakt ze jesteście w grupie najbiedniejszych nie oznacza winy firmy..pomyślcie sami

piwosz

dębogórze to dziadostwo nie idźcie tam, za 1-2 zł brutto mniej lepiej mniej odpowiedzialą robotę znaleźć, no i dojazd beznadziejny.a warunki na posterunku kolejowym za ulicą pucką to dziwne że sanepid tam nue wpadł jeszcze,takiego syfu to chyba we więzieniach w rosji nie ma nawet,rzygać się chce jak sobie tą kuchnię przypomnę.a najgorsze ze ten kierownik twierdzi że jest wszystko w porządku a nawet super, co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

igor

ten cały naftor to to wkrótce się roz........li

Ona_bez_ogona

@Ajjj w Dębogórzu pracują dwie kobiety, było więcej ale się pozwalniały, zresztą nie polecam ci się tam zatrudniać, chyba że lubisz nerwową atmosferę i ciągłe poczucie strachu, tam nawet możesz dostać opieprz że masz dobry humor wiadomo o kogo chodzi, pozdrawiam prawie wszystkich była pracownica

Old men .

Naftor to ewenement na całą Polskę , na Dębogórzu grupa interwencyjna zarabia najmniej , gdzie w innych firmach zarabiają najwiecej . Do tego z reguły w pojedynkę na aucie bo braki są łatane ludźmi z grupy rurociągowej . Wiec robi sie wszystko i za wszystkich a kasa najmniejsza ! Tak zdyskryminowal grupę interwencyjną kierownik ochrony , tylko za co ? Może za małą aktywność w pracy ? To życzmy jemu , aby w końcu Warszawa jego podsumowała i rozliczyła !

Stary ale jary

Czy pracownikom zatrudnionym na umowe zlec przusługuje woda w te upały bo NWW nie dają

stary ale jary
@qń 22.08.2017, 14:16
tylko jedna osoba używa w NWW słowa nygus :) a woda pojawiła się dopiero po wpisie starego ale jarego, więc ........

dobrze że wszyscy znamy tego nygusa...

Minister B
@Kolaborant 05.08.2017, 13:32
Tak bezposrednio z Wisły

Padało ostatnio to jest sporo wody :D

Szogun

W orzechowie pracuje kobieta tura twierdzi że nic nie może się dziać bez jej zgody i nawet to powtaża w innej firmie. To jest chore na co pozwala dyrekcja, a może nic nie wiedzą.

..........?

Szczególnie jedna jest miła ha ha

użytkownik zarejestrowany

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Naftor Sp. z o.o. oraz jak oceniacie firmę jako pracodawcę. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Wpisy nie mogą naruszać zasad regulaminu portalu. Dlatego przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

K

a zwiazki zawodowe to istnieją czy zrejterowały na całego

Kolaborant
@dff 08.07.2017, 08:38
a zwiazki zawodowe to istnieją czy zrejterowały na całego

Jakie związki ha ha lepiej rozważcie moja propozycję trzeba zacząć działać Panowie jeżeli ktoś to z góry czyta niech wiedzą co ich może spotkać a tylu ochroniarzy do pracy w jeden dzień nie przyjmą byłem ostatnio na szkoleniu tam w biurze to ich dopiero jest czy wszyscy są tak potrzebni stworzyli sobie stanowiska a my na to robimy i To same młode laski tam prawie pracują

kaszëbe rëbe

a w dębogórzu dali premie i dowódca jednej ze zmian sam sobie przydzielił bo to dobry pracownik IPN BU 001708/4026 dziękuję centrali ze zrobili szkolemia przynajmniej po tylu latach mam normalną pracę

PAVOOLON
@PAVOOLON 16.07.2017, 22:28
Sorry, że dopiero teraz, na wakacje sobie wybyłem..???? obstawiają centra dystrybucji elektroniki - telewizory, laptopy, telefo...

Tylko czy ochrona to przyszłość? Sąsiad - kierowca w hurtowni elektrycznej ma 32 brutto. Wolne święta, łykendy, brak nocek,. 8 godzin i święty spokój. Ponad 4 koła netto

szlachetny lorjan
@PAVOOLON 16.07.2017, 22:37

Daj namiar tej hurtowni...

Szogun

Witam robil z naftora . Cięcie do podnosźe nią słaba u.

nowy

Po ile dostaliscie na premie

sdds
@nowy 25.06.2017, 17:46
Po ile dostaliscie na premie

po 1zł

kolo

Teź idź na zwolnienie i nie stękaj

Szogun

W Orzechowie na ośmiu jest jeden na urlopie i duch na zwolnieniu a reszta tyranii jak osły i to ma być dobrze a w czasie zmiany najczęściej jest tylko jaden bo nikt nie czeka na tego ktury jedzie z drugiej pracy.

Szogun

Ciekawe jak się wywiną za nie płacenie nadgodzin tylko podciąganie to pod zlecenie.

czubek

A w Dębogórzu PREMIE!!!!!!!!!!

Szogun

Witam wszystkich którzy mnie źle oceniali, właśnie kolejny pracownik z orzechowa poszedł na zwolnienie to dobry pracownik ale nie da się pracować z ludźmi kurzy tylko śpią a dwie następne osoby udają że żądzą to państwo L z orzechowa którym pani koordynator dała wolną rękę. Jak tak dalej pujdzie to sama będzie tam robiła. Pani koordynator nawet nie reagowała na to że pan źle. ... pali na terenie co jest nagrane na monitoringu , może prowokacja dziennikarzy otworzy jej oczy.

kuki
@Szogun 22.06.2017, 19:27

Cenna informacja CBS i dziennikarze wraz z wojewoda juz tam jada Pozdr.

sąsiad z OWC

ja czekam aż zmieni sie kierownik na dębigórzu i zapewne tam wrócę bo praca tam nie była zła,tyle że notorycznie łamane prawa pracownika,oszustwa na godzinach za szkolenia ,auta niesprawne i wogóle totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ktoś napisał na innym forum prywatny folwark kierownika . a jeszcze nie jest wyjaśniona sprawa przywłaszczenia telewizorów co kazał przez dowódce zabrac z bazy z oksywia.

Zostaw opinię o Naftor Sp. z o.o. - Rasztów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naftor Sp. z o.o.