BMZ Polska sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o BMZ Polska sp. z o.o.

kotlet

BMZ Polska sp. z o.o. są tak dużą firmą to czemu nie szukają ludzi do pracy, ciekawe. A czy ktoś może udzielic informacji jak się tam pracuje? z góry dzieki

Ewa

Widzę[usunięte przez moderatora] że denerwujesz [usunięte przez moderatora]zobacz w jak chamski sposób ci odpowiada. Za tymi odpowiedziami jest on. To zły człowiek. Dzień zaczyna od naszego forum i głupich wpisów do niego.. Robi wszystko żeby wprowadzić zamęt w forum. Brakuje mu czasu dlatego teraz pomaga mu informatyk. Niech wyjedzie na tą wycieczkę. Niech żyją związki i swoboda.

Nie denerwujcie [usunięte przez moderatora]Wrócił z MAJORKI. Dlaczego go straszycie związkami. Teraz biedny musi wam na tym forum odpowiadać. Ciągle teraz musi siedzieć w pokoju zamknięty i pisać. Wprowadza zamęt osobiście a wy dajecie się podpuszczać i piszecie. Czeka spokojnie na wasz błąd. Jak chwyci cwaniaka co pisze to zwolni. Dlatego niech żyją związki.

Zostaw opinię o BMZ Polska sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMZ Polska sp. z o.o.