BMZ Poland

Opinie o BMZ Poland

Kobieta!

O co tu chodzi?!? Pracuję tam. Zarabiam. Jest szacunek. No ale wiadomo- jak ktoś CHCE pracować, to pracuje. Przestańcie pisać bzdury- weźcie się do pracy!

Ona2003

To idź do plastic omnium to potem pogadamy

Pimpek
@Ona2003 28.11.2017 06:28
To idź do plastic omnium to potem pogadamy

W Plastic Omnium co ty Możesz wiedzieć Nie pozdrawiam

Zawiedziona

Praca nie jest zła tylko niestety zarobki bardzo kiepskie na firmę rozwijającą sie w takim tempie, szczycą się nową siedzibą i że są tacy zajefajni a produkcji nie doceniają. Jak tak dalej będzie to wszyscy dobrzy i doświadczeni pracownicy się zwolnią i ciekawe jak wtedy bmz pociągnie może 12 albo soboty, tego też ludzie mają dosyć. Tyle co na 12 powinniśmy zarabiać normalmie. Czas najwyższy aby kierownictwo zastanowiło się nad pożądnymi podwyżkami.

Karlito
@Lazy 11.11.2017 15:22
Od 01.11 są podwyżki, na start 2350 lub 2450 brutto, nie pamiętam dokładnie, po 3 miesiącach masz 2500 brutto, po roku jest wię...

Zarobki marne i to bardzo

Foland
@Karlito 13.12.2017 00:51
Zarobki marne i to bardzo

marne? chyba zależy dla kogo. dla mnie to sporo kasy, a jak jeszcze jest perspektywa na podwyżki, to w ogóle super.

pozdro

BMZ szuka teraz dużo osób do pracy. dobre warunki oferują. kolega wysłał już zgłoszenie, ja się zastanawiam, czy nie zrobić tego samego. oferują benefity i stabilną robotę. czy ktoś może doradzić, czy rzeczywiście warto się zatrudnić?

Izzzz
@pozdro 12.12.2017 09:29

Obiecanki cacanki

Ciekawy kontroler

Witam.Ile jest zmian w BMZ i czy jest dział kontroli jakości i czy przyjmują kobiety.Dziekuje

Mareczko

To że trzeba się prosić o podstawowe informacje o zarobkach , sposobie pracy, a nie jest to z góry wyszczególnione w ogłoszeniu o poszukiwanych pracownikach trąci zacofaniem i jako takie nie przysparza firmie szacunku.Widocznie nie chcą być jaśni i transparentni, bo co to ma znaczyć, że ktoś szuka kogoś do pracy i każe mu się najpierw spuścić z własnych danych, a dopiero potem łaskawie zostanie mu przedstawiona ewentualna propozycja.Jeśli od razu nie wiadomo na co można liczyć i jak wygląda warsztat pracy i kiedy się ona odbywa to znaczy ,że firma nie szuka pracownika tylko naiwnych. W ogłoszeniu o naborze powinno być od razu napisane ile, za co i kiedy .Nie powinny nas w ogóle obchodzić firmy które to ukrywają w ogłoszeniu. Tym sposobem sami sobie robią niepotrzebna robotę , bo większość z tych ,która coś tam się pozgłasza i tak na końcu sobie odpuści,więc już na tym etapie nie grzeszą ekonomicznością i trwonią czas swój i cudzy.Nie jest to zatem dobry prognostyk współpracy.Piszę to z życzliwości ,i życzę firmie lepszego wizerunku .

trelek

Jak wygląda praca na dwie zmiany? jest to po 12h 5 dni w tygodniu czy coś ala system zrównoważony? Ile kobieta zarobi na początek, czy są podwyżki w miarę lat i jak wygląda socjal ?

Klaudia

Czy mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej o dojeździe z Bytomia i godzinach pracy ? :)

Paolo
@Anonim 19.11.2017 17:37
Ja na 6 to odjazd busem o 5:10 a jak na 14 to o 13:10

o! fajnie, że dojazd załatwiają!

ddd
@Klaudia 13.11.2017 20:05

moze glupie pytanie.. ale czy powrot tez zapewniaja? czy tylko dojazd?

wk

Czy to jest firma AXEON po modernizacjach przeniesiona z ulicy portowej na strefę?

