opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

BMZ Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.9/5

Na podstawie 953 ocen
Opinie(2093)
Dodaj opinię

Opinie(2093)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznajmy się
  • .
  • Wartości BMZ Poland
  • .
  • Praca
  • .
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie
  • .
  • Kontakt

Poznajmy się

Wartości BMZ Poland

Praca

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gliwice
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Żernica
  • Czekanów
  • Przyszowice
  • Czechowice
  • Przezchlebie
  • Kozłów
  • Ziemięcice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Gliwice - BMZ Polska sp. z o.o.
Katowice - BMZ Polska Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gliwice
  4. /
  5. Opinie o BMZ Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o BMZ Poland Gliwice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • 20
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o BMZ Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    PRACOWNICA BMZ

    21.06.2012 13:23

    Inne

    Tak, to prawda!! Jak chcesz 2-3 dni urlopu wypoczynkowego to nie dostaniesz bo nie ma ludzi do pracy,ale są tacy wybrańcy którzy dostają nawet miesięczny urlop bezpłatny. I GDZIE TA SPRAWIEDLIWOŚĆ !!
    ReviewUserIcon
    kaska

    21.06.2012 00:08

    Inne

    witam szukam pracy właśnie złożyłam cv do bmz chciałabym się dowiedzieć jakie są zarobki na początku i czy jest szansa na umowę o pracę?
    ReviewUserIcon
    nudzi mi sie

    05.06.2012 15:24

    Inne

    hmm skoro testy [usunięte przez admin] to i reszte tez mozecie a ta firma nie pozwoli sobie na duze straty,przeciez te testy sa tak banalne,ze nie rozumiem jak mozna ich nie przejsc :PP i po trzech miesiacach nie przyjmuja na czas nieokreslony.....praca jest fajna ale wymaga dobrego kumania i precyzji
    ReviewUserIcon
    aaaa

    01.05.2012 12:29

    Inne

    Co za bzdury jestem liderem już rok, i jeszcze nigdy premii nie dostałam wiec przestańcie pisać takie głupoty.
    ReviewUserIcon
    Panagonin

    20.04.2012 18:55

    Inne

    ona30 - 2012-04-20 15:41:45 nie zgodziłabym się z tą wypowiedzią tak całkiem dokładnie. Widocznie trafiłaś lub trafiłeś na złą zmianę. U nas liderzy zapieprzają z nami bez wyjątku!!!A to że czasami lider wychodzi z linii coś załatwic bądź zamówic,no przepraszam cię bardzo. ZAMIEŃ SIĘ Z TĄ OSOBĄ NA @ DNI I SAMA ZREZYGNUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czy ta wypowiedz uderzyła w LIDERA :) bo raczej pracownik by tego nie napisał.Męczą się tylko tym że po cudzych plecach się wspinają!! Kiedyś trafią na prawdziwą pracę:)) wszystko jest do czasu . Nie tacy mądrzy tu pracowali ,gdzie teraz są ?
    ReviewUserIcon
    ona30

    20.04.2012 15:41

    Inne

    nie zgodziłabym się z tą wypowiedzią tak całkiem dokładnie. Widocznie trafiłaś lub trafiłeś na złą zmianę. U nas liderzy zapieprzają z nami bez wyjątku!!!A to że czasami lider wychodzi z linii coś załatwic bądź zamówic,no przepraszam cię bardzo. ZAMIEŃ SIĘ Z TĄ OSOBĄ NA @ DNI I SAMA ZREZYGNUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    prac.......

    16.04.2012 16:06

    Inne

    Ale ładną szatnię będziemy teraz mieć:) Tylko szkoda ,że szafeczki takie są wąskie:( W każdym razie wielkie dzięki dyrekcji :)
    ReviewUserIcon
    Napoleon.

    31.03.2012 01:43

    Inne

    [usunięte przez admin] Na pewno nudzić się w tej firmie nie będziesz co chwilę coś się dzieje ciekawego.Wyjazdy! są za sporą kasę :)) aż płacą w złotówkach , więc polecam gorąco!
    ReviewUserIcon
    Pracownica BMZ

