opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    03.09.2011 20:49

    Inne

    no ladne mi warunki warunki higieniczno-sanitarne obok kibli :@
    ReviewUserIcon
    robol:)

    03.09.2011 15:46

    Inne

    Widzę, że sami znawcy się pojawili:) szkoda, że w pracy nikt nie jest taki mądry i wspaniały:( a szkoda;) Czy książki i kodeks mają coś wspólnego ze smakiem wody? Widzę, że ten kodeks czytasz ale bez zrozumienia:) zresztą nie samym czytaniem żyje człowiek:P Jedna już też dużo czytała i jak skończyła? Kaizen na lodówkę?:)hahaha proszę Cię:) Nie było by lodówki, nie było by problemu:) A odnośnie tego co kto ma: właśnie nikogo nie powinno interesować co kto posiada, ale po co ciągle gadacie czego wam brakuje? To powinno w takim razie działać w obie strony! Piszesz o bonach na basen itp. skoro tak czytasz książki i kodeks to powinnaś wiedzieć czemu ich nie ma. Zapraszam na stołówkę na ścianie są pytania do Prezesa jak i również odpowiedzi, no ale widać, że odpowiedzi w ogóle nie czytasz. Co miesięczne bony żywnościowe mnie troszkę rozweseliły, bo od razy komuna mi się przypomniała:))) KOMUNO WRÓĆ:D A jeżeli chodzi o przeszkolenie to napisz w czym jesteś taka dobra, bo na daną chwilę to widzę, że w niczym:) moja Ty pyszczko;)
    ReviewUserIcon
    anonimka

    01.09.2011 23:52

    Inne

    tu nie chodzi o Polskie "ja" czy ktos jest lepszy czy gorszy poprotu co nie którzy myśla ze maja wyższe stanowisko (nie mówie że wszyscy) ale pokazuja co oni nie są i dobrze wszyscy wiedza o kogo chodzi. Jest jeszcze sprawa kart parkingowych widze że są ważniejsze osoby które same jeźdzą z Gliwic autem i dostają karte niż osoba która dowozi pracowników do pracy na czas.A co do warunków pracy pracowałam gorzej-przy 35 stopniowym upale miałam tylko jedna przerwe 20 minutową a do tego dochodziło gorąc z zgrzewarek które były na hali a było ich 6,które chodziły non stop.Tu jest problem jedynie że jest mała hala i brak przewiewu, wiatraki tylko ten gorąc mieszaja. Woda fakt smakuje j(usunięte przez administratora) powina stać koło miejsca pracy tak żeby nie przeszkadzała i nie byłoa blisko elektrycznych rzeczy typu kontakty wtedy nic sie nie stanie i sie rozwiaże problem cytuje"dlaczego nikt nie pracuje i tylko chodzi pić lub do ubikacji". Pozdrawiam P.S. zróbcie takie zebranie chętnie pogadam z panem prezesem i panem dyrektorem bo widze że co niektórzy z [usunięte przez moderatora] umią załatwic tylko bzdety opawiadaja.
    ReviewUserIcon
    robol:)

    01.09.2011 21:42

    Inne

    A ja wam powiem, że ludziom nigdy nie dogodzi!!! Ciagle wam cos nie pasuje. Było gorąco-kupili wiatraki, woda nie smakowała z dystrybutora - kupili plastikowy stojak na własną wode, była najniższa - (usunięte przez administratora) (mało ,ale zawsze coś). Ciagle źle, ciągle wam brakuje, ale zajrzyjcie do lodówki która jest na jadalni i zobaczcie co sie tam znajduje. Kiełbasa, jogurty, owoce, to wszystko laduje w koszu, bo czasami leży to kilka ładnych tygodni. U siebie też taki chlew w lodówce zostawiacie? Za dużo w [usunięte przez moderatora] macie i wam sie przewraca od tego dobrobytu. (usunięte przez administratora)? Praca teraz przeszkadza temu co za komuny nic nie robił a kase brał. No ale jak teraz rodziny maja po 2 samochody kilka kredytów bo chca żyć w luksusach a najlepiej nic nie robić to jak wyżyc(usunięte przez administratora)Fakt, cieżko. Zobaczcie na nasz rzad kochany, to sa ludzie "ciezko pracujacy" za czasow komuny:)) tylko zarabiajacy kilkanascie lub kilkadziesiat razy wiecej od nas. Tu nie chodzi o kase, tu nie chodzi o warunki, po prostu robić się nie chce dlatego tak mówicie i wymyślacie. A to ten zły a to ten nie dobry. Każdy tu piszacy uwaza sie za najlepszego i najmadrzejszego, a zastanowiliście się czy ludzie wokół też tak uważają? Czy tylko to jest takie Polskie "Ja"?
    ReviewUserIcon
    Boso po rosie

