Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

woda

zdarza się, że ponarzekam,jak każdy, ale tak naprawdę to nie mam co zarzucić BMZtowi. wszystko jest na swoim miejscu, fajni ludzie i warunki!

Klaudia

Czy mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej o dojeździe z Bytomia i godzinach pracy ? :)

@Klaudia

Odjazd z Bytomia busem spod simply koło myjni a godziny pracy od 6 do 14 i od 14 do 22

@Anonim

Ja na 6 to odjazd busem o 5:10 a jak na 14 to o 13:10

Paolo
@Anonim

o! fajnie, że dojazd załatwiają!

ddd
@Klaudia

moze glupie pytanie.. ale czy powrot tez zapewniaja? czy tylko dojazd?

Iz
@ddd

No faktycznie glupie pytanie

Kobieta!

O co tu chodzi?!? Pracuję tam. Zarabiam. Jest szacunek. No ale wiadomo- jak ktoś CHCE pracować, to pracuje. Przestańcie pisać bzdury- weźcie się do pracy!

Ona2003

To idź do plastic omnium to potem pogadamy

Pimpek
@Ona2003

W Plastic Omnium co ty Możesz wiedzieć Nie pozdrawiam

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Zawiedziona

Praca nie jest zła tylko niestety zarobki bardzo kiepskie na firmę rozwijającą sie w takim tempie, szczycą się nową siedzibą i że są tacy zajefajni a produkcji nie doceniają. Jak tak dalej będzie to wszyscy dobrzy i doświadczeni pracownicy się zwolnią i ciekawe jak wtedy bmz pociągnie może 12 albo soboty, tego też ludzie mają dosyć. Tyle co na 12 powinniśmy zarabiać normalmie. Czas najwyższy aby kierownictwo zastanowiło się nad pożądnymi podwyżkami.

Mina
@Zawiedziona

Nie do końca sie z Tobą zgadzam, tzn. podwyżke zawsze chętnie przywitam, żeby było jasne :) WIdziałam jak się zarabia w Gliwicach bo miałam wątpliwą przyjemność pracować już w kilku miejscach i bywa naprawdę różnie. Raz tylko zdarzyło mi się pracować w miejscu w którym wynagrodzenia były wyższe ale za to (usunięte przez administratora) był tam straszny i przełożony był nie do wytrzymania i mobbing nie był dla niego obcym pojęciem. Kasa to nie wszystko, trzeba mieć swoją godność.

@Mina

Ważna jest kasa i godność źle szukałeś jak ci tak dobrze jest to sobie pracuj nikt ci nie broni.

Restor
@Marta

Polecam. Pracuję 2 miesiące, narazie bez wpadki. Zobaczymy co będzie za kolejne 2

Ona
@Restor

A jak z kasą ile dostajesz?

Lazy
@Ona

Od 01.11 są podwyżki, na start 2350 lub 2450 brutto, nie pamiętam dokładnie, po 3 miesiącach masz 2500 brutto, po roku jest więcej. Premia jak na razie 200 brutto na start, od nowego roku 400 zł

Karlito
@Lazy

Zarobki marne i to bardzo

Foland
@Karlito

marne? chyba zależy dla kogo. dla mnie to sporo kasy, a jak jeszcze jest perspektywa na podwyżki, to w ogóle super.

Ciekawy kontroler

Witam.Ile jest zmian w BMZ i czy jest dział kontroli jakości i czy przyjmują kobiety.Dziekuje

Mareczko

To że trzeba się prosić o podstawowe informacje o zarobkach , sposobie pracy, a nie jest to z góry wyszczególnione w ogłoszeniu o poszukiwanych pracownikach trąci zacofaniem i jako takie nie przysparza firmie szacunku.Widocznie nie chcą być jaśni i transparentni, bo co to ma znaczyć, że ktoś szuka kogoś do pracy i każe mu się najpierw spuścić z własnych danych, a dopiero potem łaskawie zostanie mu przedstawiona ewentualna propozycja.Jeśli od razu nie wiadomo na co można liczyć i jak wygląda warsztat pracy i kiedy się ona odbywa to znaczy ,że firma nie szuka pracownika tylko naiwnych. W ogłoszeniu o naborze powinno być od razu napisane ile, za co i kiedy .Nie powinny nas w ogóle obchodzić firmy które to ukrywają w ogłoszeniu. Tym sposobem sami sobie robią niepotrzebna robotę , bo większość z tych ,która coś tam się pozgłasza i tak na końcu sobie odpuści,więc już na tym etapie nie grzeszą ekonomicznością i trwonią czas swój i cudzy.Nie jest to zatem dobry prognostyk współpracy.Piszę to z życzliwości ,i życzę firmie lepszego wizerunku .

trelek

Jak wygląda praca na dwie zmiany? jest to po 12h 5 dni w tygodniu czy coś ala system zrównoważony? Ile kobieta zarobi na początek, czy są podwyżki w miarę lat i jak wygląda socjal ?

wk

Czy to jest firma AXEON po modernizacjach przeniesiona z ulicy portowej na strefę?

TINKA

Administratorem tego serwisu jest cienki, zadłużony, zaszczuty leming-słoik z pokolenia Ikei, myślę, że po marketingu lub socjologii ze średnią C w podrzędnej szkole wyższej lub policealnej...Usuwa komentarz, który nie skierowany na obrażanie konkretnej osoby, nie zawiera przekleństw i tp, nie narusza regulaminu WCALE...Śmieszne natomiast jest, że zostawiono pod-komentarze do usuniętego już komentarza. Pozdrawiam i życzę mu mniej stresu i desperacji, mniej sprzedaży tego, co może jeszcze pozostało po sumieniu i czelności

Zagubiona

Hej, mozecie mi wyjasnic jedna rzecz? Bylam na rozmowie gdzie powiedziano mi ze bada dwie zmiany. Po czym w drugi dzien pracy od kolezanek na lini dowiaduje sie ze beda tez nocki..... do kogo mam isc. Z kim to wyjasnic?

