Opinie o BMZ Poland w -

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMZ Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BMZ Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ Poland w -

Onaa

Ja pracuje w bmz od ponad roku i nie narzekam poznałam wielu ludzi pracowałam z różnymi liderami w momencie gdy na linii pracy nie było przez kilka msc i nie ma zle:)placa tez spoko takze same plusy jak dla mnie...

Joanna

@jabłonka, opisałbyś swoje stanowisko jakie zajmujesz w BMZ Poland? Napisałeś, że są momenty, w których Twoja praca jest ciężka. Jakie obowiązki wchodzą w skład Twojego stanowiska? Czy warunki zatrudnienia są w Twojej ocenie korzystne? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

jabłonka
@Joanna

elektromontaż, czasem jest dużo do zrobienia, ale warunki korzystne.

jabłonka

praca nie najgorsza. pozytywni ludzie na zmianie. czasem robota ciężka, ale też bez przesady.

Wiking

Fakty są takie - robota jest wymagająca, kasa jest dobra, ludzie do przeżycia. Zrobisz swoje to dostajesz swoją kasę - proste. Trzeba przyznać jest dużo roboty ale ogólnie polecam jeśli ktoś chce pracować w dobrych warunkach.

Pracownik Produkcji

Rozmowa mila i trochę dziwna na różnych byłem ale takie gadanie dlaczego chce tam pracować itp. Obiecują ze zadzwonią po określonym czasie ale nie dzwonią . W takiej firmie myślałem ze to się nie zdaża . Nie chca Cię to dzwonić tez można żeby nikt nie czekał i nie tracił czasu

Dlaczego chce pracować właśnie u nich ?

Daria

Szczerze nie polecam. Po 2 miesiącach się zwolniłam. Obiecywali całkiem co innego. Rzeczywistość okazała się inna

pranka
@Daria

bez przesady no... w każdej firmie zdarzają się lepsze i gorsze momenty. ja pracuje długo, troche już zdążyłam zoaczyć ale zawsze wychodzi na dobre. a tak źle nie jest teraz ale jasne, możesz mieć swoją opinie.

Niezadowolona
@Daria

Ja też tam pracowałam po miesiącu się zwolniłam ludzie bardzo fałszywi atmosfera fatalna a liderki tylko chodzą i poganiają nie ma czasu na szkolenie mi też obiecali coś innego. Pani na rozmowie bardzo miła ale chyba nie ma pojęcia co się dzieje na hali NIE POLECAM

talerz

mogą sobie o bmz mówić różnie. ja mam porównanie z innymi firmami to muszę powiedzieć, że bmz dobrze przy nich wypada. zresztą siedzę w bmz najdłużej i poki co sie nigdzie nie wybieram, bo są dobre warunki i uczciwi ludzie.

Nikola

Hej czy jest tu może dobra duszycka i ma jedno wolne miejsce w samochodzie by zabrać się w piątek i sobotę na 1 zmianę z gliwic ??

him

czy są teraz jakie przyjęcia? coś??

Szczur
@him

Są ogłoszenia na różne stanowiska. Sprawdź sobie.

Joanna

@Wanda, pracujesz w BMZ Poland? W swoim wpisie używasz bardzo poważnego określenia, którym jest mobbing. Zgodnie z Kodeksem Pracy, mobbing oznacza oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy coś takiego miało miejsce w Twoim przypadku?

Renegat
@Joanna

Teraz każdy o tym gada, a nie wie co to znaczy. Pracodawca wymaga, ludziom się nie chce i jest kłopot. A ktoś robić musi.