TINKA

Administratorem tego serwisu jest cienki, zadłużony, zaszczuty leming-słoik z pokolenia Ikei, myślę, że po marketingu lub socjologii ze średnią C w podrzędnej szkole wyższej lub policealnej...Usuwa komentarz, który nie skierowany na obrażanie konkretnej osoby, nie zawiera przekleństw i tp, nie narusza regulaminu WCALE...Śmieszne natomiast jest, że zostawiono pod-komentarze do usuniętego już komentarza. Pozdrawiam i życzę mu mniej stresu i desperacji, mniej sprzedaży tego, co może jeszcze pozostało po sumieniu i czelności

Zagubiona

Hej, mozecie mi wyjasnic jedna rzecz? Bylam na rozmowie gdzie powiedziano mi ze bada dwie zmiany. Po czym w drugi dzien pracy od kolezanek na lini dowiaduje sie ze beda tez nocki..... do kogo mam isc. Z kim to wyjasnic?

~pracownik
@Zagubiona 05.12.2017 15:52

Czasem jest tak, że robi się po 12h dniówki i nocki, póki co zmiany są dwie ale wiem że planowane są trzy, dlatego pewnie dziewczyny plotkują. Niekiedy jest też ciśnienie na jakiś konkretny projekt, wtedy idą wybrane linie i osoby. Nie ma co słuchać ludzi. A w BMZ jest tak, że czasem dowiadujemy się o czymś krótko przed wprowadzeniem tego w życie, więc nastaw się że wszystko jest możliwe ;)

BMZciak

BMZ to porządna firma. Załatwiają dojazd, dają normalną umowę o pracę. Atmosfera też jest bardzooo. Ja już robiłem w różnych miejscach, ale tylko tu jest ok.

Darty

mnie się tam dobrze pracuje. jest nowocześnie i ludzie bardzo są do siebie w porządku. serio nie ma na co narzekać, także nie wiem co się wszyscy tak plują. jak się nie podoba, to niech prace sobie zmienią. nikt nie każe im tu pracować! ktoś pisał, że ludzie wiele lat pracują i się trzymają bmz. nic dziwnego, bo firma jest naprawdę godna polecenia.

Jak źle to zmień prace!

Widzę TINKA że jesteś jednocześnie jakościowcem, pracownikiem produkcji, pracownikiem utrzymaniem ruchu i inżynierem... Brawo! Takich ludzi BMZ szuka... Dział QS nie potrafi podjąć decyzji? Podaj proszę przykład... Z resztą nie oni są od podejmowania decyzji... Dział techniczny merytorycznie słaby? No tak, największe korporacje na świecie zgłaszają się do BMZ, bo BMZ ma "słabych merytorycznie" (co kolwiek to znaczy) inżynierów... Dział utrzymania ruchu nie potrafi za jednym razem ustawić linii? A nie pomyślałaś że przestawienie linii to bardziej złożony proces? Który wymaga trochę czasu?

@Jak źle to zmień prace! 28.11.2017 23:52

Projekty akumulatorów, które trafiają do BMZ Poland z Niemiec lub USA/działy rozwoju i projektów/ są już tylko do montażu, więc jako-tako BMZ Gliwice/montownia/ nie potrzebuje inżynierów. QS nie są w stanie odrzucić felerne piny, felerne kable czy nawet źle dopasowane obudowy, nie wiem, czy się boje działu zakupów czy się bardziej skupia na papierkach i biurokracji HCCP/ISO/...Co do ustawień, to linie są stałe, materiały te same, więc ustawić można raz i na zawsze dobrze, i zatwierdzić, ale tutaj również ktoś musi podjąć decyzję lub zgłosić do biura uargumentowane problemy...Nie zaprzeczam, że BMZ jest potęgą, ale mechanik, elektronik, elektryk czy elektrofizyk nie ma co w Gliwicach szukać, może z czasem...Zresztą trzeba być konkurencyjnym również na rynku pracodawców, a Śląsk duży.

Sandra

witam dzisiaj byłam na rozmowie przeszłam testy balam się jak nie wiem ale nie było źle . dostałam skierowanoe na badania i myślę że od poniedziałku zacznę. :) Jestem z zabrza może ktos by chcial dorzucac sie do paliwa i jeździć ze mną. Zobaczymy jak zaczne jak będzie ;)

TTT
@Sandra 05.09.2017 16:07

Dalej pracujesz w bmz? Chodzi o dojazd

Sinead

Bardzo dobre warunki BMZ oferuje. Nawet dojazd załatwiają z Bytomia, tak jak ktoś już pisał tu na forum. Stawki w sumie normalne, ale za to jest multisport i lekarz, to bardzo na plus. Przyjemni ludzie, a firma się ciągle rozwija, więc nie ma na co narzekać.