~pracownik
@Zagubiona

Czasem jest tak, że robi się po 12h dniówki i nocki, póki co zmiany są dwie ale wiem że planowane są trzy, dlatego pewnie dziewczyny plotkują. Niekiedy jest też ciśnienie na jakiś konkretny projekt, wtedy idą wybrane linie i osoby. Nie ma co słuchać ludzi. A w BMZ jest tak, że czasem dowiadujemy się o czymś krótko przed wprowadzeniem tego w życie, więc nastaw się że wszystko jest możliwe ;)

BMZciak

BMZ to porządna firma. Załatwiają dojazd, dają normalną umowę o pracę. Atmosfera też jest bardzooo. Ja już robiłem w różnych miejscach, ale tylko tu jest ok.

Darty

mnie się tam dobrze pracuje. jest nowocześnie i ludzie bardzo są do siebie w porządku. serio nie ma na co narzekać, także nie wiem co się wszyscy tak plują. jak się nie podoba, to niech prace sobie zmienią. nikt nie każe im tu pracować! ktoś pisał, że ludzie wiele lat pracują i się trzymają bmz. nic dziwnego, bo firma jest naprawdę godna polecenia.

Jak źle to zmień prace!

Widzę TINKA że jesteś jednocześnie jakościowcem, pracownikiem produkcji, pracownikiem utrzymaniem ruchu i inżynierem... Brawo! Takich ludzi BMZ szuka... Dział QS nie potrafi podjąć decyzji? Podaj proszę przykład... Z resztą nie oni są od podejmowania decyzji... Dział techniczny merytorycznie słaby? No tak, największe korporacje na świecie zgłaszają się do BMZ, bo BMZ ma "słabych merytorycznie" (co kolwiek to znaczy) inżynierów... Dział utrzymania ruchu nie potrafi za jednym razem ustawić linii? A nie pomyślałaś że przestawienie linii to bardziej złożony proces? Który wymaga trochę czasu?

TINKA
@Jak źle to zmień prace!

Projekty akumulatorów, które trafiają do BMZ Poland z Niemiec lub USA/działy rozwoju i projektów/ są już tylko do montażu, więc jako-tako BMZ Gliwice/montownia/ nie potrzebuje inżynierów. QS nie są w stanie odrzucić felerne piny, felerne kable czy nawet źle dopasowane obudowy, nie wiem, czy się boje działu zakupów czy się bardziej skupia na papierkach i biurokracji HCCP/ISO/...Co do ustawień, to linie są stałe, materiały te same, więc ustawić można raz i na zawsze dobrze, i zatwierdzić, ale tutaj również ktoś musi podjąć decyzję lub zgłosić do biura uargumentowane problemy...Nie zaprzeczam, że BMZ jest potęgą, ale mechanik, elektronik, elektryk czy elektrofizyk nie ma co w Gliwicach szukać, może z czasem...Zresztą trzeba być konkurencyjnym również na rynku pracodawców, a Śląsk duży.

Sinead

Bardzo dobre warunki BMZ oferuje. Nawet dojazd załatwiają z Bytomia, tak jak ktoś już pisał tu na forum. Stawki w sumie normalne, ale za to jest multisport i lekarz, to bardzo na plus. Przyjemni ludzie, a firma się ciągle rozwija, więc nie ma na co narzekać.

@Sinead

Właśnie, zapomniałam o prywatnej opiece medycznej, - to jest duży-duży atut.

Ona

Czy w BMZ trzeba pracować w soboty??

Pracownica
@Ona

Jak ma się dziecko do lat 4 lub się uczy weekendowo to się nie pracuję w soboty wszyscy inni muszą pracować a jak nie chcą to muszą brać normalnie urlop...pracujemy soboty tylko jak mamy na ranna zmiane

Barbados

fajna praca, teraz dali podwyżki, rozwija się. może nie taka łatwa, ale zadowolony jestem :)

Joanna

BMZ Poland pod koniec września 2017 r. świętował otwarcie swojej nowej inwestycji. Relację z tego wydarzenia odnajdziecie na stronie facebook'owej tego pracodawcy. Czy nowa inwestycja, to nowe satysfakcjonujące miejsca pracy? Czy ktoś z Was zatrudnił się w nowym oddziale tej firmy?

Watermelon
@Joanna

No widziałem, że dużo ofert się posypało. Dużo dla programistów i inżynierów, nawet lekcje języków dają dodatkowo. Fajno, myśle czy nie wysłać CV.

Gocha33

Widziałam, że szukają kogoś teraz do prac biurowych. Ktoś może coś na ten temat powiedzieć? Jaka praca, pensja, warunki, atmosfera?

Jolka
@Gocha33

Też jestem ciekawa, ale coś tam słyszałam i mówią że 2400 brutto. Najlepsze jest to, że teraz przyjmują pod firmę od razu A nie pod agencje. Tak mi powiedziała dziewczyna która tam pracuje. Pozdrawiam

Gocha33
@Jolka

Super, dobrze wiedzieć, dzięki za info!

zbych

jaką macie stawkę godzinową? umowa pod agencją czy bezpośrednio pod BMZ? duża rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland