opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    a

    08.12.2011 13:54

    Inne

    Kiedy kolejny wyjazd do Niemiec i na jak dlugo??? i Jaka Dieta dzienna??
    ReviewUserIcon
    Jarząbek

    04.12.2011 08:57

    Inne

    Wiec teraz jest duża szansa oraz okazja, żeby każdy z was pokazał jaki jest dobroduszny. Nie tylko narzekać, krytykować, wypominać oraz obrażać innych. Teraz możemy zrobić coś dla innych. Czy stać nas na taki gest?
    ReviewUserIcon
    MAŁA MI

    03.12.2011 20:14

    Inne

    Zbiórka będzie trwała do 20.12 bo raczej na same mikołajki to nie da rady paczek muszę nazbierać co najmniej na 50 osób.
    ReviewUserIcon
    XXX

    30.11.2011 23:48

    Inne

    Duza Mi gratuluje podejscia do sprawy ," milo" ze tak ladnie napisalas o dzieciach z Domu Dziecka sama z niego pochodze !!! Jestes Zalosna i powinnaś sie wstydzic tego !!!
    ReviewUserIcon
    Jarząbek

    30.11.2011 18:29

    Inne

    wkoncu ktos pomyslał o tych co maja gorzej. Wysportowany, to po co tyle narobiles? jak umiales zrobic to teraz [usunięte przez moderatora] do tyrki:) tak placzecie, ze nie macie co jesc a samochodami jezdzicie. Nie wstyd wam? Dzieciom jesc nie dawac a [usunięte przez moderatora] wozic samochodem?
    ReviewUserIcon
    Zmęczony

    29.11.2011 20:53

    Inne

    Widać wysportowany że energia Cię rozpiera - może warto skumulować ją w pracy , a nie w łóżku płodząc kolejne buzie do wykarmienia . Jak bym miał nędzne trzy patyki na rękę to na pewno szukałbym jeszcze jakiejś dodatkowej pracy , bo jak tu premierze żyć ?
    ReviewUserIcon
    ddddd

    29.11.2011 15:52

    Inne

    a jak z bonami na święta? bedą?
    ReviewUserIcon
    wysportowany

    28.11.2011 22:20

    Inne

    Te zmęczony tym pojękiwaniem gdybyś cioto miał na wychowaniu 3 dzieci i bylbyś sam to też byś pojękiwał,powiem więcej skamlałbyś jak pies o parę groszy więcej ale jak przypuszczam ze ten który wiecznie pracuje i nie jest zmęczony zarabia a 3 z przodu co????????? inaczej byś nie [usunięte przez moderatora] innym [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    Zmęczony tym pojękiwaniem

    28.11.2011 17:46

    Inne

    Nikt nie jest przykuty łańcuchem do BMZ . Pozwalniajcie się kadłubki to i ludzie , którym chce się pracować zaczną wreszcie lepiej zarabiać , gdyż nie będą musieli pracować za takie sieroty , którym czy się stoi , czy się leży tysiąc złotych się należy .
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2011 20:42

    Inne

    Pozdrowienia z Niemiec jest super ;) My tez was kochamy, tesknimy ;) Dziekujemy za wasza troske o nas ;D
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.11.2011 10:41

    Inne

    nie rozumie tego jak mozna dac umowe na 3/4 co oznacza ze pracujemy 6 godz a aneks do umowy mowi ze pracujemy w trybie 40 godz tyg czyli 8 dziennie -to sie poprostu gryzie -(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    24.11.2011 09:09

    Inne

    no własnie -tylko narzekacie a to to nie dobrze ,to żle wszystko wam nie pasuje ,potraficie tylko oczerniac innych a same nie patrzycie w lustro.zwolnijcie sie jak wam nie pasuje -tak jak zrobilem to ja -nie odpowiadaly mi warunki to zegnaj bmz a wy jak te kury tylko gdakacie a nic nie robicie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Wesoła