@Sinead 27.11.2017 10:43

Właśnie, zapomniałam o prywatnej opiece medycznej, - to jest duży-duży atut.

ccc

xxx

Ona

Czy w BMZ trzeba pracować w soboty??

Pracownica
@Ona 12.11.2017 14:48
Czy w BMZ trzeba pracować w soboty??

Jak ma się dziecko do lat 4 lub się uczy weekendowo to się nie pracuję w soboty wszyscy inni muszą pracować a jak nie chcą to muszą brać normalnie urlop...pracujemy soboty tylko jak mamy na ranna zmiane

Barbados

fajna praca, teraz dali podwyżki, rozwija się. może nie taka łatwa, ale zadowolony jestem :)

Joanna

BMZ Poland pod koniec września 2017 r. świętował otwarcie swojej nowej inwestycji. Relację z tego wydarzenia odnajdziecie na stronie facebook'owej tego pracodawcy. Czy nowa inwestycja, to nowe satysfakcjonujące miejsca pracy? Czy ktoś z Was zatrudnił się w nowym oddziale tej firmy?

Watermelon
@Joanna 10.11.2017 10:14

No widziałem, że dużo ofert się posypało. Dużo dla programistów i inżynierów, nawet lekcje języków dają dodatkowo. Fajno, myśle czy nie wysłać CV.

Gocha33

Widziałam, że szukają kogoś teraz do prac biurowych. Ktoś może coś na ten temat powiedzieć? Jaka praca, pensja, warunki, atmosfera?

Jolka
@Gocha33 03.11.2017 10:49

Też jestem ciekawa, ale coś tam słyszałam i mówią że 2400 brutto. Najlepsze jest to, że teraz przyjmują pod firmę od razu A nie pod agencje. Tak mi powiedziała dziewczyna która tam pracuje. Pozdrawiam

Gocha33
@Jolka 06.11.2017 17:51

Super, dobrze wiedzieć, dzięki za info!

zbych

jaką macie stawkę godzinową? umowa pod agencją czy bezpośrednio pod BMZ? duża rotacja?

Kams

Ile mialbym na start jak bym sie zatrudnił

denis
@Kams 18.10.2017 13:39
Ile mialbym na start jak bym sie zatrudnił

Padłem :)

kams
@insider 20.10.2017 21:47
Jako dyrektor czy monter?

Pracownik :D , a jak ze znianami dwie zmiany ? Pierwsze I po 12 h ?

Antek

Witam Czy sa przyjecia do BMZ? Jakie zarobki na start?

Adam.

Chciałbym wyrazić swoją opinię o firmie BMZ. Praca do lekkich nie należy, nie da się ukryć. Prawdą jest też że do pracy gonią. Z drugiej strony firma ma jak na strefe jedne z lepszych wynagrodzeń . Na rozwiązania komunikacyjne i usprawniające pracę związane z zakładem też nie ma co narzekać. Jednym słowem powiem tak, dla tych którym się chce pracować polecam. Ci którzy wolą się poobijać, myślę że znajdą inne miejsca gdzie można robić dużo mnie (za mniejszą kasę).

Racławik

Podobno szują dużo inżynierów, również takich bez większego doświadczenia. Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tych działach w firmie?

Nikola
@Penelopa 07.10.2017 14:47
Beznadziejna firma, atmosfera jeszcze gorsza. Praca stojąca mało płatna.

Inżynierów praca stojąca i mało płatna? Zobacz w takim razie na ich samochody pod firmą. Na biednych to oni nie wyglądają. I przecież oni siedzą w biurze to jak możliwe że ich praca jest stojca?

Manila
@Penelopa 07.10.2017 14:47
Beznadziejna firma, atmosfera jeszcze gorsza. Praca stojąca mało płatna.

Pojecahłaś dziewczyno, może pracujesz na portierni to masz prace stojącą ;)

KacperRyx

to co można śmiało powiedzieć pod adresem BMZ to to, że jest to niesamowicie rozwojowa firma, tak pod kątem produktu który tworzą jak i samego podejścia do tematu.

