BMZ Poland

Ile mialbym na start jak bym sie zatrudnił

insider
@Kams 5 dni temu
Ile mialbym na start jak bym sie zatrudnił

Jako dyrektor czy monter?

Antek

Witam Czy sa przyjecia do BMZ? Jakie zarobki na start?

Adam.

Chciałbym wyrazić swoją opinię o firmie BMZ. Praca do lekkich nie należy, nie da się ukryć. Prawdą jest też że do pracy gonią. Z drugiej strony firma ma jak na strefe jedne z lepszych wynagrodzeń . Na rozwiązania komunikacyjne i usprawniające pracę związane z zakładem też nie ma co narzekać. Jednym słowem powiem tak, dla tych którym się chce pracować polecam. Ci którzy wolą się poobijać, myślę że znajdą inne miejsca gdzie można robić dużo mnie (za mniejszą kasę).

Zawiedziona

Praca nie jest zła tylko niestety zarobki bardzo kiepskie na firmę rozwijającą sie w takim tempie, szczycą się nową siedzibą i że są tacy zajefajni a produkcji nie doceniają. Jak tak dalej będzie to wszyscy dobrzy i doświadczeni pracownicy się zwolnią i ciekawe jak wtedy bmz pociągnie może 12 albo soboty, tego też ludzie mają dosyć. Tyle co na 12 powinniśmy zarabiać normalmie. Czas najwyższy aby kierownictwo zastanowiło się nad pożądnymi podwyżkami.

Marta
@Mina tydzień temu
Nie do końca sie z Tobą zgadzam, tzn. podwyżke zawsze chętnie przywitam, żeby było jasne :) WIdziałam jak się zarabia w Gliwic...

Ważna jest kasa i godność źle szukałeś jak ci tak dobrze jest to sobie pracuj nikt ci nie broni.

Restor
@Marta tydzień temu

Polecam. Pracuję 2 miesiące, narazie bez wpadki. Zobaczymy co będzie za kolejne 2

Racławik

Podobno szują dużo inżynierów, również takich bez większego doświadczenia. Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tych działach w firmie?

Nikola
@Penelopa 2 tygodnie temu
Beznadziejna firma, atmosfera jeszcze gorsza. Praca stojąca mało płatna.

Inżynierów praca stojąca i mało płatna? Zobacz w takim razie na ich samochody pod firmą. Na biednych to oni nie wyglądają. I przecież oni siedzą w biurze to jak możliwe że ich praca jest stojca?

Manila
@Penelopa 2 tygodnie temu
Beznadziejna firma, atmosfera jeszcze gorsza. Praca stojąca mało płatna.

Pojecahłaś dziewczyno, może pracujesz na portierni to masz prace stojącą ;)

KacperRyx

to co można śmiało powiedzieć pod adresem BMZ to to, że jest to niesamowicie rozwojowa firma, tak pod kątem produktu który tworzą jak i samego podejścia do tematu.

Kasia

Pozdrawiam ekipę z księgowości z BMZ- Best time in my life :D

Rybson

Kurde ludzie, ja nierozumie skąd tu tyle nienawiści. Na prawdę fajna firma, pogadajcie z pracownikami. Młoda ekipa, wynagrodzenia na poziomie. Trudno w strefie szukać porównywalnych

jakie zarobki ?????

każdy pisze o tej firmie , ale w każdej prawdopodobnie jest tak samo. zarobki się różnia .Z tym pytaniem spotkałem się wiele razy i na nie nikt nie uzyskał odpowiedzi .Zapytam raz jeszcze , ile można zarobić bez sobót ?? a i z sobotami także .....Niektórzy chętni, potencjalni pracownicy gdzieś pracują i to jest najważniejsze pytanie , bo jak można zmienić pracę z lepiej płatnej na gorszą ???????????