    01.09.2011 10:38

    Inne

    Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie. Od kilku miesięcy jestem pracownikiem zakładu BMZ Poland Gliwice. Czytając forum mojego miejsca pracy zastanawiam się nad jednym , czemu ma służyć to forum? bo nie bardzo rozumiem. Zawsze miałam wyobrażenia o forach że mają cel uzasadniony. To forum jest jak czat na Onecie każdy pisze dużo ale nie pisze o sprawach które dla nas pracowników powinny być ważne. Zakład tworzą ludzie! nie ściany nie maszyny lecz LUDZIE .Należę do osób które nie siedzą w cieniu mówią na zakładzie wprost jak do koleżanek tak i do przełożonych co jest złe i co przeszkadza. Kadra zakładu powinna przemyśleć system pracy ,praca stojąca 8 godzinna jest złym rozwiązaniem co można zaobserwować na kamerach jeśli się znajdzie czas i ochotę .Pracownik po 3 godzinach pracy przestaje być wydajny myśli tylko o tym ile da radę wytrzymać odlicza czas do 5 minutowej przerwy. Myślę że można zmienić system pracy nasza wydajność i produktywność też pewnie by się zwiększyła .Zarabiamy najniższą krajową jak na 200tys miasto to dramat ,oczywiście podpisując umowę byliśmy tego świadomi .Zakład się rozwija miejmy nadzieję że nasze pensje zaprocentują niebawem. Wiem nadzieja i tak dalej. Piszecie tu o osobach które znam osobiście i tak naprawdę są mi obojętne! Jedno jest pewne zostały one wybrane przez kogoś by reprezentować zakład by być jego wizytówką ,ja widzę zupełnie coś innego .Sami zaniedbują obowiązki jakie im zlecono ,ale świetnie gnębią i męczą tych którzy są na tym najmniejszym podium. Czyja to jest wina? czemu tak się dzieje? Bo jest nas tyle w zakładzie a tak naprawdę jesteśmy tchórzami którzy nie potrafią mówić wprost co się podoba a co nie .Kiedy są zebrania spuszczamy głowy jak małe zbite dzieci .Po co jest to forum? zadajcie sobie pytanie sami. Ja czytam i wstyd mi za to ,bo czyta to cała moja rodzina ,znajomi i przyjaciele .Sprawy opisywane na forum powinniście załatwiać między sobą .Na forum pisać to co jest złe w zakładzie, co można zmienić i jak, zostawić jakieś pomysły podzielić się spostrzeżeniami. Może ktoś z kierownictwa przeczyta i przemyśli ,zastanowi się nad tym co można by było ulepszyć jak sprawić by młody zakład stał się dobrym i prężnym zakładem . Puki co chyba nikt nas nie będzie traktował poważnie! poczyta, pomyśli i pod nosem pośmieje się jak wspaniałych (usunięte przez administratora)Nie domagają się niczego konkretnego .( o przepraszam są postulaty koszulek ) Ja gdybym miała taki zakład była bym najszczęśliwszą osobą na ziemi bo wasze wpisy mnie nie motywują do żadnych działań .Przemyślcie ludzie sprawę ,zastanówcie się nad związkami zawodowymi nad walką o lepszy i godny byt. Mówmy o swoich problemach głośno przełożonym niech też zapracują na chleb, a forum zostawmy na naprawdę ważne rzeczy. Pozdrawiam: Chodząc boso po rosie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2011 19:24

    Inne

    Ja jutro idę na rozmowę.. czego mam się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    lola

    18.08.2011 15:43

    Inne

    Cv składasz na strefie w recepcji ul.leonarde da vinci budynek obok TRW
    ReviewUserIcon
    siwa32

    18.08.2011 12:07

    Inne

    Hej mozesz mi podpowiedziec gdzie sie sklada papiery do tej firmy? i co konkretnie??
    ReviewUserIcon
    anonimka

    16.08.2011 12:38

    Inne

    Art. 134. Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut, wliczanej do czasu pracy. Czyli na 8h wynosi 20 minut czyli mamy przerwe dłuższa o 10 lub o 18 a jeszcze mamy 2 razy po 5 minut przerwe którą musimy odrobić. To tyle na temat przerw
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2011 13:10

    Inne

    tak ta przychodnia nazywa sie meden. Do pracy dojedziesz 699 lub 692. A ty paniusiu nie badz taka przemadrzala bo zobaczymy jak dasz sobie rade w pracy hahaha ! Nie jedna juz była taka przemądrzała a potem płakała i sie zwalniała ! a ja juz tam pracuje 7 miesiecy wiec wiem ze testy to jest najprostsza rzecz na swiecie w tej pracy :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2011 19:40

    Inne

    a co do tej wypowiedzi ze zdałaś a nie wytłumaczono ci co masz robić to akurat w to nie wierze bo jeśli nie zostałoby ci wytłumaczone co masz robic to byś to oblała. A osoba która prowadziła testy jest kompetentna i wykwalifikowana . I jesli mowisz ze \\\"zdałas chociaż ci nie wytłumaczono \\\" to co ty jakas wszechwiedza jestes stanelas przed zgrzewarka i wiedziałas co masz robic ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2011 19:35

