opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nick

    04.06.2022 17:59

    Kandydat

    Czy w BMZ Gliwice pracuje się w soboty?
    ReviewUserIcon
    Takise

    05.06.2022 11:04

    Pracownik

    Jest obszar na którym pracuje się każdą sobotę na dwie zmiany,a są obszary gdzie tylko jak jest potrzeba
    ReviewUserIcon
    Adam

    02.06.2022 20:41

    Kandydat

    Ktoś zdradzi jaki klimat w biurach (logistyka/zakupy/sprzedaż).Normalnie czy wymagania z kosmosu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.05.2022 14:40

    Inne

    Była mała czarna z metra cięta która ryja darła, to zastąpiła ją kolejna która bawi się w Panią i władcę, myśli że jest nie wiadomo kim. Już ma ksywkę (usunięte przez administratora) ????????????????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.05.2022 09:37

    Pracownik

    Na górze, dużo ich nie ma
    ReviewUserIcon
    Lolek

    30.05.2022 22:11

    Pracownik

    A to juz wiem o kogo chodzi. Pani K.p. Ale bez przesady, to nie to co było. Poza tym jak widzę co się dzieje na liniach to się nie dziwię. Niektórzy zapominają po co chodzą do pracy.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    22.05.2022 19:25

    Pracownik

    Jakie zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Karierowicz

    22.05.2022 11:19

    Pracownik

    Jakie stawki na produkcji lub magazynie ?
    ReviewUserIcon
    Areczek

    17.05.2022 09:39

    Pracownik

    Ile na start na produkcji lub logistyce ?
    ReviewUserIcon
    Bocian

    13.05.2022 15:27

    Pracownik

    Jaka kasa na produkcji lub logistyce ?
    ReviewUserIcon
    Aaa

    16.05.2022 14:19

    Pracownik

    A co? A chcesz pożyczkę wziąć? Zapraszam
    ReviewUserIcon
    Radek

    20.02.2022 12:23

    Kandydat

    Cześć, Planuje aplikować na jedno z stanowskich w działe inżynierii. Ktoś podpowie jak tam się pracuje? Zespół, rozwój i obowiązki jaki jest manager? Pzdr
    ReviewUserIcon
    Niewarto

    22.04.2022 12:53

    Pracownik

    Nie warto. Firma obecnie ma duże problemy kadrowe. Do tego dochodzi duży chaos wśród organizacji. Póki się dział techniczny i R&D nie ustabilizują to nie ma co aplikować.
    ReviewUserIcon
    Radek

    07.05.2022 09:22

    Kandydat

    Duże problemy kadrowe jakiego rodzaju? Brak pracowników czy nieodpowiedni do stanowiska? Temat trochę nieaktualny, bo podjąłem pracę w innym miejscu, ale chętnie dowiem się co mnie ominęło :-)
    ReviewUserIcon
    Tenneco

    29.04.2022 18:24

    Pracownik

    Pracownicy produkcji! Nie macie co narzekać. Tutaj mówi się dzień dobry i proszę a nie (usunięte przez administratora) szybciej. Praca na produkcji nie dla (usunięte przez administratora) trzeba się trochę skupić co się robi.
    ReviewUserIcon
    unik

    29.04.2022 13:56

    Były pracownik

    syf kiła i mogiła
    ReviewUserIcon
    Lokkkass

    14.04.2022 01:26

    Pracownik

    Nie polecam nikomu , a szczególnie. Nowym pracownikom Kieras nawet nie odpowie na dzień dobry . Wprowadzili 3 zmiany nie wiadomo kiedy się skończą ,i drugie zmiany w sobotę przez 6 tygodni, zero Premi Z kierownikiem nie pogadasz bo ucieka ???? A nowym zatrudnionym pracownikom mówią że nocki są sporadycznie , a nikt na umowie nie ma że praca w zmianie nocnej A za nockę dostajesz 150 zł za msc. ..
    ReviewUserIcon
    Babka12

    30.03.2022 09:13

    Kandydat

    Chciałabym się dowiedzieć ile zarabia się na produkcji brutto / netto i dodatki .
    ReviewUserIcon
    Areczek

    11.03.2022 23:39

    Pracownik

    Hej Jaki jest sens pracy jako stażysta skoro młodzi do 26 r życia nie płacą podatku dochodowego ?
    ReviewUserIcon
    Ola

    27.03.2022 22:09

    Pracownik

    Który to?
    ReviewUserIcon
    Karierowicz

    19.03.2022 22:28

    Pracownik

    Hej ! Z czego wynikają różnice płac kobiet i mężczyzn ?
    ReviewUserIcon
    Bocian