Zapytanie
@jakie zarobki ????? 19.09.2017, 16:14

Zapytanie ? Gdzie się zakład znajduje ,czy przez work .pl prace zalatwia się,jakie godziny pracy ,czy oplaca sie podjac prace z okolic Chorzowa ???

Kim

Dajcie sobie siana. na rozmowie byla? byla. pracuje? ktoś pisał że pracuje więc nie rozumiem w czym problem. ja wole na rozmowie konkrety i zawsze o nie prosze a dostaje wiadro wody więc podejście w bmz mi się podoba konkretnie. trudno zeby ci robili cale szkolenie BHP na rozmowie kwalifikacyjnej i testach otrząśnij sie dziewczyno..

Konegunda
@Kim 14.09.2017, 09:39

Nie wiem w czym problem, każdy może napisać jak wyglądają rekrutacje. Atakujecie kogoś bez powodu. Jak i na forum, tak i w pracy. Po to forum jest.

prawda
@Konegunda 14.09.2017, 13:53

ale kim jest kandydat na rozmowie kwalifikacyjnej zeby podwazac czyjes kompetencje po kilkunastu minutach rozmowy.. no bez jaj.. jak jej nauczyciel w szkole moze robic testy a w pracy nie wolno sprawdzac jej umiejetnosci no to proponuje wrocic do szkoly. jeszcze oburzenie ze byli lepsi i ujecie tego jako 'minusu' procesu rekrutacyjnego. ludziom sie w glowach poprzewracalo od nagonki medialnej na poprawnosc polityczna i wydaje im sie ze kazdy bedzie ich omijal jak (wiadomo co) na chodniku zeby przypadkiem nie urazic. chore!

elka

Witam czym zajmuje się produkcja czy praca jest w warunkach szkodliwych?I czy jest dodatek szkodliwy wyplacany.Pozdrawiam

jurand
@Sprinter 11.09.2017, 19:09
Chyba nie dokładnie przeczytałaś wypowiedź, proponuje żebyś jeszcze raz przeczytała, a później się wypowiedziała. I tak właśni...

jak śmiesz zarzucać mi brak czytania ze zrozumieniem?:) mam nick JURAND jestem FACETEM. nic dziwnego że Cie nie wzięli skoro tak ogarniasz. jeszcze skraj hipokryzji wytykać mi a samemu robić to samo. powodzenia w szukaniu zatrudnienia tam, gdzie sie nadasz.

Bartek
@jurand 12.09.2017, 09:26

Tak się składa że ją przyjęli, jak byś przeczytała ze zrozumieniem to byś wiedziała. Proszę nie ośmieszać się na forum.

Sandra

witam dzisiaj byłam na rozmowie przeszłam testy balam się jak nie wiem ale nie było źle . dostałam skierowanoe na badania i myślę że od poniedziałku zacznę. :) Jestem z zabrza może ktos by chcial dorzucac sie do paliwa i jeździć ze mną. Zobaczymy jak zaczne jak będzie ;)

Greenstone

generalnie z tego co się zorientowałem wszyscy są 'znośni' ale część osób nawet bardzo sympatyczna. jak chodzi o rozwój to i tak wszystko zależy od twojego zaangażowania..

Piterson

Jacy są ludzie, jaka atmosfera, czy można się rozwinąć zawodowo?

Luśka
@Piterson 28.08.2017, 08:15
Jacy są ludzie, jaka atmosfera, czy można się rozwinąć zawodowo?

Akurat w dziale technicznym pracują fajne chłopaki, mają tam spoko atmosfere (przynajmniej tak mówią) i bardzo miłego szefa działu. Chyba najsympatyczniejszy dział w firmie... Ale pewnie osoby które tam pracują powiedzą ci coś więcej,

Piterson

Hej, jak wygląda praca w dziale inżynieryjnym. Proszę o pomoc i opinie

Mientus
@Piterson 25.08.2017, 09:06
Hej, jak wygląda praca w dziale inżynieryjnym. Proszę o pomoc i opinie

Bardzo, bardzo przyzwoicie :). A o co konkretnie pytasz?