    22.11.2011 22:46

    Inne

    Do Marii - Caps Lock zaciął się Tobie w trakcie pisania , czy tak chciałaś to z siebie wykrzyczeć . P.S. W Niemczech już też mają internet ;).
    ReviewUserIcon
    Bezstronna

    21.11.2011 22:45

    Inne

    Czyli jak rozumiem wszyscy ,którzy najbardziej ściemniali zostali wysłani do Niemiec . To fajnie , że w Gliwicach zostali sami najlepsi- teraz im pokażemy jak się pracuje i porobimy takie normy , ze im wstyd będzie ,że cały czas nam tylko przeszkadzali ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.11.2011 20:16

    Inne

    Panie smutny - jeśli przejechanie 900 km (i na pewno przerwka jakaś na siku lub peta będzie ) po autostradzie jest ponad pańskie siły to jesteś pan dupa , a nie kierowca , kodeksu drogowego pan nie znasz i jedyne co potrafisz to siać ferment w nadziei , ze ktoś się da zniechęcić i zwolni miejsce na pańskie cztery literyna ten wyjazd ;) ;) ;)
    ReviewUserIcon
    Ubawiony po pachy tymi żalami ;)

    16.11.2011 20:07

    Inne

    Jak komuś źle to przecież na podbój czeka cały świat . Jeśli ktoś uważa , że jest taki super - hiper na pewno da sobie radę . Więc szkoda życia na wylewanie żółci na tym forum tylko pora zderzyć się z rzeczywistością .
    ReviewUserIcon
    sangsue

    09.11.2011 21:04

    Inne

    20dni tam roboczych (od pon do p) i do 7dni wolnych (kwestia godziny wyjazdu i przyjazdu)
    ReviewUserIcon
    sangsue

    09.11.2011 20:56

    Inne

    z tego co wstępnie pzreczytałam i wnioskuję , to powinna nam przysługiwać dieta w wysokości 75% od 42e (31,5e) od poniedziałku do piątku i w wysokości 100% w sob. i nd. Nie wiem co to mogą być ewentualnie te inne koszta...
    ReviewUserIcon
    obce oko

    09.11.2011 12:08

    Inne

    śledze to forum i jestem rad ,ze nareszcie ,powoli zmienia się styl ....pisza ludzie którzy maja coś do przekazania....rzeczowo i na temat :)) o to przeciez zabiegałem , oby tak dalej..... :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kierownik

    09.11.2011 07:42

    Inne

    szukam pracy jako kierownik sa wolne etaty?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    milka

    07.11.2011 17:29

    Inne

    no ja dostalam (usunięte przez administratora)mi dal :)) nalezy pracowac i sie starac
    ReviewUserIcon
    bobo

    07.11.2011 12:31

    Inne

    Tragedia to wynagrodzenie Odliczajac dojazd to pozostaje sie poplakac
    ReviewUserIcon
    ania

    01.11.2011 13:57

    Inne

    mam pytanie ile dostane na poczatek w waszej firmie ?moze mi ktos powiedziec?
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.10.2011 23:47

    Inne

    obce oko - 2011-10-31 12:43:46 śledzę to wasze forum drogie,,panie\ sukcesem jest, ze rozpoczeli prace zwiazane z dodatkowa szatnia i jadalnia ;)
    ReviewUserIcon
    pracownica

    28.10.2011 19:06

    Inne

    nikomu nie zabieraja zadnego urlopu , jesli nie chcesz brac lub nie masz to nie bierzesz!!!! prosba od zarzadu byla do osob ktore urlopu maja duzo lub chca sobie przedluzyc dlugi weekend ... biorac 4 dni urlopu zyskujesz 9 dni wolnego to sie chyba oplaca ;)
    ReviewUserIcon
    alamakota

    20.10.2011 23:07

    Inne

    Jak to czytasz i nie pracujesz w bmz to musi Ci się naprawdę nudzić koleś
    ReviewUserIcon
    pracownik

    17.10.2011 20:40

    Inne

    słuszna racja ale juz wczesniej wiedziałam o tym ha ha ha
    ReviewUserIcon
    Palikot