Kasia

Pozdrawiam ekipę z księgowości z BMZ- Best time in my life :D

Rybson

Kurde ludzie, ja nierozumie skąd tu tyle nienawiści. Na prawdę fajna firma, pogadajcie z pracownikami. Młoda ekipa, wynagrodzenia na poziomie. Trudno w strefie szukać porównywalnych

jakie zarobki ?????

każdy pisze o tej firmie , ale w każdej prawdopodobnie jest tak samo. zarobki się różnia .Z tym pytaniem spotkałem się wiele razy i na nie nikt nie uzyskał odpowiedzi .Zapytam raz jeszcze , ile można zarobić bez sobót ?? a i z sobotami także .....Niektórzy chętni, potencjalni pracownicy gdzieś pracują i to jest najważniejsze pytanie , bo jak można zmienić pracę z lepiej płatnej na gorszą ???????????

Zapytanie
@jakie zarobki ????? 19.09.2017 16:14

Zapytanie ? Gdzie się zakład znajduje ,czy przez work .pl prace zalatwia się,jakie godziny pracy ,czy oplaca sie podjac prace z okolic Chorzowa ???

Kim

Dajcie sobie siana. na rozmowie byla? byla. pracuje? ktoś pisał że pracuje więc nie rozumiem w czym problem. ja wole na rozmowie konkrety i zawsze o nie prosze a dostaje wiadro wody więc podejście w bmz mi się podoba konkretnie. trudno zeby ci robili cale szkolenie BHP na rozmowie kwalifikacyjnej i testach otrząśnij sie dziewczyno..

Konegunda
@Kim 14.09.2017 09:39

Nie wiem w czym problem, każdy może napisać jak wyglądają rekrutacje. Atakujecie kogoś bez powodu. Jak i na forum, tak i w pracy. Po to forum jest.

prawda
@Konegunda 14.09.2017 13:53

ale kim jest kandydat na rozmowie kwalifikacyjnej zeby podwazac czyjes kompetencje po kilkunastu minutach rozmowy.. no bez jaj.. jak jej nauczyciel w szkole moze robic testy a w pracy nie wolno sprawdzac jej umiejetnosci no to proponuje wrocic do szkoly. jeszcze oburzenie ze byli lepsi i ujecie tego jako 'minusu' procesu rekrutacyjnego. ludziom sie w glowach poprzewracalo od nagonki medialnej na poprawnosc polityczna i wydaje im sie ze kazdy bedzie ich omijal jak (wiadomo co) na chodniku zeby przypadkiem nie urazic. chore!

elka

Witam czym zajmuje się produkcja czy praca jest w warunkach szkodliwych?I czy jest dodatek szkodliwy wyplacany.Pozdrawiam

jurand
@Sprinter 11.09.2017 19:09
Chyba nie dokładnie przeczytałaś wypowiedź, proponuje żebyś jeszcze raz przeczytała, a później się wypowiedziała. I tak właśni...

jak śmiesz zarzucać mi brak czytania ze zrozumieniem?:) mam nick JURAND jestem FACETEM. nic dziwnego że Cie nie wzięli skoro tak ogarniasz. jeszcze skraj hipokryzji wytykać mi a samemu robić to samo. powodzenia w szukaniu zatrudnienia tam, gdzie sie nadasz.

Bartek
@jurand 12.09.2017 09:26

Tak się składa że ją przyjęli, jak byś przeczytała ze zrozumieniem to byś wiedziała. Proszę nie ośmieszać się na forum.

Greenstone

generalnie z tego co się zorientowałem wszyscy są 'znośni' ale część osób nawet bardzo sympatyczna. jak chodzi o rozwój to i tak wszystko zależy od twojego zaangażowania..

Piterson

Jacy są ludzie, jaka atmosfera, czy można się rozwinąć zawodowo?

Luśka
@Piterson 28.08.2017 08:15
Jacy są ludzie, jaka atmosfera, czy można się rozwinąć zawodowo?

Akurat w dziale technicznym pracują fajne chłopaki, mają tam spoko atmosfere (przynajmniej tak mówią) i bardzo miłego szefa działu. Chyba najsympatyczniejszy dział w firmie... Ale pewnie osoby które tam pracują powiedzą ci coś więcej,

Piterson

Hej, jak wygląda praca w dziale inżynieryjnym. Proszę o pomoc i opinie

Mientus
@Piterson 25.08.2017 09:06
Hej, jak wygląda praca w dziale inżynieryjnym. Proszę o pomoc i opinie

Bardzo, bardzo przyzwoicie :). A o co konkretnie pytasz?