Lazy

Ja pracuję w BMZ Poland już 3 miesięcy i jak do tej pory to najlepsza praca jaką miałam. Co prawda zarobki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywają, ale praca jest naprawdę świetna. Nie na wszystkich liniach trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] można trafić na taką, na której jest spokojna praca. Na linii zawsze są krzesła, w przypadku zmęczenia można usiąść, a nogi i tak po jakimś czasie przyzwyczajają się do 8 godzinnego stania. Atmosfera jest naprawdę dobra, można sobie pożartować z pracownikami kadr, a nawet z prezesem, który ostatnio dość często kręci się po hali.

Katarakta
@Lazy 22.08.2017, 17:31

Zgadzam się. Bez lizusostwa i włażenia tam gdzie nie chciał bym włazić ale firma jest naprawdę na poziomie. Jak ktoś sobie popracuje w kilku firmach w strefie to ma dopiero rozróżnienie. BMZ polecam

BMZfan

( usunięte przez administratora ) Każdy kto sie czepia to chyba dopiero zaczyna. Weźcie sobie troche popracujcie w innych firmach i zobaczycie potem jaka jest różnica.

MistrzL

Hej, wie ktoś jak rozliczać wczasy pod gruszą? Trochę późno ale ja dopiero wybieram sie na urlop.

Malina

KOledzy i koleżanki, dojeżdża ktoś od strony Sosnowca do firmy? Chętnie się załapię

Mansolit

Ja nie wiem co ludzi poycha czasami żeby tak psy wiszać na kimś. MOże to taka nasza typowa ludzka zawiść. Firma daje człowieko pracę, nikt nikomu pistoletu nie przystawia do ©łowy. Nie chcesz tu pracować idz dalej. Ale pracowac i sie skarżyć to takie dziecinne.

AJSO

Zmienia się dużo w BMZ ostatnimi czasy. I trzeba powiedzieć z pełną sprawiedliwością że zmienia się zdecydowanie na lepsze. Po przeprowadzce do nowej lokalizacji został rozwiązany problem z miejscami parkingowymi, klimatyzacją i innymi rzeczami z którymi wcześniej był problem. Trzeba powiedzieć że nowy budynek robi wrażenie, jeden z najładniejszych budynków firmowych na strefie zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz. Dużym plusem tej firmy są ludzie którzy w niej pracują, co by o nich nie mówić to młody zmotywowany zespół. Ci ludzie wiedzą skąd są i jak zaczynali, nie ma w tej firmie kierowniczego "wywyższania się", tutaj kierownik/inżynier/dyrektor/pracownik produkcji jest na równym poziomie. Biorąc pod uwagę jak szybko ta firma się rozwija to ludzie pracujący w tej firmie dają z siebie więcej niż 100% i mówie tu o wszystkich zaczynając od pracowników produkcji poprzez inżynierów i na kierownikach kończąc. Oczywiście znajdą się ludzie którzy będą narzekać, ale tacy ludzie obojętnie gdzie by nie poszli będą ciągle niezadowoleni. Jest pare rzeczy które pewnie będzie trzeba poprawić i w przyszłości pewnie będą poprawione. Ale rzeczy/ludzi/firm idealnych niestety nie ma ;)

~dłuższy staż :)
@Benek 27.07.2017, 11:39
Mi się taki cytat przypomina "szmatę mi wyrwał, szmatę, moje narzędzie pracy" :)

Jest też powiedzenie, że żadna praca nie hańbi. W moim poście było o zabraniu telefonów, nie szmat do sprzątania :) no ale może nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi, tudzież ironii w niej zawartej ;)

Benek
@~dłuższy staż :) 29.07.2017, 10:16

no wiesz co, klasyka polskiego kina. "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?"

