Opinie o Manuli Ekobal Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Manuli Ekobal Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Manuli Ekobal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Ekobal Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Administrator Nowy wpis

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Manuli Ekobal Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Jaki jest wkład kierownictwa Manuli Ekobal Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Żaden, liczy się wynik

Jaka jest kultura pracy w Manuli Ekobal Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pracownik ME Nowy wpis

Nie obowiązuje dress code, każdy ubiera sie tak jak jest mu wygodnie.

Aleksander

Czy osoby zatrudnione w firmie Manuli Ekobal mogą liczyć na stabilną pensję i stałą pracę? W dzisiejszych czasach, jak wiemy nie jest prosto o taką pracę, ponieważ sytuacja na rynku jest bardzo dynamiczna i uzależnieni jesteśmy od tego, jak wyglądają kwestie związane z ewentualnymi obostrzeniami. Chciałbym dzięki temu wątkowi ustalić, jak radzi sobie w tych czasach firma, której wątek ten dotyczy. Czy dzięki Wam to właśnie ustalę? Mam taką nadzieję.

@Aleksander

Mamy stałe wynagrodzenie i zmienne, co jest korzystne, ponieważ zawsze dostajesz minimum które zostanie ustalone + można dodatkowo zarobić ;) firma radzi sobie bardzo dobrze ;) co dla mnie jest dużym zaskoczeniem;)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manuli Ekobal Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - Agri Manager - branża rolnicza?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Zofia

Jak wygląda sytuacja z pracą w dziale technicznym jako koordynator, interesują mnie przede wszystkim opinie odnośnie rodzaju zatrudnienia, finansów itd. To jest chyba praca na Bielanach Wrocławskich, zgadza się? Ktoś coś jeszcze napisze, oprócz tego, co jest w ogłoszeniu?

@Zofia

Odnośnie zatrudnienia, finansów itd jest to bardzo elastyczne i aby to ustalić trzeba przyjść. Jeśli się pokaże że się potrafi to można negocjować warunki. W dziale technicznym wszyscy pracują conajmniej kilka lat - jak nie kilkanaście:)

Magdalena

Bardzo duża firma z dobrymi opiniami w internecie! Czy znajdzie sie tutaj jakiś były lub obecny pracownik, który chciałby się podzielić doświadczeniami? Ciekawa jestem przede wszystkim czy mają dużą rotację pracowników?

@Magdalena

To zależy od stanowiska, zaangażowania i tak naprawdę podejscia do ludzi. Rotacja jest, ale nie jest jakaś duża - raczej są to osoby, które po okresie próbnym nie do końca czuły się dobrze na swoim stanowisku. Za to jest bardzo dużo osób pracujących po kilkanascie lat.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Manuli Ekobal Sp. z o.o.?

Pracownik me

Narzędzia pracy są zależne od zapotrzebowania,jest to komputer, telefon, samochód jeśli trseba

Lolek

To najbardziej poj...na firma jaką znam a już zwłaszcza ich oddział w Krakowie.Totalna niemoc.Nic nie mogą zrobić bez decyzji Wrocławia.Kadra kierownicza jak małe dzieci zagubione we mgle.Naprawdę nie polecam omijać jak tylko się da.

Władek
@Lolek

No nie wiem. Jestem klientem, uważam że poziom obsługi jest bardzo wysoki. Towar zawsze na czas, w przypadku opóźnień dostaje informacje wcześniej. Jak rozmawiasz z ludźmi tak oni z Toba...

admin

Dodaj komentarz o firmie Manuli Ekobal Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Ekobal Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

Manuli Ekobal Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Logistyczna 1
    55-040 Kąty Wrocławskie