MC POLSKA CZUPER SP.J

Toruń

Opinie o MC POLSKA CZUPER SP.J

SKÓRZEWO

Psychiczna firma. Zarobki marne. Starzy pracownicy wchodzą w tyłek pani A. Atmosfera okropna, każdy na każdego gada. Laboratorium w Japonii ? Palcem po mapie chyba.

Adas

Oni poyrzebuja akwizytorow,produkty sciagaja z zagranicy a chwala sie ze sami produkuja,porazka

ac

Dzieki noname, ty mi o pachniało...

no name

Na stronie ogłaszają, że potrzebują inżynierów. Dzwonią z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną i pytają w jakim dziale chemii chciałaby Pani pracować. Na rozmowie okazuje się, że to nie jest praca dla chemika/inżyniera chemii, "nie ma żadnego działu chemii" bo nie mają żadnego zakładu produkcyjnego, wszystkie produkty sprowadzają zza granicy, a praca miałaby polegać na wyszukiwaniu klientów, dzwonieniu i wciskaniu im produktów tej firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej zapytali mnie, czy byłaby możliwość, żebym założyła swoją działalność gospodarczą i świadczyła dla nich usługi więc jak dla mnie to trochę niepoważna firma.

Zostaw opinię o MC POLSKA CZUPER SP.J - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MC POLSKA CZUPER SP.J