    03.03.2012 19:52

    Inne

    Nie to było istotą sprawy kto lubi,a kto nie lubi swojej pracy.Nie wnikam.Nie mój interes:)Zapamiętaj"Pieniądz wami rządzi"-nie każdy ma takie szczęście w życiu jak TY ,że wykonuje pracę ,którą lubi...;)Mnóstwo ludzi ma pracę i nie każdy jest nią zachwycony.Czasem sytuacja zmusza do tego,że ludzie podejmują jakiekolwiek zajęcie,bo muszą pracować......Korespondent wojenny-o takim człowieku możemy powiedzieć,że robi to z zamiłowania.Wiadomo ,naraża swoje życie it (usunięte przez administratora) .. Natomiast mi zależy na tym ,aby na hali nie brakowało lutownic oraz grotów.Bez tego nie można pracować.Jeszcze takie malutkie i przyziemnie marzenie......szatnia mogłaby być większa,ponieważ jest bardzo mało miejsca,ale jak wiadomo nie wszystko się spełnia:))) i prawdę powiedziawszy nie mogę narzekać.Mam swoją szafkę itd.ale żal mi bardzo tych osób,które niestety nie otrzymały kluczyków od szafek umieszczonych w szatni...więc nie powinno być zaskoczeniem ,że zamiana obuwia i nie tylko, odbywa się w stołówce.To bardziej mnie boli .....i szkoda mi pracownic,bo na pewno nie czują się komfortowo w takiej sytuacji,a jeśli do tego dodać zakaz wjazdu pod firmę BMZ(dyskomfort nieprawdaż??)....nie wspominając o utrudnieniach wynikających właśnie z powodu braku wielu przedmiotów ,narzędzi..... to zrozumiałe jest iż tak wszyscy chodzą poirytowani...Ciekawe czy Ty "pieniądz wami rządzi" z uwielbieniem zmywałabyś czy zmywałbyś naczynia gdyby nie było w mieszkaniu wody tylko na środku podwórza studnia:))Co tam ,przecież to tylko malutkie utrudnienie,ale denerwujące i niekomfortowe.Tak uważam.Albo mieć dywany i nie móc ich odkurzyć ,bo odkurzacza nie ma........Lutowanie bez posiadania lutownicy to także utrudnienie....Ty nie musisz się tym przejmować ,bo nie lutujesz i nie zrozumiesz jak to jest .....lutować wyeksploatowaną lutownicą ,która nie lutuje tylko niszczy kabelki i płytki.Na szczęście jakoś dajemy radę .Tylko co dalej będzie jeżeli zacznie brakować innych pomocy??Jeżeli zabraknie komponentów-produkcja nie ruszy,wiadomo:) i to się odnosi do narzędzi-brak narzędzi utrudnia rozpoczęcie pracy.To są problemy! Nie indywidualne odczucia każdej osoby pracującej w BMZ....lubi pracę czy nie lubi ..pff....Poczytaj sobie "pieniądz wami rządzi"może jakąś prasę np;"Gość Niedzielny" i zrelaksuj się :) Pozdrawiam i miłego weekendu życzę
    ReviewUserIcon
    pieniadz wami rzadzi

    03.03.2012 13:31

    Inne

    Pracownica-jeśli ktoś ciągle narzeka na BMZ, mówi, że nie warto przychodzić do tej pracy to nie mów mi, że taka osoba lubi swoją prace. Skoro uważasz, że pisanie tutaj coś daje to pisz dalej. A może ktoś KAIZENA na miotłe napisał?;) pzdr.
    ReviewUserIcon
    Pracownica BMZ

    03.03.2012 11:26

    Inne

    Pieniądz Wami rządzi-a może jednak warto było napisać co nieco:) i nikt nie pisze tutaj,że nie lubi swojej pracy.To Twoje słowa.Pisanie wniosło jednak coś pozytywnego i bardzo dziękujemy za nowe miotełki.Serdeczne pozdrowienia :)
    ReviewUserIcon
    pieniadz wami rzadzi

    21.02.2012 22:36

    Inne

    pracownica BMZ pisz więcej a napewno się zmieni:) hahaah szkoda czasu na te wasze przykre użalanie się. Ja tam lubię ta prace, komu nie pasuje to niech się zwolni, a nie się ciągle użala.
    ReviewUserIcon
    ja

    21.02.2012 20:13

    Inne

    spoko dzieki za info
    ReviewUserIcon
    siwa

    21.02.2012 17:53

    Inne

    Hej przyjdz zobacz!!! Co do etetu to na dzien dzisiejszy to 3/4 etatu ale pracujesz po 8h. (jest stawka godzinowa). Jestem pracownikiem tej firmy i powiem krotko praca jest super!!! ale jak kto woli
    ReviewUserIcon
    ja

    21.02.2012 13:44

    Inne

    witam mam pytania w czwartek mam rozmowe w waszej firmie prosze mi powiedziedziec szczerze jest wogole sens jechac na ta rozmowebo z waszych wypowiedzi nie jest tam wcale tak wesolo. Jak tam z zarobkami? umowa wogole jest na pelen etat? z góry dziekuję za info
    ReviewUserIcon
    pracownica BMZ

