Opinie o Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. w Toruń

Stary wodociag

Beznadziejna praca zmianowa polegajaca na obsludze calej stacji uzdatniania wody z marna pensja. Odpowiedzialnosc przepotezna. Nawet w Lubickich wodociagach placa wiecej. Nikomu nie polecam Torunskich W. W biurach administracji torunskich wodociagow fikcyjne stanowiska synow kierownikow ktorzy na niczym sie nie znaja. Kiedy ktos z tym wszystkim zrobi porzadek?

Darek

Kiedy srednia krajowa na wyplacie na produkcji i w dzialach fizycznych? Bo zarobki przesmieszne a w dzialach administracji przeludnienie dobre place nierobow synow zyjacych jak paczki w masle i tyle w temacie. Nie polecam pracy

Ramzes666 Nowy wpis

To kiedy oficjalny strajk? Wszyscy licza na zwiazki branzowe a tam same (usunięte przez administratora) co nigdy nic nie zalatwili a chca zeby sie zapisywac. Niech prezio sproboje za 3 tys przezyc to bedziemy go na recach nosic. Po prostu nie mozna tak malo zarabiac bo za cos trzeba zyc czy gosc takiego pokroju jak prezes nic nie kuma? Jesli tak to prosze go wymienic.

Związkowiec Nowy wpis
@Ramzes666

Zapraszam na rozmowy do związków. W internecie nikt nie jest anonimowy. Jeśli boisz się powiedzieć to Związkom prosto w twarz to nie zasłaniaj się internetem.

Witkawio Nowy wpis

Niestety z roku na rok praca w Torunskich Wodociagach ulega znacznemu pogorszeniu. Juz wyjasniam: nikt nie chce sie za te smieszne pieniadze zatrudniac srednio 3 tys na reke do tego prezio dal przesmieszna podwyzke inflacyjna po 250 zl brutto gdzie wszystkich tylko podkurw.... Podobno wiecej nie mogl dac bo by sie musial poddac do dymisji. Zadna wymowka na poziomie przedszkolaka. Jesli tak to pracownicy licza ze sie zwolni i przyjdzie ktos z jajami kto cos zalatwi z prezydentem torunia a nie wszystko leci do Rydzyka. Ludzie maja dosc odchodza nie przychodzi nikt. Skoro ludzi coraz mniej to i obowiazkow coraz wiecej niestety i jedne z nizszych zarobkow sprawiaja ze praca staje sie nieatrakcyjna. Przypominam ze poznanie calej technologi obslugi stacji uzdatniania wody trwa latami i nie jest to latwy orzech do zgryzienia. Prezesi ewidetnie do wymiany a wiekszosc zakladu liczy na oficjalny strajk.

Ryszard

Przestańcie usuwać i cenzurować wpisy odzwierciedlające faktyczny stan jednej z najbardziej dochodowych firm tej branży w kraju. To robotnicy i ex robotnicy opiszą jak tam są obdzierani z pieniędzy i godności. Tych gorzko napisanych słów nikt nie wymyśla, tam pracownik niskiego szczebla jest całkiem bezbronny, "GÓRA" ma się świetnie i ten stan rzeczy im odpowiada.

Mieczysław
@Ryszard

Kto ci tu wpisy cenzuruje, bo nie zauważyłem, żeby coś takiego się działo. I to "obdzieranie z godności" co ma oznaczać? Są jakieś spiny z przełożonym i to odbija się na pracownikach? Możesz jaśniej?

Mieczysław Nowy wpis
@Mieczysław

A co Górzyńska nie usuwa wpisów na swój temat ? To co ta pani wyprawia w tej firmie podpada pod (usunięte przez administratora) szczucie i (usunięte przez administratora) itd.

Kowalski

Pracowałe kilka dobrych lat w wodocigach na rybakach w Toruniu na sieci jako monter .Praca fizyczna. Szczerze nie polecam czy zapierd… czy się opierdal… jeden hu… Jak bedziesz co nie ktorym w (usunięte przez administratora) wchodził po same pachy to wtedy zobaczą ze mozna zrobic 5 robót do sniadania do 10 i bede to wykorzystywać. Tu biurkowy pracownik ma wszystko fizyczny ma zapierdal…. I siedziec cicho. Brak mozliwosci awansu rozwoju a o podwyzce to zapomnij . (usunięte przez administratora) i układy porażka wodociagi zeszły na psy.

Sławomir
@Kowalski

I jak, zostałeś w firmie czy zwolniłeś się? A w sumie to ile można w Toruńskich Wodociągach zarobić, możesz powiedzieć? Jeśli nie konkretne kwoty, to może chociaż widełki? Chętnie się dowiem.