Apolonia

Powiem wam że szukam innej pracy bo się dzieją takie cyrki że szokkk.....Ci co sa na okres próbny zatrudnieni mają tą samą kasę co ludzie po 4 latach czy nic w górę z kasa nie idziesz...Liderzy PORAZKA przez pięknie PPP dobrze traktuja tylko swoich starych praciwnikow!!! Wyżej s...ą niż wiecie co???? normy nie do wyrobienia gdzie nie gdzie więc premia marna!!!!! Krzyczą na ludzi poganiają ja WOŁY zero szacunku do dorosłych ludzi. Stanąć chwili nie możesz i słowa zamienić bo zaraz rykkk CO TAK STOISZ JESZCZE JESTEŚ W PRACY!!!!!!! PORAŻKA myślałam że będzie moja firma na dłużej Ale jednak nie dam rady...☹

Wanda
@Apolonia

Dlaczego niezgłosicie tego do INSPEKCJI PRACY!!! a liderki za MOBING w pracy do SĄDU!!!Ludzie przestańcie się w końcu bać.

messi

trzeba troche cieżej popracować i już jest problem. to jest praca, nie wakacje. nie mówie że jestem wielkim fanem jak jest co robić, każdy woli luźniejsza prace niż zapier...., ale robię co mam i dzięki temu mam pieniądze bo o to chodzi. na zmianie mam fajną ekipe, norme wyrabiamy i już.

bila

praca jest okej. koledzy różnie, tak masz jak trafisz. kasa na poziomie.

Tania

Gdyby mnie to spotkało to był by to pierwszy i ostatni raz pani liderki jestem człowiekiem i nie dam się poniżać.

Kasiula
@Tania

Zgadza się Taniu, że poniżanie i mobbing to co najgorsze co może spotkać w pracy co niektórzy się jednak boją o pracę.

Pytambomusze

Jak wygląda praca na Quest ? Jaka stawka miesięczna ? Jacy ludzie i liderzy ?

Cynk

Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Na pewno pracuje się przyzwoicie w spokojnym towarzystwie. Pensja jest ok. Czasem jest sporo roboty, to może być minus, ale be przesady, to pewnie wszędzie tak jest. Raczej przewaga plusów niż minusów.

przeca

niech sobie ludzie narzekają, ale ważne jest że jest stabilnie. mnie to sie robiło i robi tu całkiem nieźle.

A mnie zastanawia ile muszą zarabiać te młode osoby z biura skoro stać ich na nowe mercedesy i BMW...

The Tiger@

Nowe BMW i Mercedesy? Znany jest tylko jeden przypadek osoby, która dorabia sobie na bramce. I tak też wygląda ;)

Kolejny baran
@The Tiger@

A co cię to interesuje kto czym jeździ? Ich sprawa, stać ich na te samochody, pracują na to więc w czym problem? Przecież ci tych pieniędzy nie ukradli na te merce i beemki?

The Tiger@
@Kolejny baran

Przecież moja odpowiedź była dokładnie w takim tonie. Niech każdy jeździ czym chce.

fufit

zważ, że są osoby pracujące B2B i mają swoje "służbówki"

trrrrr
@fufit

Oprócz sympatycznego właściciela białego BMW który z tego co mi wiadome ma własny biznes na boku... W ogóle co to za temat ?

willy wonka

ma kase to se kupi, po co o tym gadać? tobie nikt nie wytyka, jakim autem jeździsz.

ałtsajderka

Co się stało z działem technicznym i ich dyrektorem? Ktoś coś wie?

byncfał
@ałtsajderka

podziękowano, szkoda bo był to fachowiec, trochę zaskoczenie

@Klaudia

Witam. Może mi ktoś odpowiedziec jak to jest z wypłatami w bmz? Czy jeżeli np zatrudnie sie 20 kwietnia to dostane za przerobione dni 10 maja? Czy musze jeszcze przepracować caly czerwiec?

Notak
@@Klaudia

Dostaniesz wypłatę za te dni przepracowane w kwietniu w majowej wypłacie.

wafel

praca wymagająca to fakt ale wole żeby wymagali niż pobłażali, to jest teraz często typowe w różnych zakładach. ale no sama w sobie praca zła nie jest i nie rozumiem jak ktoś krytykuje za to że pracy jest dużo. jest dużo, ale bez przesady, a lepiej robić niż nic nie robić.

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ Poland - -

• Jak się pracuje w BMZ Poland?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMZ Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 13 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMZ Poland?

Kandydaci do pracy w BMZ Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMZ Poland