    19.02.2012 23:23

    Inne

    otóż odnośnie stołowki,w której nie mam raczej zwyczaju konsumować śniadania,ponieważ jest tam jak jest -nie wypowiadam się i również nie mam w zwyczaju obrażać innych ludzi.Wszyscy wiedzą co tam się dzieje....i to raczej się nie zmieni.....chyba,ze zaczniemy faktycznie wyrzucać naczynia do kosza.Nie wiem co masz na myśli pisząc "pieniądz wami rządzi" o lodówce ,bo z niej też nie korzystam.Mówiąc o hali i zimnie podczas otwartej wiaty-to było porównanie:) Jeżeli chodzi o słownictwo-zgadzam się ,że zbyt wiele się słyszy przekleństw,ale to już było na FORUM poruszane o ile się nie mylę i nic nie dało jak słyszysz.Fakt- to jest sprawa kultury osobistej....i nie ukrywam,ze mnie to również razi gdy słyszę wulgaryzmy.Tobie P.Incognito(pieniądz wami rządzi) proponuję uważniej stąpać po schodach,a nie zerkać na[usunięte przez moderatora] jak to ująłeś i uważam ,że to obraza dla wielu Pań ,które tam stoją.Może nawet dla mnie ,bo do szczupłych nie należę,a jeżeli przeszkadzaja grube (usunięte przez administratora) ska to proponuję zatrudnić się w burdelu w szatni. Tam same szczupłe tyłeczki do oglądania,a i pewnie kultura wyższa:)))i w kuchni porządek.Nie poruszałam wielu innych spraw ,które mają miejsce w zakładzie pracy,ale skoro o tym juz mowa i ktoś bardzo się chce licytować to proszę bardzo.....:) Ciekawe co inni sądzą o tym,że zdarzają się kradzieże rzeczy osobistych???Hmmmm??Giną rzeczy z szafek zamykanych na klucz!!Ciekawe -nieprawdaż.....i o tym się nie mówi tylko tu (usunięte przez administratora) ....Więc teraz ja zadam pytanie-kto pracuje w tym zakładzie ,kto rządzi??Może goście stojący przy recepcji wchodzą do szatni i stołowki,bo ich nikt nie goni ,poza tym jeżeli wstyd jest przed gośćmi ,że pracują ludzie tacy jak pracują to dlaczego więc mają wstęp do pomieszczenia ,które służy pracownikom produkcji do tego,aby mogli w spokoju zjeść cokolwiek oraz napić się czegoś?Gości powinno się przyjmować w pokoju gościnnym,a nie w stołówce.To im ubliża bardziej niż przeklinanie.
    ReviewUserIcon
    pieniadz wami rzadzi

    19.02.2012 22:38

    Inne

    żenujący są właśnie ludzie. Codziennie na przerwie słychać jak przeklinacie i to nie mało. To już jest wstyd dla firmy jak gość stoi przy recepcji i słyszy to wszystko. Naprawdę nie słyszycie tego jak jedna do drugiej się odzywacie czy udajecie takie głuche? Porażka, że tacy ludzie u nas pracują, którzy nie potrafią się normalnie zachowywać.
    ReviewUserIcon
    pieniadz wami rzadzi

    19.02.2012 22:32

    Inne

    Pracownica odnośnie tego waszego wychodzenia na peta. Pewnie nie możecie tam stać, bo pewnie zachować się nie potraficie. Wiem jak wygląda to przed drzwiami ze schodami. Od kiedy schody służą do stania? Tyle was zawsze na tych schodach stoi,że nawet drzwi nie da się otworzyć, bo wam zawiewa pod te grube (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]. A zejdź jedna z druga, aby droga była przechodna. Ciężko pomyśleć?
    ReviewUserIcon
    pieniadz wami rzadzi

    19.02.2012 22:26

    Inne

    Skoro na hali tak wam zimno jak magazynierzy otwie4raja wiaty, to co oni maja powiedziec? Może zaraz dacie pomysł, żeby koksowniki na magazynie i hali postawic?:) hahahahaha...co za łby- normalnie nie moge już z tym waszym ciagłym notorycznym, gadatliwym narzekaniem. Porażka.
    ReviewUserIcon
    pieniadz wami rzadzi