    21.02.2022 23:34

    Pracownik

    Jak wyglądają zarobki w tym roku ?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    11.02.2022 09:28

    Były pracownik

    Jak dobrze ze uciekłam z tego (usunięte przez administratora) Na inne linie notorycznie wylatują te same osoby. Pupile i starzy pracownicy zawsze zostają. Tam się liczy tylko opinia prawej ręki bo koordynator nie zna ludzi i w sumie nie ma tam koordynatorów. Rządzą tam zastępczynie. Nie dziwie się ze ludzie uciekają. Jak jesteś nowa to nic uszkodzić nie możesz bo zaraz (usunięte przez administratora) ci obrobią. Najlepsze są te starsze przyjaciółki które tak się niby kochają a jak są rozłączone to (usunięte przez administratora) tak sobie obrabiają ze aż zal tego było sluchac. Kierownik nie jest świadomy ze to nie on niszczy rzekomo firmę jak to mówi produkcja tylko ona sama bo te baby nauczyły sje tylko mącić na liniach a koordynatorzy to łykają jak pelikany.
    ReviewUserIcon
    były biurkowiec

    21.09.2021 11:59

    Były pracownik

    Miałem epizod w tej firmie, biurowy. Ósemka na rękę jakieś auto, dyrektor mober i fajnie śmieszne spotkanka z tj. Ehhh, dobre doświadczenie dla mnie to takie, żeby nie pracować z szefem Polakiem. Mober wyleciał, nie nadawał się na dyra w żadnym calu swego nikłego wzrostu. W takiej parodii firmy jeszcze nie działałem. Jak tak popatrzeć, to z mojego pokoju jeszcze mniej niż połowa ludzi tam trwa, więc chyba da się przystosować do dilbertozy. Miło wspominam dzień gdy pracując powiedziałem sobie dość, dziś to ostatni dzień. Taksóweczką miło dowieziono mnie do domu. Generalnie jaki piszecie brak wdrożenia dla nowych pracowników jest na każdym poziomie firmy, firma nie ma "tradycji", ludzi, etosu, szacunku, a raczej śmiech z wykonanej prezentacji, śmiech jak się starasz dokończyć i ciągnąć temat. A jak to w polskich realiach zawsze w pobliżu jest kolega, który tak pomaga, że wtapiasz u szefa. A za dzień czy dwa zapyta jak poszło... W biurze też nikt nie ma czasu na merytoryczną pomoc. Praca dla bardzo doświadczonych, samodzielnych ludzi mimo, że działy rozbudowane a kompetencje rozlane. Struktura idealna do pracy zespołowej ale Polska to kraj indywidualistów. Headhunterzy nie mają pojęcia o tej firmie i sprzedają ekskrementy w złotku, byleś się zgodził pracować za to maja prowizję, a czasem tak jak ja wdeptujesz w ... sami wiecie. BMZ to nie tylko minusy, bo to byłoby niesprawiedliwe, oceniać ją jednostronnie tak jak ja. Mi ona nie pasuje, teraz mam więcej w portfelu a pracuję spokojniej. Rotacja w firmie była i chyba jest, kiedyś miała dobry PR, teraz zupełnie o niej nie słychać, może to i lepiej, mniej ludzi daje się nabrać...
    ReviewUserIcon
    Ktoś:)

    02.02.2022 21:05

    Pracownik

    Ciekawego co sam zaoferowales firmie:)
    ReviewUserIcon
    Potencjalny biurkowiec

    02.02.2022 23:31

    Kandydat

    W którym dziale i na jakim stanowisku dają 8 na rękę i auto? Ja też chcę. ;-)
    ReviewUserIcon
    Esmo

    28.01.2022 07:56

    Kandydat

    Witam, Ile zarabia koordynator np odpowiedzialny za produkcje?jakie ma narzedzia pracy?firma oferuje po okresie probnym umowe na 3lata,czy po tym czasie komus przedluzaja?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    09.01.2022 09:16

    Inne

    Czy BMZ Poland zapewnia kartę multisportu?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.01.2022 17:38

    Pracownik

    Lux med Multi sport Dofinansowanie kantyny Dojazd z Bytomia
    ReviewUserIcon
    Torro

    22.01.2022 23:26

    Pracownik

    Luxmedy też są
    ReviewUserIcon
    Bocian

    14.04.2021 16:15

    Pracownik

    Czy magazyn również będzie pracował po 12 godzin? Chciałbym dostać więcej siana bo pracuje tu już dość długo.
    ReviewUserIcon
    Kto to ten bocian

