Opinie o Manuli Ekobal Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Manuli Ekobal Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Manuli Ekobal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Ekobal Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Manuli Ekobal Sp. z o.o. na część etatu?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Manuli Ekobal Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pracownik ME Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Nie obowiązuje dress code, każdy ubiera sie tak jak jest mu wygodnie.

Aleksander

Czy osoby zatrudnione w firmie Manuli Ekobal mogą liczyć na stabilną pensję i stałą pracę? W dzisiejszych czasach, jak wiemy nie jest prosto o taką pracę, ponieważ sytuacja na rynku jest bardzo dynamiczna i uzależnieni jesteśmy od tego, jak wyglądają kwestie związane z ewentualnymi obostrzeniami. Chciałbym dzięki temu wątkowi ustalić, jak radzi sobie w tych czasach firma, której wątek ten dotyczy. Czy dzięki Wam to właśnie ustalę? Mam taką nadzieję.

Pracownik me Nowy wpis
Pracownik
@Aleksander

Mamy stałe wynagrodzenie i zmienne, co jest korzystne, ponieważ zawsze dostajesz minimum które zostanie ustalone + można dodatkowo zarobić ;) firma radzi sobie bardzo dobrze ;) co dla mnie jest dużym zaskoczeniem;)

Zofia

Jak wygląda sytuacja z pracą w dziale technicznym jako koordynator, interesują mnie przede wszystkim opinie odnośnie rodzaju zatrudnienia, finansów itd. To jest chyba praca na Bielanach Wrocławskich, zgadza się? Ktoś coś jeszcze napisze, oprócz tego, co jest w ogłoszeniu?

Pracownik me
Pracownik
@Zofia

Odnośnie zatrudnienia, finansów itd jest to bardzo elastyczne i aby to ustalić trzeba przyjść. Jeśli się pokaże że się potrafi to można negocjować warunki. W dziale technicznym wszyscy pracują conajmniej kilka lat - jak nie kilkanaście:)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manuli Ekobal Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Telesprzedaży?
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Magdalena

Bardzo duża firma z dobrymi opiniami w internecie! Czy znajdzie sie tutaj jakiś były lub obecny pracownik, który chciałby się podzielić doświadczeniami? Ciekawa jestem przede wszystkim czy mają dużą rotację pracowników?

Pracownik me
Pracownik
@Magdalena

To zależy od stanowiska, zaangażowania i tak naprawdę podejscia do ludzi. Rotacja jest, ale nie jest jakaś duża - raczej są to osoby, które po okresie próbnym nie do końca czuły się dobrze na swoim stanowisku. Za to jest bardzo dużo osób pracujących po kilkanascie lat.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Manuli Ekobal Sp. z o.o.?

Pracownik me
Pracownik
@Pytanie

Narzędzia pracy są zależne od zapotrzebowania,jest to komputer, telefon, samochód jeśli trseba

Lolek

To najbardziej poj...na firma jaką znam a już zwłaszcza ich oddział w Krakowie.Totalna niemoc.Nic nie mogą zrobić bez decyzji Wrocławia.Kadra kierownicza jak małe dzieci zagubione we mgle.Naprawdę nie polecam omijać jak tylko się da.

Władek
@Lolek

No nie wiem. Jestem klientem, uważam że poziom obsługi jest bardzo wysoki. Towar zawsze na czas, w przypadku opóźnień dostaje informacje wcześniej. Jak rozmawiasz z ludźmi tak oni z Toba...

admin

Dodaj komentarz o firmie Manuli Ekobal Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Ekobal Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Manuli Ekobal Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Logistyczna 1
  55-040 Kąty Wrocławskie
 • NIP: 5272349015 REGON: 17334512 KRS: 0000021830
Manuli Ekobal Sp. z o.o.