    19.02.2012 22:21

    Inne

    Pracownica mówisz o sprzęcie to powiedz jeśli chodzi o niechlujny styl bycia, co sie dzieje w jadelni (zlew), woda jest za przezroczysta, że pracownicy po sobie nie potrafia szklanek, kubków, łyżeczek,noży pomyć? A może jest za ciepła badz za zimna woda? Wiec nie mów mi, że mniejsza miotła spowoduje, że bedzie czysto na liniach. Prawda jest taka, że pracownice BMZtu sa niechlujami!!! Popatrzcie za kazdym razem jak przyjdziecie do pracy do zlewu i lodówki na jadalni...i oceńcie siebie nawzajem.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w BMZ Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - BMZ Poland Sp. z o.o.

    ul. Alberta Einsteina 9 44-109 Gliwice

    NIP:6312609837

    KRS:0000353823

    https://bmzpoland.pl
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    coco

    19.02.2012 19:53

    Inne

    Zgadzam sie z kazdym slowem ;)
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    10.02.2012 12:06

    Inne

    witam mam pytanie do wszystkich ktorzy mieszkaja poza miejscem pracy czy na paskach macie uwzglednione ulgi za dojazd do pracy ? a pytanie do wszystkich ktorzy mieli urlop czy jestescie pewni czy wam dobrze wyplacili kase za urlop bo mam powazne watpliwosci co do tego i mam wrazenie ze nas ladnie [usunięte przez moderatora] z kasa za urlop ktora nam sie nalezy !!!!
    ReviewUserIcon
    :-)

    10.02.2012 00:41

    Inne

    Praca w BMZ nie jest zła, tylko warunki socjalne są opłakane
    ReviewUserIcon
    rozbawiona

    07.02.2012 19:36

    Inne

    roman rozwiń wątek
    ReviewUserIcon
    nitka

    07.02.2012 16:36

    Inne

    witam:) jutro mam rozmowy w bmz na produkcje powieccie mi na czy polegaja te testy? z gory dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Boso po rosie

    03.02.2012 17:22

    Inne

    Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Ludzie! ale robicie sobie wstyd! pomyślcie że nie tylko my pracownicy czytamy to forum ale ludzie z zewnątrz też. Osobiście znam każdą dziewczynę jaką tu opisujecie,nie sposób przecież nie znać skoro tyle czasu się razem pracuje. Drażni mnie to że tak ludzie potrafią być podli! co kto robi? czy to powinna być nasza sprawa? czy powinniśmy ingerować w czyjeś życie?czy my jesteśmy bez skazy? wątpię w to szczerze bo sama mam masę wad dlatego nigdy nie odważyła bym się o nikim mówić tym bardziej znając się tylko z pracy co ja o was mogę wiedzieć? Powinno się zrobić raz na zawsze porządek z tym pustym forum.Wiem wiem zbyt mocno się wszyscy boją czy to Dyrektora czy to Prezesa hmmm czy to są sprawy zawodowe? pracujemy po 12 godzin i mamy jeszcze czas na takie pierdoły? pomyślcie trochę jeśli potraficie ,bo nigdy nie wiecie co was samych czeka jeszcze w życiu. Pozdrawiam Serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Ania

    03.02.2012 11:07

    Inne

    Bo prawda jest taka ze swiatem kreci pieniadz, ale prawdziwe szczescie daje tylko milosc i droga osoba z ktora sie spedza czas na dobre i zle bez wzgledu na to ile pieniedzy sie ma.Ja bym w zyciu niepostawila wyzej pieniadza nad mojego faceta liczy sie tylko on i to ze siebie mamy.
    ReviewUserIcon
    anonimowa

    28.01.2012 22:53

    Inne

    Witam Ja od niedawna pracuję w BMZ ale mogę powiedzieć jedno, ja chcę pracować , podnieść swoje kwalifikacje i nie interesuję mnie opinia ludzi ,fałszywych , którzy tam pracują i narzekają, a potem innym wchodzą w [usunięte przez moderatora] Weście się w garść i zostawcie innych ludzi w spokoju a przede wszystkim nikomu się nie podlizujcie , bo lizusów poznać z daleka pozdrawiam wszystkich szczerych pracowników i normalnych
    ReviewUserIcon
    polo

    28.01.2012 13:55

    Inne

    nie powiedzial bym ze sie nudzi wrecz przeciwnie :), a ze wlazlem akurat na forum akurat tego zakladu to nie przypadek, ale z pewnoscia niebedzie ci dane poznac tej historji. :) w kazdym badz razie pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    dominisia

    23.01.2012 11:06

    Inne

    nie, dobrze gada A.
    ReviewUserIcon
    Anna

    23.01.2012 10:13

    Inne

    kto dobrze gada?? mila??
    ReviewUserIcon
    dominisia

    23.01.2012 00:54

    Inne

    dobrze gada:)
    ReviewUserIcon
    A.