    27.04.2021 18:13

    Pracownik

    To raz piszesz czy są podwyżki a teraz ze jesteś na magazynie. To się zdecyduj co piszesz a nie zaśmiecasz głupimi komentarzami goworka
    ReviewUserIcon
    ermerich

    13.01.2022 06:20

    Były pracownik

    przecież to są boty goworka
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Leon

    11.01.2022 15:22

    Kandydat

    Oferta pracy dot. księgowej/ księgowego jest chyba z 2 miesiące i ciągle ją odnawiają. Co jest z tą firmą? Mało płacą? Mało kandydatów do pracy? Czy mają jakiś problem?
    ReviewUserIcon
    se7en

    14.11.2021 19:31

    Pracownik

    Pojawiła się oferta pracy jako koordynator logistyki, na jakie wynagrodzenie można liczyć, 10 000zl realne?
    ReviewUserIcon
    se7en

    15.11.2021 10:24

    Pracownik

    Rozumiem, dzięki. Zapominam o bmz. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marry

    09.12.2021 14:34

    Kandydat

    @se7en, oferta znów jest dostępna, zastanawiam się czy aplikować... wspomniałeś że zapominasz BMZ, czy uważasz że Twoje oczekiwania finansowe są realne do osiągnięcia, jeśli tak, to gdzie np.? Szukam pracy w logistyce, mam 6-cio letnie doświadczenie. Z góry dzięki za odpowiedź! :)
    ReviewUserIcon
    A

    19.08.2021 08:20

    Kandydat

    Moja przygoda z tą firmą skończyła się na etapie rekrutacji, ale myślę, że mogę z czystym sumieniem odradzić pracę w BMZ. HR mają na żenująco niskim poziomie. Rekrutacja była na stanowisko specjalistyczne, a dokładniej na (ogólnie) programistę. Najpierw rozmowa telefoniczna. Za jakiś czas dzwoni pani z HR z propozycją umówienia spotkania. Nie chce się zgodzić na późniejszy termin, i bardzo naciska na to aby rozmowa odbyła się jak najszybciej, bo mają mało czasu. Zgodziłem się przełożyć swoje plany, po to żeby przejść tę rozmowę wcześniej. Na kolejnej rozmowie jest osoba techniczna i ta sama pani z HR. O ile osoba techniczna wydawała się jak najbardziej OK, to z rozmowy HR wynikało, że jest to (usunięte przez administratora). Ciągła kontrola pracownika. Pytania HR jak z jakiejś ankiety lub testu psychologicznego, gdzie można odpowiedzieć tylko tak/nie i tak przez dosłownie 30 minut. Z czego niektóre pytania sformułowane są tak, że nie ma dobrej odpowiedzi (w stylu "Czy przestał już pan bić żonę?"). Po wszystkim obietnica szybkiej odpowiedzi (czy to pozytywnej czy negatywnej). Oczywiście odpowiedzi się nigdy nie doczekałem. Absolutny brak szacunku. Najpierw dosłownie błagają o zmianę planów, żeby tylko rozmowa odbyła się w dogodnym dla nich terminie, a potem nie mają tyle godności, żeby przekazać, że nie są zainteresowani. Ogólnie mam wrażenie, że nie byli zainteresowanie przez 1 z 2 powodów (rozmowę techniczną oceniam dobrze) : 1) Słaby wynik w teście psychologicznym HR 2) Wymagania finansowe Jeśli prawdziwym powodem były wymagania finansowe, to zdecydowanie odradzam szukanie tutaj pracy specjalistom. Jeśli wymagania mają spore, a pensja która jest standardem za takie umiejętności w innych firmach (bardzo często mniejszych) jest nie do osiągnięcia, to szkoda czasu na aplikowanie. Plus oczywiście naganne podejście HR do kandydatów.
    ReviewUserIcon
    Jakub

    15.11.2021 20:33

    Kandydat

    A jeli mozna wiedzieć, ile chciałeś na rękę że było to takie nie do spełnienia? Chciałem tam aplikować ale teraz się zastanawiam...
    ReviewUserIcon
    Marry

    09.12.2021 14:32

    Kandydat

    Dokładnie, ja również chciałam aplikować, jednak Twoja opinia daje do myślenia... A. czy możesz przybliżyć choć kilka pytań jakie były stawiane na rozmowie? I mniej więcej jaki przedział oczekiwań finansowych, bo może faktycznie szkoda czasu na aplikację...
    ReviewUserIcon
    Nowy

