Opinie o Blaty Juan (Juan Sp.J.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JUAN SP.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JUAN SP.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUAN SP.J. w Warszawa

DAM PRACE

mam pytanie ten z wroclaia(usunięte przez administratora) gdzie teraz robia i moze telefon

klient z wroclawia

\\\\oddział Długołęka (wrocław) trzyma sie bardzo dobrze z tego co slyszalem bardzo mila obsluga oraz pelen profesjonalizm

xxxxxxxx

(usunięte przez administratora) pare osob a tak to maja luz

A

A CO WIECIE NA TEMAT WROCLAWIA

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JUAN SP.J. na stanowisko Sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy JavaScript Backend Developer
Wrocław
Trans.eu Group S.A
kowalski5

Do tych wszystkich co najerzdżacie na firme Juan co wy mozecie wiedzieć? widać, ze jesteście zwykłymi klientami, sąsaidami za płotu a nie byłymi pracownikami, bądż, ze obecnymi pracownikami tej firmy. jest w tym forum duzo nieprawidłowości i nieścisłosci. Kilkanaście postów to sobie wyssali sobie ludzie z palca jak jest i wogóle. Owszem są plusy i minusy tej firmy ale każdej firmy, bo nie ma idealnych. Ktoś pisał o zwolnieniu (usunięte przez administratora)a ten ktoś nadal pracuje, wiecie coś o Wrocławiu?(usunięte przez administratora)wiecie bo połowa juz tam nie pracuje, albo nawet i wszyscy. Warszawa? Oczywiście własciciele codziennie urzedują w tym oddziale bo się buduja. Są konfidenci co za podlizaniem (usunięte przez administratora)donosza na kolegów , kolezanki z pracy, i myslą ze dostaną za to awans. a w rzeczywistosci obcinają ludzią pensje bo mają premie uznaniowe. 1% z tego co ludzie napisaliscie to są pomyje i pomówienia co do tej firmy. ktoś puścił fame i kazdy czyta i dopisuje swoje słówka, bo sa 2-3 dni na umowe zlecenie i wypisują (usunięte przez administratora). posiedzcie dłuzej a zobaczycie jak jest. Jest zapierdziel, na (usunięte przez administratora) nie usiadziesz bo od tego sa inni frajerzy a ty zwykły człowiek (usunięte przez administratora)Wiadomo że dzisiaj ciezko z praca w każdym regionie polski ale firma ma kilka plusów, co dziś niejedna firma moze pozazdrościć im. Czy dziś bym wybrał pracę w tej firmie? Zalezy z jakim załozeniem przychodze do pracy, czy (usunięte przez administratora)w kazdych warunkach czy odpuszczam i idę pracować gdzie indziej. Wybór nalezy do ciebie, ja bym dziś odpuścił. Wiadomo ze w kazdym oddziale jest inaczej. pozdro frajerzy z juana.

klient

Oddział w bydgoszczy to wogóle jakiś cyrk na kółkach.Ludzie się tam zmieniają jak rękawiczki..Zaczyna to być coraz bardziej śmieszne niż poważne!Ale na sklepie potrafią się solidnie zakręcić i po dobrych cenach coś tam sprzedać;)

ii

a co z tym kolesiem z dlugoleki od sprzedazy ten mial wiedze

tak

a szczecinie znowu killer szuka kierowcy czy marci nie pasuje ? tylko tak dalej.... masakra...

alan

W. - 2012-08-21 11:16:40 (usunięte przez administratora)dostał wypowiedzenie !!! Przechodzi do konkurencji, ciekawe kto chce mieć takiego(usunięte przez administratora) ? Może u nas w końcu zapanuje \"normalność\"czy to prawda ?

Joey

a jak to jest ze stanowiskiem przedstawiciela handlowego w tej firmie?

ANCHITZ

WITAM JESZCZE RAZ PODOBNO SIĘ ZMIENIŁO NA LEPSZE ,JAKIEŚ UWAGI POPROSZĘ DZ.

ANCHITZ

MOŻE PARĄ SŁÓW KTO PRACOWAŁ U JUAN J.Szałański, A.Woźniak Sp.J. - Warszawa

doradca

Przestań robić tan zakupy skończ interesy z tą firmą

luzik

dlaczego w oddziale szczecin tak czesto jest rotacja?

długołęka

właśnie ,Długołęka... firma szuka sprzedawców ,czy warto ubiegać się tam o posadę ?!

Janina

Hej Ponownie szukają sprzedawcy do Długołęki, może ktoś mógłby napisać dlaczego tam jest taka rotacja????????????

aaaaaaaaaaaaa

ktoś pisząc o stawaniu murem za kierowniczka ma chyba problem i mocno by sie zdziwil bo murem to stanal by chyba tylko ten ktos - swoja droga jak juz ktos pisze w imieniu wszystkich pracownikow to niech ma na tyle odwagi by sie podpisac albo niech pisze za siebie bo na pewno nie wszyscy a raczej mało kto tak uważa!!! predzej ludzie za killerem staną niż za kierowniczką jeśli już....

Jadzia

czy ktoś może coś napisać o odziale w Długołęce? Staram się tam o pracę. Pozdrawiam

Rudy

Mógłby ktoś napisać w jaki dzień przychodzi wypłata na konto? Bo pracowałem w tej firmie kilka dni w zeszłym miesiącu po czym mnie zwolnili bez podania powodu (jak w każdej "szanującej się" firmie) i ciekaw jestem kiedy dostanę te parę złotych... Chyba że będą próbowali zrobić mnie w wuja. W sumie bym się nie zdziwił. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Janina

Żałuję że pracuję w tej firmie, strata czasu oraz zdrowia psychicznego. Pracodawca nie dotrzymuje ustalonych na początku pracy warunków finansowych. Nikt nie wie jak ONI obliczają pensje. Ci, co mają ruchome pensje nie są pewni wysokości wypłaty. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o JUAN SP.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w JUAN SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy JUAN SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUAN SP.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JUAN SP.J.