Zumba
@Sławomir

Nie wiem czy ktoś ci poda widełki ;/

Marzena
@Zumba

Wiesz co, trochę to jest problem. Bo pomstujecie na wodociągi, inflację, obdzieranie z pieniędzy i tak dalej, a widełek nie podajecie, chociaż można anonimowo. To skąd ja np. mam wiedzieć, czy nie zarabiacie po 5 tysia, tylko Wam po prostu mało?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Monter - Konserwator sieci i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych oferowane przez firmę Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia
HR Partner Monika Pszuk
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
NICK

Helloooo inflacja nas zjada kiedy podwyzki jak w policji po 1000 zl? Czy wodociagowcy sa jacys gorsi? Gorszy sort?

Mordoklejka
@NICK

Pracujac w TW musisz miec ze 3 fuchy na boku zeby byla normalna placa. Taka odpowiedzialnosc za grosze wstyd! Dajcie kolejne miliony Rydzykowi pajace bo to wam najlepiej wychodzi...

Alicja

Dawno nie pisaliście nic nowego o pracy w Toruńskich Wodociągach. Wcześniej @TenKtóregoNiktNieChceZastąpić! wspominał o kilku ważnych aspektach pracy w tym miejscu - jak obecni pracownicy firmy mogliby się do tego odnieść? Chciałabym również zapytać o aktualne oferty pracy - na stronie internetowej nie znalazłam niestety żadnych ogłoszeń. Wiecie coś na ten temat?

Kurdeflaszka
@Alicja

Nie ma co pisac slaba praca bez mozliwosci rozwoju i nie adekwatne zarobki do wykonywanych obowiazkow. Sluzba i na kazde wysranie lecisz.

Czy w Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Rick
@Pytanie

Jeszcze wystepuja ale smiech na sali przy tej inflacji.

Ramzes

Beznadziejna praca bez mozliwosci robienia nadgodzin. Stazy dyspozytorzy nie ogarniaja komputerow a zarzadzaja Stacja Uzdatniania Wody. Nie polecam gdyz brak mozliwosci dalszego rozwoju/kariery.

Lidia
@Ramzes

Czyli, że nadgodziny w Toruńskich Wodociągach w ogóle się nie zdarzają? Wspomniałeś o braku możliwości dalszego rozwoju i kariery - czy chodzi o brak awansów i szkoleń? A jak z wynagrodzeniem? Ile wynosi?

Klient

Obecny

Nadal niestety i się w tym rozwija. Czystki i kolesiostwo.

Dracul

Sprawa wyglada tak ze pracujesz na zmiane albo chodzisz liczniki wymieniac i zarabiasz grosze majac przy tym najgorsze grupowe ubezpieczenie zdrowotne. Nie ma dentysty itp w wiekszosci normalnych firm dentysta ogarnia co chcesz tutaj nie ma praktycznie nic. Nie polecam pracy zmianowej z takimi zarobkami i odpowiedzialnoscia.

Nick

W torunskich wodociagach na ujeciu drweca-jedwabno stazy dyspozytozy nie potrafia maila wyslac albo obsluzyc portalu pracowniczego a zarzadzaja. Smiechu warte ze ludzie wyksztalceni chodza po wode a stare lenie nie ogarniaja kompow. Nie polecam pracy

[][][][]

Banda pociotków, to jest tak oczywiste w tej firmie, ze nikt sie z tym nie kryje. Zarobki śmieszne, dbałość o pracownika heheh mozliwość rozwoju????? Heheheheh dlugo możnaby sie rozpisywać. KIBEL, NIE POLECAM!!!!

Stary wodociag

Janko Muzykant
@Stary wodociag

W administracji Torunskich Wodociagow na ulicy Rybaki: 50 procent osob do zwolnienia gdyz nie sa potrzebni. Zaklad powinien miec wiecej fizycznych pracownikow nizeli umyslowych a Torunskie Wodociagi na Rybakach to zwykla przechowalnia synkow, znajomych i rodzinna trolownia.

Lidia
@Stary wodociag

A czy praca sama w sobie jest ciężka? Uważasz, że wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Wydaje mi się, że przyjmując się do pracy w danym miejscu zgadzamy się na pewną stawkę. Dlaczego w takim razie zdecydowałeś się na pracę mając świadomość, że stawka nie jest dla Ciebie zadowalająca?

Darek

Temat przedsiębiorstwa Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. w mieście Toruń jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś nowe info odnośnie pracy tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. - Toruń

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rybaki 31/35
    87-100 Toruń
  • NIP: 9562018145 REGON: 871243538 KRS: 0000014934

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.