Mastodont

Hej, prosze o podzielenie sie opiniami. Słyszałem dobre rzeczy o BMZ, tu też można poczytać dobre komentarze, jest też trochę złych. Jak w końcu jest z BMZ, podzieli sie ktos opinią?

Lol

Jak wygląda u was system dwuzmianowy jest to od 6-14 czy 7-19?

PampeloonaJJ

Mnie się pracuje spoko. CO proawda jest to praca biurowa a nie produkcja wiec nie odnoszę się do tych komentarzy ale w obszaże biura jest naprawdę pożadnie. Ostatnio mieliśmy przenoske więc jestem jeszvcze bardziej zachwycona na nowym miejscu :)

PampeloonaJJ
@Język Polski - trudny jezyk 14.07.2017, 10:24
"...ale w obszaże biura jest naprawdę pożadnie." Widzę, że BMZ zaczyna w tym biurze zatrudniać coraz to lepsze osoby...

" bez znajomości języka Polskiego ;)" nazwy języków piszemy małą literą... :)

Kennedy
@PampeloonaJJ 18.07.2017, 08:20
" bez znajomości języka Polskiego ;)" nazwy języków piszemy małą literą... :)

dobre, padłem :)

Falka

Kurde , jak czytam to forum to nie mogę wierzyć że wy piszecie o BMZ. Kurde wiem, że firma ma problemy ale która ich (usunięte przez administratora) nie ma? Z tego co widze to głównie przlewa się tu jad. Weźcie jakoś tak konstruktywnie popatrzcie na sytuacje i potem komentujcie.

użytkownik zarejestrowany

@nikola to ważne, że czujesz że kierownicy są w porządku wobec pracowników. Zawsze mocno wpływa to na atmosferę pracy w firmie. Wspominałaś o hali. Czy dalej planowane jest założenie klimatyzacji? Wiadomo kiedy warunki się poprawią? Piszesz też, że praca nie jest skomplikowana. Pracujesz na produkcji? Jeśli tak, to czy oprócz wynagrodzenia możesz liczyć na dodatkowe benefity?

szkoleniowiec
@aaa 04.07.2017, 15:15
bzdura pracuje tam 4 lata większość liderów to debile brygadzistki jakby rozumy pozjadaly kasa też marna nie mam wiele więcej o...

To po co pracujesz tam 4 lata :) Inni nie narzekają tak jak Ty. Najbardziej nie lubię jak ktoś nic nie robi tylko mówi jak jest źle, od narzekania nic się nie zmieni.

Złośliwy
@szkoleniowiec 28.07.2017, 11:38

Dobre, może kolega jest masochistą i lubi jak mu jest źle w pracy a potem wraca do domu i przy kieliszku wina wyładowuje się w necie. Takie "50 twarzy greja" dla dziwaków ;P

robee2005

Pojawiła się oferta Inżynier CAD w BMZ Gliwice. Interesuje mnie to, jednak nie wiem na co mogę liczyć w tej firmie. Czy ktoś ma wiedzę na jakiego rzędu zarobki mogę liczyć? Mnie więcej... No i czy ludzie fajni... Zastanawiam się nad aplikacją gdyż moja aktualna praca zaczęła mnie nudzić...

Nasty80
@robee2005 03.07.2017, 18:02

CHłopie, doradzam, idź na rozmowę i sam zobacz co ci powiedzą. Na goworku to wiesz jak jest, jedni zachwalą inni krytykują. Idź sam obadaj temat

nikola

A mi się tam praca w BMZ podoba. Biurowi sie nie wywyższają i traktują nas na równi, w przeciwieństwie do jc matey gdzie wcześniej pracowałam. Nie robią z siebie wielkich menadżerów i kierowników, moze to zasługa młodych osób jakie tu pracują. Niejednokrotnie pierwsi mówią dzieńdobry, przepuszczają w drzwiach i generalnie traktują nas jak równych. Jedyne do czego mogę się przyczepić że na hali jest okropnie gorąco... Mówią że na nowej hali ma być klimatyzacja, ale teraz nie da się tam praktycznie wytrzymać :( Co do samej pracy to nie należy do skomplikowanych i pod względem zarobków może nie jest jakoś super ale też nie jest najgorzej. ogólnie firma na plus.