    23.01.2012 00:23

    Inne

    Jak nie wiecie o czym pisać , to w ogólnie nic nie piszcie. Obrażacie kogo tylko się da .(usunięte przez administratora) jest w porządku tak samo(usunięte przez administratora)jak i cała reszta. Nie można oceniać kogoś tylko na podstawie plotek i domysłów. Nie ma was tutaj wiec prosimy was o nie wyrażania swojego zdania na podstawie zwykłych plotek. My się tutaj poznałyśmy i bardzo dobrze się bawimy .Jeżeli wasz poziom inteligencji nie pozwala na konwersacje na jakimś godnym poziomie to nie powinnyście nikogo ocieniać. Nie skłócicie nas nie ważne czy mówicie o 1 zmianie czy o drugiej zmianie która jest w Niemczech. To co się tu dzieje pozostaje miedzy nami. Więc wasze informację są nic nie warte. Przemawia poprzez was zwykła zawiść zazdrość i nuda która panuje w waszym życiu. Jeżeli ktoś ma czas pisać takie głupie bezsensowne komentarze które nic nie wnoszą to znaczy że pociesza się obrażaniem kogoś bo ma w życiu źle i nie ma przyjaciół.Zajmijcie się ważniejszymi sprawami niż nasze życie tutaj . Na nas nie działa obrażanie kogoś , kogo nie znacie, bo jak można oceniać osobę która jest wam obca. Nic o niej nie wiecie. Wiec to tylko puste gadanie. Pozdrowienia z Niemiec przesyła 2 zmiana
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2012 21:06

    Inne

    Witam Hmm byłam dziś na rozmowie testy banalne, dostałam się, ale co z tego, fakt faktem brak miejsc parkingowych, auto zaparkować na własną odpowiedzialność gdzieś na uboczu, do tego ta umowa o pracę(usunięte przez administratora) szok.Szybka kalkulacja i rezygnacja,praca miła łatwa i przyjemna tylko szkoda, że nie na cały etat całej reszcie, która się dostała życzę powodzenia.
    ReviewUserIcon
    etc

    21.01.2012 12:18

    Inne

    B - beznadziejnie M - małe Z - zarobki
    ReviewUserIcon
    tanjabrosz

    17.01.2012 10:25

    Inne

    witam, zastanawiam się nad złożeniem cv do Was do pracy, wyczytałam na tym forum sporo o liderach i brygadzistach. A jak pozostali, mam na myśli zarządzających, głównie dyrektor produkcji. Chodzi mi o stosunek do ludzi, relacje, itp. dzięki z góry za obiektywne wypowiedzi.
    ReviewUserIcon
    nowa

    16.01.2012 12:04

    Inne

    Nikogo nie znam żebym mogła się podczepic, a autobusu nie mam na rano. Czyli co miejsca parkingowe są przydzielone danym pracownikom? Widziałam obok jest spory parking i naprzeciwko, tylko nie wiem czy ktoś sprawdza jakieś przepustki. Jak coś wiecie podpowiedzcie bo naprawdę poza atem nie mam innej możliwości dojazdu.
    ReviewUserIcon
    uprzejmy

    16.01.2012 10:02

    Inne

    witamy cie w naszej firmie,niestety miejsc parkingowych nie ma wiec nie mozesz wjechac na teren firmy samochodem musisz sobie zalatwic przejazd.powodzenia.
    ReviewUserIcon
    nowa

    16.01.2012 08:23

    Inne

    Witam przyjeli mnie do Waszej firmy i mam zacząc pracę. Powiedzcie proszę jak jest z tym miejscem parkingowym są jakieś przepustki czy kto pierszy wjedzie ten lepszy:). NIe mam jak dojechac autobusem więdz musze autem no chyba, że można postawic gdzieś na innej firmie podpowiedzcie coś proszę. Dziękuje
    ReviewUserIcon
    Bez stresu

    24.12.2011 01:59

    Inne

    Wszystkim kolegom oraz koleżankom życzę Zdrowych , Spokojnych Świąt . Niech ten czas spędzony w gronie rodziny - wynagrodzi wam wszystkie w pracy spędzone nadgodziny . Niech aniołek na gwiazdkę przyniesie coś miłego i dla każdego osobiście ważnego . P.S. Beatko -jeśli to prawda ,że oczy są zwierciadłem duszy to ja chcę umrzeć , zostać duchem i poznać Twoją duszę ;)

    Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.