    13.10.2011 21:33

    Inne

    wiecie lubie(usunięte przez administratora)c i pogadasz sobie z nim i naprawde wporzadeczku dyrektor .Pozdrawiam Serdecznie
    ReviewUserIcon
    stef23

    12.10.2011 20:19

    Inne

    Czytam o płacach w BMZ pozornie są wysokie,? ale jest to prawdopodobnie przeciętny koszt płacy na jednego zatrudnionego. Z tych cyfr nie najemy się. (usunięte przez administratora) opublikuje przeciętne lub średnie wynagrodznie pracowników produkcji, bez kadry brygadzistów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2011 17:24

    Inne

    Premie powinien miec kazdy pracownik w zaleznosci od punktacji jaka wystawi Lider i brygadzista tak to wyglada w teori a w praktyce losowanie lotto jedni [usunięte przez admina] nie maja premi inni sie obijaja i ja dostaja :)
    ReviewUserIcon
    nunia

    06.10.2011 17:12

    Inne

    CZy ktos moze mi wyjasnic na czym polega u nas system premiowania pracownikow i od czego zalezy jej wysoksc ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.10.2011 08:31

    Inne

    nie chcesz nie pracuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    jaga

    03.10.2011 21:20

    Inne

    bosze gdzie ja pracuje
    ReviewUserIcon
    bebek

    01.10.2011 19:47

    Inne

    a kto???
    ReviewUserIcon
    anonimowo

    29.09.2011 23:35

    Inne

    Krotko i na temat: to forum to jedna wielka bzdura. Zamiast normalnie odpisac komus np. jest ok tylko zarobki nie takie albo cos w tym stylu, jest jechanie po wszystkich od prezesa zaczynajac. Ludzie! chcecie lepiej, zwolnijcie sie i nie psujcie atmosfery. To, że nie macie co robic po pracy tylko sie tutaj udzielac, jest tylko dowodem na to, ze nie macie wlasnego zycia i ubarwiacie je plotkujac o innych.
    ReviewUserIcon
    bn

    29.09.2011 18:44

    Inne

    a co prezes ma do gadania?
    ReviewUserIcon
    LALKA

    28.09.2011 16:38

    Inne

    OJ DAJECIE OJ DAJECIE ZA GROSIKI PRACUJECIE :)))
    ReviewUserIcon
    das

    25.09.2011 20:34

    Inne

    jestem nieszczesliwa masz racje :))>
    ReviewUserIcon
    ******realia********

    23.09.2011 22:31

    Inne

    Serwus:) również i ja poproszę o dodatkową koszulkę.To przeogromna męka z tym praniem po drugiej zmianie......Czy naprawdę nie ma sposobu aby to jakoś rozwiązać?Rozumiem ,że parkingu nie powiększą ale koszulki dodatkowe to przecież banał.Nie potrafię tego pojąć dlaczego nie możemy się doprosić o dodatkową sztukę.....:(((((.To przykre.No,ale trudno trzeba sobie dać radę .............
    ReviewUserIcon
    echo

    23.09.2011 22:27

    Inne

    a ja się zgodzę z dłłłuugą wypowiedzią poprzedniczki :) nie pracuję tam długo jednak widzę, że wiekszy problem stwarzają zwykli pracownicy ;) współpraca jest, ale komentarze pod nosem zbędne. Osobiscie nie spotkałam sie jeszcze z przykra sytuacja. Cas pokaze. Z obserwacji są dwa minusy w tej firmie na dzień dzisiejszy..no moze 3. Parking: brak miejsc - od lipca brak miejsca do parkowania (zakaz wjazdu). Szafki w szatni - BRAK !!!! zatrudniane są nowe osoby, a nie maja gdzie swoich rzeczy dawac..szafka w jadalni sie nie liczy bo jest maleńka... a trzymanie butów z jedzeniem to dla mnie masakra.... Jadalnia - malutka!!! Podczas przerwy część je w jadalni, część w szatni, a część palaczy na dworze - wszyscy by sie nie pomiescili w 1 pomieszczeniu.

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.