    08.12.2021 16:31

    Pracownik

    Hej ! Jak wygląda praca na logistyce ? Dlaczego ciągle szukają nowych pracowników ? Trzeba lizać (usunięte przez administratora) czy można normallnie pracować ?
    ReviewUserIcon
    Bieda

    07.10.2021 17:00

    Pracownik

    Marne zarobki :( Na produkcji +\- 2500 na rękę :( Premia obcinana co miesiąc :( Szkoda że tak nisko wyceniają pracę swoich pracowników, nic dziwnego że ludzie się zwalniają…..
    ReviewUserIcon
    Gucio

    28.10.2021 09:59

    Pracownik

    Tu jest czyste kumoterstwo
    ReviewUserIcon
    jeszcze pracownik

    26.11.2021 11:33

    Pracownik

    hej , a może brak premii to przez to ze zamiast pracować to na produkcji bawicie się na komputerach firmowych służących do pracy w jakieś montowanie pseudo "wiadomości" na temat skrapu i dajecie to na fb. brawo ,a później wszystkie działy maja po premii.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    10.11.2021 09:56

    Kandydat

    Brak szacunku dla kandydatów, którzy rezerwują swój czas aby pojechać na rozmowę do firmy, gdzie niezłe spasiony koleś niby kierownik nie raczy wyciągnąć głowy zza komputera. Pomimo informacji o zwrotnym kontakcie telefonicznym-brak kontaktu. Bardzo słaba firma,co obrazuje atmosfera, już na samym początku. Nie polecam!!!!
    ReviewUserIcon
    Buzia

    02.11.2021 13:52

    Inne

    Witam. Mam pytanie odnośnie trybu pracy, jest ona stojąca czy siedząca w głównej mierze?
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.11.2021 18:04

    Pracownik

    Przeważnie stojąca, niektóre linie maja stanowiska siedzące .
    ReviewUserIcon
    Prawda

    25.08.2021 00:07

    Były pracownik

    Pracowałem tam dawno temu i cieszę się, że już nie pracuję. Są firmy na śląsku, gdzie można się spotkać z etycznym podejściem. Szkoda czasu na tę firmę.
    ReviewUserIcon
    Ok

    29.10.2021 04:46

    Pracownik

    Zgadzam sie brak osoby zarzadzajacej,kierownik nie robi nic by pomóc pracownikom .Mało tego chyba boi się koordynatorow i ma swoich ulubionych,ktorych sobie wybral. Zenada bo pozwala im na pomiatanie pracownikami ,kumoterstwa .
    ReviewUserIcon
    Misia

    29.10.2021 13:39

    Pracownik

    Unika rozmow z pracownikami.
    ReviewUserIcon
    Rekrut

    17.09.2021 18:42

    Pracownik

    Dlaczego na logistykę ciągle poszukują pracowników? Jest was za mało czy jak?
    ReviewUserIcon
    xxx

    30.09.2021 18:26

    Pracownik

    Czasem przychodzą tacy, co popracują tydzień, miesiąc - dwa i cyk idą na L4 bez końca, lub zwalniają się bo im za ciężko. A praca nie należy do najcięższych, dla kumatej osoby nie ma żadnej filozofii choć czasami trzeba być idiotoodpornym ;)
    ReviewUserIcon
    xxx

    21.10.2021 19:18

    Pracownik

    To już trzeba zapytać te osoby. Szkolą starsi stażem, trzeba być mega nieogarniętym żeby nie załapać o co kaman. Tym bardziej, że dużo osób to młodzi ludzie, w trakcie studiów albo jako pierwsza praca żeby złapać doświadczenie. Sporo osób też narzeka, a pracuje dalej więc...różowo nie ma nigdzie, a wybór jest zawsze można zmienić pracę ????
    ReviewUserIcon
    Byłam tu

    06.10.2021 08:13

    Były pracownik

    Jakiś czas temu pracowałam kilka lat i co dobrego mnie spotkało ? A no to że firma nie przedłużyła mi umowy jak byłam na macierzyńskim. Dziękuję bardzo ponieważ przyszlieszyliscie poprostu to co i tak chciałam zrobić . Ogólnie nie polecam działań wielkich panów na stołkach .
    ReviewUserIcon
    obserwatorka

    12.05.2021 16:46

    Pracownik

    heej powie mi ktoś jak ma na imię taki nowy chłopak z linii 15? Przystojniak z niego ;* zmiana teraz ranne zmiany
    ReviewUserIcon
    pogodynka

