LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

Adres: Kwidzyńska 11, 51-415 Wrocław

NIP: 8982206798 REGON: 22374723 KRS: 0000509473

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

Opinie o LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

Firma LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław chciałaby być coraz lepszym pracodawcą. Pomóż jej w tym i dodaj szczerzą opinię na jej temat.

Zostaw opinię o LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.