Asia
@nikola 28.06.2017, 23:20

Lazy
@Asia 16.07.2017, 19:36
Witam jakie zarobki brutto ,czy są jakieś premie podobno robią test jak nie zdasz to ci dziekują Jak jest opinia pozdrawiam...

Jest premia, 200 zł brutto. Jeśli zrobisz bubla i twojego powodu zatrzymają paletę odbierają ci z premii 20%. Po rozmowie kwalifikacyjnej idzie się na hale na testy, z reguły są dość łatwe, ale zależy też na jaką linie trafisz. Moje testy nie trwały nawet 20 minut, a słyszałam, że inni siedzieli po 2 godziny.

użytkownik zarejestrowany

Obecnie trwa wiele procesów rekrutacyjnych do BMZ Poland. Pojawiły się nowe oferty pracy między innymi na Młodszego specjalistę działu wdrożeń, Magazyniera, czy też do pracy na produkcji. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Co możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym właśnie tymi ofertami?

Adi

Przyjmują ludzi? Są jakies nowe nabory?

Klaudia93

jaką miałam ostatnio sytuację. Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym w firmie u kadrowej w takiej firmie ze strefy i mi babeczka mówi - o widze że pani w BMZ pracuję, to bardzo dobrze. Ja sie pytam - a czemu? A ona mi na to, że mają 2 osoby które pracowały w BMZ i się świetnie sprawdzają i że generalnie widza że mają wysokie standardy pracy. I tak mi się miło zrobiło ze ja pierdziele :D

Teresa
@Klaudia93 14.06.2017, 16:32

Standardy pracy w domyśle(wspaniali roboto-niewolnicy)

FunMan
@Teresa 21.06.2017, 13:45
Standardy pracy w domyśle(wspaniali roboto-niewolnicy)

Zgadzam się z ta opinią. Pracuje tam jeden Iron-Man, pięciu CYber- Manów. Wczoraj mijałem się na korytarzu z C3PO i R2D2. Za ochroniarza robi Robo-Cop i słowo daje że wczoraj mi mignął gdzieś koło kibla terminator :D

Nikola

Witam czy możecie mi powiedzieć jakie busy jeżdżą z placu Piastów do bmz??

Kotoro

Hej, my dojeżdżamy do strefy. Jak się chcesz załapać to mamy wolne miejsce, jeśli o to pytasz. Pisz na kotoro97@o2.pl

gaba

Cześć Dojeżdża może ktoś z Pyskowic ?

użytkownik zarejestrowany

@pestkaCo sprawia, że BMZ Poland pozytywnie wyróżnia się na tle Twoich poprzednich miejsc pracy?

pestka
@Joanna 07.06.2017, 09:02

Przede wszystkim nie udaje pseudo korporacji i mnie sie to podoba. WIedza kim są i skąd się wywodzą. To co ta firma osiągnęła w polsce w porównaniu z możliwościami które miała to naprawdę imponujące. Ale tak po ludzku powiem że tu ludzi nie opatrzą na ciebie z wyższością !!!. Pracowałam już na produkcji dla kilku firm ze strefy. WIelkie Pany kierowniki nawet ci dzień dobry nie powiedzą. Podoba mi się że tu jest normalnie.

pestka

Kurcze, duzo ostatni hejtu leci na BMZ. Jak ktoś pracował albo pracuje w strefie to wie jakie są tu firmy i możliwości. Ja pracowałam juz w kilku i w BMZ jak do tej pory jest mi najlepiej.

użytkownik zarejestrowany

@Barbaraa a co mogłabyś powiedzieć o tym jak wygląda Twój typowy dzień pracy? Wspominasz, że praca nie jest ciężka. Kto według Ciebie dobrze się w niej odnajdzie?