Lazy

Ja pracuję w BMZ Poland już 3 miesięcy i jak do tej pory to najlepsza praca jaką miałam. Co prawda zarobki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywają, ale praca jest naprawdę świetna. Nie na wszystkich liniach trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] można trafić na taką, na której jest spokojna praca. Na linii zawsze są krzesła, w przypadku zmęczenia można usiąść, a nogi i tak po jakimś czasie przyzwyczajają się do 8 godzinnego stania. Atmosfera jest naprawdę dobra, można sobie pożartować z pracownikami kadr, a nawet z prezesem, który ostatnio dość często kręci się po hali.

Katarakta
@Lazy 22.08.2017 17:31

Zgadzam się. Bez lizusostwa i włażenia tam gdzie nie chciał bym włazić ale firma jest naprawdę na poziomie. Jak ktoś sobie popracuje w kilku firmach w strefie to ma dopiero rozróżnienie. BMZ polecam

BMZfan

( usunięte przez administratora ) Każdy kto sie czepia to chyba dopiero zaczyna. Weźcie sobie troche popracujcie w innych firmach i zobaczycie potem jaka jest różnica.

MistrzL

Hej, wie ktoś jak rozliczać wczasy pod gruszą? Trochę późno ale ja dopiero wybieram sie na urlop.

Malina

KOledzy i koleżanki, dojeżdża ktoś od strony Sosnowca do firmy? Chętnie się załapię

Mansolit

Ja nie wiem co ludzi poycha czasami żeby tak psy wiszać na kimś. MOże to taka nasza typowa ludzka zawiść. Firma daje człowieko pracę, nikt nikomu pistoletu nie przystawia do ©łowy. Nie chcesz tu pracować idz dalej. Ale pracowac i sie skarżyć to takie dziecinne.

AJSO

Zmienia się dużo w BMZ ostatnimi czasy. I trzeba powiedzieć z pełną sprawiedliwością że zmienia się zdecydowanie na lepsze. Po przeprowadzce do nowej lokalizacji został rozwiązany problem z miejscami parkingowymi, klimatyzacją i innymi rzeczami z którymi wcześniej był problem. Trzeba powiedzieć że nowy budynek robi wrażenie, jeden z najładniejszych budynków firmowych na strefie zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz. Dużym plusem tej firmy są ludzie którzy w niej pracują, co by o nich nie mówić to młody zmotywowany zespół. Ci ludzie wiedzą skąd są i jak zaczynali, nie ma w tej firmie kierowniczego "wywyższania się", tutaj kierownik/inżynier/dyrektor/pracownik produkcji jest na równym poziomie. Biorąc pod uwagę jak szybko ta firma się rozwija to ludzie pracujący w tej firmie dają z siebie więcej niż 100% i mówie tu o wszystkich zaczynając od pracowników produkcji poprzez inżynierów i na kierownikach kończąc. Oczywiście znajdą się ludzie którzy będą narzekać, ale tacy ludzie obojętnie gdzie by nie poszli będą ciągle niezadowoleni. Jest pare rzeczy które pewnie będzie trzeba poprawić i w przyszłości pewnie będą poprawione. Ale rzeczy/ludzi/firm idealnych niestety nie ma ;)

~dłuższy staż :)
@Benek 27.07.2017 11:39
Mi się taki cytat przypomina "szmatę mi wyrwał, szmatę, moje narzędzie pracy" :)

Jest też powiedzenie, że żadna praca nie hańbi. W moim poście było o zabraniu telefonów, nie szmat do sprzątania :) no ale może nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi, tudzież ironii w niej zawartej ;)

Benek
@~dłuższy staż :) 29.07.2017 10:16

no wiesz co, klasyka polskiego kina. "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?"

Mastodont

Hej, prosze o podzielenie sie opiniami. Słyszałem dobre rzeczy o BMZ, tu też można poczytać dobre komentarze, jest też trochę złych. Jak w końcu jest z BMZ, podzieli sie ktos opinią?

Lol

Jak wygląda u was system dwuzmianowy jest to od 6-14 czy 7-19?

PampeloonaJJ

Mnie się pracuje spoko. CO proawda jest to praca biurowa a nie produkcja wiec nie odnoszę się do tych komentarzy ale w obszaże biura jest naprawdę pożadnie. Ostatnio mieliśmy przenoske więc jestem jeszvcze bardziej zachwycona na nowym miejscu :)

PampeloonaJJ
@Język Polski - trudny jezyk 14.07.2017 10:24
"...ale w obszaże biura jest naprawdę pożadnie." Widzę, że BMZ zaczyna w tym biurze zatrudniać coraz to lepsze osoby...

