Opinie o LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. w Wrocław

Wiki Nowy wpis

Inżynier serwisu w aktualnej ofercie ma zaznaczone atrakcyjne wynagrodzenie. Co konkretnie może się na nie składać? Interesuje mnie opis ewentualnego systemu prowizyjnego, chociaż jakoś nie widzę na jego temat żadnej wzmianki

Odradzam Nowy wpis

zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. brak równego traktowania pracowników. stoją na granicy (usunięte przez administratora) wykorzystywanie dziewczyn. u jednego z Panów jedynym kryterium zatrudnienia dziewczyny jest jej wygląd. osoby pracujące na decyzyjnych stanowiskach nie potrafią zarządzać i współpracować z ludźmi. od dłuższego czasu pracownicy co chwilę sami się zwalniają i szykują się kolejne zwolnienia. właścicielom totalnie odbiła kasa i już nie potrafią rozmawiać z ludźmi. mają trójkę swoich "pupili" , którzy zrobią dla nich wszystko i za wszelką cenę.

A jakieś uzasadnienie przy tym zaserwujesz? Ja na takim portalu widzę, że koordynatora poszukują. Czy byłaby to nieco lepsza posada? Lepiej płatna? Ze względu na co odradzasz koledze wyżej? Koordynatora także?

Żabok

Witam. Rozmowa prowadzona konkretnie i rzeczowo. Wideokonferencja rozpoczęła się od połączenia wideo. Od razu widzę napis "camera is hidden" na co proszę o włączenie kamery i dostałem odpowiedź, że pada światło i nie widać. Od razu rekruter stracił moje zaufanie. Nie dość, że kłamał to jeszcze bardzo nieeleganckie zachowani kiedy tylko jedno osoba ma włączoną kamerę. Od razu wiedziałem, że przy następnym kontakcie podziękuję za udział w rekrutacji i podziękuję. Jeszcze żadna rozmowa rekrutacyjna nie odbyła się od kłamstwa. Jeżeli takie zachowania są akceptowane przez zarząd to nie wróżę dużego sukcesu.

Renata
@Żabok

Może był brzydki i wstydzi się tego jak wygląda a Ty od razu tak najeżdżasz na niego. :( A ogólnie to jak z przebiegiem rozmowy? Bo tego to już nie opisałeś

Krzyś
@Żabok

Otrzymałeś odpowiedź o decyzji i zakończeniu rekrutacji? Ciekawe czy informują o wynikach.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Inżynier serwisu.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Pozytywne opinie pisane są chyba przez obecnych pracowników....I nie są rzetelne.

Renata
@Gość

Tak? A co konkretnie w nich nierzetelnego? Daj znać, bo dobrze wiedzieć w razie czego

Elżbieta

Dzień dobry! Pracodawca ma bardzo dobre opinie a takich obecnie ze świecą szukać! Czy wiecie jak obecnie rekrutują czy jest to rekrutacja online? Czy może stacjonarnie? No i czy rekrutacja składa sie z wielu etapów, czy tylko z jednego ale bardzo wyczerpującego? Czekam na odpowiedz.

oshee

Nigdy nie poznałem lepszych pracodawców. Bardzo dobre zarobki, atmosfera świetna, Panowie Maciej i Marcin zawsze starają się mieć na uwadze dobro pracownika i do każdego podchodzą indywidualnie. Zawsze można na nich liczyć. Są twardzi, konsekwentni, a przy tym przyjacielscy.

MicSTA

Chyba dopiero startują z działalnością bo widzę rekrutację na wielu regionach Polski. "Praca w trybie zadaniowym, "mobilność, elastyczność" i konieczność posiadania prawka. Czyli będę człowiekiem rzucać jak kupą w klozecie. Cuchnie pracodawcą typu "zrób wszystko i wszędzie". Ciekawe ile oferują. Jak to wpadnie na rozmowę niech napisze ile za to przewidują.

Clint
@MicSTA

Nie pomyle sie mowiac ze kazdy chcialby miec takich pracodawcow ja M&M (; Pracowalem Tam ponad 3 lata I nie czulem sie Jak "kupa" - wsparcie dostaniesz w kazdej chwili I od kazdego. Co do pieniedzy - adekwatne do umiejetnosci. Bedzie to pierwsza firma do ktorej sie odezwe po powroci do PL.

Tomasz

Czy firma prowadzi działalność? Dlaczego nikt nie korzysta z tego forum?

Zostaw merytoryczną opinię o LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.
  • Kwidzyńska 11
    51-415 Wrocław
  • NIP: 8982206798 REGON: 22374723 KRS: 0000509473

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.