    Inne

    badanie nic nie kosztują i są w Gliwicach przy(usunięte przez administratora)o tak jakbys jechała od Pl. piastow ulica Jagielońską i na pierwszym skrzyzowaniu w lewo :) i to jest zaraz na początku ulicy :) a dokładnie po drugiej stronie wybudowali teraz pogotowie :) Można tam trafić bez problemu :)
    ReviewUserIcon
    Stokrotka

    13.08.2011 18:08

    Inne

    Też byłam na tych testach i teraz badania lekarskie ale nie mam pojecia gdzie to jest może Ty wiesz i czy trzeba się przygotować na jakieś koszta??
    ReviewUserIcon
    gossc

    13.08.2011 15:41

    Inne

    wiecie co wam powiem -wszedzie dobrze gdzie nas nie ma -a zarobki jak to na strefie:)

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2011 13:26

    Inne

    mała11 - 2011-08-13 08:53:14bmz (usunięte przez administratora) tak można śmiało od początku nazwać tę firmę.Zjawisko \ja bylam dzis na rozmowie i testach -i zdalam mimo ze nie wytlumaczono mi co i jak ale jak bedzie wygladala praca prezkonam sie i wtedy ocenie
    ReviewUserIcon
    wesolaaaaanonimka

    28.07.2011 21:07

    Inne

    Racja.Konkret to konkret!!!Pracowac trzeba,ale wiekszosci z biura nie interesuje za ile!Moze w koncu bedzie jakas zmiana co ??????????halo!!!
    ReviewUserIcon
    snAJK

    28.07.2011 20:47

    Inne

    popieram w 100%. chociaz jedna konkretna wypowiedz
    ReviewUserIcon
    anonimka

    25.07.2011 20:37

    Inne

    aguatec...nie byłes/bylas na linie gosi wiec nie wysmiewaj sie!przyjdz jeden dzien popracowac,a pozniej oceniaj!!!HAhaHa
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.07.2011 10:30

    Inne

    BMZ- " Bardzo Mało Zarabiamy"
    ReviewUserIcon
    szukajaca pracy

    20.07.2011 19:58

    Inne

    dzieki za odpowiedz ...to niedużo jak na prace na produkcji..ale nocek się tam nie robi ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    szukajaca pracy

    19.07.2011 23:20

    Inne

    ile sie tam zarabia?
    ReviewUserIcon
    pol

    18.07.2011 09:31

    Inne

    Serwus:) również i ja poproszę o dodatkową koszulkę.To przeogromna męka z tym praniem po drugiej zmianie......Czy naprawdę nie ma sposobu aby to jakoś rozwiązać?Rozumiem ,że parkingu nie powiększą ale koszulki dodatkowe to przecież banał.Nie potrafię tego pojąć dlaczego nie możemy się doprosić o dodatkową sztukę.....:(((((.To przykre.No,ale trudno trzeba sobie dać radę .............
    ReviewUserIcon
    edf

    17.07.2011 20:11

    Inne

    swieta racja popieram przedmowce . brawo
    ReviewUserIcon
    fazdczsdc

    17.07.2011 18:11

    Inne

    bo (usunięte przez administratora)zeby sie wyzalic a nie chwalic
    ReviewUserIcon
    RYL

    16.07.2011 23:23

    Inne

    Fajniutkie osoby pracuja na (usunięte przez administratora)) tam zawsze jest miła atmosfera, mialam przyjemnosc tam pracowac...:) i jestem bardzo zadowolona z ekipy ktora tam pracuje na stale, kazdy kazdemu pomaga i mozna sie posmiac :) Super Ekipa !!! Pozdrawiam BMZ
    ReviewUserIcon
    robol:)

    16.07.2011 22:10

    Inne

    Skoro są osoby zawiedzione to niech nie przedłużają umowy. Jaki problem? Właśnie czemu nikt nie piszę o pozytywach tylko ciągle o negatywach?..."...bo to Polska, a nie elegancja Francja...":)
    ReviewUserIcon
    ;)

    16.07.2011 19:51

    Inne

    Również pracuję na zmianie (usunięte przez administratora)i uważam ,że jest idealną osobą na takie właśnie stanowisko .Uważam wręcz ,że powinni jej zaproponować coś jeszcze bardziej imponującego.To bardzo wspaniałomyślna kobieta i rzetelnie wykonuje swoją pracę ......i jeżeli mam pisać źle o kimkolwiek to uwierzcie ,że wolę nie pisać w ogóle.Pozdrawiam:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2011 20:53

    Inne

    ludzie jak to czytam to ciesze sie że pracuje na drugiej zmianie tam są normalni ludzie zajmują się pracą każdy stara się wspólpracować ze sobą a to jest bardzo wazne dla zespołu a nie fałszywymi przyjażniami między sobą a pózniej są takie problemy.(usunięte przez administratora) na tym zakładzie odpowiednia osoba na danym stanowisku która zna się na rzeczy oby tak dalej Pozdrawiam ludzi z tej zmiany .

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.