" bez znajomości języka Polskiego ;)" nazwy języków piszemy małą literą... :)

Kennedy
@PampeloonaJJ 18.07.2017 08:20
" bez znajomości języka Polskiego ;)" nazwy języków piszemy małą literą... :)

dobre, padłem :)

Falka

Kurde , jak czytam to forum to nie mogę wierzyć że wy piszecie o BMZ. Kurde wiem, że firma ma problemy ale która ich (usunięte przez administratora) nie ma? Z tego co widze to głównie przlewa się tu jad. Weźcie jakoś tak konstruktywnie popatrzcie na sytuacje i potem komentujcie.

Joanna

@nikola to ważne, że czujesz że kierownicy są w porządku wobec pracowników. Zawsze mocno wpływa to na atmosferę pracy w firmie. Wspominałaś o hali. Czy dalej planowane jest założenie klimatyzacji? Wiadomo kiedy warunki się poprawią? Piszesz też, że praca nie jest skomplikowana. Pracujesz na produkcji? Jeśli tak, to czy oprócz wynagrodzenia możesz liczyć na dodatkowe benefity?

szkoleniowiec
@aaa 04.07.2017 15:15
bzdura pracuje tam 4 lata większość liderów to debile brygadzistki jakby rozumy pozjadaly kasa też marna nie mam wiele więcej o...

To po co pracujesz tam 4 lata :) Inni nie narzekają tak jak Ty. Najbardziej nie lubię jak ktoś nic nie robi tylko mówi jak jest źle, od narzekania nic się nie zmieni.

Złośliwy
@szkoleniowiec 28.07.2017 11:38

Dobre, może kolega jest masochistą i lubi jak mu jest źle w pracy a potem wraca do domu i przy kieliszku wina wyładowuje się w necie. Takie "50 twarzy greja" dla dziwaków ;P

robee2005

Pojawiła się oferta Inżynier CAD w BMZ Gliwice. Interesuje mnie to, jednak nie wiem na co mogę liczyć w tej firmie. Czy ktoś ma wiedzę na jakiego rzędu zarobki mogę liczyć? Mnie więcej... No i czy ludzie fajni... Zastanawiam się nad aplikacją gdyż moja aktualna praca zaczęła mnie nudzić...

Nasty80
@robee2005 03.07.2017 18:02

CHłopie, doradzam, idź na rozmowę i sam zobacz co ci powiedzą. Na goworku to wiesz jak jest, jedni zachwalą inni krytykują. Idź sam obadaj temat

nikola

A mi się tam praca w BMZ podoba. Biurowi sie nie wywyższają i traktują nas na równi, w przeciwieństwie do jc matey gdzie wcześniej pracowałam. Nie robią z siebie wielkich menadżerów i kierowników, moze to zasługa młodych osób jakie tu pracują. Niejednokrotnie pierwsi mówią dzieńdobry, przepuszczają w drzwiach i generalnie traktują nas jak równych. Jedyne do czego mogę się przyczepić że na hali jest okropnie gorąco... Mówią że na nowej hali ma być klimatyzacja, ale teraz nie da się tam praktycznie wytrzymać :( Co do samej pracy to nie należy do skomplikowanych i pod względem zarobków może nie jest jakoś super ale też nie jest najgorzej. ogólnie firma na plus.

Asia
@nikola 28.06.2017 23:20

Lazy
@Asia 16.07.2017 19:36
Witam jakie zarobki brutto ,czy są jakieś premie podobno robią test jak nie zdasz to ci dziekują Jak jest opinia pozdrawiam...

Jest premia, 200 zł brutto. Jeśli zrobisz bubla i twojego powodu zatrzymają paletę odbierają ci z premii 20%. Po rozmowie kwalifikacyjnej idzie się na hale na testy, z reguły są dość łatwe, ale zależy też na jaką linie trafisz. Moje testy nie trwały nawet 20 minut, a słyszałam, że inni siedzieli po 2 godziny.

Joanna

Obecnie trwa wiele procesów rekrutacyjnych do BMZ Poland. Pojawiły się nowe oferty pracy między innymi na Młodszego specjalistę działu wdrożeń, Magazyniera, czy też do pracy na produkcji. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Co możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym właśnie tymi ofertami?

Adi

Przyjmują ludzi? Są jakies nowe nabory?

Zostaw opinię o BMZ Poland - -

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMZ Poland