Hmmmm

Pracuję już w BMZ koło miesiąca. Nie jest tragicznie.... Kwestia przyzwyczajenia. Wcześniej nigdy na produkcji nie pracowałam stąd było mi ciężko wytrzymać pracę stojąca... Teraz lepiej. :) na początek robi się łatwa w miarę robotę. Czyli układa bateryjki. A później przechodzi na inne trochę trudbiejsze rzeczy. Ale na mojej Lini nikt nie popedza na początku jak się czegoś jeszcze nie potrafi. Opowiem jak to u mnie na początku wyglądało... Złożyłam CV przez internet, dostałam telefon w celu przyjścia na rozmowę. Ma rozmowie poinformowano mnie o warunkach płacy. Nie jest źle, bo jak pisałam w innym komentarzu ponad minimalna na rękę, umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy. Jeśli się praca spodoba i lider będzie zadowolony kolejna umowa na 3 lata... Na rozmowie potem wzięto mnie na test. Trwał jakieś 20 minut. Pokazano jak układać bateryjki, potem jak się zgrzewa a potem jak lutuje. Jak pokażesz że ogarniasz w miarę to zdajesz test... I możesz dostać skierowanie na badania jeśli też Ci się to wszystko podoba... Potem badania w Gliwicach i szkolenie które trwalo koło 6 godzin... No i następny dzień do pracy...

dydy
@Hmmmm 01.06.2017, 23:38

witam a mam pytanie czy mozna cos kupic w bmz ogniwa plytki itp ?

Patrycja

Cześć Jak wygląda i ile trwa rozmowa kwalifikacyjna na produkcję?

Ferdek

Pewnie liderką jesteś, że tak bronisz

Izuk

To były testy czy już po testach?

użytkownik zarejestrowany

@Hmmmm rzeczywiście, to że od razu rozpoczyna się pracę na umowie o pracę na okres próbny to ważna informacja dla osób zainteresowanych pracą w BMZ Poland. Mówisz, że pracujesz w firmie od niedawna. Co możesz powiedzieć o tym jak wygląda wdrażanie nowego pracownika do pracy?

Hmmmm

Pracuję tam od niedawna. Warunki.... No średnio. Ale na początek już umowa o pracę na okres próbny. Więc zawsze to lepiej niż umowa zlecenie. Trzeba robić szybko, szybko... I dobrze. Można łatwo się zniechęcić z racji tempa. To napewno. Co do atmosfery. Chyba kwestia do jakiej Lini kto trafii. U mnie jest w miarę. Zobaczy się dalej.

Nick

Witam, Czy ktoś wie jak wygląda w tej firmie praca kierownika projektu/produktu? projekt/produkt menadżera? Jest ogłoszenie o prace i jestem ciekaw zarobków i atmosfery w pracy?

użytkownik zarejestrowany

@Była pracownicaw czym przejawiał się brak szacunku, o którym wspominasz?

użytkownik zarejestrowany

@BleBlerozumiem, że niedługo rozpoczynasz pracę w BMZ Poland. Możesz powiedzieć kilka słów na temat tego jak wyglądał w Twoim wypadku proces kwalifikacyjny do firmy?

BleBle

BleBle
@BleBle 21.04.2017, 11:40
Witam. Zaczynam pracę od 8 marca. Jestem z Zabrza. Szukam kogoś kto ma wolne miejsca w samochodzie. Pozdrawiam....

8 maja

monio

czy dojeżdża ktoś na tulipan park z Bytomia?

taki sobie

Witam. Ktoś z was może mi powiedzieć jak wygląda tam praca na magazynie?

użytkownik zarejestrowany

@Madziara a co najbardziej na razie odpowiada Ci w firmie?

Zostaw opinię o BMZ Poland - -

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMZ Poland