    19.05.2021 20:19

    Pracownik

    czytasz to co piszesz ? weź słownik ortograficzny !
    ReviewUserIcon
    P.k

    10.09.2021 20:49

    Pracownik

    O WojCiacho! Nooo z niego to jest super chlopak! Atakować dziewczyny!
    ReviewUserIcon
    Desos

    31.08.2021 13:41

    Kandydat

    Czy pracuje tu ktoś z Bytomia? Chodzi o dojazd
    ReviewUserIcon
    Maria

    20.07.2021 13:08

    Kandydat

    Szukam pracy. Czy warto aplikować do tej firmy na stanowisko pracownik produkcyjny? Jak się pracuje i jaka jest płaca?
    ReviewUserIcon
    Bolo

    26.08.2021 04:40

    Były pracownik

    Wymagania od pierwszego dnia jak od starego pracownika.Po tyg .lub nawet wcześniej Ty musisz uczyć już nowych pracowników.Starsi pracownicy uczą nowych.Musza także wypracować swoją normę bo lprojekty są zbalansowane tzn.praca wyliczona w sekundach.
    ReviewUserIcon
    Tołdi

    17.12.2019 20:22

    Inne

    Z metra cięta najlepsza cwaniara mobbing pierwsza klasa ale zaniedlugo się to zmieni!!!! Już nagrania są które powedruja do odpowiednich Państwowych służb :)) pozdrawiamy koleżankę z metra cięta hahahah
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    31.07.2021 18:25

    Były pracownik

    Czy chodzi o B.T?
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    22.08.2021 16:59

    Były pracownik

    Wspaniały człowiek szanuje ludzi. Koordynator to nie obozowe kapo. Liderkom w głowach się poprzewracało. Myślą że są kimś do pomiatanie ludźmi? Kultury!!!!! Żenada
    ReviewUserIcon
    Tomek

    26.04.2021 22:48

    Kandydat

    Jaki tu jest system pracy? W ogłoszeniu piszą tylko o pracy zmianowej i w weekendy. Chcę aplikować na lidera logistyki.
    ReviewUserIcon
    pogodynka

    16.07.2021 17:40

    Pracownik

    obecnie soboty są na bieżąco wypłacane
    ReviewUserIcon
    pogodynka

    21.08.2021 13:53

    Pracownik

    wszystko zależy od stawki
    ReviewUserIcon
    juznie

    03.08.2021 08:58

    Były pracownik

    Wydaje się być oczywiste, że profesjonaliści to ludzie odważni, merytoryczni, dla których formułowanie prostych komunikatów jest chlebem powszednim. Niestety takiego profesjonalizmu nie doczekacie się w BMZ po stronie HR czy kierownictwa. Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Nie marnujcie czasu...., chyba, że to lubicie. PS: kim są, kogo reprezentują ludzie, których zawodową postawą jest unikanie i uciekanie. Jeśli szukasz przełożonego o takich cechach - jesteś w domu.
    ReviewUserIcon
    Botak

    30.07.2021 14:19

    Były pracownik

    Nie polecam nikomu tej pracy a w szczególności u wielkiej Pani kordynator B.T która sobie strasznie dużo pozwala i stosuje (usunięte przez administratora) wobec nowych pracowników teksty nie na miejscu współczuję ludzie którzy do niej trafiają ma swoje ulubienicę..... Była już zgłaszana o (usunięte przez administratora) ale widocznie tej firmie i nikomu to nie przeszkadza ze pracownicy się przez nią zwalniają :) Na samym początku miła fajna A po miesiącu pracy dramt.....
    ReviewUserIcon
    Botak

    30.07.2021 14:14

    Były pracownik

    Nie polecam nikomu tej pracy a w szczególności u wielkiej Pani kordynator B.J która sobie strasznie dużo pozwala i stosuje (usunięte przez administratora) wobec nowych pracowników teksty nie na miejscu współczuję ludzie którzy do niej trafiają ma swoje ulubienicę..... Była już zgłaszana o (usunięte przez administratora) ale widocznie tej firmie i nikomu to nie przeszkadza ze pracownicy się przez nią zwalniają :) Na samym początku miła fajna A po miesiącu pracy dramt.....
    ReviewUserIcon
    Karierowicz

    22.07.2021 20:26

    Pracownik

    Ile zarabia parobek na magazynie?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    30.06.2021 16:51

    Pracownik

    Witam, proszę o informacje jak wygląda praca w dziale UR. Czy mają dużo awari, czy nie ma problemów z zakupem części i narzędzi, jak wyglada warsztat oraz czy z kierownikiem można się dogadać.

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.